بيشتر
درخشش تیم شرکت گاز استان یزد در مرحله سراسری بیست و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه بهار در بهار

تیم شرکت گاز استان یزد موفق به کسب دو مقام اولی در مرحله سراسری بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و نهج البلاغه «بهار در بهار» ویژه فرزندان دختر کارکنان شرکت ملی گاز ایران شد.....


تیم شرکت گاز استان یزد موفق به کسب دو مقام اولی در مرحله سراسری بیست و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و نهج البلاغه «بهار در بهار» ویژه فرزندان دختر کارکنان شرکت ملی گاز ایران شد.
در این دوره از مسابقات که از 05/05/96 الی 08/05/96 به میزبانی شهر ارومیه برگزار گردید، در حفظ دو جزء قرآن کریم، از شرکت گاز استان یزد یاسمین شجاعی در رده سنی دوره اول متوسطه و فاطمه فرشیدفر در رده سنی دوره دوم متوسطه حائز مقام اول شدند و زینب ایمانی‌فر از خراسان رضوی، سیده زهرا حجت از خوزستان، فاطمه برزگرد از شرکت پالایش گاز پارسیان، معصومه پورمقدم از شرکت پالایش گاز فجر جم، فرناز رحمتی نژاد از شرکت پالایش گاز هاشمی نژاد و فاطمه نصیری از تهران نیز مورد تجلیل قرار گرفتند.
گفتنی است تیم اعزامی شرکت گاز استان یزد در بخش دختران با 3 شرکت کننده حضور یافت که کسب دو مقام اولی نتیجه رضایت بخشی برای این تیم محسوب می گردد.
شایان ذکر است طبق اعلام رئیس دارالقرآن وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران امسال با حضور 12 هزار نفر شرکت کننده در دو بخش فرزندان پسر و دختر و نیز کارکنان و همسران کارکنان، شاهد رشد 3 هزار نفری شرکت‌کنندگان این مسابقات نسبت به سال گذشته بوده‌ایم.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما