بيشتر
اخبار عمومی
1397/6/13 سه‌شنبه راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب در شرکت گاز استان یزد

معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد از راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب مشترکین گاز طبیعی در این استان خبر داد....


معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد از راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب مشترکین گاز طبیعی در این استان خبر داد.
محمد حسن مبینی با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرای سیاست های دولت الکترونیک و افزایش رضایتمندی مشترکین گاز طبیعی، طرح قرائت و چاپ همزمان صورت حساب به صورت پایلوت در بخش زارچ راه اندازی گردید و مقرر شد طرح مذکور به تدریج در سایر شهرستان ها نیز اجرا شود.
وی در ادامه تصریح نمود: در این روش کنتورخوان با قرائت کنتور، اطلاعات مأخوذه را در دستگاه کنتورخوانی ثبت می نمایند که پس از ارسال اطلاعات به سرور های شرکت، عملیات پردازش اطلاعات صورت پذیرفته و صورتحساب مصرفی در همان لحظه صادر و پس از چاپ توسط دستگاه چاپگر همراه، تحویل مشترک خواهد شد.
معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد اجرای دقیق و سرعت روند عملیات قرائت و تحویل آنی صورتحساب، کاهش هزینه های شرکت با توجه به همزمانی قرائت و چاپ صورتحساب، کاهش مراجعات مأمورین کنتورخوان و بالطبع کاهش میزان آلایندگی زیست محیطی و همچنین کنترل آنی و افزایش مهلت پرداخت قبوض را از جمله مزایای طرح مذکور نام برد.
این مقام مسئول در خاتمه یادآور شد: بهره گیری از تکنولوژی های نوین الکترونیکی به منظور خدمات رسانی هر چه سریع تر و دقیق تر به منظور افزایش رضایت ذی نفعان در دستور کار شرکت گاز استان یزد قرار دارد که در آینده ای نزدیک شاهد الکترونیکی شدن اغلب فعالیت های این شرکت خواهیم بود.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما