صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت:

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی به روستاهای شهرستان بهاباد در استان یزد

با فرار سیدن ایام ا... دهه فجر بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی به روستاهای شهرستان بهاباد استان یزد به صورت همزمان صورت پذیرفت.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: با اجرای 7 کیلومتر خط فلزی، اجرای 37 کیلومتر شبکه پلی اتیلن، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و صرف اعتباری معادل 80 میلیارد ریال، پروژه گازرسانی به 6 روستای شهرستان بهاباد مورد بهره برداری قرار گرفت که بر این اساس قابلیت نصب 400 عدد انشعاب فراهم گردیده و روستاهای درب هند، احمد آباد، کریم آباد، گرگین آباد، جنت آباد و دهنودشت به شبکه گاز طبیعی متصل شده است.

علی اکبر میدانشاهی در ادامه از آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به باقیمانده دهستان جلگه و فاز اول بنستان با صرف اعتباری معادل 180 میلیارد ریال به عنوان دیگر پروژه صورت پذیرفته در شهرستان بهاباد نام برد که شامل اجرای 51 کیلومتر شبکه توزیع، 25 کیلومتر خط تغذیه، نصب 2 ایستگاه تقلیل فشار به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت با قابلیت نصب 900 عدد انشعاب می باشد.

گفتنی است پروژه گازرسانی به جایگاه سوخت (CNG) بهاباد با اجرای یک کیلومتر خط تغذیه و صرف اعتباری معادل 5 میلیارد ریال دیگر پروژه ای بود که با توجه به درخواست های مکرر و نیاز مردم منطقه در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا و به بهرداری رسید.


١٢:٤١ - شنبه ١٩ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٨٥١٦    /    تعداد نمایش : ٢٧١خروج
تصاویر منتخب