صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با رئیس نظام مهندسی ساختمان:

دقت نظر به موضوع مسئولیت های اجتماعی عاملی در جهت افزایش سرمایه های اجتماعی و اعتماد عمومی

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از دقت نظر به موضوع مسئولیت های اجتماعی عاملی در جهت افزایش سرمایه های اجتماعی و اعتماد عمومی نام برد.

علی اکبر میدانشاهی در دیدار با رئیس نظام مهندسی ساختمان با ذکر مطلب فوق افزود: ترویج فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی یکی از برنامه های مهم شرکت گاز و سازمان نظام مهندسی در حیطه مسئولیت های اجتماعی به شمار می رود که همکاری دو سازمان در این زمینه می تواند موجب انتقال تجربیات و بهره گیری از نظرات سازنده دو طرف در راستای عمل به این وظیفه اجتماعی شود به نحوی که میزان حوادث ناشی از گاز طبیعی در استان به صفر برسد تا استفاده از این نعمت خدادادی با حلاوت و شرینی همراه باشد.

رئیس نظام مهندسی ساختمان نیز از این سازمان به عنوان یک سازمان مردم نهاد نام برد که در جهت ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت، به دنبال ایجاد فرآیندهای الکترونیک به منظور افزایش سرعت و کیفیت خدمات جهت رفاه و آسایش مردم می باشد. و تصریح نمود: با توجه به رابطه نظام مهندسی و شرکت گاز در بحث گاز، رابطه میان دو شرکت می تواند پویایی و رشد هر دو را در پی داشته و مشترکین نیز از ثمرات این ارتباط بهره مند شوند.

در بخش دیگری از این دیدار طرفین در رابطه با مباحث فنی از جمله روند اشتراک پذیری و راهکارهای افزایش سرعت در این زمینه، تایید لوله کشی های ساختمان و ... به بحث و تبادل نظر پرداخته و مقرر شد به منظور استفاده از منابع و ظرفیت های بین بخشی با ایجاد ارتباط و تعامل بیشتر تفاهم نامه همکاری با مشارکت سازمان آموزش و پرورش میان طرفین منعقد شود.


١٢:٠٩ - 1398/07/17    /    شماره : ٦٢٦٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تصاویر منتخب