بيشتر
اخبار عمومی
1397/10/11 سه‌شنبه حضور کارکنان شرکت گاز استان یزد در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی

کارکنان شرکت گاز استان یزد همراه با سایر اقشار جامعه در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی ماه در مسجد روضه محمدیه (حظیره) شرکت کردند. ...


کارکنان شرکت گاز استان یزد همراه با سایر اقشار جامعه در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی ماه در مسجد روضه محمدیه (حظیره) شرکت کردند. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به سخن تاریخی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)"مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد"این روز را نماد عزت و بصیرت مردم ایران برشمرد و اظهار داشت روز 9 دی ماه که به روز بصیرت نامگذاری شده است را می توان روز آشکار شدن خشم ملت ایران در برابر اهانت به مقدسات دین مبین اسلام دانست.
وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت :روز 9 دی روز تجلی پیام وزین امام راحل که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» بوده و ملت بزرگ ایران نشان دادند که به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند.
گفتنی است آیت الله محمدابوالقاسم دولابی عضو مجلس خبرگان رهبری به عنوان سخنران در این مراسم حضور داشت که در سخنان خود انسجام مردم و دستگاه‌های اجرایی را از جمله ضرورت‌های اجرایی عصر حاضر برای مقابله با استکبار دانست و افزود: دل بستن به قدرت استکبار نماد بارز بی بصیرتی بوده و شناخت توطئه‌های دشمنان به بصیرت الهی نیاز دارد که خوشبختانه ملت ایران به خوبی از این مهم برخوردارند.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما