ندای گاز / مشعل
ندای گاز
اخبار عمومی
بهره گیری از فناوری MobileGIS نقطه عطفی درتحلیل داده های امدادی
 • 1397/12/21 سه‌شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بهره گیری از فناوری MobileGIS نقطه عطفی درتحلیل داده های امدادی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از فناوری MobileGIS به عنوان نقطه عطفی در تحلیل داده های امدادی نام برد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از فناوری MobileGIS به عنوان نقطه عطفی در تحلیل داده های امدادی نام برد
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: شرکت گاز استان یزد در سال جاری اقدام به راه اندازی فناوری MobileGIS نموده است که در مرحله اول برچسب کد یکتا بصورت بارکد دو بعدی به منظور تعیین شماره علمک هر مشترک بر روی علمک ها نصب و در مرحله بعد برداشت مکانی علمک ها با دقت زیر یک متر امکان پذیر شده که این اقدام فناورانه طی 3 ماه صورت پذیرفته و نتیجه آن برداشت 185هزار علمک بوده است. وی کنترل اصالت علمک ها، داشت آمار دقیق علمک ها، ارتباط مشترکین به علمک و به شبکه و شیر و ایستگاه مربوطه جهت تحلیل های امدادی در کمترین زمان ممکن، ایجاد نقشه پایه اولیه جهت بلوک بندی و تعیین میزان مصرف دقیق هر شیر و هر ایستگاه با توجه به تحلیل آماری قرائت کنتور را از جمله نتایج طرح مذکور عنوان نمود.
  وی در ادامه از تهیه محدوده EIS و TIS (محدوده تحت پوشش شیر و ایستگاه) برای کل شهرستان یزد و شهرهای بهاباد و مهریز خبر داد که طی آن نقشه بلوک بندی بحران بر اساس تقسیمات پایه مدیریت بحران استانداری و تقسیمات تخصصی گاز صورت گرفته و به عنوان یک دستاورد به شرکت های گاز استان معین ارائه گردیده که مورد استقبال استانهای معین قرار گرفته و الگو گیری و بهینه کاوی موضوع صورت پذیرفته است کما اینکه نقشه تاسیسات کامل استان نیز در قالب یک پایگاه داده مکانی کاربردی و تحلیلی برای استانهای معین طی نامه محرمانه ارسال گردیده و حتی سامانه آفلاین MobileGIS جهت تسریع در این موضوع تولید گردیده است.
  گفتنی است شرکت گاز استان یزد به عنوان قطب ژئوماتیک صنعت گاز و دبیرخانه GIS مدیریت گازرسانی از سالهای قبل انتخاب شده که نقش مؤثری در مباحث آموزشی این حوزه بر عهده دارد. ...
گرامیداشت هفته منابع طبیعی توسط مدیرعامل و مجموعه شرکت گاز استان یزد
 • 1397/12/18 شنبه گرامیداشت هفته منابع طبیعی توسط مدیرعامل و مجموعه شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی در معیت استاندار یزد و تنی چند از مقامات استانی در مراسم جشن درختکاری شرکت نمود...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی در معیت استاندار یزد و تنی چند از مقامات استانی در مراسم جشن درختکاری شرکت نمود. علی اکبر میدانشاهی به همین مناسبت و طی پیامی ضمن گرامیداشت هفته محیط منابع طبیعی و روز درختکاری و عرض تبریک و خدا قوت به مسئولین و فعالان این حوزه، بر حفظ محیط زیست و کاشت درخت به عنوان یکی از سرمایه های ملی تأکید کرد و افزود: یکی از راه های حفظ آب و خاک و جلوگیری از آلودگی هوا، رشد پوشش گیاهی است لذا همگان می بایست در حفظ و حراست از عرصه های ملی تلاش کرده و گامی مثبت در جهت آبادانی و سرسبزی کشور برداریم. وی در ادامه گفت: حفظ منابع طبیعی یک وظیفه همگانی است که علاوه بر همیاری مردم و مسئولین ذیربط، نیازمند مشارکت سایر ارگان ها و سازمان ها می باشد که بر این اساس شرکت گاز استان یزد به عنوان یکی از دستگاه های خدمت رسان در کنار ارائه خدمات گازرسانی به مردم شریف استان و تأمین گاز طبیعی به عنوان یک سوخت پاک که تاثیر به سزایی در حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا دارد، تأکید ویژه ای بر این مباحث داشته و در همین راستا اقدامات مثبتی را در این رابطه داشته است. این مقام مسئول در پایان یادآور شد: مدیران و کارکنان شرکت گاز استان یزد همانند سال های قبل و همزمان با روز درختکاری به کاشت چند اصله نهال در محل ساختمان جدید اداره گاز ناحیه اشکذر پرداخته و علاوه بر این برنامه های از قبیل توزیع نهال در بین کارکنان، اطلاع رسانی هفته منابع طبیعی و ارسال پوستر، فایل و چند کلیپ آموزشی در مورد فواید درختان از طریق سیستم اتوماسیون اداری و ... را در برنامه های خود قرار داده کهبرخی از انها اجرا شده و برخی دیگر نیز در طول هفته مذکور اجرایی خواهد گردید.
گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/12/11 شنبه گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در شرکت گاز استان یزد

  به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام شامخ زن، مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و بانوان شاغل در این شرکت برگزار شد...


  به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام شامخ زن، مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و بانوان شاغل در این شرکت برگزار شد.
  در ابتدای این مراسم پس از تلاوتی آیاتی از قرآن کریم، مسئول امور بانوان شرکت گاز استان یزد گزارشی از عملکرد امور بانوان شرکت در سه حوزه ورزش، سلامت و توانمندسازی بانوان در سال جاری و چشم اندازی از برنامه های مد نظر در سال آینده ارائه نمود.
  در ادامه مدیر عامل شرکت ضمن تبریک ولادت بانوی بزرگ اسلام و قدردانی از بانوان شرکت گاز استان به پاس زحمات و تلاش های آنان، از حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگویی برای تمامی زنان و همه ی انسان ها نام برد و بر تأسی گرفتن بانوان از آداب و رسوم حضرت صدیقه کبری (س) تأکید و تصریح نمود: روز زن و نام فاطمه روشنی بخش مسیر راه تعالی بانوان و همه انسان ها بوده و نشانه ای است که راه را گم نکنیم.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود، تربیت فرزندان و حفظ بنیان خانواده را از اساسی ترین وظایف زن عنوان نمود و با اشاره به ایجاد فضای جدید برای بانوان توسط انقلاب اسلامی و با تأکید بر ایجاد تعادل میان کار و زندگی، کار کردن زنان را موجب مسرت و مایه افتخار دانست و اظهار امیدواری کرد: بانوان محترم بتوانند در راستای دستیابی به اهداف شرکت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف با سعی و تلاشی بیشتر از قبل گام برداشته و با اشاره به نقش پررنگ آنان در موفقیت های و افتخارات بدست آمده، خود را برای پذیرش مسئولیت های بالاتر آماده نمایند.
  در ادامه بانوان حاضر به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداخته و مدیرعامل ضمن پاسخ گویی به موارد مطرح شده، بر حل مشکلات و رسیدگی به درخواست های آنان تأکید و در بخش دیگری از این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از بانوان شرکت تجلیل به عمل آمد.
نظم و انضباط کاری مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت
 • 1397/12/8 چهارشنبه رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران با حضور در شرکت گاز استان یزد عنوان نمود: نظم و انضباط کاری مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت

  رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران با حضور در دوره آموزشی جمع آوری خبر و اطلاعات بانوان حراست صنعت نفت، از نظم و انضباط کاری به عنوان مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت نام برد....


  رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران با حضور در دوره آموزشی جمع آوری خبر و اطلاعات بانوان حراست صنعت نفت، از نظم و انضباط کاری به عنوان مهمترین عامل تأثیر گذاری نقش بانوان در فعالیت های شرکت نام برد.
  سید مهران پیرایش در مراسم آغازین این همایش 2 روزه که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن، از وزارت نفت و اماکن و تأسیسات آن به عنوان یکی از حساس ترین مراکز اقتصادی و تأمین کننده بخش زیای از بودجه کشور نام برد که نیروی انسانی به عنوان یکی از مهمترین شاخص های تشکیلات اداری در آن حائز اهمیت بسیاری بوده و در واقع سرمایه های اصلی شرکت را شامل می شوند.
  وی با اشاره به نقش برجسته بانوان به عنوان بخشی تأثیر گذار در وزارت نفت تصریح نمود: بانوان به دلیل حساسیت های ذاتی و نظم و انضباط کاری، امور محوله را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند لذا می بایست از این پتانسیل تا حد امکان و به نحوی شایسته بهره برد که به حمدا... با توجه به تغییر رویکردی که در سالیان اخیر در حوزه حراست بوجود آمده شاهد حضور پررنگ بانوان در این بخش بوده ایم و امیدواریم با برگزاری این گونه دوره های آموزشی شاهد شکوفایی بیشتر آنان و حضور در لایه های بالایی سازمان باشیم.
  وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به ماهیت کار حراست، بخشی از فعالیت های آن منجر به قضاوت در مورد افراد خواهد شد که گاهی مواقع امکان بازگشت و جبران قضاوت ناصحیح وجود ندارد لذا می بایست حتی الامکان سعی گردد نهایت دقت و انصاف در قضاوت ها و تصمیم گیری ها به کار گرفته شود.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد نیز ضمن خوش آمد گویی به مدعوین و تبریک ولادت حضرت زهرای مرضیه (س) و روز زن، حضور زنان فرزانه و خوش فکر و ممتاز از لحاظ فکری و عملی، در تمامی عرصه های کار و زندگی را با حرکتی مبتنی بر فکر و تأمل، منشأ اثرات خیر دانست که موجبات اعتلای جایگاه رفیع زن را فراهم آورده و موجب افتخار جامعه و نظام اسلامی شده اند.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه بر اهمیت نقش بانوان در فعالیت های شرکت اشاره و افزود: بانوان شاغل با حضور در لایه های مختلف سازمان، نقش به سزایی در پیشرفت اهداف شرکت داشته و حضور آنان در واحد حراست نیز اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت که می تواند در ایجاد ارتباط مؤثر میان حراست و کارکنان به ویژه بانوان تاثیر گذار باشد.
تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت روز مهندسی
 • 1397/12/5 يكشنبه تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به مناسبت روز مهندسی

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، فرارسیدن روز مهندسی را تبریک گفت.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، فرارسیدن روز مهندسی را تبریک گفت.
  علی اکبر میدانشاهی در این پیام آورده است: روز پنجم اسفند ماه در تقویم رسمی کشور ایران به عنوان روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس نامگذاری شده است. آنچه بر همگان واضح و مبرهن است ذکر این مطلب می باشد که در جهان گیتی چیزی با ارزشتر از انسان و در انسان چیزی گرانبهاتر از اندیشه او نیست، بعد از عظمت هستی و زیبایی های خالق، آنچه ساخته دست بشر است و نظر ها را به خود جلب می نماید حاصل اندیشه و فکر مهندس است و شکوه هر سرزمین مدیون دست توانای اوست.
  در ادامه این پیام آمده است: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مهندس محمد جواد تندگویان، وزیر اسبق نفت و دیگر شهدای صنعت نفت، این روز را به مهندسین عزیز ایران زمین، بالاخص همکاران ساعی و پرتلاش شرکت گاز استان یزد که با همت، تلاش و پشتکار و علم روز در جهت ارتقاء سطح رضایت ذینفعان شرکت و توسعه و آبادانی این خطه گام برمی دارند تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیقات روز افزون شما را از خداوند متعال خواستارم.
بيشتر
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما