صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

در 6 ماهه دوم سال 98 رخ داد:

بيش از 9 هزار نفر ساعت دوره آموزشي براي كاركنان شرکت گاز زنجان

واحد آموزش گاز استان زنجان در 6 ماهه دوم پارسال؛ 9 هزار و 66 نفر ساعت دوره آموزشي برگزار كـرد تا 689 نفر از كاركنـان رسمي و پيماني با حضور در 60 دوره مختلف تخصصي و عمومي؛ آموزش‌هاي لازم را دريافت كنند.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، موسي احمدلو، مديرعامل شركت گاز استان زنجان با بیان این مطلب، يكي از مهم‌ترين اهداف و برنامه‌هاي اجرايي شرکت گاز استان زنجان را توجه به قابليت هاي دانشي و مهارتي كاركنان و افزايش رشد علمي آن‌ها به عنوان سرمایه‌های اصلی شركت عنوان كرد و گفت: اين برنامه هاي آموزشي از طريق شركت در سايت آموزش زنجان و يا اعزام همكاران به شركت هاي گاز استاني همجوار، يا ساير مراكز آموزشي معتبر و همچنین استفاده از ظرفیت های موجود در سامانه آموزش مجازی شرکت ملی گاز صورت گرفته است. 

احمدلو افزود: بهبود عملكرد، توسعه شایستگی های منابع انسانی در راستای خط مشی شرکت و آشنا سازي كاركنان جديد با اهداف سازمان؛ از مهم ترين اهداف واحد آموزش شركت گاز استان زنجان است.

وي در ادامه با اشاره به اهميت آموزش كاركنان در مسير شغلي خود به منظور متناسب ساختن دانش، مهارت و بينش خود با نيازهاي شغلي مورد تصدي، اعلام داشت: برگزاري دوره هاي فني و تخصصي با 3 هزار و 852 نفر ساعت و در رتبه بعد اجراي دوره هاي HSE با 3 هزار و 309 نفر ساعت آموزش، بيشترين نفر ساعت آموزش را در 6 ماه دوم پارسال به خود اختصاص داده است.

مديرعامل شركت گاز استان زنجان همچنين از پيشرو بودن شركت گاز استان در تجهيز و راه اندازي سايت كارگاهي مهارت‌هاي فني و حرفه‌اي خبر داد و گفت: ارائه آموزش هاي لازم براي 80 نفر از گروه دوم امدادگران شهري و روستايي در سايت فني و حرفه‌اي؛ از ديگر اقدامات انجام شده در راستاي ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتركين محترم است.

این مقام مسئول همچنين استفاده از ظرفيت سامانه آموزش مجازي شركت ملي گاز كه در آن دوره های آموزشی بارگذاری و به صورت فصلي براي كاركنان رسمي و قرارداد مستقيم برگزار مي شود را از ديگر اقدامات انجام شده در افزايش سطح علمي كاركنان اعلام كرد و افزود: در ترم پاييز و زمستان اين سامانه آموزشي؛ 68 نفر از كاركنان رسمي و قراردادي از دوره هاي آموزشي بهره مند شده اند.

وي اظهار داشت: با توجه به ضرورت آموزش پيمانكاران، بر اساس برنامه ريزي بعمل آمده در تقويم آموزشي؛ واحد آموزش موفق به اجراي 2 هزار و 664 نفر ساعت آموزش براي 187 نفر پيمانكار در قالب 14 دوره شده است.

مديرعامل شركت گاز استان زنجان ادامه داد: اعزام خبرگان اين شركت جهت حضور در جلسات كارگروه تدوين استاندارد آموزشي مشاغل فني پيمانكاري كه در محل مركز آموزش ستاد شركت ملي گاز و ساير شركت‌هاي گاز استاني برگزار شده؛ از ديگر اقدامات انجام شده در 6 ماه گذشته است.

مهندس احمدلو؛ با اشاره به اهميت موضوعاتي همچون طرح تكريم ارباب رجوع، سلامت اداري، تحول اداري، حقوق شهروندي و كميته فرهنگي؛ ابراز داشت: واحد آموزش گاز زنجان در اين راستا اقدام به برگزاري دوره هاي آموزشي مسئوليت پذيري اجتماعي، دوره آموزشی 5s به صورت E-learning، الگوي سنجش سلامت و مبارزه با فساد اداري، اصلاح الگوي مصرف، مديريت انرژي، روانشناسي صنعتي و مديريت خشم كرده كه در مسير آموزش خود موفق به دريافت لوح تقدير سازمان مديريت و برنامه ريزي استان به دليل برگزاري دوره هاي آموزشي مسئوليت پذيري اجتماعي براي مديران كل ادارات استان شده است.  

وي افزود: در راستاي تعامل صنعت با دانشگاه نيز از خدمات 9 كارآموز در قالب320 نفر ساعت كار آموزي در واحدهاي مختلف شركت استفاده شده است.

مديرعامل شركت گاز استان زنجان در پايان با بيان اينكه واحد آموزش تمام تلاش خود را در اجراي هر چه بهتر اهداف شركت و خدمات به كاركنان خدوم شركت گاز استان زنجان به كار بسته است از واحد آموزش قدرداني كرد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/01/09 - ١٣:٠٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 586