اخبار عمومی
شورعاشورایی در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/6/27 سه‌شنبه شورعاشورایی در شرکت گاز استان یزد

  به مناسبت دهه اول محرم و شهادت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایشان، مراسم قرائت زیارت عاشورا با حضور پرشور و شعور مدیران و کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار شد....


  به مناسبت دهه اول محرم و شهادت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایشان، مراسم قرائت زیارت عاشورا با حضور پرشور و شعور مدیران و کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
  در این مراسم معنوی که با هدف ‌تقویت و ترویج فرهنگ عاشورا برگزار شد، شرکت کنندگان پس از قرائت دعای پر فیض زیارت عاشورا، هم نوا با مداح اهل بیت به سوگواری و سینه زنی در سوگ سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا...الحسین(ع) و 72 تن از یاران با وفایشان پرداختند.
  همچنین در غم مصیبت واقعه کربلا در و دیوار این شرکت نیز همانند سایر اماکن استان یکپارچه سیاه پوش گردید و ائمه جماعات شرکت در ساختمان مرکزی و سایر نواحی گازرسانی پیرامون قیام امام حسین (ع) و ترویج فرهنگ عاشورا سخنرانی نمودند.
بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از شرکت گاز استان
 • 1397/6/27 سه‌شنبه بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از شرکت گاز استان

  مهندس صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد به منظور بازدید از شرکت گاز استان و نیز بررسی فعالیتهای این شرکت به همراه آقای مهندس شاکری شمسی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها در این اداره حضور یافتند....


  مهندس صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد به منظور بازدید از شرکت گاز استان و نیز بررسی فعالیتهای این شرکت به همراه آقای مهندس شاکری شمسی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها در این اداره حضور یافتند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این جلسه هم اندیشی ضمن ارایه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته ونیز برنامه های آتی این شرکت ،خواستار تعامل بیش از پیش دستگاهها با شرکت گاز استان به منظور تسریع در انجام پروژه های در دست اقدام این شرکت شد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه به برنامه ریزی منسجم در خصوص گازرسانی به صنایع استان اشاره نمود و توضیح داد انشالله با تامین به موقع نقدینگی شاهد گازدار شدن صنایع واجد الشرایط استان در کوتاهترین زمان ممکن خواهیم بود.
  میدانشاهی با اشاره به متنوع سازی روش‌های پرداخت قبوض گاز مشترکان خانگی و تجاری، گفت: در حال حاضر تمامی مشترکان خانگی و تجاری برای پرداخت قبوض می توانند از روش هایی همچون تلفن همراه، سامانه 3194، تلفن بانک، خودپرداز و پایانه فروشگاه ها برای پرداخت قبوض گاز استفاده کنند. وی ضمن تشکر از حسن توجه و رهنمودهای معاون عمرانی استاندار خواستار تاکید ایشان بر وصول مطالبات و پرداخت بدهی های معوق دستگاه های اجرایی شد و ادامه داد: وصول به موقع قبوض گاز به معنای تامین بودجه برای استمرار فعالیت و تامین انرژی پایدار و همچنین توسعه شبکه های گازرسانی بوده و نقش مشارکت مردم در این خصوص بسیار با اهمیت است.
واگذاری بیش از 5 هزار انشعاب گاز رایگان به مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی و کمیته امداد استان
 • 1397/6/26 دوشنبه در دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و مدیرکل بهزیستی استان عنوان شد: واگذاری بیش از 5 هزار انشعاب گاز رایگان به مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی و کمیته امداد استان

   

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با مدیرکل سازمان بهزیستی استان از واگذاری بیش از 5 هزار انشعاب گاز رایگان از ابتدای گازرسانی تا کنون به مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با مدیرکل سازمان بهزیستی استان از واگذاری بیش از 5 هزار انشعاب گاز رایگان از ابتدای گازرسانی تا کنون به مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر گفت: وفق قوانین جاری و در راستای اجرای ماده 80 قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه، 1335 انشعاب گاز در سال گذشته به صورت رایگان به متقاضیان واجد الشرایط واگذار گردیده که از این تعداد 564 انشعاب مربوط به اقشار تحت پوشش اداره کل بهزیستی، 628 انشعاب مربوط به اقشار تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) و سایر انشعابات مربوط به مساجد، حسینیه ها، اقلیت های مذهبی و حوزه های علمیه می باشد.
  این مقام مسئول با بیان سیاستهای دولت تدبیر و امید به منظور حمایت از خانوار های نیازمند افزود: مددجویان تحت پوشش دو سازمان مذکور در صورتیکه تاکنون از این امتیاز استفاده ننموده اند، می توانند پس از دریافت معرفی نامه از دستگاه تحت پوشش و ارائه آن به اداره گاز منطقه مربوطه در زمان اشتراک پذیری، از این امتیاز استفاده کنند.
  دکتر جلیل عفتی، مدیرکل بهزیستی استان یزد نیز ضمن تشکر از زحمات و فعالیتهای مثال زدنی شرکت گاز استان، ابراز امیداوری کرد با همدلی و همکاری تمامی دستگاهها و نهادها ضمن کاهش آلام و مشکلات افراد مددجوی سازمانهای حمایتی، شاهد به حداقل رسیدن تعداد این خانواده ها باشیم.
واگذاری 15 خدمت شرکت گاز استان یزد به دفاتر پیشخوان
 • 1397/6/22 پنجشنبه واگذاری 15 خدمت شرکت گاز استان یزد به دفاتر پیشخوان

  بر اساس اعلام امور بهره برداری شرکت، با واگذاری 8 خدمت جدید مجموعاً 15 مورد از خدمات شرکت گاز استان یزد به دفاتر پیشخوان واگذار شده است...


  بر اساس اعلام امور بهره برداری شرکت، با واگذاری 8 خدمت جدید مجموعاً 15 مورد از خدمات شرکت گاز استان یزد به دفاتر پیشخوان واگذار شده است.
  معاون بهره برداری شرکت در توضیح این خبر افزود: از تاریخ 20 شهریور، 8 خدمت دیگر از فعالیت های امور بهره برداری شامل خدمات اشتراک پذیری مشترکین جزء، دریافت شماره کنتور، دریافت اعلام خرابی کنتور، پاسخ استعلام دفاتر اسناد رسمی، درخواست بازدید مجدد کنتور، درخواست قطع گاز به علت تخریب و نوسازی، صدور برگ وصل مشترکین بدهکار و درخواست تغییر تعرفه به لیست خدمات قابل ارائه توسط دفاتر پیشخوان اضافه گردید.
  محمد حسن مبینی در ادامه تصریح نمود: به منظور توزیع خدمات در سطح استان به خصوص در مرکز استان، 36 نفر از کارشناسان دفاتر پیشخوان از شهرستان های یزد، اردکان و میبد طی یک دوره آموزشی که با تدریس مسئول هماهنگی فروش و کارشناس خدمات مشترکین اداره گاز منطقه یک یزد برگزار شد با مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی و چگونگی ارائه خدمات شرکت گاز آشنا شدند.
راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/6/13 سه‌شنبه راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب در شرکت گاز استان یزد

  معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد از راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب مشترکین گاز طبیعی در این استان خبر داد....


  معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد از راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب مشترکین گاز طبیعی در این استان خبر داد.
  محمد حسن مبینی با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرای سیاست های دولت الکترونیک و افزایش رضایتمندی مشترکین گاز طبیعی، طرح قرائت و چاپ همزمان صورت حساب به صورت پایلوت در بخش زارچ راه اندازی گردید و مقرر شد طرح مذکور به تدریج در سایر شهرستان ها نیز اجرا شود.
  وی در ادامه تصریح نمود: در این روش کنتورخوان با قرائت کنتور، اطلاعات مأخوذه را در دستگاه کنتورخوانی ثبت می نمایند که پس از ارسال اطلاعات به سرور های شرکت، عملیات پردازش اطلاعات صورت پذیرفته و صورتحساب مصرفی در همان لحظه صادر و پس از چاپ توسط دستگاه چاپگر همراه، تحویل مشترک خواهد شد.
  معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد اجرای دقیق و سرعت روند عملیات قرائت و تحویل آنی صورتحساب، کاهش هزینه های شرکت با توجه به همزمانی قرائت و چاپ صورتحساب، کاهش مراجعات مأمورین کنتورخوان و بالطبع کاهش میزان آلایندگی زیست محیطی و همچنین کنترل آنی و افزایش مهلت پرداخت قبوض را از جمله مزایای طرح مذکور نام برد.
  این مقام مسئول در خاتمه یادآور شد: بهره گیری از تکنولوژی های نوین الکترونیکی به منظور خدمات رسانی هر چه سریع تر و دقیق تر به منظور افزایش رضایت ذی نفعان در دستور کار شرکت گاز استان یزد قرار دارد که در آینده ای نزدیک شاهد الکترونیکی شدن اغلب فعالیت های این شرکت خواهیم بود.
15 روستای شهرستان تفت در استان یزد به شبکه گاز طبیعی متصل شد
 • 1397/6/10 شنبه 15 روستای شهرستان تفت در استان یزد به شبکه گاز طبیعی متصل شد

  همزمان با هفته دولت 15 روستای شهرستان تفت در استان یزد با اعتباری معادل 85 میلیارد ریال به شبکه گاز طبیعی متصل شد....


  همزمان با هفته دولت 15 روستای شهرستان تفت در استان یزد با اعتباری معادل 85 میلیارد ریال به شبکه گاز طبیعی متصل شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با تأیید این خبر افزود: طی مراسمی که با حضور مقامات استانی و تنی چند از مدیران شرکت گاز استان یزد برگزار شد، پروژه گازرسانی به 15 روستای دهستان دهشیر واقع در شهرستان تفت با اجرای 35 هزار و 500 متر شبکه توزیع، 3 هزار و 500 متر خط تغذیه، نصب یک ایستگاه درون شهری تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 700 انشعاب خانگی و تجاری مورد بهره برداری قرار گرفت.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه یادآور شد: همزمان با هفته دولت و در راستای اهداف شرکت گاز استان یزد به منظور توسعه شبکه های گازرسانی، افتتاح و کلنگ زنی 15 پروژه گازرسانی با اعتباری بالغ بر 632 میلیارد ریال شامل بهره برداری از پروژه گازرسانی به 45 روستا و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 12 روستای استان، بهره برداری از پروژه گازرسانی به 15 واحد صنعتی جزء و عمده و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 185 واحد صنعتی و همچنین تکمیل و بهره برداری از پست امداد اداره گاز ناحیه 2 یزد و عملیات نصب صاعقه گیر ایستگاه های تقلیل فشار در سطح استان یزد صورت پذیرفت.
بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی شهرستان خاتم در استان یزد
 • 1397/6/7 چهارشنبه در پنجمین روز از هفته دولت صورت پذیرفت: بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی شهرستان خاتم در استان یزد

  پروژه گازرسانی به 5 روستای بخش مرکزی شهرستان خاتم در استان یزد با صرف اعتباری معادل 50 میلیارد ریال به بهره برداری رسید....


  پروژه گازرسانی به 5 روستای بخش مرکزی شهرستان خاتم در استان یزد با صرف اعتباری معادل 50 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. طی مراسمی که روز سه شنبه مورخ 06/06/97 با حضور استاندار یزد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان خاتم برگزار شد، پروژه گازرسانی به 5 روستای شهرستان خاتم شامل روستاهای بروئیه، خوانسار، اسلام آباد، حسن آباد و ولی عصر کندر مورد بهره برداری قرار گرفت. معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد در این رابطه گفت: پروژه مذکور با اجرای 67 هزار متر شبکه توزیع، 23 هزار و 400 متر خط تغذیه، نصب یک ایستگاه برون شهری تقلیل فشار (CGS) با ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب دو ایستگاه درون شهری تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه CPS حفاظت کاتدیک، نصب یک ایستگاه شیر انشعاب و قابلیت نصب 700 انشعاب خانگی و تجاری صورت پذیرفت. محمد حسن مبینی در ادامه با اشاره به اهمیت گازرسانی به روستاها در جهت تأمین زیرساخت های توسعه و کاهش زمینه های آلایندگی محیط زیست و همچنین پویایی روستاها به عنوان کانون تولید و اشتغال یادآور شد: تاکنون در استان یزد از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی، 394 روستا به شبکه گاز طبیعی متصل شده و عملیات گازرسانی به 77 روستای دیگر در دست اجرا می باشد.
برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای امدادگران گاز شهری و روستایی در استان یزد
 • 1397/6/5 دوشنبه برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای امدادگران گاز شهری و روستایی در استان یزد

  در راستای ارتقاء صلاحیت حرفه ای شاغلین پیمانکاری آزمون صلاحیت حرفه ای امدادگران گاز شهری و روستایی شرکت گاز استان یزد در مرکز آزمون فنی و حرفه ای استان یزد برگزار شد....


  در راستای ارتقاء صلاحیت حرفه ای شاغلین پیمانکاری آزمون صلاحیت حرفه ای امدادگران گاز شهری و روستایی شرکت گاز استان یزد در مرکز آزمون فنی و حرفه ای استان یزد برگزار شد. رئیس واحد آموزش شرکت گاز استان یزد با تأیید این خبر افزود: پیرو اجرای مفاد تفاهم نامه منعقده فی مابین شرکت ملی گاز ایران و سازمان فنی و حرفه ای کشور، آزمون صلاحیت حرفه ای امدادگران گاز شهری و روستایی در استان یزد از روز دوشنبه مورخ 5/06/97 شروع و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت. فهیمه دهستانی در ادامه تصریح نمود: در این آزمون 104 نفر امدادگر با همکاری شرکت گاز استان یزد و سازمان فنی و حرفه ای استان پس از طی مراحل ثبت نام و حوزه بندی در سه گروه مورد سنجش قرار می گیرند و در پایان به افرادی که حد نصاب قبولی را کسب نموده اند گواهی صلاحیت حرفه ای سازمان فنی و حرفه ای اعطاء خواهد شد، نفراتی که موفق به کسب حد نصاب قبولی نشده اند در مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان یزد تحت آموزش قرار خواهند گرفت تا پس از کسب صلاحیت حرفه ای، گواهی مربوطه را اخذ نمایند.
بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای گردکوه و مهدی آباد بهادران در استان یزد
 • 1397/6/5 دوشنبه در سومین روز از هفته دولت صورت پذیرفت: بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای گردکوه و مهدی آباد بهادران در استان یزد

  پروژه گازرسانی به روستاهای گردکوه و مهدی آباد بهادران شهرستان مهریز در استان یزد با صرف اعتباری معادل 90 میلیارد ریال به بهره برداری رسید....


  پروژه گازرسانی به روستاهای گردکوه و مهدی آباد بهادران شهرستان مهریز در استان یزد با صرف اعتباری معادل 90 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. طی مراسمی که روز یکشنبه مورخ 04/06/97 با حضور استاندار یزد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان مهریز برگزار شد، پروژه گازرسانی به روستاهای روستاهای گردکوه و مهدی آباد مورد بهره برداری قرار گرفت. معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد در توضیح این پروژه گفت: پروژه مذکور با اجرای 78 هزار متر شبکه توزیع، 37 هزار و 500 متر خط تغذیه، نصب 2 ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه CPS حفاظت کاتدیک و قابلیت نصب یک هزار و 271 انشعاب خانگی و تجاری صورت پذیرفت که امید است با ورود گاز به عنوان محور توسعه و رفاه، شاهد ایجاد اشتغال جوانان و رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این منطقه باشیم.
افتتاح و کلنگ زنی 15 پروژه گازرسانی با اعتباری بالغ بر 632 میلیارد ریال در استان یزد
 • 1397/6/3 شنبه در هفته دولت سال جاری محقق می شود؛ افتتاح و کلنگ زنی 15 پروژه گازرسانی با اعتباری بالغ بر 632 میلیارد ریال در استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 15 پروژه گازرسانی با اعتبار 632 میلیارد ریال در هفته دولت سال جاری خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 15 پروژه گازرسانی با اعتبار 632 میلیارد ریال در هفته دولت سال جاری خبر داد. علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: همزمان با هفته دولت، پروژه گازرسانی به 45 روستای استان شامل 5 روستای منطقه گردکوه و بهادران در شهرستان مهریز، 20 روستای دهستان سبزدشت در شهرستان بافق، 5 روستای بخش مرکزی شهرستان خاتم و 15 روستای باقیمانده دهشیر در شهرستان تفت با صرف اعتباری معادل 275 میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت که بر این اساس پیش بینی می شود حدود 2 هزار 500 خانوار روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گیرند. وی در ادامه تصریح نمود: کلنگ عملیات اجرایی گازرسانی به 12 روستای استان شامل روستاهای دهستان جلگه و فاز اول روستاهای بنستان در شهرستان بهاباد که در برگیرنده حدود یک هزار و 150 خانوار می باشد نیز با صرف اعتباری معادل 96 میلیارد ریال در هفته دولت سال جاری به زمین زده خواهد شد. این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اهمیت گازرسانی به صنایع در کاهش آلودگی محیط زیست و رونق اقتصادی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بنام حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است، افزود: بهره برداری از پروژه گازرسانی به 15 واحد صنعتی جزء و عمده استان با اعتباری معادل 19 میلیارد و 850 میلیون ریال و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 185 واحد صنعتی استان با اعتبار معادل 230 میلیارد ریال از دیگر پروژه های قابل افتتاح شرکت گاز استان یزد در هفته دولت می باشد. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان خاطرنشان کرد: در ایام پیش رو تکمیل پست امداد اداره گاز ناحیه دو یزد و عملیات نصب سیستم صاعقه گیر ایستگاه های تقلیل فشار با صرف اعتباری معادل 11 میلیارد و 150 میلیون ریال در دستور کار قرار دارد.
پیام مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت هفته دولت
 • 1397/6/3 شنبه پیام مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت هفته دولت

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی فرارسیدن هفته دولت را به تمامی دولتمردان و کارمندان خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت گفت....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی فرارسیدن هفته دولت را به تمامی دولتمردان و کارمندان خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت گفت. در ابتدای این پیام آمده است: روزهای آغازین شهریور ماه در تقویم ایران اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره تلاش های مجاهدانه معلمان بزرگ ایمان و عمل شهیدان رجایی و باهنر و به مناسبت شهادت آن دو شهید والا مقام به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است. این هفته فرصت مغتنمی است تا از زحمات بی‌دریغ کارمندانی که با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه به عنوان پیش ‌قراولان مسیر تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران گام برمی‌دارند، تقدیر به عمل آید. در ادامه این پیام آورده شده: بی تردید در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سال « حمایت از کالای ایرانی » نام گذاری شده، کارمندان این شرکت با همدلی و هم افزایی بیش از پیش با مردم، این ولی نعمتان خود و بهره گیری از ظرفیت های استان و نیز استعدادهای سرشار جوانان فرهیخته و خلاق این دیار و تعامل سازنده با سایر دستگاهها روند توسعه و تعالی استان را عالمانه و مجاهدانه تداوم خواهند بخشید. اینجانب ضمن ارسال درود و سلام به روح والای شهدای کارمند از سرزمین وحی و درجوار بارگاره ملکوتی پیامبر عظیم الشان اسلام، شهیدانی که استوارانه در سال‌های انقلاب اسلامی و دوران جنگ تحمیلی در مسیر اعتلای آرمان‌های مقدس ایران اسلامی ایثارگرانه دل از دلبستگی‌های دنیوی گسستند و بر اعتقاد خویش استوارانه راسخ ماندند، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه کارمندان شرکت گاز استان یزد تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام عظمای ولایت، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
راه اندازی میز خدمت در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/5/28 يكشنبه راه اندازی میز خدمت در شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از راه اندازی میز خدمت در راستای ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقاء رضایتمندی آنان از عملکرد این شرکت خبر داد.......


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از راه اندازی میز خدمت در راستای ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقاء رضایتمندی آنان از عملکرد این شرکت خبر داد. علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: با توجه به رشد چشمگیر شرکت گاز استان یزد در زمینه گازرسانی و به دنبال آن اخذ مشترکین جدید، شاهد افزایش مراجعات و درخواست های مردمی در حوزه های مختلف هستیم لذا با در نظرگرفتن این موضوع و همچنین برابر بخشنامه‌ معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور با عنوان حقوق شهروندی در نظام اداری، راه اندازی میز خدمت در این شرکت مورد بررسی قرار گرفت و نسبت به پیاده سازی آن تصیمات لازم اخذ و در نهایت فرآیند مذکور راه اندازی شد که بر این اساس روزانه پاسخگوی مراجعین محترم به صورت حضوری و غیر حضوری می باشد. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در ادامه تصریح نمود: استقرار میز خدمت به عنوان یکی از اقدامات شاخص دولت به منظور ارائه خدمات به موقع و موثر به مراجعه کنندگان و پاسخ گویی سریع تر به ارباب رجوع می باشد که می تواند در اطلاع رسانی شفاف، هدایت و راهنمایی هر چه بهتر مراجعه کنندگان، تکریم ارباب رجوع، حذف فرآیندهای غیرضروری و همچنین بهبود فرآیند پاسخگویی با صرف حداقل زمان، هزینه و در نتیجه افزایش بهره وری و رضایت ارباب رجوع تأثیر به سزایی داشته باشد. این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: به منظور آشنایی متصدیان و دست اندرکاران مربوطه و با هماهنگی کمیته طرح تکریم ارباب رجوع و واحد آموزش، دوره های ویژه آموزشی زیر نظر اساتید مجرب برگزار و فرآیند میز خدمت به صورت کامل آموزش داده شد. ...
بازدید مدیران شرکت گاز استان یزد به منظور بررسی موضوع گازرسانی به بزرگترین بخش کشور
 • 1397/5/23 سه‌شنبه بازدید مدیران شرکت گاز استان یزد به منظور بررسی موضوع گازرسانی به بزرگترین بخش کشور

  معاون امور بهره برداری و رئیس اجرای طرح های شرکت گاز استان یزد به منظور بررسی موضوع گازرسانی به بخش مرکزی خرانق شهرستان اردکان در این منطقه حضور یافتند.......


  معاون امور بهره برداری و رئیس اجرای طرح های شرکت گاز استان یزد به منظور بررسی موضوع گازرسانی به بخش مرکزی خرانق شهرستان اردکان در این منطقه حضور یافتند. طی نشستی که با حضور استاندار یزد، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و همچنین فرماندار و تعدادی از مدیران استان و شهرستان اردکان برگزار شد، موضوع گازرسانی به عنوان مهمترین دغدغه مردم این بخش مطرح و مورد بررسی قرار گرفت که محمدرضا تابش، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از شرکت گاز به دلیل ایجاد و توسعه شبکه های گازرسانی در استان، ضمن اعلام آمادگی همه جانبه و مشارکت بخش خصوصی منطقه به خصوص بخش معدنی، خواستار اقدام شرکت گاز استان یزد جهت گازرسانی به بخش مرکزی خرانق شد تا بدین وسیله روح تازه ای در کالبد بزرگترین بخش کشور دمیده شود. در ادامه این نشست معاون امور بهره برداری شرکت گاز استان یزد با اشاره به اهمیت گاز طبیعی به عنوان یک زیرساخت مهم در راستای توانمند سازی روستاها و دست یابی به توسعه پایدار، از پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته جهت گازرسانی به بخش مرکزی خرانق شهرستان اردکان خبر داد و اظهار امیدواری نمود: با برنامه ریزی های صورت پذیرفته و اخذ مجوز و تأمین نقدینگی مورد نیاز و مشارکت بخش خصوصی و همچنین اخذ تأییدیه های لازم از شرکت ملی گاز ایران بتوانیم در آینده ای نه چندان دور شاهد اجرای این پروژه باشیم.
رشد چشمگیر پیشنهادپذیری از کارکنان در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/5/15 دوشنبه رشد چشمگیر پیشنهادپذیری از کارکنان در شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از رشد چشمگیر پیشنهاد پذیری از کارکنان و سایر ذینفعان در این شرکت خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از رشد چشمگیر پیشنهاد پذیری از کارکنان و سایر ذینفعان در این شرکت خبر داد. علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر افزود: با استقرار کامل نرم افزار جامع نظام مشارکت و اهتمام اعضاء کمیته های فرعی و شورای مرکزی، شاهد ایجاد تحولی بزرگ در نظام پیشنهادها بوده ایم به نحوی که پیشنهاد دهندگان می توانند به سهولت پیشنهادهای خود را به صورت الکترونیکی و از طریق این سامانه ارسال نموده و در کنار آن پیشنهادگیری با استفاده از فرم های کاغذی جهت کارکنان و به ویژه مراجعین نیز میسر می باشد. وی در ادامه افزود: با گذشت 4 ماه از شروع سال جاری بیش از یک هزار پیشنهاد از کارکنان و مراجعین دریافت شده که آمار و ارقام بیانگر رشد 50 درصدی پیشنهادپذیری در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل می باشد و امید است تا پایان سال و با کسب درصد بالای مشارکت ذینفعان بتوانیم نظام تفکر فراگیر و اصلاح همگانی را که از مهمترین اهداف نظام پیشنهادها می باشد نهادینه نماییم. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود خواستار حضور حداکثری کارکنان در این فرآیند و مشارکت هر چه بیشتر آنها در جهت اعتلای شرکت شده و تصریح نمود: کمیته های فرعی نظام پیشنهادات به صورت مستمر درحال بررسی پیشنهادهای دریافتی می باشند تا با تعیین پاداش های مربوطه، هدف دیگر نظام پیشنهادها یعنی تشکر فراگیر تحقق یابد.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای بخش جلگه و فاز اول روستاهای بنستان در استان یزد
 • 1397/5/13 شنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای بخش جلگه و فاز اول روستاهای بنستان در استان یزد

  عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای بخش جلگه و فاز اول روستاهای دهستان بنستان در استان یزد با برآورد اعتباری معادل 120 میلیارد ریال آغاز شد.....


  عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای بخش جلگه و فاز اول روستاهای دهستان بنستان در استان یزد با برآورد اعتباری معادل 120 میلیارد ریال آغاز شد. در ادامه گازرسانی به روستاهای استان و طی مراسمی که با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان بهاباد برگزار شد، کلنگ آغاز عملیات اجرایی این پروژه با تأمین و اجرای 72 کیلومتر خط تغذیه، 32 کیلومتر خط تغذیه فلزی و نصب 3 ایستگاه TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت به زمین زده ش که موجب بهره مندی 12 روستای بخش جلگه و 24 روستای دهستان بنستان از نعمت گاز طبیعی خواهد شد. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم با اشاره به اتمام گازرسانی به تمامی 21 شهر استان، گازرسانی به روستاها را به عنوان یکی از مهمترین اولویت های این شرکت نام برد و یادآور شد: تاکنون در استان یزد از مجموع 574 روستای واجد شرایط، گازرسانی به 394 روستا صورت پذیرفته که بر این اساس 84 درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند و برنامه گازرسانی به 77 روستای دیگر که در برگیرنده بیش از 4 هزار و 500 خانوار می باشد نیز در دست اجرا می باشد. علی اکبر میدانشاهی در ادامه خواستار همکاری هرچه بیشتر مردم و مسئولین منطقه به منظور تهسیل و تسریع در روند عملیات اجرایی پروژه مذکور گردید تا به یاری خداوند در موعد مقرر شاهد اتمام پروژه و گازرسانی به روستاهای مورد اشاره بوده و با ورود این سوخت ارزان و پاک، شاهد شکوفایی بخش صنعتی و کشاورزی به ویژه در بخش گلخانه ای و به دنبال آن اشتعال جوانان باشیم.
   
دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان
 • 1397/5/8 دوشنبه دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با آیت ا... ناصری یزدی، امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان دیدار نمودند.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با آیت ا... ناصری یزدی، امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان دیدار نمودند.
  در این دیدار صمیمی علی اکبر میدانشاهی گزارشی از عملکرد شرکت در بحث گازرسانی، وصول مطالبات و همچنین میزبانی شرکت گاز استان یزد از همایش ها و سمینارهای فرهنگی ارائه نمود و با اشاره به همدلی و تعامل موجود در استان در جهت پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر، بهره گیری از خرد جمعی و ایجاد نظم را از مهمترین دلایل موفقیت و توسعه گازرسانی توسط شرکت گاز استان یزد طی سال های اخیر عنوان نمود.
  در ادامه مباحثی از قبیل گازرسانی به مساجد و اماکن مذهبی و همچنین بخش خانگی و تجاری مطرح و مدیرعامل گاز یزد توضیحاتی در رابطه با برنامه های این شرکت در راستای اهداف شرکت ملی گاز ایران در خصوص گازرسانی به صنایع به منظور حمایت از صنایع داخلی که رونق اقتصادی را در پی خواهد داشت ارائه نمود.
  در بخش دیگری از این دیدار آیت ا... ناصری یزدی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه شرکت گاز استان یزد به دلیل عملکرد مطلوب و قابل ستایش و پیشرفت سریع زیرساخت های گازرسانی استان، توصیه هایی در جهت کسب رضایت خداوند و خشنودی مردم و آبادانی استان ارائه و بر حفظ بیت المال و تلاش جدی در انجام امور محوله در راستای خدمت رسانی به مردم تأکید ویژه نمودند.
  گفتنی است معاون بهره برداری، رئیس حراست، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت صاحب الامر (عج)، هماهنگ کننده امور ایثارگران و رئیس روابط عمومی شرکت، مدیرعامل را در این دیدار همراهی نمودند.
   
دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی
 • 1397/5/8 دوشنبه دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر دیدار نمودند.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر دیدار نمودند.
  محمد رضا تابش، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در این نشست، گاز و نفت را نعمتی الهی و تأثیر گذار در عرصه های مختلف اقتصادی و اجتماعی کشور دانست که می بایست در جهت توسعه و رفاه مردم استفاده شود و در ادامه ضمن تقدیر از شرکت گاز استان به دلیل ایجاد و توسعه شبکه های گازرسانی در استان، خواستار اقدام این شرکت برای گازرسانی به روستاهای بدون گاز شهرستان اردکان از جمله خرانق شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به اهمیت گاز طبیعی به عنوان یک زیرساخت مهم در راستای توانمند سازی روستاها و تکیه بر پتاسیل محلی به خصوص در بخش کشاورزی و معدنی و ایجاد صنایع تبدیلی، از پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته جهت گازرسانی به بخش خرانق شهرستان اردکان خبر داد و اظهار امیدواری نمود: با برنامه ریزی های صورت پذیرفته و اخذ مجوز و تامین نقدینگی لازم بتوانیم در آینده ای نه چندان دور شاهد اجرای این پروژه و بهره مندی مردم منطقه از این نعمت خدادادی باشیم.
  گفتنی است فرماندار شهرستان اردکان و تعدادی از مدیران و کارشناسان شرکت گاز نیز در این جلسه حضور داشته و نقطه نظرات خود را در رابطه با موارد مطروحه ارائه نمودند.
برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت گاز استان یزد
 • 1397/5/1 دوشنبه برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت گاز استان یزد

  به پاس زحمات و تلاشهای صادقانه جمعی از پرسنل بازنشسته شرکت گاز استان یزد مراسمی به منظور تقدیر و تجلیل از این عزیزان برگزار شد.....


  به پاس زحمات و تلاشهای صادقانه جمعی از پرسنل بازنشسته شرکت گاز استان یزد مراسمی به منظور تقدیر و تجلیل از این عزیزان برگزار شد.
  در این آیین فرخنده که با حضور مدیرعامل، رئیس هیأت مدیره، کارکنان بازنشسته و تعدادی از کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار شد، پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، علی اکبر میدانشاهی، طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از تشریف فرمایی بازنشستگان و مدعوین، در ارتباط با تکریم بازنشستگان و نقش اثر گذارشان در ارتقاء سطح کیفی شرکت سخنانی ایراد نموده و از مدیران و مسئولین و کارکنان جوان خواستند از دانش و تجارب چندین ساله همکاران بازنشسته در راستای مدیریت دانش بهره لازم را ببرند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در ادامه از دوران بازنشستگی به عنوان مرحله جدیدی از زندگی نام برد که فرد بازنشسته می تواند فارغ از مشغولیات فکری و کاری به زندگی ادامه داده و ضمن بهره بردن از تجربیات گذشته، مروری بر خاطرات تلخ و شیرین گذشته داشته باشد و از خداوند منان برای بازنشستگان این شرکت طول عمر با عزت در کنار خانواده هایشان مسئلت نمود.
  در بخش دیگری از این مراسم مختصری از زندگی نامه، اهم فعالیتها و تصدی های شغلی پرسنلی که به مقام بازنشستگی نائل شده اند به سمع و نظر حضار رسانده شد و زیبایی مراسم فوق با حضور بازنشستگان و بیان خاطراتی از سالهای خدمتشان دوچندان شد و در پایان به پاس ارج نهادن به تلاشهای انسانهای شریفی که سالهای طولانی عمر خود را برای خدمت به جامعه و مملکت خود سپری نمودند، با اهدای لوح تقدیر و اعطاء هدایایی تشکر و قدردانی به عمل آمد.
  شایان ذکر است در سال جاری 4 تن از کارکنان شرکت گاز استان یزد بنام های عزیز ا... مولودی میبدی، عباس امینی ندوشن، محمدرضا نوری زارچ و محمد حسین فلاح تفتی به مقام رفیع بازنشستگی نائل آمدند.
آغاز عملیات اجرایی بخش دوم فاز اول گازرسانی به مجموعه روستاهای دهستان شیرکوه و میانکوه در استان یزد
 • 1397/4/31 يكشنبه آغاز عملیات اجرایی بخش دوم فاز اول گازرسانی به مجموعه روستاهای دهستان شیرکوه و میانکوه در استان یزد

  عملیات اجرایی گازرسانی به بخش دوم فاز اول گازرسانی به مجموعه روستاهای دهستان شیرکوه و میانکوه در استان یزد با برآورد اعتباری معادل 60 میلیارد ریال آغاز شد.....


  عملیات اجرایی گازرسانی به بخش دوم فاز اول گازرسانی به مجموعه روستاهای دهستان شیرکوه و میانکوه در استان یزد با برآورد اعتباری معادل 60 میلیارد ریال آغاز شد.
  در ادامه گازرسانی به روستاهای استان و طی مراسمی که با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، نماینده مردم شهرستان تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان تفت برگزار شد، کلنگ آغاز عملیات اجرایی این پروژه با تأمین و اجرای 15 کیلومتر خط تغذیه، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب 2 ایستگاه TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت، و تأمین و نصب یک ایستگاه CPS به زمین زده شد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم با اعلام گازرسانی به تمامی 21 شهر استان، گازرسانی به روستاها را به عنوان یکی از مهمترین اولویت های این شرکت نام برد و یادآور شد: تاکنون در استان یزد از مجموع 574 روستای واجد شرایط، گازرسانی به 394 روستا صورت پذیرفته که بر این اساس 84 درصد جمعیت روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند و برنامه گازرسانی به 76 روستای دیگر که در برگیرنده بیش از 4 هزار و 500 خانوار می باشد نیز در دست اجرا می باشد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه با اشاره به کوهستانی بودن و موانع طبیعی مسیر گفت: پروژه مذکور بزرگ ترین و از سخت ترین پروژه های گازرسانی در استان یزد می باشد که انشاء ا... با حمایت همه جانبه مسئولین استان و با اتکا به پتانسیل بالای همکاران شرکت گاز و همکاری مردم و مسئولین منطقه، شاهد اجرا و بهره برداری آن در موعد مقرر خواهیم بود.
برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در استان یزد
 • 1397/4/25 دوشنبه برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در رشته های تنیس روی میز، شطرنج و دارت به میزبانی این شرکت خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در رشته های تنیس روی میز، شطرنج و دارت به میزبانی این شرکت خبر داد.
  بر اساس این گزارش این دوره از مسابقات از 24 تیر ماه در سه رشته انفرادی تنیس روی میز، شطرنج و دارت در استان یزد آغاز شده و تا 26 تیرماه ادامه خواهد یافت که بر اساس دستور العمل اجرایی اداره کل ورزش و تربیت بدنی وزارت نفت در پایان مسابقات توسط امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران به نفرات برتر هدایایی اهدا خواهد شد و همچنین این نفرات به المپیاد جانبازان صنعت نفت که هر دوسال یکبار برگزار می شود راه پیدا خواهند کرد.
  برگزاری برنامه‌های فرهنگی از جمله مسابقات کتبی و شفاهی در خصوص مباحث دفاع مقدس، مذهبی و ...، برگزاری مسابقات عکس، مقاله و خاطرات با موضوع دفاع مقدس، برگزاری نماز جماعت، دعا و نیایش، برنامه «شبی با خاطراه» در جهت تداعی فضای معنوی و حماسی دوران 8 سال دفاع مقدس، تور یزد گردی و همچنین برنامه دیدار با خانواده شهداء از برنامه های است در حاشیه این مسابقات پیش بینی شده است.
  گفتنی است در حال حاضر، 1598 نفر جانباز، 1648 نفر رزمنده، 93 نفر آزاده و بیش از 631 نفر فرزند شهید در صنعت گاز مشغول به فعالیت هستند که همواره برگزاری این گونه جشنواره ها در راستای ارتقا فرهنگ ایثار و شهادت و ایجاد روحیه شادابی و سلامت جسمی و تقویت انگیزه شغلی عزیزان ایثارگر و همچنین ایجاد فضایی است تا ایثارگران به طور سالانه با یکدیگر دیدار داشته و اخوت و تحکم بیشتری بین آن ها برقرار شود.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما