صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان خبر داد:

توقف مراجعه کنتورخوانان شرکت گاز استان سمنان به درب منازل مشترکان استان

بر اساس تمهیدات در نظر گرفته شده بواسطه شیوع ویروس کرونا، تا اطلاع ثانوی عملیات کنتورخوانی شرکت گاز استان سمنان بدون مراجعه حضوری کنتورخوان آن انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا شریفی نژاد مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان با اعلام این خبر گفت: هرچند بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، تا اطلاع ثانوی قرائت کنتور‌های خانگی و تجاری گاز با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، به صورت مراجعه حضوری انجام نمی‌شود، اما مشترکین عزیز برای اعلام رقم کنتور، دریافت  قبض و نحوه پرداخت خود نگرانی نداشته باشند؛ چراکه با برنامه‌ریزی انجام شده و تمهیدات در نظر گرفته شده مردم فرهیخته استان می‌توانند به آسانی و از طریق سامانه اینترنتی و پیامکی شرکت گاز، کلیه مراحل اعلام شماره کنتور، دریافت قبض و پرداخت آن را به صورت کاملاً غیرحضوری پیگیری کنند. 

شریفی نژاد تصریح کرد: ضمناً صورتحساب گازبها برای مشترکینی که رقم کنتور خود را از طریق این سامانه ها اعلام کنند، به صورت واقعی و برای سایر مشترکین، صورتحساب بر مبنای درصدی از سوابق مصرف دوره مشابه در سنوات گذشته صادر خواهد شد‌.

مدیرعامل شرکت گاز استان در پایان، تأکید کرد: با توجه به اینکه  مهلت پرداخت قبوض صادره تمدید شده، لکن  توصیه ما این است که مشترکین عزیز قبض خود را در اولین فرصت بپردازند تا از انباشتگی مبالغ صورتحساب های گاز خود پیشگیری کنند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/01/09 - ١٣:٠٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 631