بيشتر
اخبار عمومی
1397/7/11 چهارشنبه تلاش در جهت رفع مشکلات بهداشتی-درمانی کارکنان و خانواده های صنعت نفت استان یزد

به منظور رفع مشکلات بهداشتی – درمانی کارکنان و خانواده های صنعت نفت استان یزد جلسه ای با حضور رییس بهداری و بهداشت منطقه اصفهان و مدیران عامل شرکت های نفت و گاز برگزار شد...


به منظور رفع مشکلات بهداشتی – درمانی کارکنان و خانواده های صنعت نفت استان یزد جلسه ای با حضور رئیس بهداری و بهداشت منطقه اصفهان و مدیران عامل شرکت های نفت و گاز برگزار شد.
با پیگیری های صورت گرفته به منظور امکان برقراری مجدد درمانگاه بهداری-بهداشت یزد و رفع مشکلات درمانی افراد تحت پوشش، نشستی با حضور علی اکبر میدانشاهی مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، دکتر اثنی عشری رئیس و دکتر ترحمی معاون درمان بهداری و بهداشت منطقه اصفهان، مهندس انتظاری مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی یزد، نمایندگان شرکت خط لوله و مخابرات منطقه یزد، کانون بازنشستگان صنعت نفت استان و تنی چند از اعضاء هیئت رئیسه دو شرکت به میزبانی گاز یزد برگزار شد که در این نشست مسائل و مشکلات داروئی و درمانی کارکنان صنعت نفت یزد و خانواده شرکت های مذکور مورد بررسی قرار گرفت.
در ابتدای این جلسه مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین و ابراز خرسندی از حضور دکتر اثنی عشری رئیس بهداری و بهداشت صنعت نفت اصفهان و هیأت همراه،ب ه نتایج نظرسنجی صورت گرفته از همکاران شرکت گاز استان یزد از وضعیت بهداشتی و درمانی و مسائل و مشکلات درمانی و داروئی کارکنان و خانواده های آنها اشاره نمود و خواستار مرتفع نمودن دغدغه های عنوان شده همکاران گردید.
در ادامه رئیس بهداری و بهداشت صنعت نفت اصفهان ضمن ابراز خشنودی از حضور در این نشست صمیمی، برنامه ها و اهداف این مجموعه را تشریح کرد و گفت: سازمان بهداشت و درمان با هدف ارتقاء سطح سلامت کارکنان و خانواده های آنان، پوشش حداکثری خدمات درمانی و ارائه خدمات مطلوب به پرسنل صنعت نفت تلاش دارد رضایت مندی حداکثری همکاران را جلب نماید. رییس بهداری و بهداشت صنعت نفت اصفهان تصریح کرد: این مرکز ضمن عقد قرارداد با مراکز درمانی و داروخانه ای معتبر در سطح استان و بهره گیری از پزشکان حاذق طرف قرارداد تلاش دارد مشکلات مورد نظر را کم نموده و به بهترین نحو به مجموعه خود خدمات رسانی کرده و پشتیبانی نماید. اثنی عشری اظهار امیدواری کرد: انشاء ا... بتوانیم روز به روز خدمات بهداشتی و درمانی مورد نیاز کارکنان و خانواده های محترم آنان را بهبود بخشیده تا کارکنان بتوانند با سلامتی کامل در جهت خدمت رسانی به مردم تلاش کنند.
لازم به ذکر است در انتهای جلسه دکتراثنی عشری و دکتر ترحمی به سئوالات و ابهامات مطرح شده پاسخ دادند.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما