اخبار
شورعاشورایی در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/6/27 سه‌شنبه شورعاشورایی در شرکت گاز استان یزد

  به مناسبت دهه اول محرم و شهادت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایشان، مراسم قرائت زیارت عاشورا با حضور پرشور و شعور مدیران و کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار شد....


  به مناسبت دهه اول محرم و شهادت امام حسین علیه السلام و یاران باوفایشان، مراسم قرائت زیارت عاشورا با حضور پرشور و شعور مدیران و کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
  در این مراسم معنوی که با هدف ‌تقویت و ترویج فرهنگ عاشورا برگزار شد، شرکت کنندگان پس از قرائت دعای پر فیض زیارت عاشورا، هم نوا با مداح اهل بیت به سوگواری و سینه زنی در سوگ سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا...الحسین(ع) و 72 تن از یاران با وفایشان پرداختند.
  همچنین در غم مصیبت واقعه کربلا در و دیوار این شرکت نیز همانند سایر اماکن استان یکپارچه سیاه پوش گردید و ائمه جماعات شرکت در ساختمان مرکزی و سایر نواحی گازرسانی پیرامون قیام امام حسین (ع) و ترویج فرهنگ عاشورا سخنرانی نمودند.
بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از شرکت گاز استان
 • 1397/6/27 سه‌شنبه بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از شرکت گاز استان

  مهندس صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد به منظور بازدید از شرکت گاز استان و نیز بررسی فعالیتهای این شرکت به همراه آقای مهندس شاکری شمسی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها در این اداره حضور یافتند....


  مهندس صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد به منظور بازدید از شرکت گاز استان و نیز بررسی فعالیتهای این شرکت به همراه آقای مهندس شاکری شمسی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها در این اداره حضور یافتند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این جلسه هم اندیشی ضمن ارایه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته ونیز برنامه های آتی این شرکت ،خواستار تعامل بیش از پیش دستگاهها با شرکت گاز استان به منظور تسریع در انجام پروژه های در دست اقدام این شرکت شد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه به برنامه ریزی منسجم در خصوص گازرسانی به صنایع استان اشاره نمود و توضیح داد انشالله با تامین به موقع نقدینگی شاهد گازدار شدن صنایع واجد الشرایط استان در کوتاهترین زمان ممکن خواهیم بود.
  میدانشاهی با اشاره به متنوع سازی روش‌های پرداخت قبوض گاز مشترکان خانگی و تجاری، گفت: در حال حاضر تمامی مشترکان خانگی و تجاری برای پرداخت قبوض می توانند از روش هایی همچون تلفن همراه، سامانه 3194، تلفن بانک، خودپرداز و پایانه فروشگاه ها برای پرداخت قبوض گاز استفاده کنند. وی ضمن تشکر از حسن توجه و رهنمودهای معاون عمرانی استاندار خواستار تاکید ایشان بر وصول مطالبات و پرداخت بدهی های معوق دستگاه های اجرایی شد و ادامه داد: وصول به موقع قبوض گاز به معنای تامین بودجه برای استمرار فعالیت و تامین انرژی پایدار و همچنین توسعه شبکه های گازرسانی بوده و نقش مشارکت مردم در این خصوص بسیار با اهمیت است.
واگذاری بیش از 5 هزار انشعاب گاز رایگان به مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی و کمیته امداد استان
 • 1397/6/26 دوشنبه در دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان یزد و مدیرکل بهزیستی استان عنوان شد: واگذاری بیش از 5 هزار انشعاب گاز رایگان به مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی و کمیته امداد استان

   

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با مدیرکل سازمان بهزیستی استان از واگذاری بیش از 5 هزار انشعاب گاز رایگان از ابتدای گازرسانی تا کنون به مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با مدیرکل سازمان بهزیستی استان از واگذاری بیش از 5 هزار انشعاب گاز رایگان از ابتدای گازرسانی تا کنون به مددجویان تحت پوشش اداره کل بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر گفت: وفق قوانین جاری و در راستای اجرای ماده 80 قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه، 1335 انشعاب گاز در سال گذشته به صورت رایگان به متقاضیان واجد الشرایط واگذار گردیده که از این تعداد 564 انشعاب مربوط به اقشار تحت پوشش اداره کل بهزیستی، 628 انشعاب مربوط به اقشار تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) و سایر انشعابات مربوط به مساجد، حسینیه ها، اقلیت های مذهبی و حوزه های علمیه می باشد.
  این مقام مسئول با بیان سیاستهای دولت تدبیر و امید به منظور حمایت از خانوار های نیازمند افزود: مددجویان تحت پوشش دو سازمان مذکور در صورتیکه تاکنون از این امتیاز استفاده ننموده اند، می توانند پس از دریافت معرفی نامه از دستگاه تحت پوشش و ارائه آن به اداره گاز منطقه مربوطه در زمان اشتراک پذیری، از این امتیاز استفاده کنند.
  دکتر جلیل عفتی، مدیرکل بهزیستی استان یزد نیز ضمن تشکر از زحمات و فعالیتهای مثال زدنی شرکت گاز استان، ابراز امیداوری کرد با همدلی و همکاری تمامی دستگاهها و نهادها ضمن کاهش آلام و مشکلات افراد مددجوی سازمانهای حمایتی، شاهد به حداقل رسیدن تعداد این خانواده ها باشیم.
واگذاری 15 خدمت شرکت گاز استان یزد به دفاتر پیشخوان
 • 1397/6/22 پنجشنبه واگذاری 15 خدمت شرکت گاز استان یزد به دفاتر پیشخوان

  بر اساس اعلام امور بهره برداری شرکت، با واگذاری 8 خدمت جدید مجموعاً 15 مورد از خدمات شرکت گاز استان یزد به دفاتر پیشخوان واگذار شده است...


  بر اساس اعلام امور بهره برداری شرکت، با واگذاری 8 خدمت جدید مجموعاً 15 مورد از خدمات شرکت گاز استان یزد به دفاتر پیشخوان واگذار شده است.
  معاون بهره برداری شرکت در توضیح این خبر افزود: از تاریخ 20 شهریور، 8 خدمت دیگر از فعالیت های امور بهره برداری شامل خدمات اشتراک پذیری مشترکین جزء، دریافت شماره کنتور، دریافت اعلام خرابی کنتور، پاسخ استعلام دفاتر اسناد رسمی، درخواست بازدید مجدد کنتور، درخواست قطع گاز به علت تخریب و نوسازی، صدور برگ وصل مشترکین بدهکار و درخواست تغییر تعرفه به لیست خدمات قابل ارائه توسط دفاتر پیشخوان اضافه گردید.
  محمد حسن مبینی در ادامه تصریح نمود: به منظور توزیع خدمات در سطح استان به خصوص در مرکز استان، 36 نفر از کارشناسان دفاتر پیشخوان از شهرستان های یزد، اردکان و میبد طی یک دوره آموزشی که با تدریس مسئول هماهنگی فروش و کارشناس خدمات مشترکین اداره گاز منطقه یک یزد برگزار شد با مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی و چگونگی ارائه خدمات شرکت گاز آشنا شدند.
راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/6/13 سه‌شنبه راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب در شرکت گاز استان یزد

  معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد از راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب مشترکین گاز طبیعی در این استان خبر داد....


  معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد از راه اندازی سیستم قرائت و چاپ همزمان صورت حساب مشترکین گاز طبیعی در این استان خبر داد.
  محمد حسن مبینی با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرای سیاست های دولت الکترونیک و افزایش رضایتمندی مشترکین گاز طبیعی، طرح قرائت و چاپ همزمان صورت حساب به صورت پایلوت در بخش زارچ راه اندازی گردید و مقرر شد طرح مذکور به تدریج در سایر شهرستان ها نیز اجرا شود.
  وی در ادامه تصریح نمود: در این روش کنتورخوان با قرائت کنتور، اطلاعات مأخوذه را در دستگاه کنتورخوانی ثبت می نمایند که پس از ارسال اطلاعات به سرور های شرکت، عملیات پردازش اطلاعات صورت پذیرفته و صورتحساب مصرفی در همان لحظه صادر و پس از چاپ توسط دستگاه چاپگر همراه، تحویل مشترک خواهد شد.
  معاون بهره برداری شرکت گاز استان یزد اجرای دقیق و سرعت روند عملیات قرائت و تحویل آنی صورتحساب، کاهش هزینه های شرکت با توجه به همزمانی قرائت و چاپ صورتحساب، کاهش مراجعات مأمورین کنتورخوان و بالطبع کاهش میزان آلایندگی زیست محیطی و همچنین کنترل آنی و افزایش مهلت پرداخت قبوض را از جمله مزایای طرح مذکور نام برد.
  این مقام مسئول در خاتمه یادآور شد: بهره گیری از تکنولوژی های نوین الکترونیکی به منظور خدمات رسانی هر چه سریع تر و دقیق تر به منظور افزایش رضایت ذی نفعان در دستور کار شرکت گاز استان یزد قرار دارد که در آینده ای نزدیک شاهد الکترونیکی شدن اغلب فعالیت های این شرکت خواهیم بود.
بيشتر
پیوند ها
گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
ندای گاز
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما