صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

انعقاد تفاهم نامه آموزشی و پژوهشی شرکت گاز استان ایلام با جهاد دانشگاهی

با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام و ریاست جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، تفاهم نامه آموزشی و پژوهشی بین دو سازمان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، عباس شمس اللهی مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام ضمن تأکید بر گسترش همکاری های دو جانبه با جهاد دانشگاهی به عنوان یک مرکز پیشرو و معتبر علمی، استفاده از نرم افزارهای جدید، دانش های بنیادین و تکنولوژی های نوین را در پروژه های شرکت گاز از سوی جهاد دانشگاهی خواستار شد.

وی با تاکید بر اینکه سال آینده پروژه های گازرسانی در استان ایلام به اتمام می رسند، افزود: براین اساس شرکت گاز استان ایلام در جهت کیفی سازی خدمات، استفاده از فناوری های نوین و افزایش رضایتمندی از خدمات خود حرکت خواهد کرد و جهاد دانشگاهی به عنوان یک مرکز علمی و نوآور می تواند همیار و همکار خوبی برای دست یابی به اهداف متعالی شرکت باشد.

حسینی رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام نیز در این جلسه بیان کرد: مجموعه جهاد دانشگاهی با ایجاد زنجیره دانش در بین مراکز علمی، آموزشی، تحقیقاتی، پژوهشی و اجرائی کشور به عنوان یک مرکز علمی معتبر شناخته می شود.

وی جهاد دانشگاهی واحد ایلام را نخستین مرکز نوآوری uniqe در غرب کشور برشمرد و ابراز امیدواری کرد زمینه گسترش همکاری بین دو مرکز بیشتر از قبل فراهم شود و ان شاءالله بتوانیم با استفاده از پتانسیل نیروی فنی و علمی، بازوی توانمندی برای شرکت گاز استان ایلام باشیم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/23 - ١١:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1284