برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در استان یزد
 • 1397/4/25 دوشنبه برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در رشته های تنیس روی میز، شطرنج و دارت به میزبانی این شرکت خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در رشته های تنیس روی میز، شطرنج و دارت به میزبانی این شرکت خبر داد.
  بر اساس این گزارش این دوره از مسابقات از 24 تیر ماه در سه رشته انفرادی تنیس روی میز، شطرنج و دارت در استان یزد آغاز شده و تا 26 تیرماه ادامه خواهد یافت که بر اساس دستور العمل اجرایی اداره کل ورزش و تربیت بدنی وزارت نفت در پایان مسابقات توسط امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران به نفرات برتر هدایایی اهدا خواهد شد و همچنین این نفرات به المپیاد جانبازان صنعت نفت که هر دوسال یکبار برگزار می شود راه پیدا خواهند کرد.
  برگزاری برنامه‌های فرهنگی از جمله مسابقات کتبی و شفاهی در خصوص مباحث دفاع مقدس، مذهبی و ...، برگزاری مسابقات عکس، مقاله و خاطرات با موضوع دفاع مقدس، برگزاری نماز جماعت، دعا و نیایش، برنامه «شبی با خاطراه» در جهت تداعی فضای معنوی و حماسی دوران 8 سال دفاع مقدس، تور یزد گردی و همچنین برنامه دیدار با خانواده شهداء از برنامه های است در حاشیه این مسابقات پیش بینی شده است.
  گفتنی است در حال حاضر، 1598 نفر جانباز، 1648 نفر رزمنده، 93 نفر آزاده و بیش از 631 نفر فرزند شهید در صنعت گاز مشغول به فعالیت هستند که همواره برگزاری این گونه جشنواره ها در راستای ارتقا فرهنگ ایثار و شهادت و ایجاد روحیه شادابی و سلامت جسمی و تقویت انگیزه شغلی عزیزان ایثارگر و همچنین ایجاد فضایی است تا ایثارگران به طور سالانه با یکدیگر دیدار داشته و اخوت و تحکم بیشتری بین آن ها برقرار شود.
برگزاری دوره های آموزشی مشاغل پیمانکاری در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/4/23 شنبه برگزاری دوره های آموزشی مشاغل پیمانکاری در شرکت گاز استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری دوره های ویژه آموزشی در راستای توانمندسازی و ارتقاء سطح کیفی نیروهای شاغل پیمانکاری در این شرکت خبر داد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری دوره های ویژه آموزشی در راستای توانمندسازی و ارتقاء سطح کیفی نیروهای شاغل پیمانکاری در این شرکت خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: به منظور اجرایی شدن تفاهم نامه منعقد شده بین شرکت ملی گاز ایران و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، پس از تشکیل جلسات شورای آموزش و کارگروه اجرایی آموزش شاغلین پیمانکار در شرکت گاز استان یزد و همچنین هماهنگی صورت پذیرفته با اداره کل فنی و حرفه ای استان، اجرای دوره های مربوطه کلید خورد.
  وی در ادامه تصریح نمود: در مرحله اول این طرح آموزشی و به منظور بهره گیری از فرصت بوجود آمده، تعداد 93 نفر مأمورین قرائت کنتور از روز چهارشنبه 20 تیرماه در دوره های مربوطه شرکت ننموده اند که بر این اساس مطالب ارائه شده طبق سرفصل های مدون به صورت تئوری و عملی توسط همکاران و کارشناسان خبره و با تجربه شرکت ارائه می گردد.
  این مقام مسئول در پایان یادآور شد: در همین راستا، ثبت نام امدادگران این شرکت به منظور حضور در آزمون صلاحیت حرفه ای در حال برنامه ریزی می باشد که جهت افزایش مهارت و شایستگی افرادی که حد نصاب قبولی را کسب نموده اند، دوره های مربوطه برگزار و برای سایر کارکنان نیز پس از تعیین استانداردهای آموزشی و ابلاغ از سوی شرکت ملی گاز ایران اقدام خواهد شد.
معرفی نفرات برتر المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران در رشته والیبال وتنیس روی میز
 • 1397/4/21 پنجشنبه معرفی نفرات برتر المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران در رشته والیبال وتنیس روی میز

  نفرات برتر المپیاد ورزشی کارکنان مرد 44 سال و کمتر شرکت ملی گاز ایران در رشته والیبال و تنیس روی میز مشخص شدند.....


  نفرات برتر المپیاد ورزشی کارکنان مرد 44 سال و کمتر شرکت ملی گاز ایران در رشته والیبال و تنیس روی میز مشخص شدند.
  در پایان این دوره از مسابقات که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، در رشته والیبال تیم ها در 3 گروه 5 تیمی و یک گروه 6 تیمی به مصاف حریفان خود رفتند که پس از پایان دور مقدماتی بازی ها به صورت حذفی ادامه یافت و در نهایت منطقه 9 عملیات انتقال گاز با شکست منطقه 5 عملیات انتقال گاز در بازی فینال موفق به کسب مقام اول و پارس جنوبی با شکست شرکت گاز استان زنجان در بازی رده بندی موفق به کسب مقام سوم شدند.
  همچنین در رشته تنیس روی میز که با حضور 29 تیم برگزار شد در بخش تیمی، تیم های پارس جنوبی الف، شرکت گاز استان اصفهان و منطقه 5 عملیات انتقال گاز به ترتیب حائز مقام اول تا سوم شده و در بخش انفرادی سعید سروری از پارس جنوبی الف مقام اول ، علیرضا اثنی عشری از منطقه 5 عملیات انتقال گاز مقام دوم و مرتضی نسترن از پالایشگاه فجر جم و میلاد مرادی از شرکت گاز استان خوزستان مشترکاً مقام سوم را بدست آوردند.
  گفتنی است طی مراسمی که به همین منظور برگزار شد، از تیم ها و نفرات برتر با اهداء مدال، حکم قهرمانی و همچنین جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد.
   
برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز استان یزد
 • 1397/4/17 يكشنبه برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز استان یزد

  مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران ویژه آقایان در رشته والیبال و تنیس روی میز به میزبانی شرکت گاز استان یزد در حال برگزاری است.....


  مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران ویژه آقایان در رشته والیبال و تنیس روی میز به میزبانی شرکت گاز استان یزد در حال برگزاری است.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، مسابقات در رشته والیبال با حضور 21 تیم از روز جمعه مورخ 15/04/97 زیر نظر داوران مجرب کشوری آغاز و تیم ها در 3 گروه 5 تیمی و یک گروه 6 تیمی به مصاف حریفان خود رفته ند که پس از پایان دور مقدماتی بازی ها به صورت حذفی ادامه خواهد یافت و مسابقات در رشته تنیس روی میز از روز یکشنبه مورخ 17/04/97 با حضور 24 تیم آغاز که ورزشکاران به صورت تیمی و انفرادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پیامی به همین مناسبت، از ورزش به عنوان یک نیاز اساسی در زندگی ماشینی امروز نام برد که می تواند در سلامتی جسم و روح تأثیر به سزایی داشته باشد و علاوه بر ایجاد روحیه نشاط، موجب همبستگی میان کارکنان و خانواده آنها شود لذا نهادینه کردن ورزش در شرکت گاز استان یزد به عنوان یکی از اهداف اصلی این شرکت می باشد که برگزاری این گونه مسابقات را در راستای دستیابی به همین هدف عنوان نمود.
برنامه های مشترک آموزش همگانی توسط شرکت گاز استان یزد و سازمان نظام مهندسی ساختمان
 • 1397/4/14 پنجشنبه مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با رئیس نظام مهندسی ساختمان اعلام کرد؛ برنامه های مشترک آموزش همگانی توسط شرکت گاز استان یزد و سازمان نظام مهندسی ساختمان

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و رئیس نظام مهندسی ساختمان استان طی نشستی راه های گسترش همکاری طرفین در زمینه های اجرا و نظارت گاز و ترویج فرهنگ ایمنی و مصرف بهینه گاز را مورد بررسی قرار دادند.


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و رئیس نظام مهندسی ساختمان استان طی نشستی راه های گسترش همکاری طرفین در زمینه های اجرا و نظارت گاز و ترویج فرهنگ ایمنی و مصرف بهینه گاز را مورد بررسی قرار دادند.
  علی اکبر میدانشاهی در این نشست با مهم خواندن رابطه کاری و تعامل طرفین در جهت کاهش خسارات و تلفات ناشی از حوادث گاز خاطر نشان کرد: آموزش های عمومی به ویژه در روستاها و مناطقی که به تازگی به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند به عنوان یک نیاز تلقی شده و از اولویت های شرکت گاز استان یزد می باشد که مساعدت مهندسان پیشکسوت و با تجربه سازمان نظام مهندسی ساختمان می تواند کمک بزرگی در این زمینه بوده و تأثیرات مثبت فراوانی در پی داشته باشد.
  وی نظارت سازمان نظام مهندسی ساختمان بر اجرای شبکه های گاز واحدهای مسکونی، مجتمع های آپارتمانی، واحدهای اداری و تجاری و همچنین شبکه های گاز یک چهارم صنعتی را موفق ارزیابی کرد و رئیس سازمان نظام مهندسی آمادگی سازمان خود را برای نظارت بر شبکه گاز دو پوندی در سایه همکاری شرکت گاز استان ابراز داشت.
  در ادامه این نشست طرفین بر اهمیت برگزاری همایشهای آموزشی و بازآموزی مهندسان ناظر و مجری گاز و نیز رعایت مبحث 22 مقررات ملی ساختمان و الزام به بازرسی شبکه های گاز ساختمان ها در زمان نقل و انتقالات تأکید کردند.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه در شهرستان مهریز استان یزد
 • 1397/4/9 شنبه آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه در شهرستان مهریز استان یزد

  عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه در شهرستان مهریز استان یزد با برآورد اعتباری معادل 200 میلیارد ریال آغاز شد.....


  عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه در شهرستان مهریز استان یزد با برآورد اعتباری معادل 200 میلیارد ریال آغاز شد.
  در ادامه گازرسانی به روستاهای استان و طی مراسمی که روز شنبه مورخ 9 تیرماه و با حضور استاندار، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان مهریز برگزار شد، کلنگ آغاز عملیات اجرایی این پروژه با تأمین و اجرای 58 کیلومتر خط تغذیه، نصب 6 ایستگاه TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت یک هزار متر مکعب بر ساعت و تأمین و نصب یک ایستگاه CPS به زمین زده شد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت ا... دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام خمینی (ره) گفت: تاکنون در استان یزد عملیات گازرسانی به 21 شهر و 394 روستا به اتمام رسیده که بر این اساس 100 درصد جمعیت شهری، 84 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 97 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده و برنامه گازرسانی به 76 روستای دیگر که در برگیرنده بیش از 4 هزار و 500 خانوار می باشد نیز در دست اجرا قرار دارد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه خواستار همکاری هرچه بیشتر مردم و مسئولین منطقه به منظور تهسیل و تسریع در روند عملیات اجرایی پروژه مذکور گردید تا به یاری خداوند در موعد مقرر شاهد اتمام پروژه و گازرسانی به روستاهای مورد اشاره بوده و با ورود این سوخت ارزان و پاک، شاهد شکوفایی بخش صنعتی و کشاورزی به ویژه در بخش گلخانه ای و به دنبال آن اشتعال جوانان باشیم.
   
اجرای طرح سنجش رضایت ذی نفعان در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/4/3 يكشنبه در راستای ارائه خدمات بهتر از طریق شناخت نیازهای مشتریان صورت خواهد پذیرفت؛ اجرای طرح سنجش رضایت ذی نفعان در شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از آغاز طرح سنجش میزان رضایتمندی ذی نفعان این شرکت در سال جاری خبر داد.....

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از آغاز طرح سنجش میزان رضایتمندی ذی نفعان این شرکت در سال جاری خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر افزود: با هدف سنجش علمی میزان رضایتمندی ذی نفعان از خدمات شرکت گاز و در راستای ارائه خدمات بهتر و رسیدن از کمیت به کیفیت با تغییر در رفتار و فرآیندها از طریق شناخت نیازهای مشتریان، طرح سنجش میزان رضایتمندی ذی نفعان در قالب پروژه ای تعریف و مقرر گردید رضایت ذی نفعان شرکت گاز در 9 بخش مجزا شامل: متقاضیان و مراجعان، مشتریان جزء، مشترکین عمده، نمایندگان جامعه، تأمین کنندگان کالایی، پیمانکاران اجرایی، پیمانکاران خدماتی و همچنین کارکنان رسمی و غیر رسمی مورد سنجش قرار گیرد.
  وی در ادامه تصریح نمود: شرکت گاز استان یزد همواره به دنبال افزایش سطح کیفی عملکرد و به تبع آن افزایش رضایتمندی ذی نفعان خود بوده است لذا اجرای طرح مذکور بر اساس نظام نامه تدوین شده توسط شرکت ملی گاز ایران با عنوان سنجش رضایتمندی از مشتریان در مرکز استان و سایر شهرستان ها به شیوه نمونه گیری خوشهای چند مرحلهای و با حضور نیروهای تحصیل کرده و آموزش دیده در قالب تیمهای شهرستانی را در برنامه کاری خود قرار داده است.
  این مقام مسئول با اشاره به بررسی دغدغه های ذهنی کارکنان و به حداقل رساندن مشکلات و مسائل نیروی انسانی و توسعه کرامت انسانی به منظور افزایش بهره وری یادآور شد: با هدف شناسایی مشکلات نیروهای انسانی و بررسی نقاط ضعف و قوت و در راستای ایجاد عدالت سازمانی در سطح سازمان، کارکنان شرکت نیز در دو سطح کارکنان رسمی و غیر رسمی مورد سنجش قرار گرفته و نتایج حاصله ضمن ارسال به مسئولین ذیربط، طی جلساتی مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.
جلسه هم اندیشی مسیر پیشبرد پروژه تعالی سازمانی در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/3/30 چهارشنبه جلسه هم اندیشی مسیر پیشبرد پروژه تعالی سازمانی در شرکت گاز استان یزد

  جلسه هم اندیشی مسیر پیشبرد پروژه تعالی سازمانی در شرکت گاز استان یزد با حضور مدیرعامل، رؤسا، دبیران و اعضاء تیم های تعالی و گروه مشاور برگزار شد.....


  جلسه هم اندیشی مسیر پیشبرد پروژه تعالی سازمانی در شرکت گاز استان یزد با حضور مدیرعامل، رؤسا، دبیران و اعضاء تیم های تعالی و گروه مشاور برگزار شد. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این جلسه با اشاره به اهمیت بحث تعالی سازمانی در کنار فعالیت اجرایی و خدماتی گفت: با عنایت به ضرورت ابلاغی مبنی بر بروزرسانی برنامه استراتژیک و تدوین اظهارنامه و جاری سازی پروژه های بهبود و حضور در فرآیند جایزه ملی کیفیت، پیمودن مسیر تعالی سازمانی به عنوان یکی از استراتژی های مهم این شرکت، در دستور کار قرار گرفت. علی اکبر میدانشاهی در ادامه افزود: به منظور آگاهی بخشی در حوزه های مختلف تعالی و مشارکت کارکنان در این بخش و با توجه به لزوم پویایی و بهبود تمامی ارکان سازمان ضمن بهره گیری از یک گروه مشاور، در گام اول تیم های 9 گانه تعالی در حوزه های رهبری، محصول و خدمات، ارتباط با مشتری، مالی، دانش؛تکنولوژی و خلاقیت و نوآوری، زنجیره تأمین، سرمایه های انسانی و مسئولیت های اجتماعی، زیرساخت و دارائی ها و استراتژی مورد بازنگری قرار گرفت و حکم اعضاء ابلاغ گردید. وی در ادامه با تأکید بر عارضه یابی مستندات سال گذشته، دریافت و تحلیل گزارش بازخورد ارزیابان، اصلاح نقشه راه استراتژی، برگزاری منظم جلسات تیم های تعالی و همچنین تعریف و اجرای پروژه های بهبود یادآور شد: طبق برنامه ریزی صورت پذیرفته مقرر گردید اقدامات لازم حول محورهای جمع آوری اطلاعات، آموزش، تدوین اظهارنامه و آمادگی جهت ارزیابی صورت پذیرد که با توجه به نگرش مثبت حاکم بر سازمان در این زمینه، امیدواریم شاهد بازخورد مثبت این سیستم در سطوح مختلف شرکت بوده و سیستم مربوط بتواند ما را در انجام رسالت مهم شرکت گاز استان یزد که همانا افزایش کیفیت خدمت رسانی می باشد یاری نموده تا با عنایت الهی و با توجه به برنامه های تنظیم شده پله های رشد و تعالی را بیش از پیش طی نماییم.
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت عید سعید فطر
 • 1397/3/25 جمعه پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت عید سعید فطر

  [اسئلک بحق هذا الیوم الذی جعلته للمسلمین عیدا و لمحمداً صلی الله علیه و آله ذخراً و شرفاً و کرامه و مزیدا] عید همه مسلمانان و مایه شرف اسلام و پیامبر اسلام و عزّت اسلام و ذخیره‌یی تمام نشدنی در طول تاریخ است.....


  بسم الله الرحمن الرحیم
   [اسئلک بحق هذا الیوم الذی جعلته للمسلمین عیدا و لمحمداً صلی الله علیه و آله ذخراً و شرفاً و کرامه و مزیدا] عید همه مسلمانان و مایه شرف اسلام و پیامبر اسلام و عزّت اسلام و ذخیره‌یی تمام نشدنی در طول تاریخ است.
  عید فطر روز پیروزی انسان موحد در نبرد با انواع هواهای نفسانی است. جشنی با شکوه برای مردان و زنان مؤمنی که توانسته اند بندگی خالصانه خود را در برابر قدرت مطلق و لایزال هستی به زیباترین و کاملترین شکل متجلی سازند. عید فطر نمادی جذاب و بهجت‌انگیز از بازگشت به فطرت الهی انسانیت است.
  عید فطر روز پاداش گرفتن و رؤیت رحمت الهی بعد از ماه رمضان است، بحمدالله ماه رمضان را که ماه صبر صلات بود، با عافیت گذراندید و خدای متعال، با دعا و ذکر و مناجات شما را به ادای فریضه روزه و توسل و خشوع در مقابل حضرت حق موفق کرد. امروز روزی است که انشاءالله خدای متعال پاداش شما را عنایت خواهد کرد.
  اینجانب ضمن تبریک این عید بزرگ و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما همکاران گرامی و خانواده های عزیزتان امیدوارم با حفظ و استمرار آثار سازنده اجتماعی، اخلاقی و معنوی این ماه مبارک در تمام طول سال شرایط مطلوب تری برای حرکت پرشتاب شرکت گاز استان یزد به اهداف آرمانی و توسعه ای فراهم شود.
  ومن الله التوفیق
  علی اکبر میدانشاهی
  مدیر عامل
   
بهره مندی 97 درصد جمعیت استان یزد از نعمت گاز طبیعی
 • 1397/3/22 سه‌شنبه بهره مندی 97 درصد جمعیت استان یزد از نعمت گاز طبیعی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره مندی 97 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره مندی 97 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر افزود: گازرسانی در مناطق مختلف استان با سرعت قابل قبولی در حال انجام می باشد به طوریکه در حال حاضر تمامی 21 شهر استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده و از میان 542 روستای واجد شرایط، گازرسانی به 393 روستا به اتمام رسیده که بر این اساس 100 درصد جمعیت شهری و 84 درصد جمعیت روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند.
  وی در ادامه افزود: با پذیرش بیش از 370 هزار مشترک در بخش شهری و حدود 58 هزار مشترک در بخش روستایی، مجموعاً بیش از 428 هزار مشترک در استان یزد جذب شده و با نصب حدود 190 هزار علمک در بخش شهری و حدود 45 هزار علمک در بخش روستایی، مجموع علمک های نصب شده در استان حدود 235 هزار علمک می باشد.
  این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود، گازرسانی به مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته را از اولویت های شرکت گاز استان یزد عنوان نمود و یادآور شد: برنامه گازرسانی به 77 روستای استان که در برگیرنده 49 هزار و 991 خانوار می باشد در دست اقدام بوده و امیدواریم به حول و قوه الهی و با اتکا به توان داخلی و بهره گیری از کالای داخلی در تأمین تجهیزات گازرسانی، شاهد رشد روز افزون مناطق روستایی به ویژه در بخش گلخانه و کشاورزی باشیم.
معرفی سفیران نظارت شرکت گاز استان یزد
 • 1397/3/22 سه‌شنبه معرفی سفیران نظارت شرکت گاز استان یزد

  طی احکام ابلاغی از طرف محمد هادی امجدی پور، رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران و علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، ابوالفضل دهقانی سانیج و علیرضا زارع محمد جانی به عنوان سفیران نظارت این شرکت معرفی شدند.....

  طی احکام ابلاغی از طرف محمد هادی امجدی پور، رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران و علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، ابوالفضل دهقانی سانیج و علیرضا زارع محمد جانی به عنوان سفیران نظارت این شرکت معرفی شدند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: انتخاب سفیران نظارت در واحدهای ستادی و شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران با پیشنهاد مدیریت مربوطه، میر عامل ذیربط و تأیید ناظر ارشد صورت می پذیرد که احکام آنها به مدت 3 سال صادر اعتبار خواهد داشت و سفیران پس از دریافت احکام خود سوگند نامه ای که بدین منظور تهیه شده را امضاء و نسبت به آن متعهد می گردند.
  علی اکبر میدانشاهی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: رئیس امور بازرسی بعنوان ناظر ارشد، وظیفه تأیید صلاحیت، سازماندهی، هماهنگی، هدایت، آموزش، نظارت و اخذ گزارش عملکرد سفیران نظارت را در چارچوب دستورالعمل های مربوطه بر عهده داشته و سفیران نظارت موظفند گزارش ماهیانه عملکرد خود را به ایشان ارسال نموده و مدیران عامل موظفند به نحو مقتضی کارکنان تحت مدیریت خود را از مفاد قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد و تکالیف آنان در این باره آشنا نموده و اقدامات لازم را برای پیشگیری و شناسایی کشف جرائم بعمل آورند.
  وی با اشاره به برنامه ریزی واحد آموزش جهت برگزاری دوره های آموزشی به منظور آشنایی هرچه بیشتر سفیران با وظایف خود و شیوه های نظارتی، تصریح نمود: سفیران نظارت می توانند از طریق مشاهده، کسب اطلاع از شهود و مطلعین، مطالعه سوابق پرونده های موجود و تهیه مدارک از آنها، بررسی گزارش ها و شکوائیه های ارباب رجوع و عندالزوم مصاحبه با آنها و همچنین استعلام نظر مسئولان و کارکنان ذی ربط نسبت به کسب اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و رئیس بازرسی کل استان
 • 1397/3/12 شنبه دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و رئیس بازرسی کل استان

  علی اکبر میدانشاهی؛ مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و حجت الاسلام والمسلمین طالبی؛ رئیس بازرسی کل استان روز یکشنبه مورخ 6 خرداد ماه با یکدیگر دیدار نمودند.....


  علی اکبر میدانشاهی؛ مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و حجت الاسلام والمسلمین طالبی؛ رئیس بازرسی کل استان روز یکشنبه مورخ 6 خرداد ماه با یکدیگر دیدار نمودند.
  در این دیدار صمیمی مدیرعامل شرکت گاز ضمن تشکر از همکاری های سازمان بازرسی، خواستار ارتباط همکاران بازرسی با رویکرد آموزش و ارشاد کارکنان شرکت گاز شد و رئیس بازرسی کل استان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین در ماه مبارک رمضان، ورود علی اکبر میدانشاهی را به عنوان مدیر عامل شرکت گاز به استان دارالعباده و دارالعلم یزد تبریک و آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان و مجموعه تحت نظرشان نمود.
  حجت السلام والمسلمین طالبی در ادامه، از سازمان بازرسی به عنوان یک دستگاه نظارتی که وظیفه نظارت بر ارگان های دولتی و غیردولتی را در تمامی بخش ها و شئونات بر عهده دارد نام برد و یادآور شد: این سازمان همانند یک مشاور، امین و همکار در کنار سازمان های دیگر قرار دارد و هدف از نظارت های صورت گرفته، پیشگیری از وقوع تخلفات احتمالی و همچنین افزایش سرعت و دقت و راندمان کاری ادارات می باشد که بر این اساس ارگان ها می توانند به منظور رفع نگرانی و حل مشکلات خود به این سازمان مراجعه نمایند و کارشناسان مربوطه بلافاصله در جهت رفع موارد مطروحه اقدامات لازم را صورت خواهند داد.
  این مقام مسئول در بخش دیگر از صحبت های خود بر الکترونیکی شدن خدمات در راستای اهداف دولت الکترونیک تأکید و اضافه کرد: محیط سازمانی مطلوب در کنار برخورد مناسب و ظاهر شایسته می تواند تأثیر بسیار مثبتی از نظر روانی بر روی ارباب رجوع داشته و علاوه بر ایجاد ارتباط موثر بین طرفین و رفع و حل هر چه بهتر و دوستانه تر موارد، ارائه دهنده ی وجهه ای زیبا از سازمان باشد.
  در بخش دیگری از این نشست، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن تشکر از حجت الاسلام والمسلمین طالبی بابت رهنمودهای ارزنده ایشان، اظهار امیدواری نمود با انتقال این مفاهیم بتوانیم در ارائه خدمات مناسب و جلب رضایت ارباب رجوع و همچنین شفافیت در روند کاری تمامی بخش های سیستم، بهتر از گذشته عمل نموده و یادآور شد: با برنامه ریزی های صورت گرفته و به حول و قوه الهی، به زودی شاهد تغییرات اساسی در بخش خدمات رسانی به مراجعین و کلیه ذی نفعان شرکت گاز خواهیم بود.
  وی در پایان خواستار برگزاری دوره های آموزشی ویژه کارکنان و مدیران و همچنین آموزش سفیران نظارت این شرکت به عنوان ناظران درون دستگاهی با حضور کارشناسان سازمان بازرسی شد که رئیس بازرسی کل استان در این زمینه قول مساعد داده و مقرر شد هماهنگی های لازم در این رابطه صورت پذیرد. گفتنی است معاونت بهره برداری، ذیحساب، سرپرست امور مهندسی و اجرای طرح ها، رئیس امور قراردادها و رئیس روابط عمومی در این دیدار مدیرعامل را همراهی نمودند.
برگزاری اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به میزبانی شرکت گاز استان یزد
 • 1397/2/26 چهارشنبه برگزاری اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به میزبانی شرکت گاز استان یزد

  اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به مدت 2 روز و به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.....


  اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به مدت 2 روز و به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
  در آغاز جلسه و پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، مدیر عامل و معاونت امور بهره برداری شرکت گاز استان یزد ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به شرکت کنندگان، مطالبی در خصوص مشکلات و موانع موجود جهت بهبود وضعیت وصول مطالبات، تسریع در انجام امور محوله درجلب رضایت مشترکین، تسریع در راه اندازی سامانه سامگ، حرکت از کمیت به کیفیت، هوشمندسازی بهره برداری و مکانیزه نمودن امکان وصول مطالبات از طریق دستگاهpos یا چاپگرهای تولید صورتحساب آنی در زمان قرائت توسط مأمورین کنتورخوان مطرح نمودند.
  در ادامه این جلسه که با حضور رؤسای هماهنگی فروش شرکت های گاز استان تهران، اصفهان، البرز، قم، مازندران، فارس و یزد برگزار گردید،کارگروهی تحت عنوان کمیته فرعی- تخصصی مشترکین گاز تشکیل و استان تهران به عنوان رئیس و استان یزد به عنوان دبیر کارگروه معین شدند و تغییرات کتابچه جدید مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که بر این اساس، تعدادی از بندها و تبصره های چالش برانگیز، طی صورتجلسه ای تنظیم و مقرر شد جهت تعیین تکلیف به شرکت ملی گاز ایران ارسال شود.
  واگذاری اشتراک غیر دائم، وصول مطالبات و پیشنهاد تدوین دستورالعمل مدون در این زمینه، مکانیزه نمودن محاسبه مصرف دوره خرابی کنتور در سامانه مشترکین، بروز رسانی معافیت مشترکین رایگان در مجموعه مقررات و سامانه مشترکین شرکت گاز، راه اندازی سامانه صدور صورتحساب در استان ها و همچنین ارائه تاییدیه مجدد لوله کشی گاز جهت مشترکینی که جریان گاز آن ها بیش از 6 ماه قطع بوده است را می توان از مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه عنوان نمود.
کسب رتبه برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1397/2/23 يكشنبه کسب رتبه برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت گاز استان یزد

  شرکت گاز استان یزد در پنجمین جشنواره تجلیل از بنگاه های اقتصادی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان موفق به کسب مقام برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد.....


  شرکت گاز استان یزد در پنجمین جشنواره تجلیل از بنگاه های اقتصادی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان موفق به کسب مقام برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد.
  طی مراسمی که به همین منظور با حضور معاون وزیر صنعت، معدن، تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، استاندار یزد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد و همچنین تعدادی از مدیران و صاحبان صنایع استان برگزار شد، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با اهداء لوح سپاس به عنوان یکی از شرکت های حائز رتبه برتر مورد تقدیر قرار گرفت.
  در تقدیر نامه ای که به همین منظور از طرف محمود زمانی قمی، استاندار یزد اهداء گردیده، خطاب به مدیرعامل شرکت گاز استان یزد آمده است: نظر به همت و تلاش مدیریت و مجموعه تحت امر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان با هدف حمایت مؤثر از حقوق ارباب رجوع دریافت کننده خدمت از دستگاه متبوع و کسب رتبه برتر در فرآیند ارزیابی صورت گرفته، بر خود لازم می دانم از تلاش معموله در این عرصه، تقدیر و تشکر نمایم.
  در بخش دیگری از این تقدیر نامه آورده شده: امید است در سایه عمل به رهنمودهای مدبرانه رهبر معظم انقلاب در پیشبرد سیاست های دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف استان موفق و مؤید باشید.
  علی اکبر میدانشاهی؛ مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن عرض تبریک به مناسبت موفقیت بدست آمده، کسب این افتخار را حاصل مساعدت کلیه همکاران دانست و خاطر نشان کرد: کسب این رتبه، مسئولیت ما را در ارائه مطلوب خدمات بالاتر برده است لذا این شرکت با تلاشی دو چندان به مسیر خود ادامه داده و به دنبال کسب رتبه های برتر در سطح کشوری می باشد و امید آن می رود شاهد تأثیرات مثبت آن در راستای خدمتگزاری مطلوب که همواره به عنوان یکی از اصلی ترین جهت گیری های شرکت گاز استان یزد مطرح بوده است باشیم.
راه اندازی کامل سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد
 • 1397/2/19 چهارشنبه راه اندازی کامل سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از راه اندازی کامل سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد با هدف سرعت بخشیدن در خدمات رسانی به مشترکین خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از راه اندازی کامل سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد با هدف سرعت بخشیدن در خدمات رسانی به مشترکین خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی ضمن تشکر از دست اندرکاران این پروژه و با تأکید بر روند صعودی پاسخگویی فوری به درخواست های مردمی گفت: تمامی مشترکین شهرستان یزد می توانند به صورت شبانه روزی با سامانه گویا و مکانیزه 194 تماس حاصل نموده تا کارشناسان واحد امداد و تعمیرات این شرکت درکمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور یافته و جوابگوی مطالبات مشترکین و رفع مشکل آنان باشند.
  وی از راه اندازی خطE1 شماره 194 و سیستم ضبط مکالمات، راه اندازی سیستم ثبت حوادث به صورت مکانیزه در اتاق کنترل امداد، نصب موقعیت یاب خودرو با قابلیت ارسال فرمان از اتاق امداد بر روی تعدادی از خودروها، ثبت ساعات مربوط به تماس مشترک، ارسال فرمان به خودرو امداد، دریافت پیام، رسیدن خودرو به محل و ثبت اقدامات انجام شده توسط نفرات امدادگر و همچنین تهیه گزارشات مختلف از تعداد تماس ها و خدمات صورت پذیرفته به عنوان مهمترین ویژگی های این سامانه هوشمند نام برد که موجب سرعت بخشیدن در خدمت رسانی و پاسخگویی سریع در راستای تکریم ارباب رجوع و اعتماد مردم به خدمتگذاران خود می شود.
  گفتنی است تاکنون در استان یزد بیش از 427 هزار مشترک گاز طبیعی جذب شده که حدود 249 هزار مشترک که 59 درصد از کل مشترکین استان را تشکیل می دهند مربوط به شهرستان یزد می باشد و خدمات رسانی به آنها توسط اداره گاز ناحیه شهید باهنر و اداره گاز ناحیه آزادگان و همچنین تعدادی از دفاتر پیشخوان صورت می پذیرد.
برگزاری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد
 • 1397/2/18 سه‌شنبه برگزاری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد

  همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت قائم (عج) مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.....


  همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت قائم (عج) مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار گردید. مسئول دارالقرآن شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر، از قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام به عنوان راهنمای بشریت نام برده و با اشاره به افزایش تعداد شرکت کنندگان نسبت به دوره های قبل، برگزاری این گونه برنامه ها را عاملی مؤثر در جهت ترویج و اشاعه فرهنگ آسمانی قرآن کریم و انس بیشتر همکاران و خانواده های آنان با کلام وحی عنوان نمود و ابراز امیدواری کرد: شرکت کنندگان همواره در مسیر قرآن و ولایت گام برداشته و زندگی سعادتمندی داشته باشند. در آیین افتتاحیه این دوره از مسابقات و پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید توسط قاری نوجوان محمد پارسا دهقانی و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و ابلاغ پیام مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، استاد آبایی به ایراد سخنانی در رابطه با قرآن و ترویج آن در بین خانواده ها و فرزندان پرداخت و در انتهای مراسم افتتاحیه مسابقات آقای سید علی اکبر دهقانی؛ دبیر شورای فرهنگی شرکت گاز استان یزد، توضیحات تکمیلی در رابطه با نحوه برگزاری مسابقات و سایر موارد مرتبط ارائه کرد. مولودی خوانی به مناسبت ولادت حضرت مهدی موعود (عج)، اجرای گروه سرود عاشقان ولایت، تجلیل از خانواده شهید حاج حسن دانش و خانم ها فرشید فر و شجاعی که به عنوان نمایندگان شرکت گاز استان یزد در مسابقات سراسری قرآن کریم و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب مقام برتر شدند، از دیگر برنامه های مراسم افتتاحیه بود و پس از آن مسابقات رسماً آغاز گردید. نوح معظمی در ادامه یادآور شد: این دوره از مسابقات با حضور850 نفر متسابق به همراه خانواده هایشان برگزارگردید که با داوری داوران مجرب استانی در رشته های حفظ، قرائت (تحقیق و ترتیل)، و مفاهیم قرآن کریم، نهج البلاغه وصحیفه سجادیه و قصه گویی و اذان در بخشهای برادران و خواهران و فرزندان دختر و پسر همراه بود که نفرات برتر این مسابقات به مرحله نهایی مسابقات سراسری شرکت ملی گاز ایران راه خواهند یافت. وی برپایی غرفه پیشنهادات به منظور دریافت پیشنهادات مدعوین، برپایی غرفه کودک همراه با برگزاری مسابقه و اهداء جوایز را از مهمترین برنامه های صورت گرفته در حاشیه مسابقات نام برد.
طی مراسمی مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی شد
 • 1397/2/16 يكشنبه طی مراسمی مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی شد

  طی مراسمی که روز شنبه مورخ 15 اردیبهشت ماه 97 با حضور معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی شد.....


  طی مراسمی که روز شنبه مورخ 15 اردیبهشت ماه 97 با حضور معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی شد. در این مراسم که با حضور معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان و همچنین رؤسا و کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار شد، علی اکبر میدانشاهی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی و از خدمات چهار ساله منوچهر فلاح؛ مدیر سابق این شرکت تقدیر گردید. در جریان این مراسم منوچهر فلاح ضمن بیان گزارشی در خصوص عملکرد صورت گرفته در دوران تصدی خود، از تلاش و همکاری مخلصانه تمامی کارکنان شرکت گاز استان یزد و همچنین تعامل ارزنده سایر دستگاه های اجرایی استان تشکر نمود. در ادامه علی اکبر میدانشاهی؛ مدیر عامل جدید شرکت گاز استان در رابطه با برنامه‎‎ها و اولویت های کاری خود توضیحاتی ارائه و ضمن تأکید بر بهره گیری از سیستم های تعالی و استفاده از سیستم های مدیریتی نوین و همچنین رویکرد کیفی خدمات، در خصوص گازرسانی به مناطق فاقد گاز و همچنین گازرسانی به بخش صنعت توضیحاتی ارائه کرد. در ادامه زینی وند؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، از یزد به عنوان یکی از استان‎‎های توسعه یافته کشور اسم برد و با اشاره به سهم استان در اقتصاد و تولید کشور، این موفقیت‏‏ها را مرهون توسعه زیرساخت‎‎های استان دانست و یکی از دستگاه‎‎های موفق در تأمین این زیرساخت‎‎ها را شرکت گاز ذکر کرد و از تلاش های ارزنده منوچهر فلاح در این زمینه تقدیر و تشکر نمود. در بخش دیگری از این مراسم غلامرضا مشایخی؛ معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران جابه‎‎جایی مدیران در بدنه شرکت ملی گاز ایران را تنها در جهت رشد و شکوفایی بیشتر و در راستای شایسته سالاری ذکر کرد و موفقیت یک سازمان را به تعامل و نقش آفرینی تمام کارکنان وابسته دانست و اظهار کرد: رمز موفقیت افراد در جریان فعالیت‎‎هایشان با عشق کار کردن است که از همه چیز بالاتر بوده و نتایج آن علاوه بر دستگاه، به خود افراد نیز برمی‎‎گردد.
بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان سبز دشت در استان یزد
 • 1397/2/4 سه‌شنبه بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان سبز دشت در استان یزد

  پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان سبزدشت شهرستان بافق در استان یزد با صرف اعتباری معادل 41 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.....


  پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان سبزدشت شهرستان بافق در استان یزد با صرف اعتباری معادل 41 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. طی مراسمی که روز دوشنبه مورخ 3 اردیبهشت 97 با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان بافق برگزار شد، پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان سبزدشت مورد بهره برداری قرار گرفت. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این پروژه گفت: پروژه مذکور با اجرای بیش از 62 کیلومتر شبکه توزیع، 64 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه GPS حفاظت کاتدیک و قابلیت نصب 600 عدد انشعاب صورت پذیرفت. منوچهر فلاح در ادامه یادآور شد: در حال حاضر تمامی 21 شهر استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده و از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی، 393 روستا گازدار شده و عملیات گازرسانی به 65 روستای دیگر در دست اجرا می باشد که این موجب بهره مندی 100 درصد جمعیت شهری، 84 درصد جمعیت روستایی و 97 درصد جمعیت کل استان از این نعمت خدادادی شده است.
تأکید مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بر لزوم حمایت از کالای ایرانی
 • 1397/1/22 چهارشنبه تأکید مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بر لزوم حمایت از کالای ایرانی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در جمع اعضاء شواری فرهنگی این شرکت بر لزوم حمایت از کالای ایرانی تأکید نمود.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در جمع اعضاء شواری فرهنگی این شرکت بر لزوم حمایت از کالای ایرانی تأکید نمود. منوچهر فلاح در این جلسه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در زمینه نامگذاری سال 1397 با عنوان «حمایت از کالای ایرانی»، همراهی و پشتیبانی همه جانبه مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی را در نهادینه سازی این فرهنگ در سطح جامعه بسیار اثربخش دانست و یادآور شد: این امر موجب گسترش زمینه اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در کشور و مهمتر از همه اتکا به تولیدات داخلی با کاهش وابستگی به تولیدات خارجی خواهد شد. وی در ادامه افزود: حمایت از مصرف کالای ایرانی نیازمند فرهنگ سازی و اعتماد سازی هدفمند در سطح اقشار مختلف جامعه می باشد لذا خواستار تلاش جدی و موثر تمامی مدیران و کارکنان شرکت در این زمینه شد و از تمامی دست اندرکاران شرکت خواست با در نظر گرفتن کلیه مقررات ناظر بر ممنوعیت کالاهای خارجی، نسبت به خرید ملزومات مورد نیاز اعم از قطعات و همچنین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری اقدام نمایند.
پذیرش بیش از 25 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد طی سال گذشته
 • 1397/1/8 چهارشنبه پذیرش بیش از 25 هزار مشترک گاز طبیعی در استان یزد طی سال گذشته

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از جذب بیش از 25 هزار مشترک و نصب 13 هزار انشعاب گاز طبیعی در استان طی سال 96 خبر داد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از جذب بیش از 25 هزار مشترک و نصب 13 هزار انشعاب گاز طبیعی در استان طی سال 96 خبر داد. منوچهر فلاح با اعلام این خبر افزود: با جذب 25 هزار و 180 مشترک و نصب 13 هزار و 268 انشعاب گاز طبیعی طی سال 96، مجموعاً در استان یزد حدود 425 هزار مشترک جذب و 233 هزار انشعاب گاز نصب گردیده است که این امر موجب بهره مندی 97 درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی شده است. وی با اشاره به 694 کیلومتر شبکه گذاری صورت پذیرفته در سال گذشته خاطر نشان کرد: با احداث 8 هزار و 662 کیلومتر شبکه پلی اتیلن و فولادی، در حال حاضر تمامی 21 شهر استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده و با گازرسانی به 369 روستا از میان 542 روستای واجد شرایط گازرسانی، 84 درصد جمعیت روستایی از این نعمت خدادادی بهره مند شده و عملیات گازرسانی به 57 روستای دیگر در دست اجرا می باشد. این مقام مسئول با اشاره به تعدد صنایع فعالی که استان یزد را به یکی از مهم ترین قطب های صنعتی کشور مبدل نموده است تصریح نمود: در سال گذشته گازرسانی به 258 واحد صنعتی شامل 67 واحد صنعتی عمده و 191 واحد صنعتی جزء صورت پذیرفته که بر این اساس تعداد واحدهای صنعتی متصل به گاز طبیعی در استان به 6 هزار و 512 واحد رسیده و همچنین 2 هزار و 836 گلخانه و 277 کوره آجرپزی نیز گازدار شده است که این امر نشانه سودآوری شرکت گاز استان یزد در بحث جایگزینی گاز به عنوان یک سوخت پاک و ارزان می باشد. این مقام مسئول در پایان یادآور شد: تاکنون 38 ایستگاه تقلیل فشار (CGS) و 221 ایستگاه تقلیل فشار (TBS) در سطح استان احداث گردیده و همچنین 48 جایگاه CNG به مرحله بهره برداری رسیده که این تعداد جایگاه در مقایسه با تعداد خودروهای گازسوز استان، آمار قابل توجهی به شمار می آید.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما