بيشتر
اخبار عمومی
1396/6/9 پنجشنبه در هفتمین روز از هفته دولت صورت پذیرفت بهره برداری از پروژه گازرسانی به دهستان چاهک و روستاهای توابع در استان یزد

 در هفتمین روز از هفته دولت پروژه گازرسانی به دهستان چاهک و روستاهای توابع در شهرستان خاتم استان یزد به بهره برداری رسید.....


در هفتمین روز از هفته دولت پروژه گازرسانی به دهستان چاهک و روستاهای توابع در شهرستان خاتم استان یزد به بهره برداری رسید.
طی مراسمی که روز چهارشنبه مورخ 08/06/96 با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان خاتم برگزار گردید، پروژه گازرسانی به روستاهای چاهک و روستاهای توابع شامل روستاهای چاهک، هاشم آباد، چالمه، بختیاری، چاه خورمیزی، اسلام آباد، چاه ابوالفضل، تلمبه سربرزسی، شهریاری سفلی، شهریاری علیا و چاه حسینی مورد بهره برداری قرار گرفت.
مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در تشریح این پروژه گفت: پروژه مذکور با اعتباری معادل 68 میلیارد ریال و اجرای 72 کیلومتر شبکه توزیع پلی اتیلن، 14 کیلومتر خط تغذیه فلزی، یک عدد ایستگاه تقلیل فشار (CGS) به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 1330 عدد انشعاب خانگی و تجاری صورت پذیرفت.
محمدعلی طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد طی سخنانی کوتاه، از اهتمام ویژه شرکت گاز استان یزد در راستای گازرسانی به مناطق محروم به ویژه روستاهای استان تقدیر و تشکر نموده و اظهار امیدواری کرد با ایجاد زیر ساخت های لازم همانند شبکه گاز طبیعی، شاهد توسعه و آبادانی هر چه بیشتر این مناطق باشیم.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما