بيشتر
شرکت گاز استان یزد میزبان المپیاد ورزشی فرزندان کارکنان شرکت ملی گاز ایران

مسابقات انتخابی شرکت ملی گاز ایران در رشته های تنیس روی میز و شطرنج ویژه فرزندان پسر 25 سال و کمتر و فرزندان دختر 17 سال و کمتر در به میزبانی شرکت گاز استان یزد در حال برگزاری است.....


مسابقات انتخابی شرکت ملی گاز ایران در رشته های تنیس روی میز و شطرنج ویژه فرزندان پسر 25 سال و کمتر و فرزندان دختر 17 سال و کمتر در به میزبانی شرکت گاز استان یزد در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، شرکت کنندگان در بخش پسران پس از برگزاری قرعه کشی مسابقات در روز جمعه مورخ 06/05/96 در دو رشته تنیس روی میز و شطرنج به مصاف حریفان خود رفتند و روز دوم مسابقات نیز هم اکنون در حال برگزاری می باشد.
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پیامی به همین مناسبت، از ورزش را به عنوان یک نیاز در زندگی ماشینی امروز نام برد که می تواند در سلامتی جسم و روح تأثیر به سزایی داشته باشد و برگزاری این گونه مسابقات را در توسعه ورزش بین خانواده ها و فرهنگسازی و نهادینه کردن ورزش در بین آنها مؤثر دانست.
وی از برگزاری برنامه های ورزشی برای شرکت ها و سازمان ها به عنوان امری ضروری یاد کرد که علاوه بر ایجاد روحیه نشاط، موجب همبستگی میان کارکنان و خانواده آنها گردیده و با توجه به تأثیر ورزش در جهت شادابی سازمان و حل برخی از مشکلات، نهادینه کردن ورزش در شرکت گاز اسیتان یزد را یکی از اهداف اصلی این شرکت عنوان نمود.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما