صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

روشنی شعله های سوزان گاز، گرمابخش دل مردمان روستای منشاد در استان یزد

 

روشن شدن شعله های سوزان گاز در روستای منشاد استان یزد به دل مردمان خوش قلب این روستا گرما بخشید.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در مراسمی که به همین مناسبت و با حضور استاندار یزد برگزار شد، به تشریح پروژه مذکور پرداخت و تصریح نمود: فاز اول پروژه گازرسانی به روستای منشاد شهرستان مهریز با اعتباری معادل 154 میلیارد ریال و اجرای 26 کیلومتر شبکه توزیع پلی اتیلن، 7 کیلومتر خط تغذیه فولادی و نصب یک عدد ایستگاه تقلیل فشار به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت صورت پذیرفته که قابلیت نصب یک هزار عدد انشعاب را فراهم آورده است.

علی اکبر میدانشاهی در ادامه با اشاره به پوشش 5/98 درصدی شهرستان مهریز از گاز طبیعی گفت: جهت دستیابی به این مهم در سال جاری 213 کیلومتر شبکه اجرا و 776 عدد انشعاب نصب شده که بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی از 67 پروژه گازرسانی با اعتبار 300 میلیارد ریال در ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفته است.

وی در پایان تصریح نمود: پروژه گازرسانی به روستای منشاد به دلیل حجم بالای آن در دو فاز تعریف شده که فاز دوم آن هم اکنون در حال اجرا می باشد و با اتکا به پتانسیل بالای همکاران شرکت گاز و همکاری مردم و مسئولین، انشاء ا... شاهد اجرا و بهره برداری آن در موعد مقرر و بهره مندی کامل مردم منشاد از این نعمت خدادادی خواهیم بود.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


١٠:٢٠ - شنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١٥٩١٦    /    تعداد نمایش : ١٨٩خروج
تصاویر منتخب