اخبار عمومی
1397/10/12 چهارشنبه نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با معاون سازمان صدا و سیمای مرکز یزد بر نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تأکید کرد ....


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با معاون سازمان صدا و سیمای مرکز یزد بر نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تأکید کرد .
داود سیروس، معاون صدای سازمان صدا و سیما مرکز یزد نیز ضمن تشکر از حضور مدیر عامل شرکت گاز استان و هیات همراه، خدمات و فعالیتهای شرکت گاز در سراسر استان به خصوص در مناطق کمتر توسعه یافته را چشمگیر و آن را از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.
وی در ادامه استقبال عمومی از برنامه های صدای مرکز یزد را رضایت بخش توصیف کرد و اظهار امیدواری نمود: با توجه به کسب رتبه برتر صدای مرکز یزد طی چند سال متوالی، بتوان از این ظرفیت در امر نهادینه کردن فرهنگ استفاده صحیح گاز استفاده کرد لذا صدا و سیمای استان آماده هر گونه مشارکت و همکاری در این زمینه می باشد.
علی اکبر میدانشاهی پیش از این دیدار با حضور در استودیوی برنامه زنده رادیویی رو در رو ضمن ارائه اطلاعاتی جامع از عملکرد و فعالیتهای شاخص این شرکت، برنامه های آتی گاز استان یزد را به ویژه در زمینه اجرای طرح های گازرسانی به روستاهای واجدالشرایط و صنایع استان تشریح نموده و در ادامه پاسخ گوی سئوالات تلفنی و پیامکی مطرح شده از سوی مردم بود.
ارائه گزارشی از چگونگی تأمین و انتقال گاز به استان از مبادی مختلف، ارایه چشم انداز شرکت، بیان عملکرد شرکت گاز استان از بدو تأسیس تاکنون، فرآیندهای جاری شرکت، نحوه محاسبه گازبها و موارد قید شده در صورتحسابهای مشترکین، اهمیت وصول مطالبات معوقه شرکت در پیشبرد پروژه ها،پروژه های عمرانی و برنامه های شاخص گاز استان در ایام الله دهه فجر و نکوداشت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از جمله مباحث مطرح شده توسط این مقام مسئول بود.