گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
رسانه رسمی ما در کلوب.کام
آلبوم رسمی ما در لنزور.کام
کانال رسمی ما در آپارات.کام
تقدیر معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد
 • 1396/9/11 شنبه تقدیر معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد

  معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با اهداء لوح تقدیر از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به دلیل کسب امتیاز برتر در دوره سوم سنجش سلامت اداری قدردانی نمود.....


  معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با اهداء لوح تقدیر از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به دلیل کسب امتیاز برتر در دوره سوم سنجش سلامت اداری قدردانی نمود.
  در این تقدیرنامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آمده است: در راستای اجرای ابلاغیه مقام عالی وزارت مبنی بر عملیاتی نمودن قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد و با عنایت به بررسی های صورت پذیرفته در دوره سوم سنجش سلامت اداری، کسب امتیاز برتر توسط آن شرکت حاکی از برنامه ریزی، اقدامات مؤثر و تلاش همکاران می باشد.
  در ادامه این تقدیر نامه آورده شده: بدینوسیه از اهتمام جنابعالی و همکاران محترمتان در پیاده سازی زیرساخت های لازم جهت ارتقای سلامت اداری، تشکر و قدردانی می نماید.
برگزاری جلسات آموزشی به منظور آمادگی شرکت گاز استان یزد جهت ارزیابی جایزه تعالی صنعت گاز
 • 1396/9/7 سه‌شنبه برگزاری جلسات آموزشی به منظور آمادگی شرکت گاز استان یزد جهت ارزیابی جایزه تعالی صنعت گاز

  به منظور آمادگی شرکت گاز استان یزد جهت ارزیابی جایزه تعالی صنعت گاز و به منظور شناسایی مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب، جلسات آموزشی ویژه تیم های 8 گانه تعالی برگزار شد.....


  به منظور آمادگی شرکت گاز استان یزد جهت ارزیابی جایزه تعالی صنعت گاز و به منظور شناسایی مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب، جلسات آموزشی ویژه تیم های 11 گانه تعالی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، جلسات مذکور به مدت 2 روز و با حضور محرابی پور، مدیر تعالی و یکی از خبرگان حوزه تعالی در سطح شرکت ملی گاز ایران برگزار شد و تیم های 11 گانه به صورت جداگانه به شناسایی و اصلاح نقاط ضعف احتمالی و تقویت نقاط بهبود پرداخته و راهکارهای مناسب جهت رفع نقاط ضعف و کمبودهای موجود ارائه گردید. گفتنی است در روز اول برگزاری این جلسات آموزشی، تیم های مسئولیت های اجتماعی و سرمایه انسانی، دانش و تکنولوژی، زیر ساخت و دارایی و همچنین تیم ارتباط با مشتری مورد بررسی قرار گرفته و مقرر گردید در روز دوم، تیم های رهبری و استراتژی و اجرایی، زنجیره تأمین، مالی و نیز تیم محصولات و خدمات مورد ارزیابی قرار گیرند.
کسب مقام های برتر متسابقین یزد در مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران
 • 1396/9/7 سه‌شنبه کسب مقام های برتر متسابقین یزد در مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران

  حمیدرضا احمدی شمسی و حمیدرضا کارگر شورکی از متسابقین شرکت گاز استان یزد در مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب مقام های برتر مسابقات شدند.....


  حمیدرضا احمدی شمسی و حمیدرضا کارگر شورکی از متسابقین شرکت گاز استان یزد در مرحله سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب مقام های برتر مسابقات شدند. رئیس دارالقرآن الکریم شرکت گاز استان یزد با اعلام این خبر افزود: در این دوره از مسابقات که به مدت 6 روز و به میزبانی شهر بندرعباس در استان هرمزگان برگزار گردید، حمیدرضا احمدی شمسی به مقام دوم رشته حفظ 3 جزء و حمیدرضا کارگر شورکی به مقام سوم رشته مفاهیم قرآن کریم دست یافتند. نوح معظمی در ادامه ضمن تبریک مقام های کسب شده گفت: شرکت گاز استان یزد در نظر دارد با برنامه ریزی دقیق و آموزش های مستمر در طول سال، در راستای اشاعه فرهنگ قرآنی و نهج البلاغه بیش از پیش قدم برداشته و افزون بر آن متسابقین خود را با آمادگی بالاتر به مسابقات پیش رو اعزام نموده تا علاوه بر رشد کیفی شرکت کنندگان شاهد کسب مقام های بیشتری از سوی این عزیزان باشیم. گفتنی است تیم شرکت گاز استان یزد با حضور 13 شرکت کننده متشکل از آقایان مصطفی نمکی در رشته حفظ 5 جزء قرآن کریم، حمیدرضا احمدی شمسی در رشته حفظ سه جزء، محمد حسن جعفری در رشته قرائت تحقیق، سعیدرضا کمانچی در رشته قرائت ترتیل، حمیدرضا کارگر شورکی در رشته مفاهیم قرآن کریم و محمد حسین عباسی در رشته اذان و همچنین خانم ها نرگس بیگی پورشورکی در رشته حفظ 30 جزء، فهیمه دهقان راد بنادکی در رشته حفظ 15 جزء، ملیحه خندان ایزدی در رشته حفظ 7 جزء، معصومه سالاری زارچی در رشته قرائت ترتیل، مریم السادات نورانیان در رشته قرائت تحقیق ، فاطمه دهستانی در رشته مفاهیم قرآن کریم و فاطمه سادات فلاح در رشته مفاهیم نهج البلاغه، اعضاء تیم شرکت گاز استان یزد را در این دوره از مسابقات تشکیل می دادند.
برگزاری دومین گردهمایی امور برنامه ریزی شرکت های گاز استانی به میزبانی شرکت گاز استان یزد
 • 1396/8/23 سه‌شنبه برگزاری دومین گردهمایی امور برنامه ریزی شرکت های گاز استانی به میزبانی شرکت گاز استان یزد

  دومین گردهمایی امور برنامه ریزی شرکت های گاز استانی به مدت 2 روز و به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.....


  دومین گردهمایی امور برنامه ریزی شرکت های گاز استانی به مدت 2 روز و به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
  در این گردهمایی که با حضور رؤسا، مسئولین و کارشناسان برنامه ریزی شرکت های گاز استانی و همچنین نمایندگان مدیریت برنامه ریزی، مهندسی ساختار و بهره برداری برگزار گردید، 31 گاز استانی به صورت فعال در قالب 4 کارگروه بودجه و اعتبارات، آمار و گزارشات، تحلیل سیستم ها و مدیریت پروژه به بررسی چالش های و مشکلات موجود و ارائه راهکار های مناسب پرداختند که بر این اساس هر شرکت گاز استانی مسئولیت بخشی از برنامه های تعیین شده را بر عهده گرفت و مقرر شد طی مدت مشخصی نسبت به حصول و اعلام نتیجه نهایی اقدام نمایند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در جلسه افتتاحیه این گردهمایی ضمن خیر مقدم به مدعوین، برنامه ریزی را مغز متفکر سازمان دانست و تعیین رسالت، تحلیل موقعیت، شناسایی هسته مرکزی مشکل وشناسایی گروه ها و منابع را از اصول مهم برنامه ریزی عنوان نمود و خاطرنشان کرد: برنامه ریزی تعیین کننده خط مشی و راهبرد هر سازمان است که می تواند شرکت را در راه دست یابی به برنامه های صحیح و جامع یاری رسانده و مدیران نیز با تعهد به برنامه ریزی صورت گرفته و اعتقاد به آن می توانند از چالش ها و مشکلات موجود عبور کرده و شرکت را به سرمنزل نهایی برساند.
  در بخش دیگری از این گردهمایی، معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، از برنامه ریزی به عنوان یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین بخش های هر سازمان نام برد که مدیران می توانند با اعتماد کامل و قلبی خود به این مجموعه، شرکت را در جهت نیل به اهداف عالیه سوق داده و قطعاً با استفاده از برنامه ریزی دقیق و مشخص کردن خطوط حرکتی مشخص، موفقیت سازمان و دست یابی به اهداف و چشم اندازهای پیش رو محقق خواهد گردید.
  گفتنی است در طول برگزاری این گردهمایی، دبیران کارگروه های چهارگانه، پس از پایان جلسات اختصاصی به ارائه نتایج کارگروه های ذی ربط پرداخته و حاضرین طی جلسات پرسش و پاسخ، به بحث و تبادل نظر در رابطه با موارد مطرح شده پرداختند و تصمیم گیری های نهایی در رابطه با موضوعات مطروحه صورت پذیرفت.
حضور معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی در شرکت گاز استان یزد
 • 1396/8/23 سه‌شنبه حضور معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی در شرکت گاز استان یزد

  معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با حضور در شرکت گاز استان یزد به بررسی روند گازرسانی در این استان پرداخت.....


  معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با حضور در شرکت گاز استان یزد به بررسی روند گازرسانی در این استان پرداخت.
  در جلسه ای که به همین منظور با حضور معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، استاندار یزد و مدیر عامل شرکت گاز استان یزد برگزار شد، منوچهر فلاح به تشریح عملکرد این شرکت پرداخت و گفت: علی رغم موانع موجود به دلیل وسعت زیاد و شرایط آب و هوایی حاکم بر استان، عملیات گازرسانی در سطح استان با سرعت قابل قبولی در حال انجام می باشد.
  وی در ادامه افزود: وجود صنایع متعدد در استان یزد و توسعه کشاورزی در بخش گلخانه ای و همچنین وجود کوره های آجرپزی، موجب اختصاص سهم بالای مصرف گاز استان شده است به طوریکه بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، شرگت گاز استان یزد در سال های 94 و 95 مقام اول تبدیل سوخت صنایع و واحدهای تولیدی به گاز طبیعی را در کل کشور کسب نموده است.
  در ادامه این جلسه مشایخی؛ معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران طی سخنانی گفت: خوشبختانه تاکنون در استان یزد پروژه های گازرسانی بسیار زیادی برای تقویت زیرساخت‌های لازم در زمینه تامین انرژی برای مصارف در بخش های مسکونی و صنعتی اجرا شده و برای بهبود و توسعه خدمات به مردم شریف، نجیب و مؤمن پروژه های دیگری در دست اجرا و در حال طراحی می باشد.
   این مقام مسئول در ادامه نگرش مثبت مردم و مسئولین نسبت به شرکت گاز را حاصل بهره گیری از خرد جمعی و همدلی و تعامل موجود بین شرکت ملی گاز ایران و شرکت های گاز استانی دانست و یادآور شد: این شرکت موظف است در جهت گسترش سطح کیفی و کمی خدمات مناسب در جهت کسب رضایت حداکثری مردم استان گام برداشته و حمایت استانداری های می تواند کمک شایانی به این امر داشته باشد.
  در بخش پایانی این جلسه استاندار یزدضمن تقدیر و تشکر از مجموعه شرکت گاز استان یزد به دلیل عملکرد مطلوب و قابل ستایش و پیشرفت سریع زیرساخت های گازرسانی استان، توصیه هایی در جهت پیشرفت و آبادانی استان ارائه نموده و از صنعت گاز به عنوان یکی از عوامل مهم در توسعه استان و ایجاد صنایع جدید و اشتغال زایی جوانان در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی ، تولید-اشتغال یاد کرد.
بيشتر
پیوند ها
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما