بيشتر
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در جلسه شورای پایگاه بسیج شرکت: حضور بسیج در عرصه های مختلف با تکیه بر تفکر بسیجی، عاملی در جهت پیشرفت کشور

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد تفکر بسیجی را فرهنگی غنی دانست که توانسته در تمامی عرصه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی حضور پر رنگ داشته و عاملی جهت پیشرفت کشور باشد...


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد تفکر بسیجی را فرهنگی غنی دانست که توانسته در تمامی عرصه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی حضور پر رنگ داشته و عاملی جهت پیشرفت کشور باشد.
علی اکبر میدانشاهی در جلسه شورای پایگاه بسیج شرکت، با تبریک به مناسبت ایام ا... دهه فجر، ضمن تعریف نهاد بسیج، از مردمی بودن، حرکت در مسیر اسلام ناب محمدی(ص)، ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن، حرکت در مسیر ولایت و ایمان و اعتقاد راسخ به عنوان مهمترین ویژگی های بسیج نام برد و یادآور شد: حضور اقشار مختلف مردم با اعتقاد به اسلام ناب محمدی و با حرکت در مسیر ولایت در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان دهنده وجود این ویژگی ها در بین بسیجیان بوده که می بایست تقویت شده و به نسل های بعدی نیز منتقل شود.
وی در ادامه تفکر بسیجی را تفکری ارزش محور دانست که با حضور پر رنگ در تمامی مقاطع و عرصه ها موجب پیشرفت میهن عزیزمان شده و همواره با حضور در کنار مردم و دولت خدمتگذار موجب سازندگی و آبادانی کشور گردیده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد وظایف پایگاه های بسیج را برگرفته از فرهنگ ایثار و شهادت دانست و یادآور شد: در پایگاه بسیج ادارات تلاش می شود با این روحیه خاص، خدمت رسانی به کارکنان و مردم صورت پذیرفته و با اشاره به حضور بسیج به عنوان یک عنصر فرهنگی موثر در ادارات بر حضور حداکثری کارکنان در این نهاد مردمی تاکید و امیدواری نمود: انشاء ا... با همدلی مسئولان شاهد حضور فعال بسیجیان در برنامه های شرکت باشیم و بتوانیم با تلاش این نیروهای خدوم بیش از پیش شاهد پیشرفت شرکت و در نهایت کشور عزیزمان، ایران اسلامی باشیم.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما