بيشتر
اخبار عمومی
1397/5/8 دوشنبه دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با آیت ا... ناصری یزدی، امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان دیدار نمودند.....


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با آیت ا... ناصری یزدی، امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان دیدار نمودند.
در این دیدار صمیمی علی اکبر میدانشاهی گزارشی از عملکرد شرکت در بحث گازرسانی، وصول مطالبات و همچنین میزبانی شرکت گاز استان یزد از همایش ها و سمینارهای فرهنگی ارائه نمود و با اشاره به همدلی و تعامل موجود در استان در جهت پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر، بهره گیری از خرد جمعی و ایجاد نظم را از مهمترین دلایل موفقیت و توسعه گازرسانی توسط شرکت گاز استان یزد طی سال های اخیر عنوان نمود.
در ادامه مباحثی از قبیل گازرسانی به مساجد و اماکن مذهبی و همچنین بخش خانگی و تجاری مطرح و مدیرعامل گاز یزد توضیحاتی در رابطه با برنامه های این شرکت در راستای اهداف شرکت ملی گاز ایران در خصوص گازرسانی به صنایع به منظور حمایت از صنایع داخلی که رونق اقتصادی را در پی خواهد داشت ارائه نمود.
در بخش دیگری از این دیدار آیت ا... ناصری یزدی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه شرکت گاز استان یزد به دلیل عملکرد مطلوب و قابل ستایش و پیشرفت سریع زیرساخت های گازرسانی استان، توصیه هایی در جهت کسب رضایت خداوند و خشنودی مردم و آبادانی استان ارائه و بر حفظ بیت المال و تلاش جدی در انجام امور محوله در راستای خدمت رسانی به مردم تأکید ویژه نمودند.
گفتنی است معاون بهره برداری، رئیس حراست، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت صاحب الامر (عج)، هماهنگ کننده امور ایثارگران و رئیس روابط عمومی شرکت، مدیرعامل را در این دیدار همراهی نمودند.
 
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما