صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

ترویج فرهنگ استفاده بهینه و ایمن از گاز طبیعی در سطح مدارس استان مرکزی

باتوجه به برودت هوا و استفاده بیشتر از وسایل گرمایشی گازسوز، شركت گاز استان مركزي با انعقاد تفاهم نامه با سازمان آموزش و پرورش طی برنامه زمانبندی، اقدام به اعزام کارشناسان ایمنی وانرژی در سطح مدارس استان به منظور ترويج فرهنگ استفاده بهینه و ایمن از گاز طبیعی می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدرضاسمیعی مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی گفت: درراستای مسئولیت اجتماعی شرکت و با آغاز سال تحصیلی درمدارس و با توجه به ورود به فصل سرد سال و احساس نياز و لزوم اطلاع رساني مسائل ايمني و صرفه جويي گاز به مصرف كنندگان گاز طبيعي و فرهنگ سازی در این زمینه، این شرکت اقدام به برگزاری جلسات توجیهی برای دانش آموزان مدارس استان کرده و دانش آموزان را به عنوان همیار گاز به همکاری در زمینه های مذکور دعوت می کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی هدف از برگزاری این گونه آموزش ها در سطح مدارس استان را ترويج و توسعه فرهنگ استفاده بهينه و ایمن ازگاز طبيعي همچنين ارائه راهكارهاي مهم استفاده ايمن از گاز به دانش آموزان و انتقال این مسائل از طریق دانش آموزان به خانواده و نهادینه کردن فرهنگ استفاده صحیح از گاز طبیعی دانست که هرساله در سطح مدارس با حضور کارشناسان ایمنی و انرژی این شرکت برگزار می شود.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به جايگاه ارزشمند آموزش و پرورش و تاثير گذاري بسيارخوب در سنين پايين در زمينه يادگيري و آموزش و افزايش سطح آگاهي دانش آموزان،برگزاری این گونه برنامه ها می تواند نقش به سزايي در اين امر داشته باشد.

شایان ذکر است همزمان با اعزام کارشناسان و ارائه راهکارهای عملی،بروشورهای ایمنی و صرفه جویی و کارت همیار گاز جهت دانش آموزان به عنوان یاوران شرکت گاز صادر و توزیع می شود.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/23 - ١١:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1274