بيشتر
در سال گذشته محقق شد؛ گازرسانی به 85 روستای استان یزد

مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به 85 روستای استان با تلاش و همت مجموعه کارکنان شرکت گاز استان یزد در سال 95 خبرداد.....


مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از گازرسانی به 85 روستای استان با تلاش و همت مجموعه کارکنان شرکت گاز استان یزد در سال 95 خبرداد.
منوچهر فلاح در توضیح این خبر گفت: از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی در استان، گازرسانی به 321 روستا به اتمام رسیده که از این میان عملیات گازرسانی به 85 روستای استان در سال 95 صورت پذیرفته و موجب اضافه شدن حدود 9 هزار مشترک جدید به جمع مصرف کنندگان گاز طبیعی و بهره مندی آنان از خدمات شرکت گاز گردیده است.
این مقام مسئول در ادامه افزود: جهت گازرسانی به این روستاها مجموعاً510 کیلومتر شبکه پلی اتیلن و شبکه فولادی اجرا شده که با این مقدار شبکه گذاری، حدود 8 هزار انشعاب نصب گردیده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در حال حاضر عملیات گازرسانی به 79 روستا با قابلیت گازرسانی به 5 هزار و  598 خانوار در دست اجرا بوده و عملیات گازرسانی به 21 روستا که دربرگیرنده 538 خانوار می باشد در مرحله آگهی فراخوان قرار دارد.
گفتنی است تاکنون در استان یزد 75 درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند که با احتساب 99 درصد جمعیت شهری بهره مند از گاز، مجموعاً 95 درصد جمعیت استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما