بيشتر
اجرای طرح سنجش رضایت ذی نفعان شرکت گاز استان یزد

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی ذی نفعان این شرکت بر اساس دستور العمل ابلاغی از سوی شرکت ملی گاز ایران خبر داد.....


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی ذی نفعان این شرکت بر اساس دستور العمل ابلاغی از سوی شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر افزود: با هدف سنجش علمی میزان رضایتمندی ذی نفعان از خدمات شرکت گاز و در راستای ارائه خدمات بهتر و رسیدن از کمیت به کیفیت با تغییر در رفتار و فرآیندها از طریق شناخت نیازهای مشتریان، طرح سنجش میزان رضایتمندی ذی نفعان در قالب پروژه ای تعریف و بر اساس آن رضایت ذی نفعان شرکت گاز در 11 بخش مجزا شامل: مشترکین عمده، مشترکین جزء، متقاضیان و مراجعین، همسایگان تأسیسات، نمایندگان جامعه، ذی نفعان اصلی، تأمین کنندگان کالا، پیمانکاران اجرایی، پیمانکاران خدماتی و همچنین کارکنان رسمی و غیر رسمی مورد سنجش قرار خواهد گرفت. این مقام مسئول در ادامه تصریح نمود: شرکت گاز استان یزد در کنار تأمین گاز ایمن و پایدار و گازرسانی به اقصی نقاط استان که همواره یکی از برنامه های مهم این شرکت به شمار می آید، افزایش سطح کیفی عملکرد و به تبع آن افزایش رضایتمندی ذی نفعان را سرلوحه کار خود قرار داده و در همین راستا طرح مذکور در مرکز استان و سایر شهرستان ها به شیوه نمونه گیری خوشه ای چند مرحله ای و با حضور نیروهای تحصیل کرده و آموزش دیده در قالب تیم های شهرستانی اجرا خواهد شد.
وی در ادامه بررسی دغدغه های ذهنی کارکنان به عنوان اصلی ترین سرمایه های شرکت و به حداقل رساندن مشکلات و مسائل آنها و همچنین توسعه کرامت انسانی را یکی از راههای افزایش بهره وری عنوان نمود لذا با هدف شناسایی مشکلات نیروهای انسانی در جهت ایجاد عدالت سازمانی، کارکنان شرکت نیز مورد سنجش قرار خواهند گرفت.
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان اظهار امیدواری نمود: با اجرای طرح مذکور و نقد و بررسی نتایج و شناخت نقاط ضعف و قوت و به دنبال آن تعریف و اجرای پروژه های بهبود بتوانیم رضایت حداکثری ذی نفعان شرکت را بدست آورده و سازمان را در جهت تعالی و پیشرف هر چه بیشتر سوق دهیم.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما