بيشتر
اخبار عمومی
1398/2/29 يكشنبه پویایی سازمان در گرو ارتقاء سطح آگاهی و آموزش کارکنان

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره بر اهمیت و نقش آموزش در پویایی سازمان از برگزاری بیش از 45 هزار نفر ساعت آموزش جهت مدیران و کارکنان این شرکت در سال گذشته خبر داد....


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره بر اهمیت و نقش آموزش در پویایی سازمان از برگزاری بیش از 45 هزار نفر ساعت آموزش جهت مدیران و کارکنان این شرکت در سال گذشته خبر داد.
علی اکبر میدانشاهی نقش آموزش را در توانمند سازی کارکنان و تجهیز منابع انسانی و ارتقاء سطح آگاهی آنان به عنوان با ارزش ترین سرمایه های شرکت بسیار مؤثر دانست و افزود: دوره های آموزشی برگزار شده به طور کلی شامل سه بخش فنی، مدیرتی و عمومی می باشد که از 45 هزار نفر ساعت آموزش ذکر شده، 10 هزار نفر ساعت آموزش مربوط به مدیران و 35 هزار نفر ساعت مربوط به کارکنان می باشد.
وی در ادامه یادآور شد: طی سال گذشته در راستای آموزش های فنی و تخصصی شغلی و ارتقاء و به روز نمودن دانش مسئولان و کارکنان، دوره های متنوعی برگزار شد که از جمله آنها می توان به دوره های تخلیه هوا و تزریق گاز، بهره برداری و نگهداری ایستگاه های تقلیل فشار، TPM، حسابداری کالا، ایمنی گودبرداری و ورود به حوضچه، ایمنی ایستگاه های تقلیل فشار، سیستم پیوسته و یکنواخت کالا و تجزیه و تحلیل صورت های مالی اشاره کرد.
همچنین در بخش دوره های مدیریتی می توان از دوره های مدیریت تعارض، مدیریت امنیت اطلاعات، حل مسأله و تصمیم گیری، تکنیک های برنامه ریزی و مدیریت انرژی و در بخش دوره های عمومی می توان از دوره های حقوق شهروندی در نظام اداری، ارگونومی عمومی، تربیت فرزند، نشاط سازمانی، کمک های اولیه و آیین نگارش و مکاتبات اداری نام برد.
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان ضمن ابراز رضایت از سطح کیفی و تنوع دوره های آموزشی برگزار شده و استقبال خوب کارکنان، برگزاری دوره های آموزشی با کیفیت بالا و بهره گیری از اساتید مجرب و همچنین ایجاد بستر مناسب برای رسیدن به رویکرد استراتژی محور و حرکت به سوی سازمانی یادگیرنده را از اهم وظایف واحد آموزش عنوان نمود.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما