نظام مشارکت
بذر پیشنهادهای این شرکت در سال 94
اعضاء شورای همیاری و مشارکت
فرم پیشنهاد
ارزیابی سالانه نظام پیشنهادها در شرکت گاز استان یزد
 • 1394/7/6 دوشنبه ارزیابی سالانه نظام پیشنهادها در شرکت گاز استان یزد

  ارزیابی سالانه نظام پیشنهادها در شرکت گاز استان یزد با حضور ارزیابان شرکت ملی گاز ایران انجام شد......


  ارزیابی سالانه نظام پیشنهادها در شرکت گاز استان یزد با حضور ارزیابان شرکت ملی گاز ایران انجام شد.
  در جلسه افتتاحیه که در محل اتاق کنفرانس این شرکت برگزار شد، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن خیر مقدم به حاضرین اظهار امیدواری نمود با توجه نتایج ارزیابی صورت گرفته و همچنین نگرش مثبت و حمایتی که در زمینه نظام پیشنهادها در این شرکت وجود دارد شاهد تقویت نقاط قوت و رفع نواقص احتمالی موجود باشیم.
  منوچهر فلاح با اشاره به تاریخچه نظام پیشنهادها و سابقه خوب آن در سطح شرکت ملی گاز ایران افزود: اگر سازمان را به مثابه یک موجود زنده فرض نماییم، نظام پیشنهادها به منزله ی خونی در رگهای سازمان است که در همه بافتها جریان یافته و وجود نظام پیشنهادهای فعال، نشانه حیات سازمان می باشد.
  وی در ادامه صحبت های خود از نظام پیشنهادها به عنوان پل ارتباطی میان کارکنان و مدیریت ارشد سازمان نام برد و اضافه کرد: نظام پیشنهادها می بایست در تمامی ارکان سازمان پیاده سازی گردیده و به دنبال بهبودهای کوچک و مستمر باشد و از طرفی دیدگاه افراد در سازمان باید کلی و در راستای پیشرفت سازمان باشد که با مدیریت مشارکتی و همفکری یکدیگر می توان به این امر مهم دست یافت.
  در ادامه شاهین ولی نیا به عنوان سرارزیاب ضمن ابراز خرسندی از حضور در شرکت گاز استان یزد، به تشریح برنامه ارزیابی پرداخت و از نظام پیشنهادها به عنوان عاملی در جهت ایجاد صمیمیت در سازمان نام برد.
  پس از جلسه افتتاحیه ارزیابی در واحد های مختلف ساختمان شهید بهشتی آغاز و فرآیندهای نظام پیسنهادها، آموزش های انجام شده در این زمینه، نظام های انگیزشی، تبلیغات و اطلاع رسانی، بگارگیری سیستم های اطلاعاتی در فرآیندها و بررسی میدانی روند پیشنهادها مورد بررسی قرار گرفت.
  در پایان انجام ارزیابی و در جلسه اختتامیه، ارزیابان ضمن تشکر از کلیه کارکنان و مجموعه شرکت گاز استان یزد به پاس همکاری صورت گرفته توسط آنها، گزارشی از مشاهدات و مستندات خود ارائه و به تشریح نقاط قوت و قابل بهبود پرداختند و از حمایت های مدیر عامل شرکت در زمینه نظام پیشنهادها به صورت ویژه تقدیر و تشکر نموده و مقرر گردید نتایج ارزیابی در همایش سالانه شرکت ملی گاز ایران اعلام گردد.
بیانیه
 • 1394/7/5 يكشنبه بیانیه

  شورای همیاری و مشارکت شرکت گاز استان یزد خود را جزئی از مجموعه بزرگ برنامه های تحول در شرکت ملی گاز دانسته و با اعتقاد راسخ به فراهم ساختن فضای مناسب جهت جلب مشارکت هرچه بیشتر همکاران گرامی، کارکنان محترم پیمــانکار، پیمانکاران و مراجعین عزیز با بهره گیری از مکانیزمهای موجود در آئیــن نامه نظام پیشنهادات مصوب هـ.م محترم شرکت ملی گاز در این مسیر گام برداشته و برمی دارد.

  اگر راه برون رفت از مشکلات را توسعه بدانیم که هست باید به کلید آن دست یابیم که آن نیز جز تفویض اختیار امور به کارشناسان و اعتماد به کارکنان در سازمان نمی باشد. البته واضح است که حاصل تفویض اختیار و اعتماد به کارکنان رضایتمندی و احساس تعلق خواهد بود که راهها به توسعه باز خواهد شد: بـا این اوصاف نگاه توسعه ای به نظام پیشنهادات مستلزم توجه دقیق به نکات زیــر می باشد.

  الف: پیاده سازی مدیریت دانش از کانال نظام پیشنهادات.

  ب: رفع موانع در اجرای نظام مذکور با فرهنگ سازی گسترده و تلاش در جهت حذف رسوبات موجود در اذهان کارکنان، کارشناسان و مدیران و ایجاد اطمینان در آنها مبنی بر اصرار مدیریت ارشد سازمان بر گذر از مدیریت سنتی و بهره گیری از مدیران علاقه مند به مدیریت مشارکتی.

  لذاست که در ارزیابی مدیران ارشد میزان تحقق این هدف باید ملاک موفقیت و یا عدم موفقیت آنان در رسیدن به این هدف قرار گیرد. 

  ج: انجام اموری که تعلق سازمانی را قوت بخشیده و نگاه همه کارکنان، ذینفعان و مشتریان را به اهداف اصلی معطوف دارد به نحوی که همگی خود را مقید به اهداف سازمان داشته و از هیچ حمایتی در جهت رساندن سازمان به اهداف خود دریغ نورزند.

  علی ابراهیمی
  دبیر نظام مشارکت

گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
ندای گاز
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما