اخبار
برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در استان یزد
 • 1397/4/25 دوشنبه برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در رشته های تنیس روی میز، شطرنج و دارت به میزبانی این شرکت خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری بیست و دومین جشنواره فرهنگی ورزشی ایثارگران شرکت ملی گاز ایران در رشته های تنیس روی میز، شطرنج و دارت به میزبانی این شرکت خبر داد.
  بر اساس این گزارش این دوره از مسابقات از 24 تیر ماه در سه رشته انفرادی تنیس روی میز، شطرنج و دارت در استان یزد آغاز شده و تا 26 تیرماه ادامه خواهد یافت که بر اساس دستور العمل اجرایی اداره کل ورزش و تربیت بدنی وزارت نفت در پایان مسابقات توسط امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران به نفرات برتر هدایایی اهدا خواهد شد و همچنین این نفرات به المپیاد جانبازان صنعت نفت که هر دوسال یکبار برگزار می شود راه پیدا خواهند کرد.
  برگزاری برنامه‌های فرهنگی از جمله مسابقات کتبی و شفاهی در خصوص مباحث دفاع مقدس، مذهبی و ...، برگزاری مسابقات عکس، مقاله و خاطرات با موضوع دفاع مقدس، برگزاری نماز جماعت، دعا و نیایش، برنامه «شبی با خاطراه» در جهت تداعی فضای معنوی و حماسی دوران 8 سال دفاع مقدس، تور یزد گردی و همچنین برنامه دیدار با خانواده شهداء از برنامه های است در حاشیه این مسابقات پیش بینی شده است.
  گفتنی است در حال حاضر، 1598 نفر جانباز، 1648 نفر رزمنده، 93 نفر آزاده و بیش از 631 نفر فرزند شهید در صنعت گاز مشغول به فعالیت هستند که همواره برگزاری این گونه جشنواره ها در راستای ارتقا فرهنگ ایثار و شهادت و ایجاد روحیه شادابی و سلامت جسمی و تقویت انگیزه شغلی عزیزان ایثارگر و همچنین ایجاد فضایی است تا ایثارگران به طور سالانه با یکدیگر دیدار داشته و اخوت و تحکم بیشتری بین آن ها برقرار شود.
برگزاری دوره های آموزشی مشاغل پیمانکاری در شرکت گاز استان یزد
 • 1397/4/23 شنبه برگزاری دوره های آموزشی مشاغل پیمانکاری در شرکت گاز استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری دوره های ویژه آموزشی در راستای توانمندسازی و ارتقاء سطح کیفی نیروهای شاغل پیمانکاری در این شرکت خبر داد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از برگزاری دوره های ویژه آموزشی در راستای توانمندسازی و ارتقاء سطح کیفی نیروهای شاغل پیمانکاری در این شرکت خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: به منظور اجرایی شدن تفاهم نامه منعقد شده بین شرکت ملی گاز ایران و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، پس از تشکیل جلسات شورای آموزش و کارگروه اجرایی آموزش شاغلین پیمانکار در شرکت گاز استان یزد و همچنین هماهنگی صورت پذیرفته با اداره کل فنی و حرفه ای استان، اجرای دوره های مربوطه کلید خورد.
  وی در ادامه تصریح نمود: در مرحله اول این طرح آموزشی و به منظور بهره گیری از فرصت بوجود آمده، تعداد 93 نفر مأمورین قرائت کنتور از روز چهارشنبه 20 تیرماه در دوره های مربوطه شرکت ننموده اند که بر این اساس مطالب ارائه شده طبق سرفصل های مدون به صورت تئوری و عملی توسط همکاران و کارشناسان خبره و با تجربه شرکت ارائه می گردد.
  این مقام مسئول در پایان یادآور شد: در همین راستا، ثبت نام امدادگران این شرکت به منظور حضور در آزمون صلاحیت حرفه ای در حال برنامه ریزی می باشد که جهت افزایش مهارت و شایستگی افرادی که حد نصاب قبولی را کسب نموده اند، دوره های مربوطه برگزار و برای سایر کارکنان نیز پس از تعیین استانداردهای آموزشی و ابلاغ از سوی شرکت ملی گاز ایران اقدام خواهد شد.
معرفی نفرات برتر المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران در رشته والیبال وتنیس روی میز
 • 1397/4/21 پنجشنبه معرفی نفرات برتر المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران در رشته والیبال وتنیس روی میز

  نفرات برتر المپیاد ورزشی کارکنان مرد 44 سال و کمتر شرکت ملی گاز ایران در رشته والیبال و تنیس روی میز مشخص شدند.....


  نفرات برتر المپیاد ورزشی کارکنان مرد 44 سال و کمتر شرکت ملی گاز ایران در رشته والیبال و تنیس روی میز مشخص شدند.
  در پایان این دوره از مسابقات که به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد، در رشته والیبال تیم ها در 3 گروه 5 تیمی و یک گروه 6 تیمی به مصاف حریفان خود رفتند که پس از پایان دور مقدماتی بازی ها به صورت حذفی ادامه یافت و در نهایت منطقه 9 عملیات انتقال گاز با شکست منطقه 5 عملیات انتقال گاز در بازی فینال موفق به کسب مقام اول و پارس جنوبی با شکست شرکت گاز استان زنجان در بازی رده بندی موفق به کسب مقام سوم شدند.
  همچنین در رشته تنیس روی میز که با حضور 29 تیم برگزار شد در بخش تیمی، تیم های پارس جنوبی الف، شرکت گاز استان اصفهان و منطقه 5 عملیات انتقال گاز به ترتیب حائز مقام اول تا سوم شده و در بخش انفرادی سعید سروری از پارس جنوبی الف مقام اول ، علیرضا اثنی عشری از منطقه 5 عملیات انتقال گاز مقام دوم و مرتضی نسترن از پالایشگاه فجر جم و میلاد مرادی از شرکت گاز استان خوزستان مشترکاً مقام سوم را بدست آوردند.
  گفتنی است طی مراسمی که به همین منظور برگزار شد، از تیم ها و نفرات برتر با اهداء مدال، حکم قهرمانی و همچنین جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد.
   
برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز استان یزد
 • 1397/4/17 يكشنبه برگزاری مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز استان یزد

  مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران ویژه آقایان در رشته والیبال و تنیس روی میز به میزبانی شرکت گاز استان یزد در حال برگزاری است.....


  مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز ایران ویژه آقایان در رشته والیبال و تنیس روی میز به میزبانی شرکت گاز استان یزد در حال برگزاری است.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، مسابقات در رشته والیبال با حضور 21 تیم از روز جمعه مورخ 15/04/97 زیر نظر داوران مجرب کشوری آغاز و تیم ها در 3 گروه 5 تیمی و یک گروه 6 تیمی به مصاف حریفان خود رفته ند که پس از پایان دور مقدماتی بازی ها به صورت حذفی ادامه خواهد یافت و مسابقات در رشته تنیس روی میز از روز یکشنبه مورخ 17/04/97 با حضور 24 تیم آغاز که ورزشکاران به صورت تیمی و انفرادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پیامی به همین مناسبت، از ورزش به عنوان یک نیاز اساسی در زندگی ماشینی امروز نام برد که می تواند در سلامتی جسم و روح تأثیر به سزایی داشته باشد و علاوه بر ایجاد روحیه نشاط، موجب همبستگی میان کارکنان و خانواده آنها شود لذا نهادینه کردن ورزش در شرکت گاز استان یزد به عنوان یکی از اهداف اصلی این شرکت می باشد که برگزاری این گونه مسابقات را در راستای دستیابی به همین هدف عنوان نمود.
برنامه های مشترک آموزش همگانی توسط شرکت گاز استان یزد و سازمان نظام مهندسی ساختمان
 • 1397/4/14 پنجشنبه مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در دیدار با رئیس نظام مهندسی ساختمان اعلام کرد؛ برنامه های مشترک آموزش همگانی توسط شرکت گاز استان یزد و سازمان نظام مهندسی ساختمان

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و رئیس نظام مهندسی ساختمان استان طی نشستی راه های گسترش همکاری طرفین در زمینه های اجرا و نظارت گاز و ترویج فرهنگ ایمنی و مصرف بهینه گاز را مورد بررسی قرار دادند.


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و رئیس نظام مهندسی ساختمان استان طی نشستی راه های گسترش همکاری طرفین در زمینه های اجرا و نظارت گاز و ترویج فرهنگ ایمنی و مصرف بهینه گاز را مورد بررسی قرار دادند.
  علی اکبر میدانشاهی در این نشست با مهم خواندن رابطه کاری و تعامل طرفین در جهت کاهش خسارات و تلفات ناشی از حوادث گاز خاطر نشان کرد: آموزش های عمومی به ویژه در روستاها و مناطقی که به تازگی به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند به عنوان یک نیاز تلقی شده و از اولویت های شرکت گاز استان یزد می باشد که مساعدت مهندسان پیشکسوت و با تجربه سازمان نظام مهندسی ساختمان می تواند کمک بزرگی در این زمینه بوده و تأثیرات مثبت فراوانی در پی داشته باشد.
  وی نظارت سازمان نظام مهندسی ساختمان بر اجرای شبکه های گاز واحدهای مسکونی، مجتمع های آپارتمانی، واحدهای اداری و تجاری و همچنین شبکه های گاز یک چهارم صنعتی را موفق ارزیابی کرد و رئیس سازمان نظام مهندسی آمادگی سازمان خود را برای نظارت بر شبکه گاز دو پوندی در سایه همکاری شرکت گاز استان ابراز داشت.
  در ادامه این نشست طرفین بر اهمیت برگزاری همایشهای آموزشی و بازآموزی مهندسان ناظر و مجری گاز و نیز رعایت مبحث 22 مقررات ملی ساختمان و الزام به بازرسی شبکه های گاز ساختمان ها در زمان نقل و انتقالات تأکید کردند.
بيشتر
پیوند ها
گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
رسانه رسمی ما در کلوب.کام
آلبوم رسمی ما در لنزور.کام
کانال رسمی ما در آپارات.کام
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما