بیانیه
 • 1394/7/5 يكشنبه بیانیه

  شورای همیاری و مشارکت شرکت گاز استان یزد خود را جزئی از مجموعه بزرگ برنامه های تحول در شرکت ملی گاز دانسته و با اعتقاد راسخ به فراهم ساختن فضای مناسب جهت جلب مشارکت هرچه بیشتر همکاران گرامی، کارکنان محترم پیمــانکار، پیمانکاران و مراجعین عزیز با بهره گیری از مکانیزمهای موجود در آئیــن نامه نظام پیشنهادات مصوب هـ.م محترم شرکت ملی گاز در این مسیر گام برداشته و برمی دارد.

  اگر راه برون رفت از مشکلات را توسعه بدانیم که هست باید به کلید آن دست یابیم که آن نیز جز تفویض اختیار امور به کارشناسان و اعتماد به کارکنان در سازمان نمی باشد. البته واضح است که حاصل تفویض اختیار و اعتماد به کارکنان رضایتمندی و احساس تعلق خواهد بود که راهها به توسعه باز خواهد شد: بـا این اوصاف نگاه توسعه ای به نظام پیشنهادات مستلزم توجه دقیق به نکات زیــر می باشد.

  الف: پیاده سازی مدیریت دانش از کانال نظام پیشنهادات.

  ب: رفع موانع در اجرای نظام مذکور با فرهنگ سازی گسترده و تلاش در جهت حذف رسوبات موجود در اذهان کارکنان، کارشناسان و مدیران و ایجاد اطمینان در آنها مبنی بر اصرار مدیریت ارشد سازمان بر گذر از مدیریت سنتی و بهره گیری از مدیران علاقه مند به مدیریت مشارکتی.

  لذاست که در ارزیابی مدیران ارشد میزان تحقق این هدف باید ملاک موفقیت و یا عدم موفقیت آنان در رسیدن به این هدف قرار گیرد. 

  ج: انجام اموری که تعلق سازمانی را قوت بخشیده و نگاه همه کارکنان، ذینفعان و مشتریان را به اهداف اصلی معطوف دارد به نحوی که همگی خود را مقید به اهداف سازمان داشته و از هیچ حمایتی در جهت رساندن سازمان به اهداف خود دریغ نورزند.

  علی ابراهیمی
  دبیر نظام مشارکت

پیوند ها
گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
رسانه رسمی ما در کلوب.کام
آلبوم رسمی ما در لنزور.کام
کانال رسمی ما در آپارات.کام
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما