اخبار عمومی
بازدید از پروژه های گازرسانی عاملی در جهت تسهیل در اجرای پروژه ها و حل موانع موجود
 • 1397/10/23 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد عنوان نمود: بازدید از پروژه های گازرسانی عاملی در جهت تسهیل در اجرای پروژه ها و حل موانع موجود

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در حاشیه بازدید از پروژه بزرگ گازرسانی به روستای میانکوه شهرستان مهریز، بازدید از پروژه های گازرسانی را عاملی در جهت تسهیل در اجرای پروژه ها و حل موانع موجود عنوان نمود....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در حاشیه بازدید از پروژه بزرگ گازرسانی به روستای میانکوه شهرستان مهریز، بازدید از پروژه های گازرسانی را عاملی در جهت تسهیل در اجرای پروژه ها و حل موانع موجود عنوان نمود.
  دراین بازدید که با حضور مدیرعامل و کارشناسان شرکت گاز استان یزد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و همچنین مسئولین شهرستان مربوطه برگزار شد، طرفین در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه مذکور قرار گرفته و علی اکبر میدانشاهی با اشاره به کوهستانی بودن و موانع طبیعی مسیر، از این پروژه به عنوان یکی از سخت ترین پروژه های گازرسانی استان نام برد که مستلزم حمایت همه جانبه مسئولین استان و شهرستان می باشد تا با اتکا به پتانسیل بالای شرکت گاز و همکاری مردم و مسئولین، شاهد اجرا و بهره برداری آن در موعد مقرر باشیم.
  صادقیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد نیز ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز به دلیل اقدامات ارزنده در زمینه گازرسانی به اقصی نقاط استان، خواستار تسهیل موانع موجود توسط سازمان های درگیر و مسئولین ذی ربط گردیده و یادآور شد: با توجه به محسنات گاز طبیعی در راستای آبادانی استان و همچنین اثرات مثبت زیست محیطی، تمامی مسئولین می بایست نسبت به حل موانع موجود اقدامات لازم را صورت داده و گاز استان یزد را در اجرای هر چه سریع تر پروژه ها یاری نمایند.
  گفتنی است فاز اول پروژه گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه با صرف اعتباری معادل 200 میلیارد ریال شامل 58 کیلومتر خط تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب 6 ایستگاه TBSبه ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت یک هزار متر مکعب بر ساعت و همچنین نصب 2 ایستگاه CPS اجرا خواهد شد.
برگزاری مانور زلزله و ایمنی در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/10/17 دوشنبه برگزاری مانور زلزله و ایمنی در شرکت گاز استان یزد

  به مناسبت گرامیداشت هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی، مانور زلزله و ایمنی در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان یزد برگزار شد....


  به مناسبت گرامیداشت هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی، مانور زلزله و ایمنی در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد هدف از برگزاری این مانور را آمادگی هر چه بیشتر و افزایش سرعت واکنش و آمادگی کارکنان درشرایط اضطراری عنوان نمود و یادآور شد: پس از انجام مانور می بایست مشاهدات عینی ثبت و مستندات تهیه شده مورد بازنگری قرار گیرد تا نقاط قوت و ضعف سازمان از لحاظ آمادگی نیروهای انسانی، تجهیزات و... به منظور مقابله در شرایط اضطراری مشخص شود.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه و در تشریح مانور مذکور گفت: این مانور توسط واحد HSE و پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت برنامه ریزی و با همکاری سازمان هلال احمر و سازمان آتش نشانی طی دو مرحله انجام شد که مرحله اول را پناه گیری کارکنان در نقاط مناسب و مرحله دوم را خروج اضطراری پس از پایان زلزله به محل امن و در محوطه باز شرکت شامل گردید که هر دو مرحله با موفقیت کامل به پایان رسید.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه تصریح نمود: پس از برگزاری مانور، مباحثی از قبیل نقاط زلزله خیز کشور و استان یزد، وقوع زلزله و آثار آن، مقاوم سازی ساختمان، روش های پناه گیری، زمان پناه گیری، طریقه خروج مناسب از ساختمان و ... توسط کارشناس جمعیت هلال احمر مطرح شد و در ادامه به منظور آشنایی کارکنان با مباحث حریق و خاموش کننده ها، آموزش های لازم در دو بخش تئوری و عملی توسط کارشناس سازمان آتش نشانی صورت پذیرفت که بخش اول به آموزش کارکنان با مثلت حریق، تشریح رفتارهای آتش، شناسایی انواع حریق و خاموش کننده ها و همچنین اقدامات اولیه و اساسی در اطفاء حریق اختصاص داده شد و در بخش دوم نفرات به صورت عملی با انواع کپسول های آتش نشانی آشنا و اقدام به اطفاء حریق نمودند.
نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی
 • 1397/10/12 چهارشنبه نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با معاون سازمان صدا و سیمای مرکز یزد بر نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تأکید کرد ....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با معاون سازمان صدا و سیمای مرکز یزد بر نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تأکید کرد .
  داود سیروس، معاون صدای سازمان صدا و سیما مرکز یزد نیز ضمن تشکر از حضور مدیر عامل شرکت گاز استان و هیات همراه، خدمات و فعالیتهای شرکت گاز در سراسر استان به خصوص در مناطق کمتر توسعه یافته را چشمگیر و آن را از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.
  وی در ادامه استقبال عمومی از برنامه های صدای مرکز یزد را رضایت بخش توصیف کرد و اظهار امیدواری نمود: با توجه به کسب رتبه برتر صدای مرکز یزد طی چند سال متوالی، بتوان از این ظرفیت در امر نهادینه کردن فرهنگ استفاده صحیح گاز استفاده کرد لذا صدا و سیمای استان آماده هر گونه مشارکت و همکاری در این زمینه می باشد.
  علی اکبر میدانشاهی پیش از این دیدار با حضور در استودیوی برنامه زنده رادیویی رو در رو ضمن ارائه اطلاعاتی جامع از عملکرد و فعالیتهای شاخص این شرکت، برنامه های آتی گاز استان یزد را به ویژه در زمینه اجرای طرح های گازرسانی به روستاهای واجدالشرایط و صنایع استان تشریح نموده و در ادامه پاسخ گوی سئوالات تلفنی و پیامکی مطرح شده از سوی مردم بود.
  ارائه گزارشی از چگونگی تأمین و انتقال گاز به استان از مبادی مختلف، ارایه چشم انداز شرکت، بیان عملکرد شرکت گاز استان از بدو تأسیس تاکنون، فرآیندهای جاری شرکت، نحوه محاسبه گازبها و موارد قید شده در صورتحسابهای مشترکین، اهمیت وصول مطالبات معوقه شرکت در پیشبرد پروژه ها،پروژه های عمرانی و برنامه های شاخص گاز استان در ایام الله دهه فجر و نکوداشت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از جمله مباحث مطرح شده توسط این مقام مسئول بود.
 حضور کارکنان شرکت گاز استان یزد در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی
 • 1397/10/11 سه‌شنبه حضور کارکنان شرکت گاز استان یزد در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی

  کارکنان شرکت گاز استان یزد همراه با سایر اقشار جامعه در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی ماه در مسجد روضه محمدیه (حظیره) شرکت کردند. ...


  کارکنان شرکت گاز استان یزد همراه با سایر اقشار جامعه در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی ماه در مسجد روضه محمدیه (حظیره) شرکت کردند. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به سخن تاریخی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)"مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد"این روز را نماد عزت و بصیرت مردم ایران برشمرد و اظهار داشت روز 9 دی ماه که به روز بصیرت نامگذاری شده است را می توان روز آشکار شدن خشم ملت ایران در برابر اهانت به مقدسات دین مبین اسلام دانست.
  وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت :روز 9 دی روز تجلی پیام وزین امام راحل که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» بوده و ملت بزرگ ایران نشان دادند که به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند.
  گفتنی است آیت الله محمدابوالقاسم دولابی عضو مجلس خبرگان رهبری به عنوان سخنران در این مراسم حضور داشت که در سخنان خود انسجام مردم و دستگاه‌های اجرایی را از جمله ضرورت‌های اجرایی عصر حاضر برای مقابله با استکبار دانست و افزود: دل بستن به قدرت استکبار نماد بارز بی بصیرتی بوده و شناخت توطئه‌های دشمنان به بصیرت الهی نیاز دارد که خوشبختانه ملت ایران به خوبی از این مهم برخوردارند.
گاز نیاز فردای کودکانمان است در مصرف بهینه و ایمن آن تلاش کنیم
 • 1397/10/10 دوشنبه گاز نیاز فردای کودکانمان است در مصرف بهینه و ایمن آن تلاش کنیم

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ازاتمام فاز اول پایش دمای رفاه ادارات دولتی استان با شعار" گاز نیاز فردای کودکانمان است در مصرف بهینه و ایمن آن تلاش کنیم" خبر داد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ازاتمام فاز اول پایش دمای رفاه ادارات دولتی استان با شعار" گاز نیاز فردای کودکانمان است در مصرف بهینه و ایمن آن تلاش کنیم" خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبراظهار کرد:پس از ابلاغ بخشنامه معاون اول ریاست جمهوری به کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها، مؤسسات و شرکت‌های دولتی، نهادهای انقلاب اسلامی، استانداری‌ها و فرمانداری ها، ضمن ابلاغ مجدد بخشنامه مزبور به کلیه دستگاهها به منظوراقدام لازم و هماهنگی در خصوص ورود کارشناسان این شرکت بعد از وقت اداری، کمیته کنترل و نظارت بر پایش دمای رفاه ادارات و ساختمانهای عمومی در شرکت تشکیل که وظیفه آن نظارت بر نحوه ممیزی دمای رفاه ساختمانهای دولتی می باشد
  وی با اشاره به اینکه براساس این بخشنامه، روشن کردن وسایل گرمایشی یک ساعت قبل از آغاز وقت اداری و خاموش کردن آنها یک ساعت قبل از پایان وقت اداری مورد تاکید قرار گرفته است افزود دمای رفاه اتاق ها و فضاهای داخلی ادارات بین 21- 18 درجه و دما در راهروها 18 درجه سانتی گراد تعیین گردیده لذا بر این اساس کارشناسان بسیجی این شرکت با حضور در ادارات مختلف در سطح استان موارد مورد اشاره در بخشنامه مزبور را مورد پایش و ارزیابی قرار داده وضمن ارایه رهنمودهای مناسب به نمایندگان ادارات مورد ارزیابی، نتایج آن را جهت تحلیل به کمیته مزبور ارسال که پس از بررسی به اداراتی که موضوع بخشنامه را رعایت ننموده اخطارهای تهیه و ارسال شده است وی ادامه داد این پایش به صورت مستمر تا آخر سال جاری ادامه خواهد داشت.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان از حمایت و رهنمود معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و نیز همکاری مناسب نهادها و دستگاه های دولتی ، تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد تا در سایه مساعدت این عزیزان و همیاری مردم شریف استان ، ضمن استمرار جریان گاز طبیعی، این انرژی را برای نسل‌های آینده نیز صیانت و ذخیره سازی کنیم.
برگزاری نمایشگاه ماشین آلات امدادی-عملیاتی فرصت مناسبی جهت مرور ظرفیتها و افزایش توانمندیها در سایه تعامل با سایر ارگانها
 • 1397/10/8 شنبه برگزاری نمایشگاه ماشین آلات امدادی-عملیاتی فرصت مناسبی جهت مرور ظرفیتها و افزایش توانمندیها در سایه تعامل با سایر ارگانها

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری نمایشگاه ماشین آلات امدادی-عملیاتی به عنوان فرصتی جهت مرور ظرفیتها و افزایش توانمندیهای شرکت در سایه تعامل با سایر ارگانها نام برد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری نمایشگاه ماشین آلات امدادی-عملیاتی به عنوان فرصتی جهت مرور ظرفیتها و افزایش توانمندیهای شرکت در سایه تعامل با سایر ارگانها نام برد.
  علی اکبر میدانشاهی در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، هادی هادی نسب مدیر کل مدیریت بحران استان و جمعی از مدیران و مسولان استان برگزار گردید اظهار داشت: استان یزد به دلیل موقعیت جغرافیای ویژه خود در مرکز کشور همواره به عنوان یکی از استانهای معین و خاص مورد توجه بوده است لذا آمادگی کامل سازمانهای خدمات رسان در مقابله با بحرانهای احتمالی همواره باید مورد نظر قرار گیرد.
  وی با بیان این مطلب افزود: بررسی های صورت گرفته بیانگر این مطلب است که حوادث و بلایای طبیعی صورت گرفته در سالیان اخیر افزایش چشمگیری داشته است که برگزاری چنین نمایشگاههایی می تواند در افزایش آمادگی و خدمت رسانی صحیح و به موقع در مواقع بحران تاثیر به سزایی داشته باشد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد نمایش ابزار، ادوات و تجهیزات مدرن در خنثی سازی خطرات احتمالی بر اثر نشت گاز در حوادث بلایای طبیعی، توزیع پمفلت های آموزشی، آموزش نکات ایمنی به بازدیدکنندگان و نیز نمایش توانمندی های واحد امداد و تعمیرات شرکت در مواقع اضطراری را از جمله اهداف حضور این شرکت در این نمایشگاه عنوان نمود.
  گفتنی است نمایشگاه مذکور با شعار "تدبیر در حوادث جهت کاهش خسارات در راستای اقتصاد مقاومتی " همزمان با سالروز زلزله غم بار بم و روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی با حضور سازمانها و نهادهای امداد رسان از جمله شرکت گاز استان یزد به مدت 2 روز در صحن بقعه متبرکه امامزاده سید جعفر(ع) یزد برگزار گردید.
پرداخت بیش از ۹۵ درصد از تعهدات شرکت ملی گاز ایران به آموزش و پرورش در سال‌های اخیر
 • 1397/10/6 پنجشنبه پرداخت بیش از ۹۵ درصد از تعهدات شرکت ملی گاز ایران به آموزش و پرورش در سال‌های اخیر

  با اهتمام شرکت ملی گاز ایران، بیش از ۹۵ درصد از تعهدات این شرکت به وزارت آموزش و پرورش طی سال‌های ۹۴ تا پایان آذر ۹۷ انجام و مبلغ ۱۱۶۴ میلیارد تومان به این وزارتخانه جهت نوسازی و تجهیز مدارس به سامانه‌های گرمایشی پرداخت شده است....


  با اهتمام شرکت ملی گاز ایران، بیش از ۹۵ درصد از تعهدات این شرکت به وزارت آموزش و پرورش طی سال‌های ۹۴ تا پایان آذر ۹۷ انجام و مبلغ ۱۱۶۴ میلیارد تومان به این وزارتخانه جهت نوسازی و تجهیز مدارس به سامانه‌های گرمایشی پرداخت شده است.
  به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمحمدحسین حسینی، مدیر مالی و ذی‌حساب شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب، اظهار داشت: مطابق با قوانین، شرکت ملی گاز ایران می بایست از محل وصول عوارض گازرسانی، نسبت به پرداخت ۲۰ درصد از این عوارض به سازمان نوسازی، توسعه و تجهیزات مدارس کشور اقدام نماید که تا کنون بطور کامل به این تعهدات عمل نموده است.
  وی در ادامه، افزود: بدین ترتیب، طی سال‌های ۹۴ تاکنون از مجموع ۱۲۳۰ میلیارد تومان سهم عوارض مدارس، مبلغ ۱۱۶۴ میلیارد تومان که معادل بیش از ۹۵ درصد تعهدات می باشد به این وزارتخانه پرداخت شده است.
  حسینی با بیان این که ۵ درصد باقی‌مانده نیز عمدتاً به دلیل عدم پرداخت برخی از مطالبات شرکت توسط مشترکان عمده است، اظهار داشت: این مبالغ و مطالبات که معمولاً در هر سال مالی وجود داشته، به سال آینده موکول می‌شود که طبیعتاً مبلغ مذکور نیز پس از وصول مطالبات، به سرعت پرداخت خواهد شد.
  مدیر مالی و ذی‌حساب شرکت ملی گاز ایران ادامه داد: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون نیز در مجموع، مبلغ ۲۱۲ میلیارد تومان به وزارت آموزش و پرورش پرداخت شده که ۱۸۶ میلیارد آن مربوط به امسال و الباقی آن، بدهی سال گذشته بوده که امسال تسویه گردید.
  وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و مالی کشور در سال جاری، تصریح کرد: موضوع کمک به آموزش و پرورش و توسعه و تعالی این سازمان که تربیت‌کننده نسل آینده است، از اولویت‌های وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران بوده و بر همین مبنا، با اتخاذ رویکردهای مالی مناسب، این شرکت به تمام تعهدات خود مطابق قانون عمل کرده است.
  حسینی در پایان با ابراز تأسف و تاثر از حادثه آتش‌سوزی کلاس درس در زاهدان و جان باختن تعدادی از فرزندان عزیز این مرز و بوم، خاطرنشان کرد: امیدواریم که وزارت آموزش و پرورش با بهره گیری از این منابع مالی و سایر منابع برنامه‌ریزی شده، بتواند زمینه تحصیل، تعلیم و تعلم بی‌دغدغه فرزندان ایران عزیز را بیش از گذشته فراهم آورده و در عین حال، ضمن رفع زمینه‌های خطر و ارایه آموزه‌های لازم به دانش‌آموزان عزیز، زمینه اعتلای فرهنگ استفاده صحیح، ایمن و بهینه از منابع و تجهیزات و وسایل نفتی و گازی و ... را ایجاد کرده تا در آینده، دیگر شاهد بروز این حوادث نباشیم.
هفته پژوهش فرصتی مناسب به منظور ایجاد و احیای تفکر پژوهش و فناوری در بین کارکنان و برقراری ارتباط موثر با پژوهشگران و دانشگاهیان
 • 1397/10/2 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت هفته پژوهش عنوان کرد: هفته پژوهش فرصتی مناسب به منظور ایجاد و احیای تفکر پژوهش و فناوری در بین کارکنان و برقراری ارتباط موثر با پژوهشگران و دانشگاهیان

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد هفته پژوهش را فرصتی مناسب جهت ایجاد و احیاء تفکر پژوهش و فناوری در بین کارکنان و برقراری ارتباط موثر با پژوهشگران و دانشگاهیان دانست...


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد هفته پژوهش را فرصتی مناسب جهت ایجاد و احیاء تفکر پژوهش و فناوری در بین کارکنان و برقراری ارتباط موثر با پژوهشگران و دانشگاهیان دانست.
  علی اکبر میدانشاهی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر مفتح و با اشاره به جایگاه علم و تحقیق و تکریم دانشمندان و محققان، به بررسی اهمیت پژوهش در صنعت گاز پرداخت و یادآور شد: همواره در سطوح مختلف صنعت گاز به ویژه در سالیان اخیر، برای رسیدن به جایگاه شایسته پژوهش اقدامات بسیار مثبتی صورت پذیرفته ولیکن همچنان با وضعیت مطلوب فاصله داریم که درهمین راستا هفته پژوهش فرصت مغتنمی برای ارتقاء جایگاه پژوهش و تعاملی سازنده میان صنعت گاز و دانشگاه می باشد.
  وی در حاشیه نمایشگاه استانی پژوهش که از 27 الی 29 آذرماه و با مشارکت فعال این شرکت برگزار گردید خاطر نشان ساخت: پروژه های پژوهشی می بایست منتج به تولید محصول، بهبود فرآیند و یا ارایه خدمت باشد لذا این شرکت با رویکرد نتیجه گرا وارد حوزه های پژوهشی شده و به دنبال استفاده از نتایج در سطح شرکت گاز و همچنین عرضه خدمات مناسب به سایر حوزه ها می باشد.
  وی ایجاد فضای پشتیبانی شرکت از پروژه های مؤثر و کاربردی صنعت گاز با تکیه بر دانش پژوهشگران و دانشگاهیان و همچنین عمیق کردن پژوهش در لایه‌های شرکت با استفاده از روشهای نوین اطلاع رسانی را از مهمترین اهداف گاز استان یزد عنوان نمود که می بایست به صورت مستمر ادامه یابد.
  علی اکبر میدانشاهی در بخش دیگری از سخنان خود، از پروژه برچسب گذاری ویژه لوله های فلزی مورد استفاده در گازرسانی با استفاده از فناوری نانو به عنوان یکی از پروژه های پژوهشی شرکت گاز استان یزد نام برد که هم اکنون نتایج حاصل از این پژوهش در شرکت گاز استان یزد در حال بهره گیری می باشد.
  وی در پایان یادآور شد: شرکت گاز استان یزد به عنوان قطب پژوهشی منابع انسانی در سطح شرکت ملی گاز ایران فعالیت می کند که این امر پتانسیل بالایی را جهت اثرگذاری و بهبود فعالیت ها و بهره وری بیشتر در سطح این شرکت فراهم آورده است.
اعلام جزئیات صورتحساب قبوض مشترکین گاز طبیعی
 • 1397/10/2 يكشنبه اعلام جزئیات صورتحساب قبوض مشترکین گاز طبیعی

  شرکت گاز استان یزد، جزئیات صورتحساب قبوض مشترکین گاز طبیعی را اعلام کرد...


  شرکت گاز استان یزد، جزئیات صورتحساب قبوض مشترکین گاز طبیعی را اعلام کرد.
  در پی برخی سوالات از سوی شهروندان محترم درباره جزئیات قبض صادر شده مشترکین گاز طبیعی، این شرکت به طور واضح و شفاف بندها و هزینه های درج شده در قبوض گاز را جهت استحضار هم استانی های عزیز اعلام می نماید:
  متن کامل جزئیات صورتحساب قبوض مشترکین گاز طبیعی بر اساس اطلاعات اخذ شده از واحد امور تعرفه ها و قراردادهای مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران به شرح ذیل است:
  1-مالیات بر ارزش افزوده بر اساس بند (و) ماده 1 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) در صورتحساب مشترکین لحاظ می گردد که بر اساس قوانین موضوعه جمعاً 9درصد هزینه گازبهای مشترکین را مشمول می شود. همچنین عوارض گازرسانی مطابق با ماده 65 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) و معادل 10درصد گازبها از مشترکین گاز طبیعی به استثنای مصارف خوراک پتروشیمی اخذ می گردد.
  2-مالیات بر ارزش افزوده طبق قوانین مربوطه برای شهرداری و امور مالیاتی ارسال می گردد. همچنین مطابق بند الف و ب ماده 65 قانون الحاق(2)، به میزان 80درصد مبلغ عوارض گازرسانی جهت احداث تأسیسات و خطوط گازرسانی به شهرها و روستاها با اولویت مناطق سردسیر، نفت خیز، گازخیز و استانهایی که برخورداری آنها از گاز کمتر از متوسط کشوراست و 20درصد باقی مانده جهت تأمین و استانداردسازی سامانه گرمایشی مدارس در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرد.
   3-شرکت ملی گاز ایران به استناد ماده12 قانون الحاق(2) اقدام به بیمه نمودن مشترکین خانگی و تجاری گاز طبیعی نموده و حق بیمه نیز بر مبنای بند (ز) تبصره 6 قانون بودجه سال 1397 برای هر واحد خانگی و مشترک تجاری شهری ماهیانه 2000 ریال می باشد. لازم به ذکر است که مشترکین روستایی 50% مبلغ فوق را به عنوان حق بیمه پرداخت می نمایند. * متن قرارداد منعقد شده با بیمه رازی در سال 1397 نیز بصورت کامل در سامانه مدیریت گازرسانی به آدرس mgd.nigc.ir قابل مشاهده می باشد.
  4 -کسر هزار ریال در قبوض کلیه دستگاه های خدماتی وجود دارد و با رند کردن رقم قابل پرداخت، صورتحساب جاری تا 1000 ریال محاسبه می گردد. این رقم در صورتحسابهای آتی مشترک بعنوان مانده هزار ریال نمایش داده می شود تا در محاسبات صورتحساب لحاظ گردد.
  5- بدهی گذشته شامل کلیه بدهی های مرتبط با گازبهاء و دیگر موارد مندرج در صورتحساب قبلی می باشد. لازم به ذکر است در صورت ابلاغ قوانین جدید در روش محاسبه صورتحساب، در صورتی که قبوض قبلی مشترک مشمول تغییرات باشد میزان تغییر (افزایش/کاهش) مبالغ صورتحسابهای قبلی در این ردیف نمایش داده می شود.
  بدهی متفرقه نیز محل درج خسارات وارد شده به تأسیسات شرکت از سوی مشترک و یا هزینه های خدمات ارائه شده به مشترک )تغییر نام، قبض المثنی، تست کنتور، قطع و وصل جریان گاز و . . .) حسب مورد می باشد.
دیدار فرمانداران شهرستان های تفت و مهریز با مدیرعامل شرکت
 • 1397/9/20 سه‌شنبه دیدار فرمانداران شهرستان های تفت و مهریز با مدیرعامل شرکت

  فرمانداران شهرستان های تفت و مهریز طی جلسه مشترکی با مدیرعامل شرکت دیدار نمودند....


  فرمانداران شهرستان های تفت و مهریز طی جلسه مشترکی با مدیرعامل شرکت دیدار نمودند.
  در این دیدار که با حضور مدیر عامل و تنی چند از مدیران و کارشناسان شرکت و همچنین فرمانداران تفت و مهریز و تعدادی از مدیران شهرستان های مذکور برگزار شد،
  علی اکبر میدانشاهی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در رابطه با گازرسانی به اقصی نقاط استان یادآور شد: تسریع در روند گازرسانی به استان، مستلزم حمایت همه جانبه مسئولین می باشد که امیدواریم با حمایت صورت گرفته و برنامه ریزی های صورت پذیرفته بتوانیم در آینده ای نه چندان دور، شاهد بهره برداری از پروژه های گازرسانی و توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر مناطق تحت پوشش باشیم.
  در بخش دیگری از این دیدار سید محمد رستگاری، فرماندار مهریز ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز استان یزد اعلام کرد: فرمانداری، مسئولین و نهادهای ذیربط در این شهرستان آمادگی خود را جهت همکاری همه جانبه با شرکت گاز استان یزد در جهت اخذ مجوزهای لازم و تسهیل در روند اجرای پروژه های شهرستان اعلام داشته و تمامی سعی و تلاش خود را به منظور اجرای هر چه سریعتر این پروژه ها به کار خواهند بست.
  محامدی، فرماندار تفت نیز طی سخنانی از مدیرعامل و سایر مدیران و کارکنان شرکت گاز استان یزد به واسطه تلاش و همت در راستای گازرسانی به مناطق مختلف شهرستان تفت تقدیر و تشکر نمود و اضافه کرد: گاز به عنوان یکی سوخت پاک و ارزان می تواند عاملی در جهت توسعه و آبادانی مناطق روستایی باشد لذا امیدواریم با همکاری و همیاری فرمانداری، شرکت گاز و سایر مسئولین استان، شاهد گازرسانی به مناطق فاقد گاز باشیم. در بخش دیگری از این دیدار، کارشناسان شرکت گاز به تشریح پروژه های در دست اقدام در شهرستان تفت و مهریز پرداخته و حاضرین در جلسه در این رابطه بحث و تبادل نظر نمودند.
ارزیابی شرکت گاز استان یزد به منظور دریافت تقدیرنامه 4 ستاره تعالی
 • 1397/9/19 دوشنبه ارزیابی شرکت گاز استان یزد به منظور دریافت تقدیرنامه 4 ستاره تعالی

  ارزیابی شرکت گاز استان یزد به منظور دریافت تقدیرنامه 4 ستاره تعالی به مدت 3 روز و با حضور ارزیابان جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی صورت پذیرفت....


  ارزیابی شرکت گاز استان یزد به منظور دریافت تقدیرنامه 4 ستاره تعالی به مدت 3 روز و با حضور ارزیابان جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی صورت پذیرفت.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: به منظور تقویت فرصت های بهبود، توسعه رویکردها و اجرای پروژه های بهبود و با عنایت به ضرورت ابلاغی مبنی بر بروزرسانی برنامه استراتژیک جهت حضور در فرآیند جایزه ملی کیفیت، پیمودن مسیر تعالی سازمانی همواره به عنوان یکی از استراتژی های مهم، در دستور کار این شرکت قرار داشته است.
  علی اکبر میدانشاهی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پتانسیل موجود در شرکت گاز استان یزد افزود: با توجه به نگرش مثبت سازمان و با اتکا بر مساعدت و همکاری مدیران و کلیه کارکنان و تعامل با مشتریان و ذینفعان، شرکت اقدام به اخذ گواهینامه اشتهار 4 ستاره نموده که امیدواریم با دریافت تقدیرنامه مذکور و با پیاده سازی آن و شناسایی نقاط ضعف و بهبود، شاهد بازخورد مثبت این سیستم در سطوح مختلف شرکت و افزایش کیفیت خدمت رسانی در تمامی زمینه ها باشیم.
  پس از جلسه افتتاحیه، برنامه ممیزی به مدت 3 روز با حضور ارزیابان در برخی از واحدهای مختلف شرکت، نواحی گازرسانی و همچنین برگزاری جلسات متعدد با تیم های تعالی ادامه یافت که دکتر صمدی مقدم؛ ارزیاب ارشد، در جلسه اختتامیه تلاش مدیرعامل، مدیر و اعضاء تیم های تعالی، کارکنان و مجموعه شرکت گاز استان یزد را در طول مدت ارزیابی شایسته تقدیر دانست و ابراز امیدواری کرد: ماحصل ارزیابی صورت گرفته به یادگیری های مشترک منتج گردد.
  وی در توضیح بیشتر افزود: ارزیابی مذکور بر اساس مدل تعالی سازمانی و منطق امتیاز دهی رادار انجام شد که بر این اساس، عملکرد شرکت گاز استان یزد در معیارهای مدل تعالی سازمانی مورد بررسی قرار گرفت و در ادامه نقاط قوت و فرصت های بهبود سازمان با توجه به شواهد ارائه شده و سوابق بررسی شده عنوان گردید و مقرر شد نتیجه ارزیابی پس از بررسی های لازم، از طریق دبیرخانه تعالی متعاقباً اعلام شود.
تهیه اظهار نامه شرکت گاز استان یزد بر اساس مدل تعالی EFQM در راستای دستیابی به جایزه سرآمدی صنعت نفت
 • 1397/9/10 شنبه تهیه اظهار نامه شرکت گاز استان یزد بر اساس مدل تعالی EFQM در راستای دستیابی به جایزه سرآمدی صنعت نفت

  در راستای حرکت در مسیر تعالی با بررسی گزارش بازخورد ارزیابان تعالی سازمانی در سال 1396 و نیز اجرای پروژه خود ارزیابی نقاط قوت و ضعف سازمان شناسایی گردید که منجر به استخراج 23 پروژه بهبود گردید ....


  در راستای حرکت در مسیر تعالی با بررسی گزارش بازخورد ارزیابان تعالی سازمانی در سال 1396 و نیز اجرای پروژه خود ارزیابی نقاط قوت و ضعف سازمان شناسایی گردید که منجر به استخراج 23 پروژه بهبود گردید .
  در سال 97 نیز ضمن بازنگری تیم های تعالی سازمانی شرکت گاز استان یزد در حال آماده شدن برای ارزیابی در دومین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت می باشد . در سال جاری با تعریف پروژه های بهبود در راستای ارتقای سازمان تلاش می شود تا به مدارج بالاتر در حوزه تعالی و سرامدی گام برداشته شود . یکی از پروژه های مهم تعریف شده بازنگری استراتژی سازمان می باشد طی مشارکت تیم رهبری و استراتژی ، ارکان جهت ساز و عوامل درونی و بیرونی موثر بر سازمان مورد بازنگری و ویرایش قرار گرفته است .
کسب رتبه اول در زمینه سلامت اداری توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1397/9/10 شنبه کسب رتبه اول در زمینه سلامت اداری توسط شرکت گاز استان یزد

  شرکت گاز استان یزد بر اساس عملکرد تجمیعی نتایج حاصل از مدل سلامت اداری و درصد انحراف هر یک از شرکت ها با درجه اهمیت برابر موفق به کسب رتبه اول در حوزه سلامت اداری برای دومین سال پیاپی شد....


  شرکت گاز استان یزد بر اساس عملکرد تجمیعی نتایج حاصل از مدل سلامت اداری و درصد انحراف هر یک از شرکت ها با درجه اهمیت برابر موفق به کسب رتبه اول در حوزه سلامت اداری برای دومین سال پیاپی شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در تأیید این خبر گفت: طبق اعلام دبیرخانه ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد شرکت ملی گاز ایران، بر اساس بررسی خودارزیابی های واصله، اظهارنامه ها، مدارک و مستندات ارسالی، دیدارگاه های عمومی، مدت زمان پاسخگویی به مکاتبات، گزارش سایر نهاد های نظارتی، هیأت رسیدگی به تخلفات اداری و ... صحه گذاری و امتیاز دهی سنجه های مدل مزبور صورت پذیرفت و نتایج حاصله با امتیازات خودارزیابی مقایسه و میزان انحراف هر یک از شرکت ها محاسبه شد که شرکت گاز استان یزد در میان 31 گاز استانی حائز رتبه اول گردید.
  علیرضا احمدی، رئیس منابع انسانی و دبیر کمیته ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد شرکت گاز استان یزد در ادامه تصریح نمود: با توجه به تأکید امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران، مواردی از جمله پیگیری و اجرای مصوبات نشست های کمیته ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد، تهیه، تدوین و ارائه برنامه ها و پروژه های بهبود متناسب با منابع و امکانات شرکت، هماهنگی و توافق با امور بازرسی به منظور پایش و اجرای برنامه های پیشنهادی و همچنین مرتفع نمودن گلوگاه های شناسایی شده فساد توسط شرکت و بررسی نتایج حاصل از اجرای راه کارهای فوق از جمله مواردی بود که به صورت جدی مورد توجه شرکت گاز استان یزد قرار گرفت و حاصل آن کسب رتبه اول در حوزه سلامت اداری برای دومین سال پیاپی می باشد. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان کسب این مقام ارزنده را حاصل مساعدت و همکاری مدیران و کلیه کارکنان شرکت دانست و اظهار امیدواری نمود با بررسی نتایج بدست آمده، ضمن تقویت نقاط بهبود، نقاط ضعف موجود را شناسایی و در زمینه تقویت و اصلاح آنها اقدام گردد.
حضور شرکت گاز استان یزد در بیستمین مانور سراسری ایمنی و زلزله مدارس
 • 1397/9/10 شنبه حضور شرکت گاز استان یزد در بیستمین مانور سراسری ایمنی و زلزله مدارس

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به برگزاری بیستمین مانور سراسری ایمنی و زلزله با عنوان مدرسه ایمن، جامعه تاب آور در مدارس استان از حضور این شرکت در مانور مذکور خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به برگزاری بیستمین مانور سراسری ایمنی و زلزله با عنوان مدرسه ایمن، جامعه تاب آور در مدارس استان از حضور این شرکت در مانور مذکور خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر گفت: با توجه به وجود شبکه های گازرسانی در سطح شهر و خطرات ناشی از نشت گاز و انفجار در خطوط لوله در هنگام زلزله، تمامی افراد می بایست آموزش های لازم را جهت مواجهه با شرایط اضطراری فراگرفته و از ملاحظات ایمنی آن مطلع شوند لذا با در نظرگرفتن طیف گسترده دانش آموزان و به منظور بالا بردن آگاهی و آمادگی های فردی آنها، کارشناسان شرکت گاز استان یزد با حضور در یکی از مدارس استان نسبت به آگاهی بخشی دانش آموزان در رابطه با فعالیتهای قبل،حین و بعد از زلزله خصوصا نحو برخورد با تاسیسات گاز اقدام نمودند.
  وی ادامه داد: در کنار آشنایی دانش آموزان با نحوه صحیح پناه گیری و امداد رسانی در موقع وقوع زلزله، کارشناسان شرکت گاز استان یزد نیز تجربیات خود را به منظور برگزاری هر چه موفق تر مانور به کار بستند و در پایان طی جلسه ای که با حضور دانش آموزان، مدیران و معلمین مدرسه برگزار شد، نحوه برخورد با مسائل مرتبط با گاز و خطرات آن در هنگام وقوع زلزله و همچنین نحوه مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی آموزش داده شد. مدیرعامل شرکت گتاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود، یادگیری نحوه پناه گیری صحیح و خروج اضطراری دانش آموزان از کلاس درس هنگام وقوع زلزله را از اهداف مهم اجرای مانور دانست و افزود: مانور، شبیه سازی شرایط بحرانی و مجموعه ای از تمرین ها و ممارست هاست که برای ارزیابی برنامه های تدوین شده جهت مقابله و مواجهه با حوادث و بلایا علی الخصوص زلزله در تمامی مکانها از جمله مدارس اجرا می شود. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت برگزاری مانورها در کسب آمادگی و هماهنگی دستگاه‌های استان و شناخت ظرفیت ها و اصلاح روش های موجود، تصریح نمود: با توجه به ظرفیت مناسب آموزش و پرورش، آمادگی داریم تا آموزش‌های لازم در رابطه با مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی با هدف پیشگیری از خسارت‌ها و صدمات جانی و مالی برگزار نماییم کما اینکه آموزش دانش آموزان استان همواره جزئی از برنامه های شرکت گاز استان یزد بوده و کارشناسان این شرکت با حضور در مدارس استان، آموزش های لازم را ارائه نموده اند که با توجه به بازخوردهای موجود، با اثربخشی بسیار بالایی همراه بوده است.
  علی اکبر میدانشاهی در آخر یادآور شد: جدی گرفتن، هدفمند بودن، تداوم و استمرار مانور های زلزله و همچنین افزایش کیفی و کمی آنها می تواند به عنوان یک موضوع مهم در برنامه های مسئولین مرتبط قرار گیرد و بدون شک توجه به آن، با درنظر گرفتن امکانات طبیعی و غیر طبیعی منطقه مانو و مولفه های فرهنگی و نیروی انسانی در کاهش تلفات انسانی بسیار موثر است.
قدردانی از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس اهتمام در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز
 • 1397/9/5 دوشنبه قدردانی از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس اهتمام در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز

  استاندار یزد و رئیس ستاد اجلاس استانی نماز طی تقدیر نامه ای از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس اهتمام در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تشکر و قدردانی نمود....


  استاندار یزد و رئیس ستاد اجلاس استانی نماز طی تقدیر نامه ای از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس اهتمام در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تشکر و قدردانی نمود.
  در این تقدیر نامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آمده است: انسان های شایسته و رشد یافته، همیشه و در همه حال در مسیر تکامل زندگی، به خوبی ها و نیکی ها می اندیشند و آن گاه که این حسنات، رنگ و بوی الهی گرفته و در تلاش برای توسعه و ترویج نماز باشد، از ارزش، قداست و پاداش بی حساب برخوردار است.
  در ادامه این تقدیرنامه آورده شده: با عنایت به اینکه بر اساس نظر هیأت ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان، مجموعه فعالیت های نماز آن دستگاه در سال 1396 شایسته تقدیر ویژه گردیده است، به پاس اهتمام جنابعالی و همکاران محترم در امر توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز از زحمات شما به عنوان فعال در عرصه نماز تشکر و قدردانی به عمل می آید.
  همچنین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، طی لوح تقدیر جداگانه ای از محمد کوه پیمای اردکانی به عنوان دبیر شورای ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان یزد، تشکر و قدردانی نموده و از خداوند متعال برای ایشان دوام توفیقات، در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسئلت نمودند.
کسب رتبه برتر روابط عمومی شرکت گاز استان یزد به مناسبت بزرگداشت هفته دولت
 • 1397/9/5 دوشنبه کسب رتبه برتر روابط عمومی شرکت گاز استان یزد به مناسبت بزرگداشت هفته دولت

  روابط عمومی شرکت گاز استان یزد موفق به کسب رتبه برتر به مناسبت بزرگداشت هفته دولت سال 97 در میان ادارات و نهادهای استان شد...


  روابط عمومی شرکت گاز استان یزد موفق به کسب رتبه برتر به مناسبت بزرگداشت هفته دولت سال 97 در میان ادارات و نهادهای استان شد.
  محمود زمانی قمی، استاندار یزد با اعطاء لوح تقدیری خطاب به رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان آورده است: با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)، خدمت به مردم هدیه ای الهی است که خداوند متعال به بندگان خاص خود عطا می فرماید و همواره باید سپاسگزار این نعمت بود لذا به مصداق حدیث شریف «من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل» با عنایت به ارزیابی اداره کل روابط عمومی استانداری یزد و کسب رتبه برتر آن مجموعه در بزرگداشت شایسته هفته دولت در سال 1397 در میان ادارات و نهادهای استان، بر خود لازم می دانم از تلاش های ارزنده شما در این رابطه صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
  در ادامه این تقدیر نامه آمده: امید است با استعانت از درگاه حضرت احدیت تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید موید و منصور باشید.
مانورآمادگی مقابله با تاثیر مخرب زلزله به تاسیسات گاز توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1397/8/27 يكشنبه مانورآمادگی مقابله با تاثیر مخرب زلزله به تاسیسات گاز توسط شرکت گاز استان یزد

  برای نخستین بار مانورآمادگی مقابله با تاثیر مخرب زلزله به تاسیسات گاز توسط شرکت گاز استان یزد ، با همکاری سازمان های خدمات رسان برگزار شد....


  برای نخستین بار مانورآمادگی مقابله با تاثیر مخرب زلزله به تاسیسات گاز توسط شرکت گاز استان یزد ، با همکاری سازمان های خدمات رسان برگزار شد.
  علی اکبر میدانشاهی مدیر عامل شرکت گازیزد ضمن بیان مطلب فوق، اظهار کرد: مانور بزرگ زلزله و قطع گاز در شهرستان بهاباد با حضور 13 سازمان خدمات رسان و امداد رسان منطقه برگزار شد.
  وی افزود: در این مانور، پس از وقوع زلزله ،انفجار و آتش سوزی در شبکه خط توزیع انجام شد که طی آن عوامل امداد و تعمیرات این شرکت نسبت به بستن شیر گاز و ادامه عملیات اطفای حریق با حضور نیروهای آتش نشانی اقدام کردند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در ادامه افزود: هدف از این مانور، ارتقای سطح آمادگی و افزایش توانمندی واحدهای عملیاتی امدادی در مقابله با حوادث غیرمترقبه و مدیریت بحران بود که خوشبختانه با کیفیت بالا و درقالب سناریوی تعریف شده، برگزار شد.
  میدانشاهی با اشاره به اینکه مشارکت فعال سازمانهای خدمات رسان به منظور کاهش آسیب پذیری در وقوع این حوادث که در این مانور بخوبی و آمادگی بالایی صورت گرفت، ضروری است، افزود: با برگزاری این مانورها می توان در جهت حفظ زیرساخت های حیاتی با مدیریت صحیح گام برداشت. وی با بیان اینکه تقریبا 13 نهاد و شرکت در این مانور حضور داشتند، اضافه کرد: این مانور به منظور ارزیابی آمادگی دستگاه های امدادرسان و میزان هماهنگی در برخورد با حادثه، افزایش آگاهی و سرعت عمل گروه های مختلف در رسیدن به محل حادثه در روستای دهنو ملااسماعیل شهرستان بهاباد برگزار گردید.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با تاکید بر اینکه تمامی افراد باید آموزش های لازم را در مواجهه با شرایط اضطراری مربوطه دیده و از ملاحظات ایمنی آن مطلع باشند، اظهار کرد: قبل از اجرای مانور، به مردم منطقه اطلاع‌رسانی های لازم صورت گرفت، لوازم و تجهیزات مورد نیاز بویژه تجهیزات حفاظت فردی در اختیار تمامی نیروهای موثر در مانور قرارداده شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در خصوص سناریوی از پیش تعیین شده این مانور گفت: با اعلام وضعیت اضطراری در خصوص زلزله فرضی، شرکت های خدمات رسان از ادارات تابعه حرکت و پس از رسیدن هر گروه، 5 تیم ارزیاب نسبت به ارزیابی افراد، تجهیزات، عملکرد ... بر اساس معیار های تعیین شده در مدیریت بحران اقدام نمودند.
  وی خاطر نشان ساخت: حضور به موقع و سریع نیروهای آتش نشانی، عوامل امداد و تعمیرات شرکت گاز، نیروهای بسیجی و هلال احمر، تشکیل جلسه اضطراری مدیریت بحران و انتقال مصدومان حادثه به اورژانس، بستن به موقع شیر گاز و اطفا حریق از جمله بخش های مهم این مانور بود. وی احراز آمادگی نیروهای عمل کننده در مانور، سنجش سرعت عمل و واکنش مناسب نیروهای عملیاتی- امدادی در خصوص قطع به ‌موقع جریان گاز ، اطفای حریق ، حذف شرایط نا ایمن و نیز تعامل با سازمان های امدادی برای ایجاد پایداری جریان گاز درشهر را از دیگر اهداف مد نظر در مانور مذکور برشمرد.
  وی در پایان ضمن تشکر از سازمان حراست وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران،ستاد مدیریت بحران استانداری، فرمانداری بهاباد و تمامی عوامل در گیر در این مانور بزرگ گفت: براساس ارزیابی های به عمل آمده حین برگزاری مانور، نقاط ضعف و قوت شناسایی شده که در مانورهای بعدی و حوادث واقعی، تمامی نقاط ضعف بهبود یافته و تقویت خواهد شد.
انعقاد تفاهم نامه همکاری میان شرکت گاز استان یزد و جمعیت هلال احمر استان
 • 1397/8/26 شنبه انعقاد تفاهم نامه همکاری میان شرکت گاز استان یزد و جمعیت هلال احمر استان

  به منظور استفاده از منابع و ظرفیت های بین بخشی با ایجاد ارتباط و تعامل بیشتر، تفاهم نامه همکاری میان شرکت گاز استان یزد و جمعیت هلال احمر استان منعقد شد...


  به منظور استفاده از منابع و ظرفیت های بین بخشی با ایجاد ارتباط و تعامل بیشتر، تفاهم نامه همکاری میان شرکت گاز استان یزد و جمعیت هلال احمر استان منعقد شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با تأیید این خبر گفت: این شرکت به منظور آمادگی کارکنان خود جهت مقابله با حوادث و سوانح و بلایای طبیعی و غیرطبیعی تصمیم گرفت نسبت به افزایش آمادگی و ارتقاء سطح دانش و مهارت کارکنان اقدام نموده و در این راستا با بهره گیری از توان نیروهای متخصص در امر امداد و نجات، اقدام به آموزش کارکنان داوطلب نموده و متقابلاً با استفاده از ظرفیت های جمعیت هلال احمر، اطلاع رسانی مناسبی در رابطه با مصرف ایمن گاز طبیعی داشته باشد.
  علی اکبر میدانشاهی هم افزایی و ایجاد بستر مناسب جهت بهره گیری از ظرفیت ها، توانمندیها و امکانات طرفین، افزایش سطح دانش و مهارت عوامل تحت امر، ترویج و اشاعه فرهنگ نوع دوستی، رعایت موارد ایمنی و افزایش هماهنگی و همکاری لازم میان دو سازمان را از مهمترین اهداف پیش رو عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود: با انعقاد این تفاهم نامه شاهد ارائه خدمات بیشتر به هموطنان عزیز و توفیق روزافزون خدمتگزاران جامعه اسلامی باشیم.
  وی در ادامه از همکاری در شناساندن وظایف و فعالیت های طرفین، همکاری در تهیه اقلام آموزشی و فرهنگی به منظور شرکت در طرح های آموزشی، تشکیل کمیته راهبردی و تخصصی با برگزاری جلسات مشترک به منظور تهیه دستور العمل و فرآیندهای اجرایی، همکاری در برگزاری مانورهای امدادی و اجتماعی، برپایی نمایشگاه ها و همچنین مشارکت در برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی جهت توانمند سازی نیروها به عنوان مهمترین موارد همکاری مشترک بر اساس تفاهم نامه منعقده نام برد.
مرکز سامانه ارتباط مردم و دولت، روشی برای دسترسی آسان مردم به منظور انعکاس مشکلات
 • 1397/8/19 شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با حضور در مرکز سامد استان عنوان کرد: مرکز سامانه ارتباط مردم و دولت، روشی برای دسترسی آسان مردم به منظور انعکاس مشکلات

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با حضور در مرکز سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) از این سیستم به عنوان روشی برای دسترسی آسان مردم به منظور انعکاس مشکلاتشان یاد کرد...


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با حضور در مرکز سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) از این سیستم به عنوان روشی برای دسترسی آسان مردم به منظور انعکاس مشکلاتشان یاد کرد.
   علی اکبر میدانشاهی، که بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته جهت پاسخ گویی به سؤالات و درخواست های مردمی به همراه معاون امور بهره برداری، رئیس روابط عمومی و چند تن از کارشناسان شرکت حضور یافتند، از طریق شماره تماس 111 به صورت زنده و مستقیم پاسخ گوی سؤالات، درخواست ها، پیشنهادات و انتقادات هم استانی های گرامی در بخش های مختلف از جمله توسعه گازرسانی، خدمات رسانی، اشتراک پذیری، نصب انشعاب و مواردی از این قبیل بوده و راهنمایی های لازم را ارائه دادند.
  وی پس از حضور در مرکز سامد استانداری گفت: در استان پهناور یزد، طیف گسترده ای از مردم قرار دارند که برای رسیدن به مرکز استان می بایست ساعت ها طی طریق نمایند لذا خدمت رسانی به مردمی که همواره بهترین پشتیبان این نظام و انقلاب بوده اند از اولویت های شرکت گاز استان یزد می باشد و بر این اساس سامانه سامد بستر بسیار مناسبی به منظور دسترسی راحت مردم به مسئولین می باشد که طی آن مدیریت این شرکت پاسخگوی تماس های تلفنی مردم بوده و در صورت نیاز متقاضیان در نوبت ملاقات با مدیرعامل قرار می گیرند تا به نحو شایسته تری به مشکلات این عزیزان رسیدگی شود.
  این مقام مسئول مزیت این طرح را دسترسی سریع مردم مناطق دوردست به مدیران استان عنوان کرد و ارتقاء سطح پاسخگویی دستگاه های اجرایی استان، ایجاد بستر مناسب برای تعامل آسان مردم و دولت، تسریع در انتقال مشکلات و نظرات مردمی به مراجع مربوطه، پاسخگویی سریع و رسیدگی مؤثر به تقاضای مردم و احقاق حقوق آنان و همچنین افزایش نظارت مردمی بر نحوه خدمات رسانی را از مهمترین اهداف سامانه مربوطه اعلام کرد و یادآور شد: علاوه بر وجود راه های متنوع ارتباطی با لایه های مختلف شرکت، مدیریت شرکت گاز استان یزد روزهای یکشنبه هر هفته از طریق ملاقات چهره به چهره میزبان هم استانی های عزیز به منظور پیگیری مشکلات آنان در رابطه با مباحث گازرسانی و ارائه خدمات به مشترکین محترم در اقصی نقاط استان خواهد بود.
  گفتنی است به منظور ارتباط سریع اقشار مختلف مردم دارالعباده با مسئولان اجرایی استان، هر هفته یکی از مدیران استان طی ارتباط مستقیم تلفنی، با حضور در مرکز سامد پاسخ گوی سؤالات هم استانی ها می باشند.
حضور مدیرعامل و جمعی از کارکنان شرکت گاز استان یزد در راهپیمایی 13 آبان
 • 1397/8/15 سه‌شنبه حضور مدیرعامل و جمعی از کارکنان شرکت گاز استان یزد در راهپیمایی 13 آبان

  مدیر عامل و جمعی از کارکنان شرکت گاز استان یزد همدوش با سایر اقشار مردم در راهپیمایی روز 13 آبان شرکت کردند...

  مدیر عامل و جمعی از کارکنان شرکت گاز استان یزد همدوش با سایر اقشار مردم در راهپیمایی روز 13 آبان شرکت کردند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: اهمیت این موضوع آنقدر زیاد بود که حضرت امام(ره) این حرکت دانشجویان را انقلاب دوم و انقلابی بزرگتر از انقلاب اول بیان نمودند.
  علی اکبر میدانشاهی ادامه داد : تسخیر لانه جاسوسی به وسیله دانشجویان در روز 13 آبان نشان اقتدار اسلامی ایرانی و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بود و ملت استکبار ستیز و همیشه در صحنۀ ایران اسلامی با حضور وحدت بخش ، انقلابی ، گسترده و حماسی در راهپیمایی ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان ، ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی ، بر مواضع اصولی خود و آرمان های شهدا و امام شهیدان مهر تأییدی مجدد زدند.
  وی یاد آور شد: یوم الله ۱۳ آبان یکی از روزهای استثنایی در تاریخ انقلاب اسلامی است که مردم ایران هیچگاه این واقعه عظیم را فراموش نخواهند کرد و تا زمانی که سیاست‌های استکباری و خوی ظالمانه آمریکا علیه ایران، ادامه‌دار باشد شعار مرگ بر آمریکا، به‌عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین شعار مردم در تظاهرات ضد استکباری یوم‌الله سیزدهم آبان و سایر مراسم و مناسبت‌های انقلاب اسلامی خواهد بود.
  میدانشاهی اظهار کرد: ملت فهیم و بزرگ ایران با همه کمبودها و تحریم های ظالمانه استبکار جهانی ضمن حضورپررنگ در تمامی عرصه های حساس جنایات و بدعهدی های آمریکا را با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری با سربلندی پشت سر خواهند گذاشت.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما