صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با پیمانکاران:

پیمانکاران بازوان پرتوان اجرایی شرکت در جهت توسعه گازرسانی

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در جلسه تعامل و هماهنگی با پیمانکاران از آنها به عنوان بازوان پرتوان اجرایی شرکت در جهت توسعه گازرسانی و پیشبرد اهداف نام برد.

علی اکبر میدانشاهی در ابتدای این نشست ضمن تبیین استراتژی شرکت در خصوص کنترل زمانی پروژه ها و تأکید بر نظم و انضباط کاری در طول مدت پیمان، بر برنامه ریزی مناسب، نظم و انضباط کاری، ایجاد خلاقیت در کار، لحاظ نمودن کیفیت و همچنین رعایت کلیه الزامات قانونی و موارد ایمنی تأکید کرده و تصریح نمود: پیمانکاران به عنوان نمایندگان شرکت گاز نقش به سزایی در خوش نامی شرکت و ایجاد اعتماد مردم خواهند داشت لذا می بایست در ارتباط با ذی نفعان حداکثر تعامل و همکاری را داشته باشند. تأکید نمود.

وی در ادامه سازماندهی مناسب در امور و نیز شناسایی و به کارگیری حداکثر ظرفیت ها را امری بدیهی در پیشبرد پروژه ها عنوان کرد و از پیمانکاران خواست با تکیه بر تجربیات و تخصص کاری خود و به کارگیری حداکثری نیروهای بومی و همچنین بهره بردن از تجهیزات و ظرفیت های داخلی در راستای حمایت از تولید ملی، راهکارهای مناسبی در حیطه کاری خود ارائه دهند و از این طریق شرکت را در دست یابی به اهداف پیش رو یاری نمایند.

در بخش دیگری از این جلسه پیمانکاران ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز استان یزد به دلیل برگزاری این گونه جلسات و همچنین پرداخت به موقع مطالبات و تشکیل کمیته هم اندیشی بین پیمانکاران و کارفرما، درخواست ها، مشکلات، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در موارد مختلف مطرح نموده و اظهار امیدواری نمودند با همکاری و همدلی و همچنین بهره گیری از تجربیات ارزشمند و سازنده مدیرعامل و سایر کارشناسان شرکت گاز، گامی مثبت در توسعه زیرساخت های گازرسانی استان برداشته شود.


٠٨:١٤ - 1398/09/05    /    شماره : ٧٠١٠    /    تعداد نمایش : ١٦٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب