اخبار عمومی
بهره گیری از فناوری MobileGIS نقطه عطفی درتحلیل داده های امدادی
 • 1397/12/21 سه‌شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بهره گیری از فناوری MobileGIS نقطه عطفی درتحلیل داده های امدادی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از فناوری MobileGIS به عنوان نقطه عطفی در تحلیل داده های امدادی نام برد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از فناوری MobileGIS به عنوان نقطه عطفی در تحلیل داده های امدادی نام برد
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: شرکت گاز استان یزد در سال جاری اقدام به راه اندازی فناوری MobileGIS نموده است که در مرحله اول برچسب کد یکتا بصورت بارکد دو بعدی به منظور تعیین شماره علمک هر مشترک بر روی علمک ها نصب و در مرحله بعد برداشت مکانی علمک ها با دقت زیر یک متر امکان پذیر شده که این اقدام فناورانه طی 3 ماه صورت پذیرفته و نتیجه آن برداشت 185هزار علمک بوده است. وی کنترل اصالت علمک ها، داشت آمار دقیق علمک ها، ارتباط مشترکین به علمک و به شبکه و شیر و ایستگاه مربوطه جهت تحلیل های امدادی در کمترین زمان ممکن، ایجاد نقشه پایه اولیه جهت بلوک بندی و تعیین میزان مصرف دقیق هر شیر و هر ایستگاه با توجه به تحلیل آماری قرائت کنتور را از جمله نتایج طرح مذکور عنوان نمود.
  وی در ادامه از تهیه محدوده EIS و TIS (محدوده تحت پوشش شیر و ایستگاه) برای کل شهرستان یزد و شهرهای بهاباد و مهریز خبر داد که طی آن نقشه بلوک بندی بحران بر اساس تقسیمات پایه مدیریت بحران استانداری و تقسیمات تخصصی گاز صورت گرفته و به عنوان یک دستاورد به شرکت های گاز استان معین ارائه گردیده که مورد استقبال استانهای معین قرار گرفته و الگو گیری و بهینه کاوی موضوع صورت پذیرفته است کما اینکه نقشه تاسیسات کامل استان نیز در قالب یک پایگاه داده مکانی کاربردی و تحلیلی برای استانهای معین طی نامه محرمانه ارسال گردیده و حتی سامانه آفلاین MobileGIS جهت تسریع در این موضوع تولید گردیده است.
  گفتنی است شرکت گاز استان یزد به عنوان قطب ژئوماتیک صنعت گاز و دبیرخانه GIS مدیریت گازرسانی از سالهای قبل انتخاب شده که نقش مؤثری در مباحث آموزشی این حوزه بر عهده دارد. ...
گرامیداشت هفته منابع طبیعی توسط مدیرعامل و مجموعه شرکت گاز استان یزد
 • 1397/12/18 شنبه گرامیداشت هفته منابع طبیعی توسط مدیرعامل و مجموعه شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی در معیت استاندار یزد و تنی چند از مقامات استانی در مراسم جشن درختکاری شرکت نمود...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی در معیت استاندار یزد و تنی چند از مقامات استانی در مراسم جشن درختکاری شرکت نمود. علی اکبر میدانشاهی به همین مناسبت و طی پیامی ضمن گرامیداشت هفته محیط منابع طبیعی و روز درختکاری و عرض تبریک و خدا قوت به مسئولین و فعالان این حوزه، بر حفظ محیط زیست و کاشت درخت به عنوان یکی از سرمایه های ملی تأکید کرد و افزود: یکی از راه های حفظ آب و خاک و جلوگیری از آلودگی هوا، رشد پوشش گیاهی است لذا همگان می بایست در حفظ و حراست از عرصه های ملی تلاش کرده و گامی مثبت در جهت آبادانی و سرسبزی کشور برداریم. وی در ادامه گفت: حفظ منابع طبیعی یک وظیفه همگانی است که علاوه بر همیاری مردم و مسئولین ذیربط، نیازمند مشارکت سایر ارگان ها و سازمان ها می باشد که بر این اساس شرکت گاز استان یزد به عنوان یکی از دستگاه های خدمت رسان در کنار ارائه خدمات گازرسانی به مردم شریف استان و تأمین گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک که تاثیر به سزایی در حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا دارد، تأکید ویژه ای بر این مباحث داشته و در همین راستا اقدامات مثبتی را در این رابطه داشته است. این مقام مسئول در پایان یادآور شد: مدیران و کارکنان شرکت گاز استان یزد همانند سال های قبل و همزمان با روز درختکاری به کاشت چند اصله نهال در محل ساختمان جدید اداره گاز ناحیه اشکذر پرداخته و علاوه بر این برنامه های از قبیل توزیع نهال در بین کارکنان، اطلاع رسانی هفته منابع طبیعی و ارسال پوستر، فایل و چند کلیپ آموزشی در مورد فواید درختان از طریق سیستم اتوماسیون اداری و ... را در برنامه های خود قرار داده کهبرخی از انها اجرا شده و برخی دیگر نیز در طول هفته مذکور اجرایی خواهد گردید.
گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/12/11 شنبه گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در شرکت گاز استان یزد

  به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام شامخ زن، مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و بانوان شاغل در این شرکت برگزار شد...


  به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام شامخ زن، مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و بانوان شاغل در این شرکت برگزار شد.
  در ابتدای این مراسم پس از تلاوتی آیاتی از قرآن کریم، مسئول امور بانوان شرکت گاز استان یزد گزارشی از عملکرد امور بانوان شرکت در سه حوزه ورزش، سلامت و توانمندسازی بانوان در سال جاری و چشم اندازی از برنامه های مد نظر در سال آینده ارائه نمود.
  در ادامه مدیر عامل شرکت ضمن تبریک ولادت بانوی بزرگ اسلام و قدردانی از بانوان شرکت گاز استان به پاس زحمات و تلاش های آنان، از حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگویی برای تمامی زنان و همه ی انسان ها نام برد و بر تأسی گرفتن بانوان از آداب و رسوم حضرت صدیقه کبری (س) تأکید و تصریح نمود: روز زن و نام فاطمه روشنی بخش مسیر راه تعالی بانوان و همه انسان ها بوده و نشانه ای است که راه را گم نکنیم.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود، تربیت فرزندان و حفظ بنیان خانواده را از اساسی ترین وظایف زن عنوان نمود و با اشاره به ایجاد فضای جدید برای بانوان توسط انقلاب اسلامی و با تأکید بر ایجاد تعادل میان کار و زندگی، کار کردن زنان را موجب مسرت و مایه افتخار دانست و اظهار امیدواری کرد: بانوان محترم بتوانند در راستای دستیابی به اهداف شرکت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف با سعی و تلاشی بیشتر از قبل گام برداشته و با اشاره به نقش پررنگ آنان در موفقیت های و افتخارات بدست آمده، خود را برای پذیرش مسئولیت های بالاتر آماده نمایند.
  در ادامه بانوان حاضر به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداخته و مدیرعامل ضمن پاسخ گویی به موارد مطرح شده، بر حل مشکلات و رسیدگی به درخواست های آنان تأکید و در بخش دیگری از این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از بانوان شرکت تجلیل به عمل آمد.
نظم و انضباط کاری مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت
 • 1397/12/8 چهارشنبه رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران با حضور در شرکت گاز استان یزد عنوان نمود: نظم و انضباط کاری مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت

  رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران با حضور در دوره آموزشی جمع آوری خبر و اطلاعات بانوان حراست صنعت نفت، از نظم و انضباط کاری به عنوان مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت نام برد....


  رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران با حضور در دوره آموزشی جمع آوری خبر و اطلاعات بانوان حراست صنعت نفت، از نظم و انضباط کاری به عنوان مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت نام برد.
  سید مهران پیرایش در مراسم آغازین این همایش 2 روزه که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن، از وزارت نفت و اماکن و تأسیسات آن به عنوان یکی از حساس ترین مراکز اقتصادی و تأمین کننده بخش زیای از بودجه کشور نام برد که نیروی انسانی به عنوان یکی از مهمترین شاخص های تشکیلات اداری در آن حائز اهمیت بسیاری بوده و در واقع سرمایه های اصلی شرکت را شامل می شوند.
  وی با اشاره به نقش برجسته بانوان به عنوان بخشی تأثیر گذار در وزارت نفت تصریح نمود: بانوان به دلیل حساسیت های ذاتی و نظم و انضباط کاری، امور محوله را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند لذا می بایست از این پتانسیل تا حد امکان و به نحوی شایسته بهره برد که به حمدا... با توجه به تغییر رویکردی که در سالیان اخیر در حوزه حراست بوجود آمده شاهد حضور پررنگ بانوان در این بخش بوده ایم و امیدواریم با برگزاری این گونه دوره های آموزشی شاهد شکوفایی بیشتر آنان و حضور در لایه های بالایی سازمان باشیم.
  وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به ماهیت کار حراست، بخشی از فعالیت های آن منجر به قضاوت در مورد افراد خواهد شد که گاهی مواقع امکان بازگشت و جبران قضاوت ناصحیح وجود ندارد لذا می بایست حتی الامکان سعی گردد نهایت دقت و انصاف در قضاوت ها و تصمیم گیری ها به کار گرفته شود.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد نیز ضمن خوش آمد گویی به مدعوین و تبریک ولادت حضرت زهرای مرضیه (س) و روز زن، حضور زنان فرزانه و خوش فکر و ممتاز از لحاظ فکری و عملی، در تمامی عرصه های کار و زندگی را با حرکتی مبتنی بر فکر و تأمل، منشأ اثرات خیر دانست که موجبات اعتلای جایگاه رفیع زن را فراهم آورده و موجب افتخار جامعه و نظام اسلامی شده اند.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه بر اهمیت نقش بانوان در فعالیت های شرکت اشاره و افزود: بانوان شاغل با حضور در لایه های مختلف سازمان، نقش به سزایی در پیشرفت اهداف شرکت داشته و حضور آنان در واحد حراست نیز اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت که می تواند در ایجاد ارتباط مؤثر میان حراست و کارکنان به ویژه بانوان تاثیر گذار باشد.
تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت روز مهندسی
 • 1397/12/5 يكشنبه تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت روز مهندسی

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، فرارسیدن روز مهندسی را تبریک گفت.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، فرارسیدن روز مهندسی را تبریک گفت.
  علی اکبر میدانشاهی در این پیام آورده است: روز پنجم اسفند ماه در تقویم رسمی کشور ایران به عنوان روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس نامگذاری شده است. آنچه بر همگان واضح و مبرهن است ذکر این مطلب می باشد که در جهان گیتی چیزی با ارزشتر از انسان و در انسان چیزی گرانبهاتر از اندیشه او نیست، بعد از عظمت هستی و زیبایی های خالق، آنچه ساخته دست بشر است و نظر ها را به خود جلب می نماید حاصل اندیشه و فکر مهندس است و شکوه هر سرزمین مدیون دست توانای اوست.
  در ادامه این پیام آمده است: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، این روز را به مهندسین عزیز ایران زمین، بالاخص همکاران ساعی و پرتلاش شرکت گاز استان یزد که با همت، تلاش و پشتکار و علم روز در جهت ارتقاء سطح رضایت ذینفعان شرکت و توسعه و آبادانی این خطه گام برمی دارند تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیقات روز افزون شما را از خداوند متعال خواستارم.
توسعه شبکه های گازرسانی عاملی در جهت ایجاد اشتغال جوانان و حفظ جمعیت روستایی
 • 1397/12/5 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد: توسعه شبکه های گازرسانی عاملی در جهت ایجاد اشتغال جوانان و حفظ جمعیت روستایی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به توسعه شبکه های گازرسانی در استان از اشتغال جوانان به صورت مستقیم و غیرمستقیم در این خصوص خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به توسعه شبکه های گازرسانی در استان از اشتغال جوانان به صورت مستقیم و غیرمستقیم در این خصوص خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: بی تردید تأمین زیر ساخت مهمی چون گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک و ارزان، رونق صنایع استان را به دنبال داشته که علاوه بر ایجاد بارقه های امید در میان صاحبان صنایع و ترغیب سرمایه گذاران بخش خصوصی در مناطق شهری و روستایی، موجب ایجاد اشتغال در بین جوانان متخصص و تحصیل کرده شده کما اینکه پرهیز از مهاجرت های بی رویه در مناطق روستایی به جهت ایجاد صنایع کوچک و گازدار نمودن گلخانه ها، کوره ها و سایر صنایع روستایی یکی دیگر از پیامدهای مهم آن می باشد.
  وی در ادامه با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و بیستمین سالگرد تأسیس شرکت گاز استان یزد یادآور شد: با توجه به رویکرد مثبت و سازنده دولت خدمتگزار در تأمین زیر ساخت های مناطق روستایی و صنایع، تاکنون در استان یزد حدود 7 هزار واحد صنعتی شامل 5 هزار و 700 واحد صنعتی جزء و یک هزار و 300 واحد صنعتی عمده و همچنین 3 هزار گلخانه و 284 کوره به شبکه گاز طبیعی متصل شده که بر این اساس یکی از زیرساخت‌های اساسی جهت سرمایه‌گذاری و توسعه بخش صنعتی را در سطح استان فراهم آورده است.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: بر اساس سیاست های شرکت گاز استان یزد در طول اجرای پروژه های گازرسانی حتی الامکان از توانمندی نیروهای بومی استفاده شده ضمن اینکه افزایش شبکه های گازرسانی نیازمند نگهداری و خدمات رسانی در این بخش می باشد که در امور اداری و فنی نواحی تازه تأسیس نیز از سعی شده از حضور نیروهای بومی بهره گرفته شود که مجموعه این عوامل موجب ایجاد اشتغال مستقیم و غیرمستقیم توسط شرکت گاز استان یزد شده است.
  علی اکبر میدانشاهی در پایان با اشاره به اهمیت نیروی انسانی به عنوان با ارزش ترین سرمایه های شرکت بر نقش آموزش در توانمند سازی کارکنان و تجهیز منابع انسانی و همچنین ارتقاء سطح آگاهی آنان تأکید نموده و خاطرنشان کرد: موضوع مهارت آموزشی و فرهنگ فراگیری مهارت می بایست در سازمان ها نهادینه شود که این امر از طریق برگزاری دوره های آموزشی با استفاده از اساتید مجرب جهت الگو برداری و انتقال تجربه و آمادگی جهت ایجاد بستر مناسب برای رسیدن به رویکرد استراتژی محور در شرکت و حرکت به سوی سازمانی یادگیرنده قابل انجام می باشد.
قدردانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد
 • 1397/11/30 سه‌شنبه قدردانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار طی تقدیر نامه ای از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس برگزاری مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس تشکر و قدردانی نمود...


  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار طی تقدیر نامه ای از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس برگزاری مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس تشکر و قدردانی نمود.
  محسن صادقیان در این تقدیر نامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آورده است: تلاش برای آمادگی هر چه بیشتر به منظور کاهش خسارات وارده در اثر وقوع مخاطرات طبیعی، اقدامی ارزشمند و خداپسندانه است که اجر و پاداش آن را تنها خداوند متعال قادر به جبران است.
  در بخش دیگری از این تقدیر نامه آمده: بدین وسیله از تلاش های جنابعالی در برگزاری باشکوه بیستمین مانور سراسری زلزله و امینی در مدارس با شعار «مدرسه ایمن، جامعه تاب آور» و همچنین از حسن تعهد و مسئولیت پذیری شما و همکاری تان در راستای ارتقاء سطح آموزش و آمادگی جامعه انسانی بالاخص دانش آموزان استان، تقدیر و تشکر می نمایم. امید است با ایمان به اراده خداوند متعال در جهت کسب رضایت حضرت دوست و در راه خدمت رسانی به عموم مردم با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) موید و منصور باشید.
تامین 75 درصد سبد انرژی استان یزد از طریق گاز طبیعی
 • 1397/11/28 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد عنوان نمود: تامین 75 درصد سبد انرژی استان یزد از طریق گاز طبیعی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به نقش گاز طبیعی در توسعه و پیشرفت کشور، از تامین 75 درصدی انرژی استان بوسیله این سوخت پاک و ارزان خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به نقش گاز طبیعی در توسعه و پیشرفت کشور، از تامین 75 درصدی انرژی استان بوسیله این سوخت پاک و ارزان خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با حضور در برنامه رودروی صدای مرکز یزد ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، به منظور آگهی بخشیدن به عموم هم استانی های عزیز از نحوه پیشرفت پروژه ها و عملکرد اجرایی شرکت گاز استان، گزارشی از پروژه های شرکت در دهه مبارک فجر و روند فزاینده عملیات گازرسانی و خدمات گسترده گاز استان به سمع و نظر مردم شهید پرور یزد رساند.
  وی با ارائه آمار مقایسه ای گازرسانی بویژه در بخش روستایی استان اظهار داشت: با توجه ویژه و عنایات دولت تدبیر و امید در امر گازرسانی به روستاهای واجد الشرایط، این مهم با رشد فزاینده ای در استان یزد مواجه شده به طوریکه در کنار گازرسانی به تمامی 21 شهر استان، هم اکنون عدد روستا های گازدار شده در استان یزد به 485 روستا رسیده و عملیات گازرسانی به 88 روستای دیگر در دست اقدام می باشد.
  این مقام مسئول در ادامه، موضوع گازرسانی به صنایع استان را از جمله برنامه های مهم این شرکت در راستای حمایت از صنایع و تولید کالای داخلی برشمرد و اضافه نمود: علاوه بر ایجاد ارزش افزوده مناسب برای استان به واسطه گازرسانی به صنایع، توسعه گازرسانی به عنوان یک سوخت سبز، کنترل و کاهش آلاینده‌ها، استفاده از نیروهای بومی در انجام پروژه ها، افزایش رونق اقتصادی و همچنین افزایش آسایش و رفاه هموطنان را به دنبال داشته که این موارد را می توان به عنوان بخشی از رسالت شرکت گاز استان یزد در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی برشمرد.
  در بخش پایانی این برنامه، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده توسط شنوندگان، راهنمایی مبسوطی در زمینه مسائل گاز شهری به شهروندان ارائه نمود و یادآور شد: متأسفانه هر ساله شاهد اتفاقات ناگواری به دلیل استفاده ناصحیح و نا ایمن از گاز طبیعی و لوازم گازسوز در سطح استان هستیم که می بایست از طریق فرهنگ سازی و تبلیغات گسترده و همکاری مردم و همچنین با کمک مسئولین به ویژه سازمان صدا و سیما و ائمه محترم جماعات آن را کاهش دهیم که خوشبختانه در حال حاضر اقدامات مناسبی در حال انجام است که که بایستی توسعه یابد.
حضور پرشور کارکنان شرکت گاز استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن
 • 1397/11/23 سه‌شنبه حضور پرشور کارکنان شرکت گاز استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن

  کارکنان شرکت گاز استان یزد همگام با دیگر اقشار مردم دارالعباده در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن حضور یافتند....


  کارکنان شرکت گاز استان یزد همگام با دیگر اقشار مردم دارالعباده در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن حضور یافتند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی غرور آفرین و شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، جمعی گسترده ای از کارکنان این شرکت با حضور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن، عزم و اراده و دلبستگی خود را به انقلاب و رهبری نشان داده و بار دیگر با آرمانهای والای امام راحل عظیم الشأن(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب تجدید بیعت نمودند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در همین رابطه گفت: انقلاب ما یک انقلاب ارزشی با تکیه بر مکتب حیات بخش اسلامی است که با پشتوانه خیل عظیم امت اسلامی به ثمر نشست و امروز نیز همچنان با قدرت و قوت هر چه بیشتر در سایه توکل به ذات اقدس الهی و اندیشه های ناب بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهنمودهای حکیمانه حضرت آیت ا... خامنه ای در مبارزه با استکبار جهانی پیروزمندانه به پیش می رود.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه حضور مسئولین را در این گونه برنامه ها نشان دهنده پیوند نزدیک و ناگسستنی بین مسئولین و مردم و بیانگر همدلی و همراهی ملت ایران در اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری دانست و اضافه کرد: حضور خودجوش و پرشور آحاد مختلف جامعه اعم از پیر و جوان و زن و مرد یادآور روزهای انقلاب و نشان دهنده علاقه مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد که یک بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن این پیام را به گوش جهانیان رساندند.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد در استان یزد
 • 1397/11/21 يكشنبه همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت: آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد در استان یزد

  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد به زمین زده شد...


  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد به زمین زده شد.
  در ادامه فعالیتهای شرکت گاز استان یزد،آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستا شهرستان بهاباد شامل آسفیج، فاز دوم بنستان، بشکان، اریج، ده جمال و ... نیز با حضور استانداریزد، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و چند تن از مسئولین استان و شهرستان بهاباد آغاز گردید.
  علی اکبر میدانشاهی در تشریح پروژه گازرسانی به دهستان آسفیج و فاز دوم بنستان گفت: پروژه مذکور با اعتباری معادل 200 میلیارد ریال و اجرای 130 کیلومتر شبکه توزیع، 24 کیلومتر خط تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و نصب 1600 انشعاب خانگی و تجاری برنامه ریزی شده است.
  استاندار یزد در این مراسم با بیان اینکه امروز 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن میگیریم که بیش از هرزمان دیگری نیازمند مشارکت و حضور مردم در صحنه های مختلف هستیم افزود:علیرغم وجود برخی مشکلات و موانع و نیز تحریم های ظالمانه استکبار جهانی، شرکت گاز استان یزد توانسته اقدامات شایانی را در جهت توسعه گازرسانی برای مردم، این ولی نعمتان واقعی انقلاب انجام دهد.
  دکتر طالبی در ادامه اظهار امیدواری کرد:با همین روحیه تلاش و همدلی شاهد افتتاح و بهره برداری از سایر طرح های بزرگ شهرستان باشیم.
  گفتنی است در شهرستان بهاباد با اجرای 123 کیلومتر شبکه و بیش از 2000 انشعاب، موجبات بهره مندی نزدیک به 2500 مشترک فراهیم گردیده است.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستای شهر ستان بافق در استان یزد
 • 1397/11/21 يكشنبه همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت: آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستای شهر ستان بافق در استان یزد

  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستا شهرستان بافق به زمین زده شد....


  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستا شهرستان بافق به زمین زده شد.
  در ادامه گازرسانی به روستاهای استان، کلنگ پروژه گازرسانی به 13 روستا شهرستان بافق شامل کوشک، دارستان، ده میرزا احمد، بوی آباد، پرک،سنجدک، زارکوئیه و ... با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه بافق، استاندار یزد، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، فرماندار، بخشدار، و تنی چند از مسئولین بافق زده شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: اجرای 89 کیلومتر شبکه توزیع، 20 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب 800 عدد انشعاب خانگی و تجاری، نصب یک ایستگاه (CGS) با ظرفیت ده هزار متر مکعب بر ساعت، یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 2500 متر مکعب بر ساعت با اعتباری معادل 120 میلیارد ریال از مشخصات پروژه مزبور می باشد.
  استاندار یزد نیز در این مراسم ضمن تشکر از فعالیتهای چشمگیر شرکت استان یزد در توسعه شبکه های گازرسانی استان افزود:با مشارکت و همراهی اهالی روستا و مدیران شهرستان ،قطعا اقدامات خوبی در راستای توسعه هرچه بیشتر این منطقه صورت خواهد گرفت
  دکترطالبی با بیان اینکه پروژه های شرکت گاز با سرعت و البته با دقت زیادی اجرایی می شود اظهار داشت:امیدواریم با برنامه ریزی منسجم شاهد بهره برداری این پروژه تا قبل از زمستان سال آینده باشیم.
  گفتنی است تا کنون با اجرای 374 کیلومتر شبکه و 10055 انشعاب در شهرستان بافق،بیش از 16000 مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
آغاز بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق
 • 1397/11/21 يكشنبه آغاز بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق

  همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق با اعتبار 25 میلیارد ریال آغاز گردید...


  همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان بافق با اعتبار 25 میلیارد ریال آغاز گردید.
  طی مراسمی که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بافق، استاندار یزد، مدیرعامل شرکت گاز استان،فرماندار بافق و تعدادی از مسئولین شهرستان بافق به منظور خدمات رسانی مناسب تر به شهروندان شهرستان بافق و همچنین تکریم کارکنان و ارباب رجوع، بهره برداری از ساختمان عملیاتی و پست امداد ناحیه بافق در زمینی به مساحت 2200 متر مربع، در دو طبقه و با زیربنای 700 مترمربع با صرف هزینه ای بالغ بر 25 میلیارد ریال آغاز گردید.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: شرکت گاز استان یزد به عنوان طلایه دار تامین انرژی پاک در استان، خدمات شایانی را در زمینه توسعه گازرسانی در تمام شهرستانها انجام داده که بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستای شهرستان خاتم و 9 روستای دهستان دهشیر و نصرآباد شهرستان تفت از اهم پروژه های این شرکت در این دهه مبارک می باشد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه یادآور شد: با همت و تلاش کارکنان شرکت گاز استان یزد و نیز پیگیری های صورت گرفته در چهلمین بهار انقلاب ،آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از 97 پروژه با اعتبار 700 میلیارد ریال رقم خواهد خورد.
بهره برداری از پروژه گازرسانی به 9 روستاهای شهرستان تفت در استان یزد
 • 1397/11/17 چهارشنبه در ششمین روز از ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت: بهره برداری از پروژه گازرسانی به 9 روستاهای شهرستان تفت در استان یزد

  همزمان با ششمین روز از ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 9 روستاهای شهرستان تفت در استان یزد با صرف اعتباری معادل 45 میلیارد ریال به بهره برداری رسید....


  همزمان با ششمین روز از ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 9 روستاهای شهرستان تفت در استان یزد با صرف اعتباری معادل 45 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
  طی مراسمی که روز چهارشنبه مورخ 17/11/97 با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، استاندار یزد و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان تفت برگزار شد، پروژه گازرسانی به 9 روستای دهستان دهشیر و نصرآباد مورد بهره برداری قرار گرفت که بر این اساس روستاهای هوش، گلویک علیا، عبدا...، اشکفت، گلیچه، شواز، شواز کهنه، بندازون و شمس آباد به شبکه گاز طبیعی متصل شدند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این پروژه گفت: پروژه مذکور با اجرای 40 کیلومتر شبکه توزیع، 7 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 300 عدد انشعاب خانگی و تجاری صورت پذیرفته است.
  علی اکبر میدانشاهی در رابطه با وضعیت گازرسانی در شهرستان تفت افزود: تاکنون در این شهرستان 8 عدد ایستگاه تقلیل فشار (CGS) و 58 عدد ایستگاه تقلیل فشار (TBS) نصب شده و با اجرای حدود یک هزار و 300 کیلومتر شبکه، بیش از 19هزار علمک نصب شده که بر این اساس هر دو شهر تفت و نیر و همچنین و 273 روستای شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.
برگزاری نشست مشترک دبیران هیأت مدیره شرکت های گاز استان یزد و کرمان
 • 1397/11/17 چهارشنبه برگزاری نشست مشترک دبیران هیأت مدیره شرکت های گاز استان یزد و کرمان

  نشست مشترک دبیران هیأت مدیره شرکت گاز استان یزد و کرمان با حضور مسئول تیم های اطلاعات مدیریت امور مجامع شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز استان یزد برگزار شد....


  نشست مشترک دبیران هیأت مدیره شرکت گاز استان یزد و کرمان با حضور مسئول تیم های اطلاعات مدیریت امور مجامع شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز استان یزد برگزار شد.
  طناز کافی، دبیر هیأت مدیره شرکت گاز استان یزد هدف از برگزاری این نشست یک روزه را راه اندازی سامانه امور مجامع و آشنایی دبیران هیأت مدیره شرکت های فوق الذکر با شیوه های کارکرد آن عنوان نمود و یادآور شد: جمع بندی، دریافت، خروجی، پایش و طبقه بندی موضوعات مطروحه در جلسات هیأت مدیره با فرمت های مختلف از تمامی گزارشات، از جمله فواید مهم سامانه امور مجامع می باشد.
  وی در ادامه با بیان این موضوع که کارکرد سامانه امور مجامع به صورت اشتراک گذاری اطلاعات نمی باشد افزود: در این سامانه مصوبات هر شرکت گاز استانی به صورت انحصاری بوده و عامل به اهداف کمی تبدیل می گردد که تمامی این مصوبات به صورت اسناد بالا دستی برای پایش هر چه بهتر اعضاء و جلسات هیأت مدیره تبدیل خواهد شد و در فاز شناخت از شرکت متبوع موفقیت های مثبتی به وجود خواهد آمد که تمامی این مباحث، موجب ایجاد نظم و رتبه بندی سطح شرکت های تابعه می گردد.
بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد
 • 1397/11/16 سه‌شنبه در چهارمین روز از ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت: بهره برداری از پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد

  همزمان با چهارمین روز از ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد با صرف اعتباری معادل 55 میلیارد ریال به بهره برداری رسید...


  همزمان با چهارمین روز از ایام ا... دهه فجر پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم در استان یزد با صرف اعتباری معادل 55 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
  طی مراسمی که روز دوشنبه مورخ 15/11/97 با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، استاندار یزد و همچنین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان خاتم برگزار شد، پروژه گازرسانی به 6 روستاهای شهرستان خاتم شامل توتک، چنارناز، کرخنگان، مزرعه برزگر، چاه درویس آزادی و چاه کلنگ مورد بهره برداری قرار گرفت که بر این اساس پوشش گاز طبیعی در شهرستان خاتم به 100 درصد رسید.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این پروژه گفت: پروژه مذکور با اجرای 68 کیلومتر شبکه توزیع، 15 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 2 هزار و 500 متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت یک هزار متر مکعب بر ساعت و قابلیت نصب 600 عدد انشعاب خانگی و تجاری صورت پذیرفته است.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه و با توجه به پوشش 100 درصدی گاز طبیعی در شهرستان خاتم یادآور شد: جهت دست یابی به این مهم تاکنون در این شهرستان 5 عدد ایستگاه تقلیل فشار (CGS) و 15 عدد ایستگاه تقلیل فشار (TBS) نصب شده و همچنین 522 کیلومتر شبکه اجرا گردیده که 209 کیلومتر آن شبکه شهری و 313 کیلومتر نیز سهم روستاهای شهرستان می باشد که با اجرای این میزان شبکه گذاری، هر دو شهر هرات و مروست و 44 روستای شهرستان از نعمت گاز برخوردار شده اند.
حضور بسیج در عرصه های مختلف با تکیه بر تفکر بسیجی، عاملی در جهت پیشرفت کشور
 • 1397/11/16 سه‌شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در جلسه شورای پایگاه بسیج شرکت: حضور بسیج در عرصه های مختلف با تکیه بر تفکر بسیجی، عاملی در جهت پیشرفت کشور

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد تفکر بسیجی را فرهنگی غنی دانست که توانسته در تمامی عرصه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی حضور پر رنگ داشته و عاملی جهت پیشرفت کشور باشد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد تفکر بسیجی را فرهنگی غنی دانست که توانسته در تمامی عرصه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی حضور پر رنگ داشته و عاملی جهت پیشرفت کشور باشد.
  علی اکبر میدانشاهی در جلسه شورای پایگاه بسیج شرکت، با تبریک به مناسبت ایام ا... دهه فجر، ضمن تعریف نهاد بسیج، از مردمی بودن، حرکت در مسیر اسلام ناب محمدی(ص)، ایستادگی و مقاومت در برابر دشمن، حرکت در مسیر ولایت و ایمان و اعتقاد راسخ به عنوان مهمترین ویژگی های بسیج نام برد و یادآور شد: حضور اقشار مختلف مردم با اعتقاد به اسلام ناب محمدی و با حرکت در مسیر ولایت در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان دهنده وجود این ویژگی ها در بین بسیجیان بوده که می بایست تقویت شده و به نسل های بعدی نیز منتقل شود.
  وی در ادامه تفکر بسیجی را تفکری ارزش محور دانست که با حضور پر رنگ در تمامی مقاطع و عرصه ها موجب پیشرفت میهن عزیزمان شده و همواره با حضور در کنار مردم و دولت خدمتگذار موجب سازندگی و آبادانی کشور گردیده است.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد وظایف پایگاه های بسیج را برگرفته از فرهنگ ایثار و شهادت دانست و یادآور شد: در پایگاه بسیج ادارات تلاش می شود با این روحیه خاص، خدمت رسانی به کارکنان و مردم صورت پذیرفته و با اشاره به حضور بسیج به عنوان یک عنصر فرهنگی موثر در ادارات بر حضور حداکثری کارکنان در این نهاد مردمی تاکید و امیدواری نمود: انشاء ا... با همدلی مسئولان شاهد حضور فعال بسیجیان در برنامه های شرکت باشیم و بتوانیم با تلاش این نیروهای خدوم بیش از پیش شاهد پیشرفت شرکت و در نهایت کشور عزیزمان، ایران اسلامی باشیم.
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت ایام ا... دهه فجر
 • 1397/11/13 شنبه پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت ایام ا... دهه فجر

  علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با صدور پیامی فرارسیدن ایام ا... دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت...


  علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با صدور پیامی فرارسیدن ایام ا... دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
  متن پیام به این شرح می باشد: ایام ا... دهه مبارک فجر، سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و یادآور وحدت و همبستگی ملت بزرگ ایران در مقابل ظلم و طاغوت دوران است که با تبعیت از ولی امر زمان خویش با شجاعت و رشادت در مسیر استقرار حکومت حق و جاری ساختن احکام اصیل و نورانی اسلام ناب محمدی(ص) تا پای جان ایستادند و عظیم ترین انقلاب قرن را در دنیا به ثبت رساندند.
  دهه مبارک فجر، نقطه عطف و آغاز ظهور جلوه الهی در ضمیر پاک انسان هاست؛ دهه ای که نمود حماسه شهیدان بی شمار و خون های پرجوش محسوب می گردد، ایامی که نویدبخش فتح و غلبه نهایی خون بر جور و روزهای با شکوه جشن پیروزی اسلام بر کفر و ظلم است.
  اینجانب درآستانه بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند ایران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهداء، این ایام خجسته را به محضر رهبر فرزانه و همه مسئولان و خدمتگزاران نظام و بویژه شما همکاران گرامی تبریک عرض نموده، سعادت و سربلندی تمامی هموطنان و اقتدار و سرافرازی روز افزون ایران اسلامی را مسئلت می نمایم.
  امید است در سایه عنایات حضرت ولیعصر (عج) و تحت رهبری های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب در جهت تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و با یاری شما عزیزان گام برداشته و شاهد سربلندی هر چه بیشتر کشور عزیزمان، ایران اسلامی باشیم.

تعامل و همکاری شرکت های گاز معین، روشنی بخش مسیر مدیریت بحران
 • 1397/11/10 چهارشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد: تعامل و همکاری شرکت های گاز معین، روشنی بخش مسیر مدیریت بحران

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از تعامل و همکاری میان شرکت های معین در شرایط بحرانی به عنوان روشنی بخش مسیر مدیریت بحران نام برد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از تعامل و همکاری میان شرکت های معین در شرایط بحرانی به عنوان روشنی بخش مسیر مدیریت بحران نام برد. علی اکبر میدانشاهی در نشست هماهنگی شرکت های گاز معین که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به بررسی نکات کلیدی و ضروری جهت برقراری هماهنگی و ارتباط کارآمد مابین استان های معین پرداخت.
  این مقام مسئول با اشاره به شرایط جغرافیایی و آسیب پذیری بالای کشور و تلفات جانی و خسارات مالی ناشی از وقوع حوادث طبیعی و غیر طبیعی گفت: از آنجا که حوادث منجر به بروز بحران می تواند باعث کاهش منابع، امکانات و ظرفیت های استان حادثه دیده گردد و ممکن است مدیریت بحران با تکیه بر توان استان مذکور امکان پذیر نباشد لذا استان حادثه دیده نیازمند بهره گیری از امکانات و توانمندی های سایر استان ها خواهد بود.
  وی تشکیل کمیته آمادگی استان های معین در شرایط بحرانی را با توجه به توسعه و افزایش روز افزون گازرسانی در اقصی نقاط کشور و خطرات ناشی از آسیب شبکه ها و تأسیسات گاز در هنگام بحران هایی نظیر زلزله، سیل و ...، اقدامی بسیار ارزنده دانست که منجر به نیازمند تعامل سازنده در بین آنها شده و وظایفی همچون مقابله، بازسازی و احیا از جمله اقداماتی است که با کمک این کمیته میسر خواهد گردید.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر نقش استانهای معین در هنگام بحران، خواستار استفاده از کلیه ظرفیتهای مالی و انسانی استان ها شده و بر ایجاد زیرساختهای لازم جهت حضور مؤثر در زمان بحران تأکید و در پایان یادآور شد: برگزاری این گونه جلسات می تواند در برنامه ریزی و تبادل تجربیات و همچنین هماهنگی حداکثری استان های معین جهت مقابله با بحران نقش به سزایی داشته باشد.
گازرسانی به 7 هزار واحد صنعتی عمده و جزء در استان یزد
 • 1397/11/10 چهارشنبه به منظور ایجاد زمینه مناسب جهت رونق صنایع داخلی و حمایت از کالای ایرانی: گازرسانی به 7 هزار واحد صنعتی عمده و جزء در استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با تأکید بر ایجاد زمینه مناسب جهت رونق صنایع داخلی به منظور حمایت از کالای ایرانی از گازرسانی به 7 هزار واحد صنعتی عمده و جزء در این استان خبر داد...


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با تأکید بر ایجاد زمینه مناسب جهت رونق صنایع داخلی به منظور حمایت از کالای ایرانی از گازرسانی به 7 هزار واحد صنعتی عمده و جزء در این استان خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اشاره به تعدد صنایع فعالی نظیر نیروگاه، کارخانجات کاشی و فولاد، کوره های آجرپزی و همچنین گلخانه ها و سایر صنایع عمده و جزء که استان یزد را به یکی از مهم ترین قطب های صنعتی کشور مبدل نموده است گفت: شرکت گاز استان یزد در جهت حمایت از این صنایع که از طرفی نقش مهمی در زمینه اشتغال جوانان و ایجاد بستر سرمایه گذاری در استان داشته و از سوی دیگر میزان بالایی از مصرف گاز استان را به خود اختصاص داده اند، توسعه و تقویت شبکه های گازرسانی به واحدهای صنعتی را به عنوان یک از اولویت های خود در نظر گرفته است.
  وی در ادامه افزود: تاکنون در استان یزد 6 هزار و 939 واحد صنعتی عمده و جزء شامل یک هزار و 292 واحد صنعتی عمده و 5 هزار و 647 واحد صنعتی جزء و همچنین 2 هزار و 969 گلخانه و 284 کوره آجرپزی به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند که این امر علاوه بر سودآوری شرکت گاز استان یزد در بحث جایگزینی گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک و ارزان، نقش به سزایی در حفظ محیط زیست و کاهش آلایندگی های هوا به دنبال داشته است. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان یادآور شد: تاکنون 38 ایستگاه تقلیل فشار (CGS) و 224 ایستگاه تقلیل فشار (TBS) در سطح استان احداث گردیده و همچنین 48 جایگاه CNG به مرحله بهره برداری رسیده که این تعداد جایگاه در مقایسه با تعداد خودروهای گازسوز استان، آمار قابل توجهی به شمار می آید.
آغاز عملیات اجرایی 56 پروژه گازرسانی استان یزد در ایام ا... دهه فجر
 • 1397/11/7 يكشنبه با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال صورت خواهد پذیرفت؛ آغاز عملیات اجرایی 56 پروژه گازرسانی استان یزد در ایام ا... دهه فجر

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از آغاز عملیات اجرایی 56 پروژه گازرسانی استان با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال در ایام ا... دهه فجر خبر داد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از آغاز عملیات اجرایی 56 پروژه گازرسانی استان با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال در ایام ا... دهه فجر خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: همزمان با فرارسیدن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در راستای انجام رسالت شرکت گاز مبنی بر خدمتگذاری به مردم انقلابی و شهید پرور استان، کلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستای دهستان کوشک شهرستان بافق با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال و عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای آسفیج و بنستان شهرستان بهاباد با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال به زمین زده خواهد شد.
  وی در ادامه با تأکید بر حمایت از صنایع در راستای تولید کالای ایرانی افزود: عملیات اجرایی گازرسانی به شهرک فولاد و جابجایی ایستگاه تقلیل فشار فهرج با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال، آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 4 مورد مولد برق مقیاس کوچک و سه کارخانه آسفالت با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال از دیگر پروژه هایی است که کلنگ آن در ایام ا... دهه فجر به زمین زده خواهد شد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما