بيشتر
اخبار عمومی
1397/9/5 دوشنبه قدردانی از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس اهتمام در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز

استاندار یزد و رئیس ستاد اجلاس استانی نماز طی تقدیر نامه ای از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس اهتمام در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تشکر و قدردانی نمود....


استاندار یزد و رئیس ستاد اجلاس استانی نماز طی تقدیر نامه ای از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس اهتمام در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تشکر و قدردانی نمود.
در این تقدیر نامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آمده است: انسان های شایسته و رشد یافته، همیشه و در همه حال در مسیر تکامل زندگی، به خوبی ها و نیکی ها می اندیشند و آن گاه که این حسنات، رنگ و بوی الهی گرفته و در تلاش برای توسعه و ترویج نماز باشد، از ارزش، قداست و پاداش بی حساب برخوردار است.
در ادامه این تقدیرنامه آورده شده: با عنایت به اینکه بر اساس نظر هیأت ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان، مجموعه فعالیت های نماز آن دستگاه در سال 1396 شایسته تقدیر ویژه گردیده است، به پاس اهتمام جنابعالی و همکاران محترم در امر توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز از زحمات شما به عنوان فعال در عرصه نماز تشکر و قدردانی به عمل می آید.
همچنین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، طی لوح تقدیر جداگانه ای از محمد کوه پیمای اردکانی به عنوان دبیر شورای ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان یزد، تشکر و قدردانی نموده و از خداوند متعال برای ایشان دوام توفیقات، در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسئلت نمودند.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما