بيشتر
برگزاری نشست مشترک دبیران هیأت مدیره شرکت های گاز استان یزد و کرمان

نشست مشترک دبیران هیأت مدیره شرکت گاز استان یزد و کرمان با حضور مسئول تیم های اطلاعات مدیریت امور مجامع شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز استان یزد برگزار شد....


نشست مشترک دبیران هیأت مدیره شرکت گاز استان یزد و کرمان با حضور مسئول تیم های اطلاعات مدیریت امور مجامع شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز استان یزد برگزار شد.
طناز کافی، دبیر هیأت مدیره شرکت گاز استان یزد هدف از برگزاری این نشست یک روزه را راه اندازی سامانه امور مجامع و آشنایی دبیران هیأت مدیره شرکت های فوق الذکر با شیوه های کارکرد آن عنوان نمود و یادآور شد: جمع بندی، دریافت، خروجی، پایش و طبقه بندی موضوعات مطروحه در جلسات هیأت مدیره با فرمت های مختلف از تمامی گزارشات، از جمله فواید مهم سامانه امور مجامع می باشد.
وی در ادامه با بیان این موضوع که کارکرد سامانه امور مجامع به صورت اشتراک گذاری اطلاعات نمی باشد افزود: در این سامانه مصوبات هر شرکت گاز استانی به صورت انحصاری بوده و عامل به اهداف کمی تبدیل می گردد که تمامی این مصوبات به صورت اسناد بالا دستی برای پایش هر چه بهتر اعضاء و جلسات هیأت مدیره تبدیل خواهد شد و در فاز شناخت از شرکت متبوع موفقیت های مثبتی به وجود خواهد آمد که تمامی این مباحث، موجب ایجاد نظم و رتبه بندی سطح شرکت های تابعه می گردد.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما