بيشتر
اخبار عمومی
1397/11/17 چهارشنبه در ششمین روز از ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت: بهره برداری از پروژه گازرسانی به 9 روستاهای شهرستان تفت در استان یزد

همزمان با ششمین روز از ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 9 روستاهای شهرستان تفت در استان یزد با صرف اعتباری معادل 45 میلیارد ریال به بهره برداری رسید....


همزمان با ششمین روز از ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 9 روستاهای شهرستان تفت در استان یزد با صرف اعتباری معادل 45 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
طی مراسمی که روز چهارشنبه مورخ 17/11/97 با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، استاندار یزد و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان تفت برگزار شد، پروژه گازرسانی به 9 روستای دهستان دهشیر و نصرآباد مورد بهره برداری قرار گرفت که بر این اساس روستاهای هوش، گلویک علیا، عبدا...، اشکفت، گلیچه، شواز، شواز کهنه، بندازون و شمس آباد به شبکه گاز طبیعی متصل شدند.
مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این پروژه گفت: پروژه مذکور با اجرای 40 کیلومتر شبکه توزیع، 7 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 300 عدد انشعاب خانگی و تجاری صورت پذیرفته است.
علی اکبر میدانشاهی در رابطه با وضعیت گازرسانی در شهرستان تفت افزود: تاکنون در این شهرستان 8 عدد ایستگاه تقلیل فشار (CGS) و 58 عدد ایستگاه تقلیل فشار (TBS) نصب شده و با اجرای حدود یک هزار و 300 کیلومتر شبکه، بیش از 19هزار علمک نصب شده که بر این اساس هر دو شهر تفت و نیر و همچنین و 273 روستای شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما