صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت:

بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاها و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به صنایع شهرستان خاتم در استان یزد

با فرار سیدن ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان خاتم و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به صنایع این شهرستان به صورت همزمان صورت پذیرفت.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد طی مراسمی که با حضور استاندار یزد برگزار شد، در تشریح پروژه های مذکور گفت: پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان خاتم با اجرای 4 کیلومتر شبکه پلی اتیلن به قطر 90 میلی متر، اجرای یک کیلومتر شبکه پلی اتیلن به قطر 63 میلی متر با صرف اعتباری معادل 1/6 میلیارد ریال صورت پذیرفته که قابلیت نصب 28 عدد انشعاب را فراهم ساخته و موجب بهره مندی روستاهای باغ معدن، قناتو و چاه تل سیاه از حلاوت و شیرینی این نعمت خدادادی خواهد شد.

علی اکبر میدانشاهی در ادامه با اشاره به اهمیت گازرسانی به صنایع، از آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به صنایع واجد الشرایط شهرستان خاتم در این ایام خجسته خبر داد و یادآور شد: به منظور گازرسانی به این صنایع 35 کیلومتر خط فلزی اجرا و 3 ایستگاه تقلیل فشار (TBS) نیز نصب خواهد شد که قطعا توسعه شبکه های گازرسانی و تزریق این سوخت پاک و ارزان، آبادانی این مناطق را به دنبال خواهد داشت.

محمد علی طالبی، استاندار یزد نیز در این مراسم ضمن تقدیر از عملکرد شرکت گاز استان یزد در راستای گازرسانی به مناطق مختلف استان، توسعه شبکه های گازرسانی در شهرستان خاتم را عاملی در جهت توسعه این شهرستان دانست و تصریح نمود: این پروژه ها می تواند علاوه بر ایجاد رفاه اجتماعی بین مردم روستانشین، کمک شایانی به رشد صنایع و استفاده از ظرفیت های صنعتی موجود و اشتغال جوانان داشته باشد.


١٢:٣٩ - 1398/11/19    /    شماره : ٨٥١٥    /    تعداد نمایش : ٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب