اخبار ویژه
بيشتر
اخبار عمومی
بازدید از پروژه های گازرسانی عاملی در جهت تسهیل در اجرای پروژه ها و حل موانع موجود
 • 1397/10/23 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد عنوان نمود: بازدید از پروژه های گازرسانی عاملی در جهت تسهیل در اجرای پروژه ها و حل موانع موجود

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در حاشیه بازدید از پروژه بزرگ گازرسانی به روستای میانکوه شهرستان مهریز، بازدید از پروژه های گازرسانی را عاملی در جهت تسهیل در اجرای پروژه ها و حل موانع موجود عنوان نمود....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در حاشیه بازدید از پروژه بزرگ گازرسانی به روستای میانکوه شهرستان مهریز، بازدید از پروژه های گازرسانی را عاملی در جهت تسهیل در اجرای پروژه ها و حل موانع موجود عنوان نمود.
  دراین بازدید که با حضور مدیرعامل و کارشناسان شرکت گاز استان یزد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و همچنین مسئولین شهرستان مربوطه برگزار شد، طرفین در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه مذکور قرار گرفته و علی اکبر میدانشاهی با اشاره به کوهستانی بودن و موانع طبیعی مسیر، از این پروژه به عنوان یکی از سخت ترین پروژه های گازرسانی استان نام برد که مستلزم حمایت همه جانبه مسئولین استان و شهرستان می باشد تا با اتکا به پتانسیل بالای شرکت گاز و همکاری مردم و مسئولین، شاهد اجرا و بهره برداری آن در موعد مقرر باشیم.
  صادقیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد نیز ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز به دلیل اقدامات ارزنده در زمینه گازرسانی به اقصی نقاط استان، خواستار تسهیل موانع موجود توسط سازمان های درگیر و مسئولین ذی ربط گردیده و یادآور شد: با توجه به محسنات گاز طبیعی در راستای آبادانی استان و همچنین اثرات مثبت زیست محیطی، تمامی مسئولین می بایست نسبت به حل موانع موجود اقدامات لازم را صورت داده و گاز استان یزد را در اجرای هر چه سریع تر پروژه ها یاری نمایند.
  گفتنی است فاز اول پروژه گازرسانی به روستاهای میانکوه و شیرکوه با صرف اعتباری معادل 200 میلیارد ریال شامل 58 کیلومتر خط تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار TBS به ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب 6 ایستگاه TBSبه ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت، نصب یک ایستگاه TBS به ظرفیت یک هزار متر مکعب بر ساعت و همچنین نصب 2 ایستگاه CPS اجرا خواهد شد.
برگزاری مانور زلزله و ایمنی در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/10/17 دوشنبه برگزاری مانور زلزله و ایمنی در شرکت گاز استان یزد

  به مناسبت گرامیداشت هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی، مانور زلزله و ایمنی در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان یزد برگزار شد....


  به مناسبت گرامیداشت هفته ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی، مانور زلزله و ایمنی در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد هدف از برگزاری این مانور را آمادگی هر چه بیشتر و افزایش سرعت واکنش و آمادگی کارکنان درشرایط اضطراری عنوان نمود و یادآور شد: پس از انجام مانور می بایست مشاهدات عینی ثبت و مستندات تهیه شده مورد بازنگری قرار گیرد تا نقاط قوت و ضعف سازمان از لحاظ آمادگی نیروهای انسانی، تجهیزات و... به منظور مقابله در شرایط اضطراری مشخص شود.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه و در تشریح مانور مذکور گفت: این مانور توسط واحد HSE و پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت برنامه ریزی و با همکاری سازمان هلال احمر و سازمان آتش نشانی طی دو مرحله انجام شد که مرحله اول را پناه گیری کارکنان در نقاط مناسب و مرحله دوم را خروج اضطراری پس از پایان زلزله به محل امن و در محوطه باز شرکت شامل گردید که هر دو مرحله با موفقیت کامل به پایان رسید.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه تصریح نمود: پس از برگزاری مانور، مباحثی از قبیل نقاط زلزله خیز کشور و استان یزد، وقوع زلزله و آثار آن، مقاوم سازی ساختمان، روش های پناه گیری، زمان پناه گیری، طریقه خروج مناسب از ساختمان و ... توسط کارشناس جمعیت هلال احمر مطرح شد و در ادامه به منظور آشنایی کارکنان با مباحث حریق و خاموش کننده ها، آموزش های لازم در دو بخش تئوری و عملی توسط کارشناس سازمان آتش نشانی صورت پذیرفت که بخش اول به آموزش کارکنان با مثلت حریق، تشریح رفتارهای آتش، شناسایی انواع حریق و خاموش کننده ها و همچنین اقدامات اولیه و اساسی در اطفاء حریق اختصاص داده شد و در بخش دوم نفرات به صورت عملی با انواع کپسول های آتش نشانی آشنا و اقدام به اطفاء حریق نمودند.
نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی
 • 1397/10/12 چهارشنبه نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با معاون سازمان صدا و سیمای مرکز یزد بر نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تأکید کرد ....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با معاون سازمان صدا و سیمای مرکز یزد بر نقش بی بدیل سازمان صدا و سیما در نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تأکید کرد .
  داود سیروس، معاون صدای سازمان صدا و سیما مرکز یزد نیز ضمن تشکر از حضور مدیر عامل شرکت گاز استان و هیات همراه، خدمات و فعالیتهای شرکت گاز در سراسر استان به خصوص در مناطق کمتر توسعه یافته را چشمگیر و آن را از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.
  وی در ادامه استقبال عمومی از برنامه های صدای مرکز یزد را رضایت بخش توصیف کرد و اظهار امیدواری نمود: با توجه به کسب رتبه برتر صدای مرکز یزد طی چند سال متوالی، بتوان از این ظرفیت در امر نهادینه کردن فرهنگ استفاده صحیح گاز استفاده کرد لذا صدا و سیمای استان آماده هر گونه مشارکت و همکاری در این زمینه می باشد.
  علی اکبر میدانشاهی پیش از این دیدار با حضور در استودیوی برنامه زنده رادیویی رو در رو ضمن ارائه اطلاعاتی جامع از عملکرد و فعالیتهای شاخص این شرکت، برنامه های آتی گاز استان یزد را به ویژه در زمینه اجرای طرح های گازرسانی به روستاهای واجدالشرایط و صنایع استان تشریح نموده و در ادامه پاسخ گوی سئوالات تلفنی و پیامکی مطرح شده از سوی مردم بود.
  ارائه گزارشی از چگونگی تأمین و انتقال گاز به استان از مبادی مختلف، ارایه چشم انداز شرکت، بیان عملکرد شرکت گاز استان از بدو تأسیس تاکنون، فرآیندهای جاری شرکت، نحوه محاسبه گازبها و موارد قید شده در صورتحسابهای مشترکین، اهمیت وصول مطالبات معوقه شرکت در پیشبرد پروژه ها،پروژه های عمرانی و برنامه های شاخص گاز استان در ایام الله دهه فجر و نکوداشت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از جمله مباحث مطرح شده توسط این مقام مسئول بود.
 حضور کارکنان شرکت گاز استان یزد در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی
 • 1397/10/11 سه‌شنبه حضور کارکنان شرکت گاز استان یزد در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی

  کارکنان شرکت گاز استان یزد همراه با سایر اقشار جامعه در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی ماه در مسجد روضه محمدیه (حظیره) شرکت کردند. ...


  کارکنان شرکت گاز استان یزد همراه با سایر اقشار جامعه در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی ماه در مسجد روضه محمدیه (حظیره) شرکت کردند. مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به سخن تاریخی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)"مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد"این روز را نماد عزت و بصیرت مردم ایران برشمرد و اظهار داشت روز 9 دی ماه که به روز بصیرت نامگذاری شده است را می توان روز آشکار شدن خشم ملت ایران در برابر اهانت به مقدسات دین مبین اسلام دانست.
  وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت :روز 9 دی روز تجلی پیام وزین امام راحل که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» بوده و ملت بزرگ ایران نشان دادند که به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند.
  گفتنی است آیت الله محمدابوالقاسم دولابی عضو مجلس خبرگان رهبری به عنوان سخنران در این مراسم حضور داشت که در سخنان خود انسجام مردم و دستگاه‌های اجرایی را از جمله ضرورت‌های اجرایی عصر حاضر برای مقابله با استکبار دانست و افزود: دل بستن به قدرت استکبار نماد بارز بی بصیرتی بوده و شناخت توطئه‌های دشمنان به بصیرت الهی نیاز دارد که خوشبختانه ملت ایران به خوبی از این مهم برخوردارند.
گاز نیاز فردای کودکانمان است در مصرف بهینه و ایمن آن تلاش کنیم
 • 1397/10/10 دوشنبه گاز نیاز فردای کودکانمان است در مصرف بهینه و ایمن آن تلاش کنیم

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ازاتمام فاز اول پایش دمای رفاه ادارات دولتی استان با شعار" گاز نیاز فردای کودکانمان است در مصرف بهینه و ایمن آن تلاش کنیم" خبر داد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ازاتمام فاز اول پایش دمای رفاه ادارات دولتی استان با شعار" گاز نیاز فردای کودکانمان است در مصرف بهینه و ایمن آن تلاش کنیم" خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبراظهار کرد:پس از ابلاغ بخشنامه معاون اول ریاست جمهوری به کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها، مؤسسات و شرکت‌های دولتی، نهادهای انقلاب اسلامی، استانداری‌ها و فرمانداری ها، ضمن ابلاغ مجدد بخشنامه مزبور به کلیه دستگاهها به منظوراقدام لازم و هماهنگی در خصوص ورود کارشناسان این شرکت بعد از وقت اداری، کمیته کنترل و نظارت بر پایش دمای رفاه ادارات و ساختمانهای عمومی در شرکت تشکیل که وظیفه آن نظارت بر نحوه ممیزی دمای رفاه ساختمانهای دولتی می باشد
  وی با اشاره به اینکه براساس این بخشنامه، روشن کردن وسایل گرمایشی یک ساعت قبل از آغاز وقت اداری و خاموش کردن آنها یک ساعت قبل از پایان وقت اداری مورد تاکید قرار گرفته است افزود دمای رفاه اتاق ها و فضاهای داخلی ادارات بین 21- 18 درجه و دما در راهروها 18 درجه سانتی گراد تعیین گردیده لذا بر این اساس کارشناسان بسیجی این شرکت با حضور در ادارات مختلف در سطح استان موارد مورد اشاره در بخشنامه مزبور را مورد پایش و ارزیابی قرار داده وضمن ارایه رهنمودهای مناسب به نمایندگان ادارات مورد ارزیابی، نتایج آن را جهت تحلیل به کمیته مزبور ارسال که پس از بررسی به اداراتی که موضوع بخشنامه را رعایت ننموده اخطارهای تهیه و ارسال شده است وی ادامه داد این پایش به صورت مستمر تا آخر سال جاری ادامه خواهد داشت.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان از حمایت و رهنمود معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و نیز همکاری مناسب نهادها و دستگاه های دولتی ، تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد تا در سایه مساعدت این عزیزان و همیاری مردم شریف استان ، ضمن استمرار جریان گاز طبیعی، این انرژی را برای نسل‌های آینده نیز صیانت و ذخیره سازی کنیم.
بيشتر
پیوند ها


گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
ندای گاز
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما