بيشتر
اخبار عمومی
1397/2/23 يكشنبه کسب رتبه برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت گاز استان یزد

شرکت گاز استان یزد در پنجمین جشنواره تجلیل از بنگاه های اقتصادی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان موفق به کسب مقام برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد.....


شرکت گاز استان یزد در پنجمین جشنواره تجلیل از بنگاه های اقتصادی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان موفق به کسب مقام برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد.
طی مراسمی که به همین منظور با حضور معاون وزیر صنعت، معدن، تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، استاندار یزد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد و همچنین تعدادی از مدیران و صاحبان صنایع استان برگزار شد، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با اهداء لوح سپاس به عنوان یکی از شرکت های حائز رتبه برتر مورد تقدیر قرار گرفت.
در تقدیر نامه ای که به همین منظور از طرف محمود زمانی قمی، استاندار یزد اهداء گردیده، خطاب به مدیرعامل شرکت گاز استان یزد آمده است: نظر به همت و تلاش مدیریت و مجموعه تحت امر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان با هدف حمایت مؤثر از حقوق ارباب رجوع دریافت کننده خدمت از دستگاه متبوع و کسب رتبه برتر در فرآیند ارزیابی صورت گرفته، بر خود لازم می دانم از تلاش معموله در این عرصه، تقدیر و تشکر نمایم.
در بخش دیگری از این تقدیر نامه آورده شده: امید است در سایه عمل به رهنمودهای مدبرانه رهبر معظم انقلاب در پیشبرد سیاست های دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف استان موفق و مؤید باشید.
علی اکبر میدانشاهی؛ مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن عرض تبریک به مناسبت موفقیت بدست آمده، کسب این افتخار را حاصل مساعدت کلیه همکاران دانست و خاطر نشان کرد: کسب این رتبه، مسئولیت ما را در ارائه مطلوب خدمات بالاتر برده است لذا این شرکت با تلاشی دو چندان به مسیر خود ادامه داده و به دنبال کسب رتبه های برتر در سطح کشوری می باشد و امید آن می رود شاهد تأثیرات مثبت آن در راستای خدمتگزاری مطلوب که همواره به عنوان یکی از اصلی ترین جهت گیری های شرکت گاز استان یزد مطرح بوده است باشیم.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما