بيشتر
اخبار عمومی
1398/3/20 دوشنبه برگزاری مسابقات حفظ سوره های واقعه و نباء ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد

مسابقات حفظ سوره های واقعه و نباء ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد به مناسبت ماه مبارک رمضان به صورت همزمان در روز یک شنبه مورخ 19 خرداد برگزار گردید....


مسابقات حفظ سوره های واقعه و نباء ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد به مناسبت ماه مبارک رمضان به صورت همزمان در روز یک شنبه مورخ 19 خرداد برگزار گردید.
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با حضور در محل برگزاری مسابقات ضمن خیر مقدم به حاضرین، از قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام به عنوان راهنمای بشریت نام برده و برگزاری اینگونه برنامه ها را سبب خیر و برکت دانست و ابراز امیدواری نمود: شرکت کنندگان در مسابقات همواره در مسیر قرآن و ولایت گام برداشته و زندگی سعادتمندی داشته باشند.
علی اکبر میدانشاهی توجه و تدبر در آیات قرآن و جاری نمودن مفاهیم بالای آن در زندگی را عامل رستگاری دانست و یادآور شد: یکی از سیاست های مهم ما تداوم آموزش های قرآنی در طول سال می باشد تا از نظر کیفی نیز شاهد رشد مستمر متسابقین و از آن مهمتر ترغیب و توجیه افراد برای تدبر در قرآن و عمل به دستورات این کتاب الهی باشیم.
مسئول دارالقرآن شرکت گاز استان یزد نیز هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج و اشاعه فرهنگ آسمانی قرآن کریم و انس بیشتر همکاران و خانواده های آنان با کلام وحی عنوان نمود و تصریح نمود: این دوره از مسابقات با حضور 159 نفر در رشته های حفظ سوره واقعه جهت بزرگسالان، حفظ سوره نباء جهت فرزندان تا پایه ششم و سوره واقعه برای فرزندان بالای پایه ششم در دو بخش برادران و خواهران برگزار شد.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما