صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت:

آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به صنایع شهرستان بافق در استان یزد

همزمان با ایام ا... دهه فجر کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به صنایع شهرستان بافق در استان یزد با صرف اعتباری معادل 60 میلیارد ریال به زمین زده شد.

در این مراسم که با حضور استاندار یزد برگزار شد، کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به صنایع شهرستان بافق با اجرای 14 کیلومتر خط تغذیه 6 اینچ، اجرای 3 کیلومتر خط تغذیه 4 اینچ و نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت به زمین زده شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به نقش مهم و اساسي صنايع در اقتصاد کشور گفت: شرکت گاز استان یزد در راستای عمل به شعار سال 98 مبنی بر «رونق تولید» گازرسانی به صنایع واجد الشرایط را در دستور کار خود قرار داده است تا علاوه بر تأمین گاز طبیعی به عنوان یکی از زیرساخت های مهم صنایع و فراهم نمودن بستر مناسب جهت سرمایه گذاری، از طریق تزریق این نعمت خدادادی به عنوان سوخت صنایع، موجب کاهش آلایندگی های هوا و حفظ محیط زیست نیز بشود.

محمدعلی طالبی، استاندار یزد در بخش دیگری از این مراسم، حجم بالای توسعه شبکه های گازرسانی را نشانگر همت والای مجموعه شرکت گاز در راستای خدمتگزاری به مردم و مایه افتخار دولتمردان و نمادی از ارائه خدمات توسط دولت به مردم دانست که موجب افزایش اطمینان و اعتبار ملت نسبت به دولت خواهد شد لذا اقدامات ارزشمند صورت پذیرفته توسط شرکت گاز استان که از جمله پروژه های زیربنایی و در جهت رشد و توسعه شهری و روستایی و صنایع مربوطه می باشد را شایسته تشکر و قدردانی دانست.


١٢:٣٧ - 1398/11/19    /    شماره : ٨٥١٤    /    تعداد نمایش : ٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب