بيشتر
اخبار عمومی
1397/7/15 يكشنبه حضور عظیم بسیجیان شرکت گاز استان یزد در همایش اقتدار عاشوراییان

بسیجیان شرکت گاز استان یزد روز پنج شنبه 12 مهرماه در رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص)(2) که با حضور پرشور بسیجیان و مسئولین استان در مسجد ملااسماعیل یزد برگزار شد، حضور یافتند....


بسیجیان شرکت گاز استان یزد روز پنج شنبه 12 مهرماه در رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص)(2) که با حضور پرشور بسیجیان و مسئولین استان در مسجد ملااسماعیل یزد برگزار شد، حضور یافتند.
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد که به اتفاق جمعی از کارکنان در این مراسم شرکت نمودند، حضور منسجم بسیجیان سراسر استان را در این همایش، بیانگر همدلی و همراهی ملت ایران در اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری دانست و اضافه کرد: حضورخودجوش و پرشور پیر و جوان و زن و مرد یادآور ایام دفاع مقدس و نشان دهنده اطاعت بی چون و چرای آحاد مردم از رهبری بوده و اینکه اجازه نخواهند داد دشمنان ایران اسلامی به اهداف شوم خود دست یابند.
علی اکبر میدانشاهی با اشاره به تلاش دشمن به منظور ایجاد فاصله بین مسئولین و مردم تصریح نمود: خدمت به مردم فهیم استان، این ولی نعمتان واقعی ما، بیش از پیش در دستور کار این شرکت بوده و مسئولیت خدمت رسانی به این صاحبان نظام و انقلاب را سنگین تر خواهد کرد. حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی که به عنوان میهمان ویژه و سخنران در این مراسم حضور داشت با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران چون درختی تنومند و بزرگ شده است ادامه داد: دشمن با وجود هزینه های هنگفت در سنوات گذشته نتوانسته پایگاه قابل اطمینانی در کشور به دست آورد.
وی در سخنان خود از سیلی خوردن دشمن در طول چهل ساله انقلاب به واسطه هوشیاری ملت ایران یاد کرد و افزود: امروز بیداری ملت توانسته است نقشه شوم معاندین را نقش بر آب کند.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما