بيشتر
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد عنوان نمود: دیوان محاسبات مشاور امین و سهل الوصول شرکت گاز در راستای عمل به تکالیف قانونی

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از دیوان محاسبات به عنوان مشاور امین و سهول الوصول شرکت گاز در راستای عمل به تکالیف قانونی نام برد....


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از دیوان محاسبات به عنوان مشاور امین و سهول الوصول شرکت گاز در راستای عمل به تکالیف قانونی نام برد.
علی اکبر میدانشاهی در دیدار با رئیس دیوان محاسبات استان یزد ضمن تبریک سال جدید به بیان عملکرد این شرکت در سال گذشته پرداخت و اظهار نمود: علیرغم وجود تنگناهای موجود در سال گذشته و به برکت وجود سیاست برنامه محوری در این شرکت و با حضور پرسنل جوان و کارآزموده، توسعه شبکه های گازرسانی و ارائه خدمات مستمر طبق اهداف از پیش تعیین شده محقق گردید.
در ادامه فلاطون زاده هدف دیوان محاسبات را کمک و همراهی با دستگاههای اجرائی در انجام امور محوله بر اساس ضوابط، مقررات و قوانین موجود دانست و تأکید نمود چنانچه مشکلات و تنگناهایی در زمینه اجرای قوانین و مقررات و تطابق آن با عملکرد موجود مشاهده گردد به آن سازمان منعکس می شود تا با مکاتبات لازم با مراجع ذیربط، تنگناها به راحتی گشایش یافته و عملیات اجرایی دچار وقفه نگردد.
رییس دیوان محاسبات استان با بیان اینکه به منظور تعامل بیشتر با دستگاه های اجرایی، کمیته ها و کارگروه های تخصصی در دیوان محاسبات تشکیل شده افزود: یقین داریم تنوع قوانین، ضعف در اجرا را به دنبال داشته ولیکن در کنار آن ظرفیت هایی نیز برای پیشبرد امور بوجود آمده و مستشاران دیوان محاسبات آماده ارائه راهکارهای قانونی به منظور شناسایی این ظرفیت ها و اصلاح قوانین و همچنین راهنمایی در جهت رعایت حداکثری قوانین جاریه می باشند.
در خاتمه مدیر عامل شرکت گاز استان ضمن تشکر از همکاری و توجهات دیوان محاسبات استان به منظور مساعدت های مقرراتی و قانونی، بر تلاش شرکت گاز استان یزد بر قانون گرایی توأم با سلامت کاری تأکید نمود و یادآور شد: در سال جاری با سیاستگذاری صورت گرفته این شرکت قصد دارد گازرسانی به صنایع و واحدهای تولیدی استان را سرعت بخشیده و به فرموده مقام معظم رهبری همت خود را برای رونق تولید داخلی و سربلندی ایران اسلامی مضاعف کنیم.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما