ندای گاز / مشعل
ندای گاز
اخبار عمومی
رشد 32 درصدی ارائه پیشنهاد در شرکت گاز استان یزد
 • 1398/2/3 سه‌شنبه رشد 32 درصدی ارائه پیشنهاد در شرکت گاز استان یزد

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از رشد 32 درصدی ارائه پیشنهاد در این شرکت طی سال گذشته خبر داد....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از رشد 32 درصدی ارائه پیشنهاد در این شرکت طی سال گذشته خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته با مشارکت47.5درصدی کارکنان، 2 هزار و 742 پیشنهاد به دبیرخانه نظام پیشنهادها ارسال شده که با برگزاری 255 جلسه توسط کمیته های فرعی، 738 پیشنهاد تصویب و از این تعداد 265 پیشنهاد اجرا شده است که حدود 2 میلیارد و 800 میلیون ریال صرفه جویی در پی داشته است.
  وی با بیان اهداف نظام پیشنهادها در راستای ایجاد فضای مناسب جهت کارکنان و کلیه ذی نفعان به منظور مشارکت در تصمیم سازی و اجرای هر بهتر فرآیندها اظهارداشت: همکاری و تعاون فکری افراد در کسب موفقیت های گروهی، کارکنان را تشویق می کند تا اهداف سازمان را منطبق بر اهداف فردی دانسته و در جهت تحقق آن تلاش نمایند.
  این مقام مسئول با اشاره به سرانه 3.43 درصدی پیشنهادها در شرکت گاز استان یزد گفت: ما در نظام پیشنهادها با پرورش خلاقیت، نوآوری و بهره گیری حداکثری از بهره هوشی تمامی ذی نفعان به دنبال افزایش سرانه پیشنهادها در این شرکت می باشیم تا طی یک برنامه ریزی مدون، گام بلندی در راستای بهبود و تعالی فعالیت های شرکت برداریم.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان افزایش بهره‌وری مؤثر در فعالیت های سازمان، تقویت روح ابتکار و ایجاد انگیزه و همچنین افزایش روحیه همکاری و همفکری میان کارکنان و ایجاد کانال‌های ارتباطی مؤثر در سازمان را از دیگر مزایای نظام مشارکت بیان کرد و خاطر نشان نمود: گسترش، ترغیب و تشویق همکاران به ارائه پیشنهادهای فردی و به ویژه گروهی، افزایش نرخ مشارکت، طرح مساله، گسترش حوزه نفوذ و تأثیر پیشنهادها در ارتقاء و ارزشیابی کارکنان از برنامه های سال جاری در نظام پیشنهادهای شرکت می باشد.
پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گاز بها توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1398/1/28 چهارشنبه در راستای اجرای سیاست های دولت الکترونیک صورت پذیرفت: پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گاز بها توسط شرکت گاز استان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گازبها به عنوان یکی دیگر از اقدامات کیفی این شرکت خبر داد...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گازبها به عنوان یکی دیگر از اقدامات کیفی این شرکت خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی در توضیح این خبر گفت: در راستای اجرای سیاست های دولت الکترونیک و افزایش سطح کیفیت خدمات و پس از اجرای آزمایشی طرح مذکور در بخش زارچ که نتایج قابل قبولی را به همراه داشت، مطابق برنامه ریزی‌های انجام شده، تمامی شهرهای استان تحت پوشش این طرح قرار گرفت که در حال حاضر از سوی 95 کنتورخوان در سراسر استان در حال اجرا می باشد.
  وی در ادامه افزود: در این روش، مأمور کنتورخوان با قرائت کنتور، اطلاعات مأخوذه را در دستگاه کنتورخوانی ثبت می نماید که پس از ارسال اطلاعات به سرور های شرکت، عملیات پردازش اطلاعات صورت پذیرفته و صورتحساب مصرفی در همان لحظه صادر و پس از چاپ توسط دستگاه چاپگر همراه، تحویل مشترک خواهد شد.
  این مقام مسئول در ادامه با اشاره به هزینه های فرآیند قبلی قرائت کنتور و نیز زمانبر بودن آن، کاهش مراجعات مأموران گاز به درب منازل جهت احقاق حقوق شهروندی، قرائت سریع و دقیق کنتور، کاهش خطاهای انسانی قرائت و کاهش هزینه های شرکت با توجه به همزمانی قرائت و چاپ صورتحساب و بالطبع کاهش میزان آلایندگی های زیست محیطی را از جمله مزایای این طرح بر شمرد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان، کیفی سازی خدمات و بهره گیری از تکنولوژی های نوین الکترونیکی به منظور افزایش رضایت ذی نفعان را از اولویتهای این شرکت در سال جاری عنوان نمود و یادآور شد: هم اکنون با راه اندازی سامانه تلفنی اختصاصی 3194 به منظور پرداخت صورتحساب گاز و اعلام کارکرد کنتور، گام موثری در افزایش کیفیت خدمات برداشته شده است.
برگزاری جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد
 • 1398/1/25 يكشنبه برگزاری جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد

  در راستای هماهنگی هرچه بیشتر به منظور جلوگیری از بروز خسارت‌ سیلاب احتمالی جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد با حضور مدیرعامل و سایر اعضای کمیته تشکیل شد....


  در راستای هماهنگی هرچه بیشتر به منظور جلوگیری از بروز خسارت‌ سیلاب احتمالی جلسه اضطراری کمیته بحران شرکت گاز استان یزد با حضور مدیرعامل و سایر اعضای کمیته تشکیل شد.
  علیرضا بشیری، رئیس روابط عمومی و سخنگوی کمیته بحران شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: در ادامه جلسات روزهای گذشته و براساس آخرین اخبار دریافتی از سازمان هواشناسی استان و ستاد مدیریت بحران استانداری یزد و به منظور هماهنگی و آمادگی هر چه بیشتر در مقابل سیل احتمالی جلسه مذکور به صورت اضطراری در محل ساختمان مرکزی شرکت برگزار شد.
  علی اکبر میدانشاهی، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در این جلسات که به صورت همزمان و همراه با ارتباط زنده از طریق ویدئو کنفرانس با نواحی گازرسانی برقرار شده بود، ضمن تأکید بر رعایت نظم، خونسردی و هماهنگی لازم در هنگام بحران های احتمالی، از بلوک بندی و زون بندی شبکه های گازدار برای جداسازی و قطع و وصل در شرایط بحران به عنوان یکی از نقاط قوت شرکت نام برد و تصریح نمود: رصد و پایش مستمر از تأسیسات و شبکه‌های گازرسانی و رفع نقاط بحرانی به منظور استمرار جریان گاز طبیعی در دستور کار قرار دارد.
  گفتنی است در جلسات قبلی علاوه بر ارزیابی خطرات احتمالی و پیش بینی راهکارهای مناسب مقابله با بحران و شرایط اضطراری در مناطق درگیر با سیلاب و آبگرفتگی، موقعیت جاده های دسترسی و تأسیساتی که در معرض خطر هستند مورد ارزیابی قرار گرفت و پیرو تأکید مدیریت محترم عامل مقرر شد تمامی مدیران ستادی، رؤسای نواحی و نیرو‌های امدادی از امروز تا زمان خروج سامانه بارشی به صورت ۲۴ ساعته در حال آماده باش بوده و کلیه مأموریت ها و مرخصی‌ها لغو گردد.
  گفتنی است در این جلسه تأکید شد تا هشدارها به منظور جلوگیری از بروز خسارت‌های احتمالی جدی گرفته شود.
تاکید بر همراهی و همکاری سایر ارگانها با شرکت گاز به منظور تسریع در انجام پروژه های گازرسانی
 • 1398/1/24 شنبه استاندار یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان: تاکید بر همراهی و همکاری سایر ارگانها با شرکت گاز به منظور تسریع در انجام پروژه های گازرسانی

  استاندار یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان بر همراهی و همکاری سایر ارگانها با شرکت گاز به منظور تسریع در انجام پروژه های گازرسانی تاکید نمود....


  استاندار یزد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان بر همراهی و همکاری سایر ارگانها با شرکت گاز به منظور تسریع در انجام پروژه های گازرسانی تاکید نمود.
  محمد علی طالبی با بیان مطلب فوق افزود: شرکت گاز در سالهای اخیر علی رغم سختی ها و مشکلات موجود توانسته با استفاده از نیروهای متخصص و تلاشگر به رسالت خود در زمینه گازرسانی عمل نماید که حاصل آن ارائه خدمات مطلوب به بخش خانگی و تجاری و کسب رضایت هم استانی های عزیز بوده و از طرف دیگر با ایجاد شبکه های گازرسانی و تزریق این سوخت پاک و ارزان به صنایع، زمینه سرمایه گذاری هر چه بیشتر را در استان فراهم آورده که مجموعه این عوامل موجب رضایت عمومی و توسعه و آبادانی استان شده است.
  این مقام مسئول در ادامه تلاش های صورت پذیرفته توسط مجموعه گاز استان یزد را مثبت ارزیابی نموده و خواستار تسریع در گازرسانی به مناطق فاقد گاز به ویژه مناطق کمتر توسعه یافته و همچنین بخش صنعتی استان شد. در بخش دیگری از این دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن تشکر از ابراز لطف استاندار، گزارشی از وضعیت گازرسانی به استان ارائه و یادآور شد: با تلاش های صورت پذیرفته تمامی 21 شهر و همچنین 490 روستای استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند که بر این اساس 98 درصد جمعیت استان از این نعمت الهی بهره مند گردیده و عملیات گازرسانی به 123 روستای دیگر در دست اقدام باشد.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه تصریح نمود: در راستای تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و نامگذاری سال جاری به عنوان سال رونق تولید، این شرکت برنامه ریزی لازم را جهت گازرسانی به حدود 500 واحد صنعتی صورت داده که این موضوع در شرکت گاز بی سابقه بوده و با انجام این حجم از گازرسانی شاهد تحولی شگرف در شکوفایی اقتصادی، اشتغال زایی و توسعه و آبادانی استان خواهیم بود.
  علی اکبر میدانشاهی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت جغرافیایی استان یزد و شرایط خاص روستاهای باقیمانده که عملیات گازرسانی را با سختی های زیادی مواجه ساخته، خواستار همکاری و مساعدت سایر دستگاه ها به ویژه دستگاه های مرتبط با پروژه های گازرسانی شد تا علاوه بر آبادانی روستاها، شاهد رونق کسب و کار در این مناطق باشیم که این امر قطع به یقین از طرفی موجب ایجاد رفاه و آسایش و رضایت در بین روستاییان شده و از طرف دیگر باعث حفظ جمعیت روستایی و عدم مهاجرت به شهرها و حاشیه نشینی خواهد شد. ...
ایثارگران یادگاران ماندگار جنگ تحمیلی و بانیان امنیت، پیشرفت، عزت و استقلال کشور
 • 1398/1/24 شنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران: ایثارگران یادگاران ماندگار جنگ تحمیلی و بانیان امنیت، پیشرفت، عزت و استقلال کشور

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران این شرکت،آنها را یادگاران ماندگار جنگ تحمیلی و بانیان امنیت، پیشرفت، عزت و استقلال کشور دانست و بر لزوم نهادینه نمودن فرهنگ تکریم از آنها تأکید نمود...


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در مراسم تجلیل از جانبازان و ایثارگران این شرکت،آنها را یادگاران ماندگار جنگ تحمیلی و بانیان امنیت، پیشرفت، عزت و استقلال کشور دانست و بر لزوم نهادینه نمودن فرهنگ تکریم از آنها تأکید نمود.
  علی اکبر میدانشاهی در این مراسم که همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و جانبازی های مردم ایران تحت هدایت امام خمینی (ره) اظهار داشت: آنچه ملت و کشور ما را به این نقطه از عزت و اقتدار رسانده، تداوم مقاومت و ایثارگری و روحیه شهادت مردم ایران با تدبیر و زعامت مقام معظم رهبری(مدظله) در مقابل توطئه های دشمنان می باشد که موجب موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی شده است.
  علی اکبر میدانشاهی دو شاخصه مهم جانبازان را صبر و انجام به موقع وظیفه و تعهد عنوان و افزود: حضور ارزشمند، به موقع و توام با فداکاری تمامی این عزیزان ایثارگر در عرصه های مهم و مورد نیاز انقلاب بسیار گرانقدر بوده و صرفا با مقیاسهای الهی و غیرمادی قابل ارزیابی است.
  وی با اشاره به سبقه تاریخی موضوع ایثار ، لیله المبیت را یکی از صحنه های درخشان جانفشانی عنوان وافزود با توجه به این فداکاری مولای متقیان، آیه شریفه(( و از گروه مردم کسی هست که از جان خویش در راه تحصیل رضایت خداوند می گذرد و خداوند بر بندگان خود مهربان است(( بر حضرت محمد (ص) نازل گردید که نشانگر جایگاه و اهمیت والای فرهنگ ایثار نزد خداوند متعال می باشد.
بيشتر
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما