بيشتر
اخبار عمومی
1397/7/3 سه‌شنبه نشت یابی از 5 هزار کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز توسط شرکت گاز استان یزد

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از نشت یابی 5 هزار و 31 کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز استان در 6 ماهه اول سال 97 توسط این شرکت خبر داد...


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از نشت یابی 5 هزار و 31 کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه توزیع گاز استان در 6 ماهه اول سال 97 توسط این شرکت خبر داد.
علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر افزود: شرکت گاز تمام تلاش خود را برای تأمین امنیت تأسیسات و تجهیزات خود تا درب منازل مشترکین عزیز انجام می دهد و در همین راستا به صورت برنامه ریزی از پیش تعریف شده، اقدام به نشت یابی از شبکه و انشعابات نموده که علاوه بر نشت یابی بیش از 5 هزار کیلومتر خط تغذیه و شبکه توزیع گاز در استان، حدود 118 هزار انشعاب گاز نیز مورد بازرسی و نشت یابی قرار داده است. این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: این میزان نشت یابی معادل 52 درصد کل خطوط گاز در استان می باشد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد رشد داشته است.
وی در پایان با اشاره به استفاده از سیستم جدید نشت یابی آنلاین اظهار داشت: اجرای عملیات نشت یابی بصورت ادواری و آنالیز دقیق تر نشتی های کشف شده جهت برطرف کردن مشکلات احتمالی در کمترین زمان ممکن از اهداف پیش روی شرکت گاز استان یزد می باشد.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما