ندای گاز / مشعل
ندای گاز
اخبار عمومی
نظام پیشنهادها یکی از ابزارهای مدیریت مشارکتی در راستای بهبود مستمر سازمان
 • 1398/3/27 دوشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد: نظام پیشنهادها یکی از ابزارهای مدیریت مشارکتی در راستای بهبود مستمر سازمان

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در مراسم تکریم و معارفه دبیر شورای همیاری و مشارکت این شرکت از نظام پیشنهادها به عنوان یکی از ابزارهای مدیریت مشارکتی در راستای بهبود مستمر سازمان نام برد....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در مراسم تکریم و معارفه دبیر شورای همیاری و مشارکت این شرکت از نظام پیشنهادها به عنوان یکی از ابزارهای مدیریت مشارکتی در راستای بهبود مستمر سازمان نام برد.
  علی اکبر میدانشاهی مدیریت مشارکتی را رهیافتی جامع برای جلب مشارکت فردی و گروهی کارکنان در جهت حل مسائل سازمان و بهبود مستمر در تمامی ابعاد دانست که به دنبال مشارکت افراد مناسب، در زمان مناسب و برای انجام کار مناسب می باشد و در این بین نظام پیشنهادها به عنوان پل ارتباطی داخل سازمان می تواند با ایجاد ارتباط دائم، متقابل و نزدیک بین مدیریت ارشد و کارکنان منجر به ایجاد یک محیط دوستانه و توام با اطمینان متقابل در جهت تبادل نظر میان مدیران و کارکنان شود .
  وی در ادامه فلسفه اصلی نظام پیشنهادها را ارج نهادن به فضایل و توانایی کارکنان در محیط کار و برخورد با مشکلات کاری، افزایش حس تعلق سازمانی در کارکنان، همسو کردن اهداف کارکنان با اهداف سازمان و همچنین اشاعه فرهنگ مشارکتی و همکاری جمعی در حل مشکلات و بهبود روابط کاری و رفتار سازمانی دانست و یادآور شد: با فراهم نمودن زمینه لازم جهت دستیابی به اهداف نظام پیشنهادها می توانیم شاهد نتایج مثبت و پیامدهای همه جانبه ای آن در سطوح مختلف شرکت باشیم که قطعاً می تواند ما را در ساختن سازمانی پویا و فعال یاری نماید.
  میدانشاهی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ماهیت نظام پیشنهادها که به دنبال ایجاد تغییرات و بهبود عملکرد در زمینه های مختلف می باشد، تغییرات صورت پذیرفته را در جهت رشد و شکوفایی بیشتر و مبنایی جهت ورود ایده های جدید با استفاده از تجربیات گذشته و در راستای شایسته سالاری عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود با توجه به نگرش مثبت و حمایتی که در این زمینه وجود دارد، نظام پیشنهادها بتواند در جذب افراد و ایده های برتر بیش از پیش فعالیت نماید و شاهد پیشرفت روز افزون و اثرات مثبت آن باشیم.
  گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات و تلاش های علی ابراهیمی به عنوان دبیر شورای همیاری و مشارکت و همچنین سعید عقلی، محمد حسن مبینی، سید علی اکبر دهقانی، ناصر شاهی و حمید محمدی به عنوان اعضاء شورای مرکزی به پاس 5 سال خدمت صادقانه در نظام پیشنهادها تقدیر و تشکر صورت پذیرفت و طی احکامی محمد کوه پیمای اردکانی به عنوان دبیر جدید و سید حامد رضا صفوی، مجید قدیرزاده، رضا رفیعی فرد، ولی ا... دانایی و فهیمه دهستانی به عنوان اعضاء جدید شورای مرکزی منصوب گردیدند. ...
برپایی کرسی تلاوت قرآن به میزبانی شرکت گاز استان یزد
 • 1398/3/27 دوشنبه با حضور قاریان برتر کشوری و بین المللی برگزار شد: برپایی کرسی تلاوت قرآن به میزبانی شرکت گاز استان یزد

  کرسی تلاوت قرآن با حضور قاریان برتر کشوری و بین المللی به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد....


  کرسی تلاوت قرآن با حضور قاریان برتر کشوری و بین المللی به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به ظرفیت ها و مزیت های قرآنی این شرکت و رسالت آن در شناساندن و معرفی هرچه کامل تر قرآن به کارکنان و سایر آحاد جامعه گفت: به همت درالقرآن کریم شرکت کرسی تلاوت با حضور پیشکوستان، استادان و نخبگان و فعالان قرآنی در مسجد حضرت رقیه (س) شهرستان یزد برگزار شد.
  علی اکبر میدانشاهی از قرآن به عنوان ثقل اکبر که بیشترین تأثیر را در تربیت و هدایت انسان ها و جامعه اسلامی ایفا می کند نام برد و افزود: جامعه ای که در آن قرآن خوانده و فهمیده شود کمتر دچار انحراف می شود لذا برپایی کرسی های تلاوت از طرفی سبب ترویج قرآن خوانی شده و از طرف دیگر مقدمه ای است بر تفکر و تدبر در این مصحف شریف که در همین راستا مساجد بهترین مکان ها برای برپایی این مراسم ها و بهره بردن از کلام الهی و تربیت نفوس قرآنی است.
  وی با بیان مطلب فوق هدف از برگزاری کرسی تلاوت توسط گاز استان یزد را عطرآگین کردن فضای جامعه با شمیم قرآن و آشنایی هر چه بیشتر کارکنان و سایر همشهریان و همچنین ترغیب قشر جوان با مفاهیم قرآنی و انس با کلام وحی عنوان نمود و خاطرنشان کرد: در این مراسم معنوی استاد شایق مقام اول مسابقات بین المللی تونس، استاد کاظمی از اساتید برجسته کشور و قاری نوجوان عارف میرجلیلی با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم محفل را به نور قرآنی مزین و همچنین گروه تواشیح بینات و حافظ نوجوان مهدی محمودی هاشمی گوشه ای از فن زیباشناسانه قرآن را به نمایش گذاشتند.
  گفتنی است در پایان مراسم از برگزیدگان مسابقات حفظ ماه مبارک رمضان ویژه کارکنان و خانواده کارکنان و همچنین فرزندان کارکنان که در کلاس های آموزشی شرکت موفق به حفظ جزء سی ام قرآن شدند تجلیل به عمل آمد.
برگزاری مسابقات حفظ سوره های واقعه و نباء ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد
 • 1398/3/20 دوشنبه برگزاری مسابقات حفظ سوره های واقعه و نباء ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد

  مسابقات حفظ سوره های واقعه و نباء ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد به مناسبت ماه مبارک رمضان به صورت همزمان در روز یک شنبه مورخ 19 خرداد برگزار گردید....


  مسابقات حفظ سوره های واقعه و نباء ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد به مناسبت ماه مبارک رمضان به صورت همزمان در روز یک شنبه مورخ 19 خرداد برگزار گردید.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با حضور در محل برگزاری مسابقات ضمن خیر مقدم به حاضرین، از قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام به عنوان راهنمای بشریت نام برده و برگزاری اینگونه برنامه ها را سبب خیر و برکت دانست و ابراز امیدواری نمود: شرکت کنندگان در مسابقات همواره در مسیر قرآن و ولایت گام برداشته و زندگی سعادتمندی داشته باشند.
  علی اکبر میدانشاهی توجه و تدبر در آیات قرآن و جاری نمودن مفاهیم بالای آن در زندگی را عامل رستگاری دانست و یادآور شد: یکی از سیاست های مهم ما تداوم آموزش های قرآنی در طول سال می باشد تا از نظر کیفی نیز شاهد رشد مستمر متسابقین و از آن مهمتر ترغیب و توجیه افراد برای تدبر در قرآن و عمل به دستورات این کتاب الهی باشیم.
  مسئول دارالقرآن شرکت گاز استان یزد نیز هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج و اشاعه فرهنگ آسمانی قرآن کریم و انس بیشتر همکاران و خانواده های آنان با کلام وحی عنوان نمود و تصریح نمود: این دوره از مسابقات با حضور 159 نفر در رشته های حفظ سوره واقعه جهت بزرگسالان، حفظ سوره نباء جهت فرزندان تا پایه ششم و سوره واقعه برای فرزندان بالای پایه ششم در دو بخش برادران و خواهران برگزار شد.
مقام برتر شرکت گاز استان یزد در زمینه تحقق برنامه های آموزشی
 • 1398/3/19 يكشنبه مقام برتر شرکت گاز استان یزد در زمینه تحقق برنامه های آموزشی

  شرکت گاز استان یزد موفق به کسب مقام دوم در زمینه تحقق برنامه های آموزشی در بین شرکت های گاز استانی شد...


  شرکت گاز استان یزد موفق به کسب مقام دوم در زمینه تحقق برنامه های آموزشی در بین شرکت های گاز استانی شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با تأیید این خبر گفت: بر اساس اعلام واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز ایران، پیشرفت و تحقق برنامه های آموزشی یکی از کلیدی ترین شاخص های اجرایی در فرآیند آموزش می باشد که تحلیل اجرای برنامه های آموزشی، گویای برگزاری هدفمند دوره های آموزشی در راستای نیازسنجی های صورت گرفته و کارآمدی تقویم های آموزشی سالانه می باشد لذا بر این اساس و در راستای پایش های مستمر صورت گرفته شرکت های برتر انتخاب و معرفی شدند.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه ضمن تقدیر از مجموعه شرکت گاز به ویژه واحد آموزش به عنوان دست اندکار این امر، اظهار امیدواری نمود: با برنامه ریزی های دقیق و اجرای آنها، بیش از پیش زمینه ارائه خدمات آموزشی در راستای نیازهای واقعی و بررسی شده کارکنان صورت بپذیرد تا زمینه رشد و تعالی کارکنان به عنوان با ارزش ترین سرمایه های شرکت مهیا شده و بتوانیم شاهد نتایج مثبت آن در توانمند سازی و ارتقاء سطح آگاهی کارکنان و در نهایت عملکرد شرکت باشیم.
روز جهانی قدس یکی از نمادهای احساس مسئولیت ملت ایران نسبت به مسائل انسانی
 • 1398/3/11 شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با حضور در راهپیمایی روز قدس عنوان نمود: روز جهانی قدس یکی از نمادهای احساس مسئولیت ملت ایران نسبت به مسائل انسانی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با حضور در راهپیمایی روز قدس از این روز به عنوان یکی از نمادهای احساس مسئولیت ملت ایران نسبت به مسائل انسانی نام برد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با حضور در راهپیمایی روز قدس از این روز به عنوان یکی از نمادهای احساس مسئولیت ملت ایران نسبت به مسائل انسانی نام برد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به شعار محوری روز جهانی قدس سال 98 با عنوان «روز جهانی قدس، شکست معامله قرن، تثبیت آرمان فلسطین»گفت: معامله قرن و انتقال پایتخت رژیم صهیونیتسی به بیت المقدس، طرح عملیات فریب برای پوشش دادن شکست های اسرائیل از سوی امریکا می باشد که با طرح این معاماله می خواهند بر سر سرنوشت مردم فلسطین معامله کنند ولیکن طرف این معامله مردم مقاوم فلسطین هستند که نه تنها آنها هرگز تن به این معامله نخواهند داد بلکه جهان اسلام نیز آنرا قبول ندارد و حضور مردم در این راهپیمایی پاسخ دندان شکنی است به کسانی که می خواهند با ذلت و خواری معامله قرن را تصویب کنند.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه تصریح نمود: در این روز حماسی شرکت کنندگان از هر گروه و مذهبی، اعم از زن و مرد و کوچک و بزرگ، یک صدا آزادی قدس را فریاد زدند تا بار دیگر به جهانیان نشان دهند ظلم ستیزی و دفاع از مظلومیت مردم فلسطین آرمان اسلام است، آرمانی که امام خمینی (ره) آن را دست مایه وحدت جهان اسلام قرار داد و ما مردم ایران بار دیگر با سردادن شعارهایی حمایت خود را از مردم ستم دیده فلسطین اعلام و خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی، رژیم غاصب اسرائیل و همپیمانانش نشان دادند.
  وی با بیان اینکه مردم شریف فلسطین به دنبال بازگشت به سرزمین مادری خودشان هستند افزود: شواهد و قرائن حاکی از این است که فرزندان شجاع و نترس فلسطین بالاخره نرده های پوشالی بین خود و سرزمینشان را خواهند شکست و به سرزمین مادریشان بر می گردند و در این بین حمایت خالصانه مردم ایران و تمامی مسلمانان و آزادی خواهان جهان را به همراه دارند. گفتنی است کارکنان شرکت گاز استان یزد همچون سال های گذشته همگام با سایر مرم شهید پرور و ولایتمدار استان با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس و سر دادن شعارهای مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل خشم خود را نسبت به جنایات رژیم سفاک صهیونسیتی ابراز و حمایت خود را از قدس و مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند.
بيشتر
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما