بيشتر
اخبار عمومی
1397/12/5 يكشنبه تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت روز مهندسی

مدیر عامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، فرارسیدن روز مهندسی را تبریک گفت.....


مدیر عامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، فرارسیدن روز مهندسی را تبریک گفت.
علی اکبر میدانشاهی در این پیام آورده است: روز پنجم اسفند ماه در تقویم رسمی کشور ایران به عنوان روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس نامگذاری شده است. آنچه بر همگان واضح و مبرهن است ذکر این مطلب می باشد که در جهان گیتی چیزی با ارزشتر از انسان و در انسان چیزی گرانبهاتر از اندیشه او نیست، بعد از عظمت هستی و زیبایی های خالق، آنچه ساخته دست بشر است و نظر ها را به خود جلب می نماید حاصل اندیشه و فکر مهندس است و شکوه هر سرزمین مدیون دست توانای اوست.
در ادامه این پیام آمده است: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، این روز را به مهندسین عزیز ایران زمین، بالاخص همکاران ساعی و پرتلاش شرکت گاز استان یزد که با همت، تلاش و پشتکار و علم روز در جهت ارتقاء سطح رضایت ذینفعان شرکت و توسعه و آبادانی این خطه گام برمی دارند تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیقات روز افزون شما را از خداوند متعال خواستارم.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما