بيشتر
اخبار عمومی
1396/10/5 سه‌شنبه شروع رسمی ارائه بخشی از خدمات شرکت گاز استان یزد در دفاتر پیشخوان

ارائه بخشی از خدمات شرکت گاز استان یزد توسط دفاتر پیشخوان به منظور تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان شهر یزد به صورت رسمی آغاز شد......


ارائه بخشی از خدمات شرکت گاز استان یزد توسط دفاتر پیشخوان به منظور تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان شهر یزد به صورت رسمی آغاز شد.
ب
ه گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، طی مراسمی که با حضور مدیر عامل، معاون امور بهره برداری و تعدادی از کارشناسان و مدیران این شرکت در یکی از دفاتر پیشخوان برگزار شد، این اقدام ارزنده مورد بهره برداری قرار گرفت.
مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با اعلام این خبر گفت: در راستای طرح تکریم ارباب رجوع به منظور رفع نیاز عمومی متقاضیان جهت انجام خدمات قبل و پس از فروش انشعابات گاز و همگام شدن با سیاست های دولت به منظور الکترونیکی شدن خدمات و پس از بحث و تبادل نظر میان کارشناسان شرکت گاز در خصوص چگونگی گردش کار و خدمات قابل ارائه در دفاتر پیشخوان، تفاهم نامه ای مبنی بر ارائه خدمات از طریق دفاتر پیشخوان خدمات دولت منعقد گردید که با ایجاد بسترسازی های لازم، بخشی از خدمات مشترکین شامل صدور تسویه حساب و قبض المثنی، چاپ صورتحساب قبوض صادره، اصلاح قبض(تصحیح مانده بدهی)، تغییر نام، درخواست تست کنتور و اصلاح آدرس به این دفاتر واگذار شد.
منوچهر فلاح در ادامه افزود: انجام این طرح مزایایی از جمله سهولت دسترسی مردم به خدمات شرکت گاز، تسریع در ارائه خدمات به مشترکین و متقاضیان، حذف ترددهای مشترکین و صرفه جویی در زمان برای متقاضیان و ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمت رسانی به مشترکین را به دنبال خواهد داشت که امید می رود موجب رضایتمندی هم استانی های عزیز شود.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود تصریح نمود: در آغاز طرح مذکور و با آموزش کارشناسان دفاتر پیشخوان توسط شرکت گاز، 9 دفتر در سطح شهر یزد همکاری خود را در این خصوص آغاز نموده اند که با هماهنگی های بعمل آمده و تهیه مقدمات در دیگر دفاتر، در آینده ای نه چندان دور شاهد گسترش دفاتر ارائه دهنده خدمات در کلیه شهرهای استان و سایر شهرستان ها خواهیم بود که این امر می تواند تحولی بنیادین در حوزه گسترش خدمات رسانی و رضایتمندی مشترکین شرکت گاز استان قلمداد شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان یادآور شد: این شرکت آمادگی خود را جهت آموزش، نصب و اجرای نرم افزار مربوطه در اسرع وقت، در تمامی دفاتر پیشخوان دولت در سطح استان اعلام می دارد.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما