بيشتر

در چهارمین روز از ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت: بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد

همزمان با چهارمین روز از ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد با صرف اعتباری معادل 55 میلیارد ریال به بهره برداری رسید...


همزمان با چهارمین روز از ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد با صرف اعتباری معادل 55 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
طی مراسمی که روز دوشنبه مورخ 15/11/97 با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، استاندار یزد و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان خاتم برگزار شد، پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم شامل توتک، چنارناز، کرخنگان، مزرعه برزگر، چاه درویس آزادی و چاه کلنگ مورد بهره برداری قرار گرفت که بر این اساس پوشش گاز طبیعی در شهرستان خاتم به 100 درصد رسید.
مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این پروژه گفت: پروژه مذکور با اجرای 68 کیلومتر شبکه توزیع، 15 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت یک هزار متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 600 عدد انشعاب خانگی و تجاری صورت پذیرفته است.
علی اکبر میدانشاهی در ادامه و با توجه به پوشش 100 درصدی گاز طبیعی در شهرستان خاتم یادآور شد: جهت دست یابی به این مهم تاکنون در این شهرستان 5 عدد ایستگاه تقلیل فشار (CGS) و 15 عدد ایستگاه تقلیل فشار (TBS) نصب شده و همچنین 522 کیلومتر شبکه اجرا گردیده که 209 کیلومتر آن شبکه شهری و 313 کیلومتر نیز سهم روستاهای شهرستان می باشد که با اجرای این میزان شبکه گذاری، هر دو شهر هرات و مروست و 44 روستای شهرستان از نعمت گاز برخوردار شده اند.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما