بيشتر
اخبار عمومی
1397/5/1 دوشنبه برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت گاز استان یزد

به پاس زحمات و تلاشهای صادقانه جمعی از پرسنل بازنشسته شرکت گاز استان یزد مراسمی به منظور تقدیر و تجلیل از این عزیزان برگزار شد.....


به پاس زحمات و تلاشهای صادقانه جمعی از پرسنل بازنشسته شرکت گاز استان یزد مراسمی به منظور تقدیر و تجلیل از این عزیزان برگزار شد.
در این آیین فرخنده که با حضور مدیرعامل، رئیس هیأت مدیره، کارکنان بازنشسته و تعدادی از کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار شد، پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، علی اکبر میدانشاهی، طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از تشریف فرمایی بازنشستگان و مدعوین، در ارتباط با تکریم بازنشستگان و نقش اثر گذارشان در ارتقاء سطح کیفی شرکت سخنانی ایراد نموده و از مدیران و مسئولین و کارکنان جوان خواستند از دانش و تجارب چندین ساله همکاران بازنشسته در راستای مدیریت دانش بهره لازم را ببرند.
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در ادامه از دوران بازنشستگی به عنوان مرحله جدیدی از زندگی نام برد که فرد بازنشسته می تواند فارغ از مشغولیات فکری و کاری به زندگی ادامه داده و ضمن بهره بردن از تجربیات گذشته، مروری بر خاطرات تلخ و شیرین گذشته داشته باشد و از خداوند منان برای بازنشستگان این شرکت طول عمر با عزت در کنار خانواده هایشان مسئلت نمود.
در بخش دیگری از این مراسم مختصری از زندگی نامه، اهم فعالیتها و تصدی های شغلی پرسنلی که به مقام بازنشستگی نائل شده اند به سمع و نظر حضار رسانده شد و زیبایی مراسم فوق با حضور بازنشستگان و بیان خاطراتی از سالهای خدمتشان دوچندان شد و در پایان به پاس ارج نهادن به تلاشهای انسانهای شریفی که سالهای طولانی عمر خود را برای خدمت به جامعه و مملکت خود سپری نمودند، با اهدای لوح تقدیر و اعطاء هدایایی تشکر و قدردانی به عمل آمد.
شایان ذکر است در سال جاری 4 تن از کارکنان شرکت گاز استان یزد بنام های عزیز ا... مولودی میبدی، عباس امینی ندوشن، محمدرضا نوری زارچ و محمد حسین فلاح تفتی به مقام رفیع بازنشستگی نائل آمدند.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما