بيشتر
اخبار عمومی
1397/12/11 شنبه گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در شرکت گاز استان یزد

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام شامخ زن، مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و بانوان شاغل در این شرکت برگزار شد...


به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام شامخ زن، مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و بانوان شاغل در این شرکت برگزار شد.
در ابتدای این مراسم پس از تلاوتی آیاتی از قرآن کریم، مسئول امور بانوان شرکت گاز استان یزد گزارشی از عملکرد امور بانوان شرکت در سه حوزه ورزش، سلامت و توانمندسازی بانوان در سال جاری و چشم اندازی از برنامه های مد نظر در سال آینده ارائه نمود.
در ادامه مدیر عامل شرکت ضمن تبریک ولادت بانوی بزرگ اسلام و قدردانی از بانوان شرکت گاز استان به پاس زحمات و تلاش های آنان، از حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگویی برای تمامی زنان و همه ی انسان ها نام برد و بر تأسی گرفتن بانوان از آداب و رسوم حضرت صدیقه کبری (س) تأکید و تصریح نمود: روز زن و نام فاطمه روشنی بخش مسیر راه تعالی بانوان و همه انسان ها بوده و نشانه ای است که راه را گم نکنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، تربیت فرزندان و حفظ بنیان خانواده را از اساسی ترین وظایف زن عنوان نمود و با اشاره به ایجاد فضای جدید برای بانوان توسط انقلاب اسلامی و با تأکید بر ایجاد تعادل میان کار و زندگی، کار کردن زنان را موجب مسرت و مایه افتخار دانست و اظهار امیدواری کرد: بانوان محترم بتوانند در راستای دستیابی به اهداف شرکت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف با سعی و تلاشی بیشتر از قبل گام برداشته و با اشاره به نقش پررنگ آنان در موفقیت های و افتخارات بدست آمده، خود را برای پذیرش مسئولیت های بالاتر آماده نمایند.
در ادامه بانوان حاضر به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداخته و مدیرعامل ضمن پاسخ گویی به موارد مطرح شده، بر حل مشکلات و رسیدگی به درخواست های آنان تأکید و در بخش دیگری از این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از بانوان شرکت تجلیل به عمل آمد.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما