اخبار عمومی
تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بخش نیروگاهی استان یزد
 • 1398/2/30 دوشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد: تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بخش نیروگاهی استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بخش نیروگاهی استان در سال گذشته خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بخش نیروگاهی استان در سال گذشته خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: استان یزد با دارا بودن بیش از 7 هزار واحد صنعتی عمده و جزء و24 واحد نیروگاهی به عنوان یکی از مهمترین قطب های صنعتی و نیروگاهی کشور به شمار می آید لذا توسعه و تقویت شبکه های گازرسانی واحدهای صنعتی و نیروگاهی به منظور رونق اقتصادی و کاهش میزان آلایندگی هوا یکی از اولویت های شرکت گاز می باشد که در این بین تأمین سوخت مورد نیاز نیروگاه ها به عنوان بزرگترین مصرف کنندگان صنعتی از اهمت خاصی برخوردار بوده و تحویل بیش از 3 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در سال گذشته مؤید این امر می باشد. وی در ادامه با اشاره به موقعیت نیروگاه و مولد برق مقیاس کوچک در استان یزد به منظور تولید برق مورد نیاز استان افزود: در سالی که از طرف مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است، شرکت گاز استان یزد نیز با تأمین سوخت مورد نیاز واحدهای صنعتی-نیروگاهی رسالت خود را در این زمینه ادا نموده به طوریکه تنها با گذشت حدود دو ماه از سال حدود 147 میلیون مترمکعب گاز طبیعی تحویل نیروگاه های استان و مولد های برق مقیاس کوچک گردیده که این امر علاوه بر موفقیت این شرکت در بحث جایگزینی گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک و ارزان، یقیناً موجب گردش چرخ اقتصاد و رونق اقتصادی خواهد شد.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توزیع بیش از 107 میلیون متر مکعب گاز به جایگاه های CNG استان در سال گذشته، میزان توزیع گاز در مدت دو ماهه سال جاری به جایگاه های CNG استان را 13 میلیون متر مکعب اعلام کرد و تصریح نمود: جایگزینی گاز به جای بنزین جهت وسایل نقلیه علاوه بر تأثیر بسزای آن درکاهش آلودگی هوا، مزیت های اقتصادی و زیست محیطی بسیاری به دنبال خواهد داشت. وی در پایان تصریح نمود: در حال حاضر 46 جایگاه CNG در سطح استان فعالیت دارند که از این تعداد 17 جایگاه در سطح شهر یزد و 29 دیگر در سطح استان فعال هستند که این تعداد جایگاه در مقایسه با تعداد خودروهای گازسوز استان، آمار قابل توجهی به شمار می آید و عملا صف انتظار خودروها را در جایگاه های سوخت نزدیک به صفر رسانده است.
پویایی سازمان در گرو ارتقاء سطح آگاهی و آموزش کارکنان
 • 1398/2/29 يكشنبه پویایی سازمان در گرو ارتقاء سطح آگاهی و آموزش کارکنان

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره بر اهمیت و نقش آموزش در پویایی سازمان از برگزاری بیش از 45 هزار نفر ساعت آموزش جهت مدیران و کارکنان این شرکت در سال گذشته خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره بر اهمیت و نقش آموزش در پویایی سازمان از برگزاری بیش از 45 هزار نفر ساعت آموزش جهت مدیران و کارکنان این شرکت در سال گذشته خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی نقش آموزش را در توانمند سازی کارکنان و تجهیز منابع انسانی و ارتقاء سطح آگاهی آنان به عنوان با ارزش ترین سرمایه های شرکت بسیار مؤثر دانست و افزود: دوره های آموزشی برگزار شده به طور کلی شامل سه بخش فنی، مدیرتی و عمومی می باشد که از 45 هزار نفر ساعت آموزش ذکر شده، 10 هزار نفر ساعت آموزش مربوط به مدیران و 35 هزار نفر ساعت مربوط به کارکنان می باشد.
  وی در ادامه یادآور شد: طی سال گذشته در راستای آموزش های فنی و تخصصی شغلی و ارتقاء و به روز نمودن دانش مسئولان و کارکنان، دوره های متنوعی برگزار شد که از جمله آنها می توان به دوره های تخلیه هوا و تزریق گاز، بهره برداری و نگهداری ایستگاه های تقلیل فشار، TPM، حسابداری کالا، ایمنی گودبرداری و ورود به حوضچه، ایمنی ایستگاه های تقلیل فشار، سیستم پیوسته و یکنواخت کالا و تجزیه و تحلیل صورت های مالی اشاره کرد.
  همچنین در بخش دوره های مدیریتی می توان از دوره های مدیریت تعارض، مدیریت امنیت اطلاعات، حل مسأله و تصمیم گیری، تکنیک های برنامه ریزی و مدیریت انرژی و در بخش دوره های عمومی می توان از دوره های حقوق شهروندی در نظام اداری، ارگونومی عمومی، تربیت فرزند، نشاط سازمانی، کمک های اولیه و آیین نگارش و مکاتبات اداری نام برد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان ضمن ابراز رضایت از سطح کیفی و تنوع دوره های آموزشی برگزار شده و استقبال خوب کارکنان، برگزاری دوره های آموزشی با کیفیت بالا و بهره گیری از اساتید مجرب و همچنین ایجاد بستر مناسب برای رسیدن به رویکرد استراتژی محور و حرکت به سوی سازمانی یادگیرنده را از اهم وظایف واحد آموزش عنوان نمود.
روابط عمومی حلقه اتصال و ارتباط دوسویه ذینفعان با شرکت
 • 1398/2/28 شنبه روابط عمومی حلقه اتصال و ارتباط دوسویه ذینفعان با شرکت

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک و تهنیت عرض نمود و آنها را حلقه اتصال و ارتباط دوسویه ذینفعان با شرکت دانست....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک و تهنیت عرض نمود و آنها را حلقه اتصال و ارتباط دوسویه ذینفعان با شرکت دانست.
  علی اکبر میدانشاهی در این پیام آورده است: به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده، این روز را گرامی داشته و به تمامی فعالان این عرصه تبریک عرض می نمایم.
  بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده لذا این روز فرصتی است تا نقش و جایگاه روابط عمومی را بعنوان هنر هشتم مرور کنیم.
  امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقاء و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد و این آغوش باز روابط عمومی هاست که همواره پذیرای اقشار مختلف جامعه بوده وهست .
  بی تردید در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام سال رونق تولید نامگذاری شده انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی و تلاش بیشتر، تقویت ارتباطات درونی و بیرونی و ارتقای روابط عمومی را مد نظر قرار داده و این ظرفیت کلیدی و اثر بخش را در تبیین خدمات و دستاوردهای و نیز اهداف و برنامه های در پیش رو شرکت به کار گیرند.
  اینجانب بار دیگر این هفته و این روز را که با میلاد دومین امام شیعیان و کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) که مظهر بردباری و مدارا با مردم بوده اند را به تمامی تلاش‌گران و کوشندگان این طریق پُر پیچ و خم و دشوار بالاخص همکاران ساعی روابط عمومی شرکت گاز استان یزد صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند قادر بلندمرتبه برای تمامی عزیزان، موفقیت و استقامت در راه خدمت رسانی مسالت می نمایم.
برگزاری دوره آموزشی شغل امدادگر گاز شهری و روستایی ویژه امدادگران شرکت گاز استان یزد
 • 1398/2/23 دوشنبه در راستای ارتقاء صلاحیت حرفه ای امدادگران صورت خواهد پذیرفت: برگزاری دوره آموزشی شغل امدادگر گاز شهری و روستایی ویژه امدادگران شرکت گاز استان یزد

  در راستای ارتقاء صلاحیت حرفه ای امدادگران و با مشارکت سازمان فنی و حرفه ای، دوره آموزشی شغل امدادگر گاز شهری و روستایی ویژه امداگران شرکت گاز استان یزد برگزار خواهد شد....


  در راستای ارتقاء صلاحیت حرفه ای امدادگران و با مشارکت سازمان فنی و حرفه ای، دوره آموزشی شغل امدادگر گاز شهری و روستایی ویژه امداگران شرکت گاز استان یزد برگزار خواهد شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با تأیید این خبر گفت: پیرو تفاهم نامه منعقده فیمابین سازمان فنی و حرفه ای و شرکت ملی گاز ایران، در سال گذشته یک دوره آموزشی مأمورین قرائت کنتور در سازمان فنی و حرفه ای استان برگزار شد که در همین راستا طی جلسه ای مشترک که با حضور کارشناسان این شرکت و نماینده آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران و همچنین مدیریت و مسئولین سازمان فنی و حرفه ای استان برگزار شد، طرفین ضمن تأکید بر همدلی و همکاری دو سازمان در جهت ارائه و کسب آموزش های شغلی، مذاکرات مربوط به شروع دوره آموزشی شغل امدادگر گاز شهری و روستایی را در دستور کار خود قرار دادند.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه افزود: پیرو مذاکرات صورت پذیرفته، کارشناسان شرکت گاز استان یزد از کارگاه های فنی و حرفه ای بازدید بعمل آورده و با توجه به اینکه برگزاری دوره آموزشی امدادگران گاز شهری و روستایی جزء برنامه ها و اهداف سال 98 این شرکت می باشد، مقرر شد با مشارکت دو سازمان برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری دوره مذکور ویژه کلیه نیروهای شاغل در این سمت صورت پذیرد.
تمدید گواهینامه های استاندارد سیستم مدیریت یکپارچه شرکت گاز استان یزد
 • 1398/2/16 دوشنبه تمدید گواهینامه های استاندارد سیستم مدیریت یکپارچه شرکت گاز استان یزد

  گواهینامه های استاندار سیستم مدیریت یکپارچه شرکت گاز استان یزد با حضور نمایندگان شرکت DQS مورد تمدید قرار گرفت....


  گواهینامه های استاندار سیستم مدیریت یکپارچه شرکت گاز استان یزد با حضور نمایندگان شرکت DQS مورد تمدید قرار گرفت.
   مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اعلام این خبر افزود: با توجه به رویکرد کیفی سازی خدمات در این شرکت و تأکید بر تجزیه و تحلیل و ارزیابی عملکرد و توسعه چرخه بهبود مستمر، استقرار نظام های نوین مدیریتی، همواره مورد تأکید بوده که بر این اساس و با انجام برنامه ریزی های مستمر و حضور نمایندگان شرکت گواهی دهنده، طی دو روز واحدهای مختلف شرکت بر اساس معیارهای استاندارد، روشهای اجرایی، دستورالعمل ها و آیین نامه های مرتبط مورد ممیزی قرار گرفتند.
  در این برنامه که با حضور سرممیز و ممیزان شرکت DQS ، مدیر عامل و کارکنان شرکت برگزار شد تمامی فعالیتهای انجام شده در شرکت با استانداردهای مورد نظر در مدیریت های اخذ شده مورد تطابق قرار گرفته و شرکت گاز استان یزد موفق شد بار دیگر گواهینامه مدیریت، HSE-MS ،ISO10004:2012؛ISO10002:2014 ، ISO9001:2015 ، ISO14001:2015، ISO50001:2011 و OHSAS 18001:2007را تمدید نماید. شایان ذکر است سر ممیز و ممیزین شرکت DQS با ابراز رضایت از بسترسازی صحیح و اجرای دقیق و منظم موارد استاندارد در فعالیتهای شرکت عنوان نمودند شرکت گاز استان یزد با وجود نیروهای متخصص و متعهد یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه بوده که موفق شده گواهینامه های مدیریتی را اخذ و همه ساله نسبت به تمدید آن اقدام نماید.
  علی اکبر میدانشاهی نیز ضمن تبریک موفقیت کسب شده به مجموعه شرکت گاز استان، دستیابی به این موفقیت را بیانگر تلاش خستگی ناپذیر تمامی کارکنان در همه سطوح دانست و هدف غایی از اخذ این گواهینامه ها را همسوشدن با استانداردهای جهانی به منظور بهبود فعالیت های شرکت در جهت خدمت رسانی مطلوب به ذی نفعان برشمرد و تصرح نمود: مردمان این خطه لایق دریافت بهترین خدمات در کمترین زمان و بالاترین سطح کیفیت می باشند.
ارزیابی و پایش عملکرد GIS شرکت گاز استان یزد
 • 1398/2/14 شنبه با حضور تیم ارزیابی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران صورت پذیرفت: ارزیابی و پایش عملکرد GIS شرکت گاز استان یزد

  سومین دوره ارزیابی و پایش عملکرد GISشرکت گاز استان یزد با حضور تیم ارزیابی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران صورت پذیرفت....


  سومین دوره ارزیابی و پایش عملکرد GISشرکت گاز استان یزد با حضور تیم ارزیابی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران صورت پذیرفت.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد طی سخنانی از GIS به عنوان یک سیستم هوشمند و یار کمکی امداد و تعمیرات نام برد که درک صحیح و بهره گیری از امکانات و نرم افزارهای مرتبط با آن می تواند تاثیر بسیار مثبتی در عملکرد سیستم بهره برداری از جمله تکریم ارباب رجوع، کاهش هزینه ها، بهره وری سیستم، کاهش زمان امدادرسانی، نصب کنتور، نشت یابی و تحلیل فراوانی نشت یابی داشته باشد.
  علی اکبر میدانشاهی قرار گرفتن در بین 3 شرکت برتر گاز استانی در زمینه GIS را از جمله اهداف استراتژیک شرکت گاز استان یزد دانست و استفاده از GIS در راستای هوشمند سازی بهره برداری را به عنوان یکی از سیاسات ها و دغدغه های این شرکت عنوان کرد و تصریح نمود: جهت دست یابی به این مهم برنامه ریزی های لازم صورت پذیرفته که در ابتدای امر اصلاح فرآیندها جهت بهره گیری از امکانات GIS به منظور ارئه خدمات بهتر به ذی نفعان در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالا ترین کیفیت انجام شده است.
  در جلسه افتتاحیه ارزیابی دکتر ابراهیم خلیلی به عنوان سر ارزیاب، ضمن تشریح شیوه ارزیابی گفت: با توجه به اینکه تمامی استان ها پیشرفتی حداقلی در زمینه GIS داشته اند، هدف ما در این دوره فرهنگ سازی GIS در سازمان ها نمی باشد و بیشتر به دنبال این هستیم که GIS در سازمان ها در چه سمت و سویی قرار دارد و چه خدماتی را به واحدهای دیگر ارائه می کند.
  وی در ادامه با اشاره به ضریب نفوذ بالای گاز طبیعی در کشور، استراتژی شرکت ملی گاز ایران را ثبات و نگهداشت شبکه ها و تأسیسات گازرسانی عنوان نمود که همین امر نشان دهنده اهمیت بحث بهره برداری می باشد لذا GIS می تواند در این زمینه کمک شایانی به بهره بردار داشته باشد ضمن اینکه انتظار ستاد از واحد های GIS هر استان علاوه بر ارائه خدمات به سایر واحدها، هماهنگی در خرید و انعقاد قراردادها، ارسال گزارش عملکرد ماهیانه و ارسال گزارش GBB به صورت 3 ماهه می باشد.
  پس از جلسه افتتاحیه، برنامه ارزیابی به مدت یک روز با حضور ارزیابان در واحد GIS و همچنین برخی از واحدهای شرکت به ویژه واحد امداد و تعمیرات و خدمات فنی و مهندسی و همچنین برگزاری جلسات متعدد ادامه یافت که دکتر ابراهیمی؛ ارزیاب ارشد تلاش های صورت پذیرفته توسط واحد مربوطه و مجموعه شرکت گاز استان یزد و به صورت خاص حمایت های مدیرعامل را شایسته تقدیر دانست و ابراز امیدواری کرد: ماحصل ارزیابی صورت گرفته به یادگیری های مشترک منتج گردد.
  گفتنی است شرکت گاز استان یزد در دوره های قبل ارزیابی و پایش عملکرد GIS به عنوان شرکت برتر در سطح شرکت های گاز استانی معرفی شده است و مقرر شد نتایج این دوره پس از ارزیابی کامل شرکت های گاز استانی اعلام و شرکت های برتر انتخاب شوند.
گرامیداشت هفته ملی سلامت در شرکت گاز استان یزد
 • 1398/2/7 شنبه گرامیداشت هفته ملی سلامت در شرکت گاز استان یزد

  در راستای پرداختن به اصل عدالت در سلامت و انجام مراقبت های پزشکی و ارتقاء سلامت کارکنان، هفته ملی سلامت در شرکت گاز استان یزد گرامی داشته شد....


  در راستای پرداختن به اصل عدالت در سلامت و انجام مراقبت های پزشکی و ارتقاء سلامت کارکنان، هفته ملی سلامت در شرکت گاز استان یزد گرامی داشته شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اعلام این خبر گفت: در تقویم جهانی هفتم آوریل به عنوان روز جهانی بهداشت نامگذاری شده که همه ساله برنامه هایی در گرامیداشت این روز در سراسر جهان برگزار می شود ولیکن نظر به اهمیت سلامتی در زندگی آحاد جامعه و نقشی که انسان سالم می تواند در شکل دهی جامعه سالم داشته باشد، روزهای یکم الی هفتم اردیبهشت ماه در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به عنوان «هفتۀ سلامت» نام گذاری شده است.
  علی اکبر میدانشاهی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به شعار هفته ملی سلامت با عنوان « مراقبت های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت » از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد به عنوان یکی از مهمترین اقدامات صورت پذیرفته توسط این شرکت در هفته جاری نام برد و یادآور شد: بحث اجتماعی کردن مقوله سلامت و گسترش آن در میان خانواده بزرگ شرکت گاز استان یزد در دستور کار این شرکت بوده که قطعا تحقق این هدف نیازمند کمک و همراهی خانواده ها خواهد بود.
  وی در ادامه تصریح نمود: این گونه برنامه ها علاوه بر ایجاد روحیه نشاط و ایجاد همدلی و صمیمیت، می تواند تاثیر به سزایی نیز در سلامت افراد و نهادینه نمودن فرهنگ تندرستی در بین خانواده ها به ویژه فرزندان داشته باشد.
  حمید محمدی رئیس بهداشت ایمنی و محیط زیست ایمنی بهداشت و محیط زیست شرکت نیز در حاشیه این مراسم ضمن قدردانی از متولیان برگزاری این پیاده روی، با بیان اینکه آموزش به همکاران و خانواده های آنها در خصوص راه های حفظ سلامتی امری ضروری است افزود: رعایت شیوه های زتدگی سالم و فعالیت بدنی از جمله اصولی است که همکاران باید از آن آگاهی داشته و به آن پایبند باشند.
  وی در پایان اطلاع رسانی در خصوص شعار هفته ملی سلامت و روز شمار این هفته، ارسال پیام های آموزشی مرتبط از طریق نصب پوستر و پیام های اتوماسیون و همچنین برگزاری دوره آموزشی هلال احمر ویژه نیروهای اداره گاز ناحیه اردکان را از دیگر اقدامات انجام شده به مناسبت این هفته اعلام نمود.
رشد 32 درصدی ارائه پیشنهاد در شرکت گاز استان یزد
 • 1398/2/3 سه‌شنبه رشد 32 درصدی ارائه پیشنهاد در شرکت گاز استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از رشد 32 درصدی ارائه پیشنهاد در این شرکت طی سال گذشته خبر داد....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از رشد 32 درصدی ارائه پیشنهاد در این شرکت طی سال گذشته خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته با مشارکت47.5درصدی کارکنان، 2 هزار و 742 پیشنهاد به دبیرخانه نظام پیشنهادها ارسال شده که با برگزاری 255 جلسه توسط کمیته های فرعی، 738 پیشنهاد تصویب و از این تعداد 265 پیشنهاد اجرا شده است که حدود 2 میلیارد و 800 میلیون ریال صرفه جویی در پی داشته است.
  وی با بیان اهداف نظام پیشنهادها در راستای ایجاد فضای مناسب جهت کارکنان و کلیه ذی نفعان به منظور مشارکت در تصمیم سازی و اجرای هر بهتر فرآیندها اظهارداشت: همکاری و تعاون فکری افراد در کسب موفقیت های گروهی، کارکنان را تشویق می کند تا اهداف سازمان را منطبق بر اهداف فردی دانسته و در جهت تحقق آن تلاش نمایند.
  این مقام مسئول با اشاره به سرانه 3.43 درصدی پیشنهادها در شرکت گاز استان یزد گفت: ما در نظام پیشنهادها با پرورش خلاقیت، نوآوری و بهره گیری حداکثری از بهره هوشی تمامی ذی نفعان به دنبال افزایش سرانه پیشنهادها در این شرکت می باشیم تا طی یک برنامه ریزی مدون، گام بلندی در راستای بهبود و تعالی فعالیت های شرکت برداریم.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان افزایش بهره‌وری مؤثر در فعالیت های سازمان، تقویت روح ابتکار و ایجاد انگیزه و همچنین افزایش روحیه همکاری و همفکری میان کارکنان و ایجاد کانال‌های ارتباطی مؤثر در سازمان را از دیگر مزایای نظام مشارکت بیان کرد و خاطر نشان نمود: گسترش، ترغیب و تشویق همکاران به ارائه پیشنهادهای فردی و به ویژه گروهی، افزایش نرخ مشارکت، طرح مساله، گسترش حوزه نفوذ و تأثیر پیشنهادها در ارتقاء و ارزشیابی کارکنان از برنامه های سال جاری در نظام پیشنهادهای شرکت می باشد.
پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گاز بها توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1398/1/28 چهارشنبه در راستای اجرای سیاست های دولت الکترونیک صورت پذیرفت: پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گاز بها توسط شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گازبها به عنوان یکی دیگر از اقدامات کیفی این شرکت خبر داد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گازبها به عنوان یکی دیگر از اقدامات کیفی این شرکت خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: در راستای اجرای سیاست های دولت الکترونیک و افزایش سطح کیفیت خدمات و پس از اجرای آزمایشی طرح مذکور در بخش زارچ که نتایج قابل قبولی را به همراه داشت، مطابق برنامه ریزی‌های انجام شده، تمامی شهرهای استان تحت پوشش این طرح قرار گرفت که در حال حاضر از سوی 95 کنتورخوان در سراسر استان در حال اجرا می باشد.
  وی در ادامه افزود: در این روش، مأمور کنتورخوان با قرائت کنتور، اطلاعات مأخوذه را در دستگاه کنتورخوانی ثبت می نماید که پس از ارسال اطلاعات به سرور های شرکت، عملیات پردازش اطلاعات صورت پذیرفته و صورتحساب مصرفی در همان لحظه صادر و پس از چاپ توسط دستگاه چاپگر همراه، تحویل مشترک خواهد شد.
  این مقام مسئول در ادامه با اشاره به هزینه های فرآیند قبلی قرائت کنتور و نیز زمانبر بودن آن، کاهش مراجعات مأموران گاز به درب منازل جهت احقاق حقوق شهروندی، قرائت سریع و دقیق کنتور، کاهش خطاهای انسانی قرائت و کاهش هزینه های شرکت با توجه به همزمانی قرائت و چاپ صورتحساب و بالطبع کاهش میزان آلایندگی های زیست محیطی را از جمله مزایای این طرح بر شمرد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان، کیفی سازی خدمات و بهره گیری از تکنولوژی های نوین الکترونیکی به منظور افزایش رضایت ذی نفعان را از اولویتهای این شرکت در سال جاری عنوان نمود و یادآور شد: هم اکنون با راه اندازی سامانه تلفنی اختصاصی 3194 به منظور پرداخت صورتحساب گاز و اعلام کارکرد کنتور، گام موثری در افزایش کیفیت خدمات برداشته شده است.
برگزاری جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد
 • 1398/1/25 يكشنبه برگزاری جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد

  در راستای هماهنگی هرچه بیشتر به منظور جلوگیری از بروز خسارت‌ سیلاب احتمالی جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد با حضور مدیرعامل و سایر اعضای کمیته تشکیل شد....


  در راستای هماهنگی هرچه بیشتر به منظور جلوگیری از بروز خسارت‌ سیلاب احتمالی جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد با حضور مدیرعامل و سایر اعضای کمیته تشکیل شد.
  علیرضا بشیری، رئیس روابط عمومی و سخنگوی کمیته بحران شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: در ادامه جلسات روزهای گذشته و براساس آخرین اخبار دریافتی از سازمان هواشناسی استان و ستاد مدیریت بحران استانداری یزد و به منظور هماهنگی و آمادگی هر چه بیشتر در مقابل سیل احتمالی جلسه مذکور به صورت اضطراری در محل ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد.
  علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این جلسات که به صورت همزمان و همراه با ارتباط زنده از طریق ویدئو کنفرانس با نواحی گازرسانی برقرار شده بود، ضمن تأکید بر رعایت نظم، خونسردی و هماهنگی لازم در هنگام بحران های احتمالی، از بلوک بندی و زون بندی شبکه های گازدار برای جداسازی و قطع و وصل در شرایط بحران به عنوان یکی از نقاط قوت شرکت نام برد و تصریح نمود: رصد و پایش مستمر از تأسیسات و شبکه‌های گازرسانی و رفع نقاط بحرانی به منظور استمرار جریان گاز طبیعی در دستور کار قرار دارد.
  گفتنی است در جلسات قبلی علاوه بر ارزیابی خطرات احتمالی و پیش بینی راهکارهای مناسب مقابله با بحران و شرایط اضطراری در مناطق درگیر با سیلاب و آبگرفتگی، موقعیت جاده های دسترسی و تأسیساتی که در معرض خطر هستند مورد ارزیابی قرار گرفت و پیرو تأکید مدیریت محترم عامل مقرر شد تمامی مدیران ستادی، رؤسای نواحی و نیرو‌های امدادی از امروز تا زمان خروج سامانه بارشی به صورت ۲۴ ساعته در حال آماده باش بوده و کلیه مأموریت ها و مرخصی‌ها لغو گردد.
  گفتنی است در این جلسه تأکید شد تا هشدارها به منظور جلوگیری از بروز خسارت‌های احتمالی جدی گرفته شود.
تاکید بر همراهی و همکاری سایر ارگانها با شرکت گاز به منظور تسریع در انجام پروژه های گازرسانی
 • 1398/1/24 شنبه استاندار یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان: تاکید بر همراهی و همکاری سایر ارگانها با شرکت گاز به منظور تسریع در انجام پروژه های گازرسانی

  استاندار یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان بر همراهی و همکاری سایر ارگانها با شرکت گاز به منظور تسریع در انجام پروژه های گازرسانی تاکید نمود....


  استاندار یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان بر همراهی و همکاری سایر ارگانها با شرکت گاز به منظور تسریع در انجام پروژه های گازرسانی تاکید نمود.
  محمد علی طالبی با بیان مطلب فوق افزود: شرکت گاز در سالهای اخیر علی رغم سختی ها و مشکلات موجود توانسته با استفاده از نیروهای متخصص و تلاشگر به رسالت خود در زمینه گازرسانی عمل نماید که حاصل آن ارائه خدمات مطلوب به بخش خانگی و تجاری و کسب رضایت هم استانی های عزیز بوده و از طرف دیگر با ایجاد شبکه های گازرسانی و تزریق این سوخت پاک و ارزان به صنایع، زمینه سرمایه گذاری هر چه بیشتر را در استان فراهم آورده که مجموعه این عوامل موجب رضایت عمومی و توسعه و آبادانی استان شده است.
  این مقام مسئول در ادامه تلاش های صورت پذیرفته توسط مجموعه گاز استان یزد را مثبت ارزیابی نموده و خواستار تسریع در گازرسانی به مناطق فاقد گاز به ویژه مناطق کمتر توسعه یافته و همچنین بخش صنعتی استان شد. در بخش دیگری از این دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن تشکر از ابراز لطف استاندار، گزارشی از وضعیت گازرسانی به استان ارائه و یادآور شد: با تلاش های صورت پذیرفته تمامی 21 شهر و همچنین 490 روستای استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند که بر این اساس 98 درصد جمعیت استان از این نعمت الهی بهره مند گردیده و عملیات گازرسانی به 123 روستای دیگر در دست اقدام باشد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه تصریح نمود: در راستای تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و نامگذاری سال جاری به عنوان سال رونق تولید، این شرکت برنامه ریزی لازم را جهت گازرسانی به حدود 500 واحد صنعتی صورت داده که این موضوع در شرکت گاز بی سابقه بوده و با انجام این حجم از گازرسانی شاهد تحولی شگرف در شکوفایی اقتصادی، اشتغال زایی و توسعه و آبادانی استان خواهیم بود.
  علی اکبر میدانشاهی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت جغرافیایی استان یزد و شرایط خاص روستاهای باقیمانده که عملیات گازرسانی را با سختی های زیادی مواجه ساخته، خواستار همکاری و مساعدت سایر دستگاه ها به ویژه دستگاه های مرتبط با پروژه های گازرسانی شد تا علاوه بر آبادانی روستاها، شاهد رونق کسب و کار در این مناطق باشیم که این امر قطع به یقین از طرفی موجب ایجاد رفاه و آسایش و رضایت در بین روستاییان شده و از طرف دیگر باعث حفظ جمعیت روستایی و عدم مهاجرت به شهرها و حاشیه نشینی خواهد شد. ...
ایثارگران یادگاران ماندگار جنگ تحمیلی و بانیان امنیت، پیشرفت، عزت و استقلال کشور
 • 1398/1/24 شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران: ایثارگران یادگاران ماندگار جنگ تحمیلی و بانیان امنیت، پیشرفت، عزت و استقلال کشور

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران این شرکت،آنها را یادگاران ماندگار جنگ تحمیلی و بانیان امنیت، پیشرفت، عزت و استقلال کشور دانست و بر لزوم نهادینه نمودن فرهنگ تکریم از آنها تأکید نمود...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران این شرکت،آنها را یادگاران ماندگار جنگ تحمیلی و بانیان امنیت، پیشرفت، عزت و استقلال کشور دانست و بر لزوم نهادینه نمودن فرهنگ تکریم از آنها تأکید نمود.
  علی اکبر میدانشاهی در این مراسم که همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و جانبازی های مردم ایران تحت هدایت امام خمینی (ره) اظهار داشت: آنچه ملت و کشور ما را به این نقطه از عزت و اقتدار رسانده، تداوم مقاومت و ایثارگری و روحیه شهادت مردم ایران با تدبیر و زعامت مقام معظم رهبری(مدظله) در مقابل توطئه های دشمنان می باشد که موجب موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی شده است.
  علی اکبر میدانشاهی دو شاخصه مهم جانبازان را صبر و انجام به موقع وظیفه و تعهد عنوان و افزود: حضور ارزشمند، به موقع و توام با فداکاری تمامی این عزیزان ایثارگر در عرصه های مهم و مورد نیاز انقلاب بسیار گرانقدر بوده و صرفا با مقیاسهای الهی و غیرمادی قابل ارزیابی است.
  وی با اشاره به سبقه تاریخی موضوع ایثار ، لیله المبیت را یکی از صحنه های درخشان جانفشانی عنوان وافزود با توجه به این فداکاری مولای متقیان، آیه شریفه(( و از گروه مردم کسی هست که از جان خویش در راه تحصیل رضایت خداوند می گذرد و خداوند بر بندگان خود مهربان است(( بر حضرت محمد (ص) نازل گردید که نشانگر جایگاه و اهمیت والای فرهنگ ایثار نزد خداوند متعال می باشد.
توسعه شبکه های گازرسانی عاملی در جهت ایجاد زیرساخت های اقتصادی و رونق تولید
 • 1398/1/24 شنبه نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان: توسعه شبکه های گازرسانی عاملی در جهت ایجاد زیرساخت های اقتصادی و رونق تولید

  نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان از توسعه شبکه های گازرسانی به عنوان عاملی در جهت توسعه زیرساخت های اقتصادی در راستای تحقق شعار رونق تولید نام برد....


  نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان از توسعه شبکه های گازرسانی به عنوان عاملی در جهت توسعه زیرساخت های اقتصادی در راستای تحقق شعار رونق تولید نام برد.
  آیت الله ناصری در این دیدار ضمن تشکر از مجموعه شرکت گاز استان یزد که با تلاش و پشتکار فراوان به دنبال خدمت رسانی به هم استانی های عزیز و توسعه شبکه های گازرسانی می باشند، توصیه هایی در جهت کسب رضایت خداوند و خشنودی مردم و آبادانی استان ارائه و با تأکید بر حفظ بیت المال و تلاش جدی در انجام امور محوله از خداوند متعال برای مسئولین توفیق خدمت بیشتر به مردم شریف و نجیب این استان خواستار و آرزو کردند تا با ارائه خدمات بیشتر، کمبودهای موجود به نحو احسن جبران شود.
  وی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک افزود: مسئولین ذیربط می بایست با برنامه ریزی صحیح، زمینه های لازم به منظوربهره وری حداکثری از این نعمت خدادادی وافزایش رفاه عمومی را فراهم آورده و مردم نیز متقابلا با استفاده صحیح، شکرگذار این نعمت با ارزش باشند و همگی با تلاش در جهت حفظ ذخایر موجود، نسل های بعدی را نیز از این گوهر گرانبها بهره مند سازند. در بخش دیگری از این دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن قدرانی از نگاه ویژه مسئولین استان بویژه حضرت آیت الله ناصری، نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد نسبت به اقدامات و خدمات صورت پذیرفته توسط این شرکت، همراهی مسئولین را مایه دلگرمی و انگیزه ای جهت تلاش بیشتر به منظور خدمت رسانی به مردم و توسعه و آبادانی استان دانست.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه گزارشی از عملکرد گاز استان یزد ارائه کرده و تصریح نمود: خرسندیم از اینکه اعلام کنیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بنام «رونق تولید» نامگذاری شده است، بخش اعظمی از تجهیزات مورد نیاز صنعت گاز با تلاش کارشناسان و تولید کنندگان داخلی ساخته شده و به دنبال آن در اجرای پروژه ها نیز از خدمات پیمانکاران بومی بهره گیری شده است.
  وی در ادامه ضمن اشاره به بیانیه مهم و راهبردی گام دوم انقلاب، اصلی ترین برنامه ها و اهداف این شرکت را گازرسانی به صنایع بر شمرد و افزود: امیدواریم با انجام گازرسانی به 500 واحد صنعتی استان در سال جاری علاوه بر حمایت از صنعت داخلی و رونق تولید، موجب اشتغال نیروهای مستعد و کارآمد به عنوان یکی از ظرفیتهای مهم استان شویم.
دیوان محاسبات مشاور امین و سهل الوصول شرکت گاز در راستای عمل به تکالیف قانونی
 • 1398/1/24 شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد عنوان نمود: دیوان محاسبات مشاور امین و سهل الوصول شرکت گاز در راستای عمل به تکالیف قانونی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از دیوان محاسبات به عنوان مشاور امین و سهول الوصول شرکت گاز در راستای عمل به تکالیف قانونی نام برد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از دیوان محاسبات به عنوان مشاور امین و سهول الوصول شرکت گاز در راستای عمل به تکالیف قانونی نام برد.
  علی اکبر میدانشاهی در دیدار با رئیس دیوان محاسبات استان یزد ضمن تبریک سال جدید به بیان عملکرد این شرکت در سال گذشته پرداخت و اظهار نمود: علیرغم وجود تنگناهای موجود در سال گذشته و به برکت وجود سیاست برنامه محوری در این شرکت و با حضور پرسنل جوان و کارآزموده، توسعه شبکه های گازرسانی و ارائه خدمات مستمر طبق اهداف از پیش تعیین شده محقق گردید.
  در ادامه فلاطون زاده هدف دیوان محاسبات را کمک و همراهی با دستگاههای اجرائی در انجام امور محوله بر اساس ضوابط، مقررات و قوانین موجود دانست و تأکید نمود چنانچه مشکلات و تنگناهایی در زمینه اجرای قوانین و مقررات و تطابق آن با عملکرد موجود مشاهده گردد به آن سازمان منعکس می شود تا با مکاتبات لازم با مراجع ذیربط، تنگناها به راحتی گشایش یافته و عملیات اجرایی دچار وقفه نگردد.
  رییس دیوان محاسبات استان با بیان اینکه به منظور تعامل بیشتر با دستگاه های اجرایی، کمیته ها و کارگروه های تخصصی در دیوان محاسبات تشکیل شده افزود: یقین داریم تنوع قوانین، ضعف در اجرا را به دنبال داشته ولیکن در کنار آن ظرفیت هایی نیز برای پیشبرد امور بوجود آمده و مستشاران دیوان محاسبات آماده ارائه راهکارهای قانونی به منظور شناسایی این ظرفیت ها و اصلاح قوانین و همچنین راهنمایی در جهت رعایت حداکثری قوانین جاریه می باشند.
  در خاتمه مدیر عامل شرکت گاز استان ضمن تشکر از همکاری و توجهات دیوان محاسبات استان به منظور مساعدت های مقرراتی و قانونی، بر تلاش شرکت گاز استان یزد بر قانون گرایی توأم با سلامت کاری تأکید نمود و یادآور شد: در سال جاری با سیاستگذاری صورت گرفته این شرکت قصد دارد گازرسانی به صنایع و واحدهای تولیدی استان را سرعت بخشیده و به فرموده مقام معظم رهبری همت خود را برای رونق تولید داخلی و سربلندی ایران اسلامی مضاعف کنیم.
دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با معاونین استاندار یزد
 • 1398/1/24 شنبه دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با معاونین استاندار یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت فرارسیدن سال نو و به منظور تبادل نظر و هماهنگی هر چه بیشتر با استانداری یزد با معاونین استاندار دیدار نمود....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت فرارسیدن سال نو و به منظور تبادل نظر و هماهنگی هر چه بیشتر با استانداری یزد با معاونین استاندار دیدار نمود.
  علی اکبر میدانشاهی با حضور در استانداری یزد دیدارهایی با معاون هماهنگی امور عمرانی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی و همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد داشت که طی این دیدارها ضمن تبریک فرارسیدن سال نو، به اثرگذاری مثبت همدلی و تعامل موجود در استان در جهت پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر اشاره نمود و اظهار امیدواری کرد با همکاری هر چه بیشتر میان دستگاه های اجرایی بتوانیم خدمات مناسب و قابل قبولی به هم استانی های عزیز ارائه دهیم تا بدین وسیله در جلب رضایت ارباب رجوع بهتر از گذشته عمل نماییم.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود گزارشی از عملکرد شرکت گاز استان یزد در سال گذشه ارائه نمود و بهره گیری از خرد جمعی و ایجاد نظم را از مهمترین دلایل موفقیت و توسعه گازرسانی توسط شرکت گاز استان یزد طی سال های اخیر عنوان نمود و یادآور شد گاز استان یزد در سال جدید نیز با برنامه ریزی های صورت پذیرفته به دنبال گسترش شبکه های گازرسانی و ارائه خدمات مناسب به هم استانی های شریف می باشد که همدلی مسئولین استان می تواند نقش به سزایی در دستیابی به اهداف مذکور داشته باشد.
بهره گیری از فناوری MobileGIS نقطه عطفی درتحلیل داده های امدادی
 • 1397/12/21 سه‌شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بهره گیری از فناوری MobileGIS نقطه عطفی درتحلیل داده های امدادی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از فناوری MobileGIS به عنوان نقطه عطفی در تحلیل داده های امدادی نام برد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از فناوری MobileGIS به عنوان نقطه عطفی در تحلیل داده های امدادی نام برد
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: شرکت گاز استان یزد در سال جاری اقدام به راه اندازی فناوری MobileGIS نموده است که در مرحله اول برچسب کد یکتا بصورت بارکد دو بعدی به منظور تعیین شماره علمک هر مشترک بر روی علمک ها نصب و در مرحله بعد برداشت مکانی علمک ها با دقت زیر یک متر امکان پذیر شده که این اقدام فناورانه طی 3 ماه صورت پذیرفته و نتیجه آن برداشت 185هزار علمک بوده است. وی کنترل اصالت علمک ها، داشت آمار دقیق علمک ها، ارتباط مشترکین به علمک و به شبکه و شیر و ایستگاه مربوطه جهت تحلیل های امدادی در کمترین زمان ممکن، ایجاد نقشه پایه اولیه جهت بلوک بندی و تعیین میزان مصرف دقیق هر شیر و هر ایستگاه با توجه به تحلیل آماری قرائت کنتور را از جمله نتایج طرح مذکور عنوان نمود.
  وی در ادامه از تهیه محدوده EIS و TIS (محدوده تحت پوشش شیر و ایستگاه) برای کل شهرستان یزد و شهرهای بهاباد و مهریز خبر داد که طی آن نقشه بلوک بندی بحران بر اساس تقسیمات پایه مدیریت بحران استانداری و تقسیمات تخصصی گاز صورت گرفته و به عنوان یک دستاورد به شرکت های گاز استان معین ارائه گردیده که مورد استقبال استانهای معین قرار گرفته و الگو گیری و بهینه کاوی موضوع صورت پذیرفته است کما اینکه نقشه تاسیسات کامل استان نیز در قالب یک پایگاه داده مکانی کاربردی و تحلیلی برای استانهای معین طی نامه محرمانه ارسال گردیده و حتی سامانه آفلاین MobileGIS جهت تسریع در این موضوع تولید گردیده است.
  گفتنی است شرکت گاز استان یزد به عنوان قطب ژئوماتیک صنعت گاز و دبیرخانه GIS مدیریت گازرسانی از سالهای قبل انتخاب شده که نقش مؤثری در مباحث آموزشی این حوزه بر عهده دارد. ...
گرامیداشت هفته منابع طبیعی توسط مدیرعامل و مجموعه شرکت گاز استان یزد
 • 1397/12/18 شنبه گرامیداشت هفته منابع طبیعی توسط مدیرعامل و مجموعه شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی در معیت استاندار یزد و تنی چند از مقامات استانی در مراسم جشن درختکاری شرکت نمود...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی در معیت استاندار یزد و تنی چند از مقامات استانی در مراسم جشن درختکاری شرکت نمود. علی اکبر میدانشاهی به همین مناسبت و طی پیامی ضمن گرامیداشت هفته محیط منابع طبیعی و روز درختکاری و عرض تبریک و خدا قوت به مسئولین و فعالان این حوزه، بر حفظ محیط زیست و کاشت درخت به عنوان یکی از سرمایه های ملی تأکید کرد و افزود: یکی از راه های حفظ آب و خاک و جلوگیری از آلودگی هوا، رشد پوشش گیاهی است لذا همگان می بایست در حفظ و حراست از عرصه های ملی تلاش کرده و گامی مثبت در جهت آبادانی و سرسبزی کشور برداریم. وی در ادامه گفت: حفظ منابع طبیعی یک وظیفه همگانی است که علاوه بر همیاری مردم و مسئولین ذیربط، نیازمند مشارکت سایر ارگان ها و سازمان ها می باشد که بر این اساس شرکت گاز استان یزد به عنوان یکی از دستگاه های خدمت رسان در کنار ارائه خدمات گازرسانی به مردم شریف استان و تأمین گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک که تاثیر به سزایی در حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا دارد، تأکید ویژه ای بر این مباحث داشته و در همین راستا اقدامات مثبتی را در این رابطه داشته است. این مقام مسئول در پایان یادآور شد: مدیران و کارکنان شرکت گاز استان یزد همانند سال های قبل و همزمان با روز درختکاری به کاشت چند اصله نهال در محل ساختمان جدید اداره گاز ناحیه اشکذر پرداخته و علاوه بر این برنامه های از قبیل توزیع نهال در بین کارکنان، اطلاع رسانی هفته منابع طبیعی و ارسال پوستر، فایل و چند کلیپ آموزشی در مورد فواید درختان از طریق سیستم اتوماسیون اداری و ... را در برنامه های خود قرار داده کهبرخی از انها اجرا شده و برخی دیگر نیز در طول هفته مذکور اجرایی خواهد گردید.
گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/12/11 شنبه گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در شرکت گاز استان یزد

  به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام شامخ زن، مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و بانوان شاغل در این شرکت برگزار شد...


  به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام شامخ زن، مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و بانوان شاغل در این شرکت برگزار شد.
  در ابتدای این مراسم پس از تلاوتی آیاتی از قرآن کریم، مسئول امور بانوان شرکت گاز استان یزد گزارشی از عملکرد امور بانوان شرکت در سه حوزه ورزش، سلامت و توانمندسازی بانوان در سال جاری و چشم اندازی از برنامه های مد نظر در سال آینده ارائه نمود.
  در ادامه مدیر عامل شرکت ضمن تبریک ولادت بانوی بزرگ اسلام و قدردانی از بانوان شرکت گاز استان به پاس زحمات و تلاش های آنان، از حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگویی برای تمامی زنان و همه ی انسان ها نام برد و بر تأسی گرفتن بانوان از آداب و رسوم حضرت صدیقه کبری (س) تأکید و تصریح نمود: روز زن و نام فاطمه روشنی بخش مسیر راه تعالی بانوان و همه انسان ها بوده و نشانه ای است که راه را گم نکنیم.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود، تربیت فرزندان و حفظ بنیان خانواده را از اساسی ترین وظایف زن عنوان نمود و با اشاره به ایجاد فضای جدید برای بانوان توسط انقلاب اسلامی و با تأکید بر ایجاد تعادل میان کار و زندگی، کار کردن زنان را موجب مسرت و مایه افتخار دانست و اظهار امیدواری کرد: بانوان محترم بتوانند در راستای دستیابی به اهداف شرکت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف با سعی و تلاشی بیشتر از قبل گام برداشته و با اشاره به نقش پررنگ آنان در موفقیت های و افتخارات بدست آمده، خود را برای پذیرش مسئولیت های بالاتر آماده نمایند.
  در ادامه بانوان حاضر به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداخته و مدیرعامل ضمن پاسخ گویی به موارد مطرح شده، بر حل مشکلات و رسیدگی به درخواست های آنان تأکید و در بخش دیگری از این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از بانوان شرکت تجلیل به عمل آمد.
نظم و انضباط کاری مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت
 • 1397/12/8 چهارشنبه رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران با حضور در شرکت گاز استان یزد عنوان نمود: نظم و انضباط کاری مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت

  رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران با حضور در دوره آموزشی جمع آوری خبر و اطلاعات بانوان حراست صنعت نفت، از نظم و انضباط کاری به عنوان مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت نام برد....


  رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران با حضور در دوره آموزشی جمع آوری خبر و اطلاعات بانوان حراست صنعت نفت، از نظم و انضباط کاری به عنوان مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت نام برد.
  سید مهران پیرایش در مراسم آغازین این همایش 2 روزه که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن، از وزارت نفت و اماکن و تأسیسات آن به عنوان یکی از حساس ترین مراکز اقتصادی و تأمین کننده بخش زیای از بودجه کشور نام برد که نیروی انسانی به عنوان یکی از مهمترین شاخص های تشکیلات اداری در آن حائز اهمیت بسیاری بوده و در واقع سرمایه های اصلی شرکت را شامل می شوند.
  وی با اشاره به نقش برجسته بانوان به عنوان بخشی تأثیر گذار در وزارت نفت تصریح نمود: بانوان به دلیل حساسیت های ذاتی و نظم و انضباط کاری، امور محوله را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند لذا می بایست از این پتانسیل تا حد امکان و به نحوی شایسته بهره برد که به حمدا... با توجه به تغییر رویکردی که در سالیان اخیر در حوزه حراست بوجود آمده شاهد حضور پررنگ بانوان در این بخش بوده ایم و امیدواریم با برگزاری این گونه دوره های آموزشی شاهد شکوفایی بیشتر آنان و حضور در لایه های بالایی سازمان باشیم.
  وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به ماهیت کار حراست، بخشی از فعالیت های آن منجر به قضاوت در مورد افراد خواهد شد که گاهی مواقع امکان بازگشت و جبران قضاوت ناصحیح وجود ندارد لذا می بایست حتی الامکان سعی گردد نهایت دقت و انصاف در قضاوت ها و تصمیم گیری ها به کار گرفته شود.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد نیز ضمن خوش آمد گویی به مدعوین و تبریک ولادت حضرت زهرای مرضیه (س) و روز زن، حضور زنان فرزانه و خوش فکر و ممتاز از لحاظ فکری و عملی، در تمامی عرصه های کار و زندگی را با حرکتی مبتنی بر فکر و تأمل، منشأ اثرات خیر دانست که موجبات اعتلای جایگاه رفیع زن را فراهم آورده و موجب افتخار جامعه و نظام اسلامی شده اند.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه بر اهمیت نقش بانوان در فعالیت های شرکت اشاره و افزود: بانوان شاغل با حضور در لایه های مختلف سازمان، نقش به سزایی در پیشرفت اهداف شرکت داشته و حضور آنان در واحد حراست نیز اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت که می تواند در ایجاد ارتباط مؤثر میان حراست و کارکنان به ویژه بانوان تاثیر گذار باشد.
تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت روز مهندسی
 • 1397/12/5 يكشنبه تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت روز مهندسی

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، فرارسیدن روز مهندسی را تبریک گفت.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، فرارسیدن روز مهندسی را تبریک گفت.
  علی اکبر میدانشاهی در این پیام آورده است: روز پنجم اسفند ماه در تقویم رسمی کشور ایران به عنوان روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس نامگذاری شده است. آنچه بر همگان واضح و مبرهن است ذکر این مطلب می باشد که در جهان گیتی چیزی با ارزشتر از انسان و در انسان چیزی گرانبهاتر از اندیشه او نیست، بعد از عظمت هستی و زیبایی های خالق، آنچه ساخته دست بشر است و نظر ها را به خود جلب می نماید حاصل اندیشه و فکر مهندس است و شکوه هر سرزمین مدیون دست توانای اوست.
  در ادامه این پیام آمده است: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، این روز را به مهندسین عزیز ایران زمین، بالاخص همکاران ساعی و پرتلاش شرکت گاز استان یزد که با همت، تلاش و پشتکار و علم روز در جهت ارتقاء سطح رضایت ذینفعان شرکت و توسعه و آبادانی این خطه گام برمی دارند تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیقات روز افزون شما را از خداوند متعال خواستارم.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
نسخه قابل چاپ
1388
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما