صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

مشارکت 96 درصدی مشترکین گاز استان یزد در طرح حذف قبوض کاغذی گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از مشارکت 96 درصدی مشترکین گاز این استان در طرح حذف قبوض کاغذی گاز با هدف بهبود کیفیت و خدمات و صیانت از محیط زیست خبر داد.

علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: با توجه به فراهم نمودن زیرساخت های لازم، شماره تلفن های همراه از طریق ثبت از سوی کنتورخوان‌ها، ارسال شماره اشتراک به سامانه پیامکی 300081194، ارسال پیامک به سامانه 1000194 با الگوی (شماره اشتراک*1) و همچنین مراجعه به سایت شرکت گاز استان یزد به آدرس www.nigc-yazd.ir  (قسمت ثبت تلفن همراه مشترکین) جمع آوری شد که بر این اساس از مجموع 459 هزار و 575 مشترک گاز در استان، تاکنون 441 هزار و 192 مشترک در طرح حذف کاغذی قبوض گاز مشارکت کردند.

وی با اشاره به اطلاع رسانی های صورت پذیرفته از طریق صدا و سیما، تبلیغات محیطی، ارسال پیامک و ... به منظور حذف قبوض کاغذی اظهار داشت: فرآیند ثبت اطلاعات مشترکین به منظور حذف قبوض کاغذی همچنان ادامه داشته و مشترکینی که تاکنون موفق به ثبت شماره همراه خود نشده اند می توانند از طريق یکی از روش های مذکور نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود اقدام نمایند که ثبت شماره‌های اشتراک از طریق پیامک و سایت ضریب اطمینان بالاتری داشته و گام موثری در به دست آمدن لیست صحیحی از شماره تلفن همراه مشترکین است.

این مقام مسئول در ادامه افزود: ارسال پیامک به جای صدور قبوض کاغذی نیازمند تکمیل و ثبت شماره تلفن های همراه مشترکین است و علاوه بر آن باید تعداد شماره های همراه صحیح مورد بررسی قرار گیرد و در روش جمع‌آوری اطلاعات توسط کنتورخوان پس از ثبت اطلاعات می‌بایست صحت آن مورد پایش قرار گیرد تا مغایرت‌های آن مشخص شود و سپس اطلاعات به سامانه اصلی منتقل شود؛ در حالیکه در روش خوداظهاری مشترک، اطلاعات با صحت کامل در سیستم تغذیه می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان، تکریم مشتری، بهره مندی از فناوری های نوین، مدیریت سبز و حفظ محیط زیست، بهبود کیفیت، سرعت در ارائه خدمات و صرفه جویی در هزینه ها را از جمله مزایای اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز اعلام کرد و تصریح نمود: مشارکت مردم در اجرای موفق این طرح، موجب صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف کاغذ و جلوگیری از قطع هزاران درخت خواهد شد که امید است با همکاری وتعامل مشترکین به زودی شاهد حذف کامل قبوض کاغذی گاز در استان باشیم.


٠٧:٣٤ - 1398/10/23    /    شماره : ٧٩٧٣    /    تعداد نمایش : ١٩٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب