صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر معاون وزیر نفت از شرکت گاز استان یزد به دلیل کسب رتبه برتر در حوزه سلامت اداری

 

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اعطاء تقدیرنامه ای از شرکت گاز استان یزد به دلیل کسب رتبه برتر در حوزه سلامت اداری در سال 1398 تقدیر نمود.

حسن منتظر تربتی در این تقدیرنامه خطاب به مدیرعامل شرکت گاز استان یزد آورده است: مساعی و تلاش شایسته جنابعالی و سایر همکاران ارجمندتان در مسیر تحقق راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری در نظام اداری و توجه موکد بر اصلاح، شفافیت و کارآمدی منجر به کسب رتبه برتر آن شرکت در ششمین دوره سنجش سلامت اداری در سال 1398 گردیده است.

در ادامه این تقدیرنامه آورده شده: بدین وسیله ضمن قدردانی از جنابعالی، مدیران، کارشناسان و کارکنان پر تلاش آن مجموعه، امیدوارم با استعانت از درگاه الهی، شاهد توفیقات روزافزون در تحقق اعتلا و سرافرازی ایران اسلامی باشید.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد نیز ضمن تشکر و قدردانی از آن مدیریت محترم و فعالان در حوزه سلامت اداری، کسب این مقام ارزنده را حاصل مساعدت و همکاری مدیران و کلیه کارکنان دانست و با توجه به نقش مؤثر سلامت نظام اداری در بهره وری و بهبود عملکرد سازمان تصریح نمود: گاز استان یزد به منظور تداوم این موفقیت، ضمن تقویت نقاط بهبود، تدابیر لازم را جهت تدوین و اجرای برنامه ها و پروژه های بهبود اتخاذ نموده تا همچون سال های گذشته حضوری پررنگ در این حوزه داشته و به دنبال آن منجر به کسب رتبه های برتر شود.


٠٩:٣٢ - يکشنبه ١٥ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١٦٨٠٠    /    تعداد نمایش : ٦١خروج
تصاویر منتخب