گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
رسانه رسمی ما در کلوب.کام
آلبوم رسمی ما در لنزور.کام
کانال رسمی ما در آپارات.کام
برگزاری اختتامیه نهمین مرحله سراسری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران
 • 1395/9/14 يكشنبه برگزاری اختتامیه نهمین مرحله سراسری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران

  به گزارش روابط عمومی، اختتامیه نهمین مرحله سراسری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه با حضور مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران برگزار گردید......


  به گزارش روابط عمومی، اختتامیه نهمین مرحله سراسری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه با حضور مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران برگزار گردید. برنامه با تلاوت برادر جواد مولوی قلعه نی نفر اول رشته تحقیق از شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد آغاز گردید. سپس مهندس فلاح مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن تشکر از عوامل اجرایی مسابقات در خصوص برگزاری مطلوب این مسابقه، اظهار امیدواری نمود شهر دارلعباده و شرکت گاز یزد میزبانی شایسته برای این دوره از مسابقات بوده باشد.
  فلاح ضمن تشریح آثار مبارک و برکات بی حد انس با قرآن کریم، توجه به آیات و تدبر در آن ها را عامل رستگاری دانست و جاری نمودن مفاهیم بالای آن در زندگی را از نعمت های خدادادی ذکر کرد. ربیعیان رییس دارالقرآن شرکت ملی گاز و وزارت نفت نیز با خیرمقدم به حاضرین و تشکر از زحمات میزبان در خصوص برگزاری مطلوب این برنامه، استقبال بی نظیر از دوره مقدماتی مسابقات و رشد بیش از بیست درصدی متسابقین را نشانه رویکرد قرآنی همکاران شرکت دانست. وی اظهار امیدواری نمود با برنامه ریزی های انجام شده شاهد استقبال بیش از پیش متسابقین باشیم.
  ربیعیان توجه ویژه به روانخوانی و اقدامات صورت پذیرفته در خصوص حضور این رشته در مرحله سراسری مسابقات را متذکر گردید و از توجه ویژه معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز به مباحث قرآنی سخن گفت.
  هدایت رییس سابق هیئت مدیره گاز استان یزد نیز ضمن تقدیر از برگزاری مسابقات، انسان بودن و توجه به ابعاد وجودی و معنوی را از مولفه های انسان کامل برشمرد.
  جعفر حیدراصفهانی مدیر توسعه منابع انسانی و رییس شورای فرهنگی شرکت ملی گاز ایران از عوامل اجرایی تقدیر و تشکر کرد. وی آشنایی با قرآن و انس با آن را از الطاف خداوند دانست و وظیفه حاملان قرآن را در سلوک و رفتار بسیار حساس برشمرد. به گونه ای که آنان باید الگوی کامل اخلاق حسنه و رفتار انسانی باشند. رییس شورای فرهنگی شرکت ملی گاز راه رستگاری و پیشرفت را بهره مندی از کلام خداوند متعال، تدبر در آن ها و جاری نمودن آن ها در زندگی و اجتماع دانست.
  در این برنامه برادر مصیب صفرپور نفر اول مسابقات ارایه مفاهیم قرآن از شرکت پالایش گاز پارسیان و سلمان محمدی نفر برتر مسابقات ارایه مفاهیم نهج البلاغه از شرکت گاز استان اصفهان، مقالات خود را ارایه نمودند.
  در پایان به نفرات برتر مسابقات در رشته های مختلف جوایزی اهدا گردید.
  حفظ کل قرآن کریم جناب آقای محمدجواد سجادی فر از شرکت گاز استان گلستان، آقای مهدی پوردانا در حفظ 25 جزء از شرکت گاز استان کرمانشاه، آقای محمد عباسی در حفظ 20 جزء از شرکت پالایش گاز پارسیان، در حفظ 15 جزء آقای مهدی قربان زاده از شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، در حفظ 10 جزء آقای رضا محمدپور از منطقه هشت عملیات انتقال گاز، در حفظ 7 جزء آقای احمد اسلامی از منطقه پنج عملیات انتقال گاز، در حفظ 5 جزء آقای ابوبکر اصلی راد از شرکت گاز استان آذربایجان غربی، در حفظ 3 جزء آقای محسن اقبالی از منطقه 4 عملیات انتقال گاز، در حفظ 2 جزء آقای حسین قاسمی از شرکت مهندسی و توسعه گاز، در رشته تحقیق آقای جواد مولوی قلعه نی از شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد، در رشته ترتیل آقای محمد امیر عباسیان از منطقه 5 عملیات انتقال گاز، در رشته مفاهیم قرآن آقای مصیب صفرپور از شرکت پالایش گاز پارسیان، در رشته مفاهیم نهج البلاغه آقای سلمان محمدی از شرکت گاز استان اصفهان و در رشته اذان آقای ذبیح ا... چهرقانی از منطقه سه عملیات انتقال گاز حائز رتبه اول گردیده اند.
  شایان ذکر است از لحاظ ارزیابی اخلاقی و نظم تیم شرکت پالایش گاز پارسیان حائز رتبه اول و پارس جنوبی و مازندران حائز رتبه دوم و سوم شدند. ضمنا از لحاظ کسب مقام به ترتیب منطقه 5 عملیات انتقال گاز، شرکت پالایش گاز پارسیان رتبه اول و دوم را کسب نمودند و تیم های شرکت پالایش گاز پارس جنوبی و شهید هاشمی نژاد مشترکا رتبه سوم را بدست آوردند.
برگزاری مراسم افتتاحیه نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز استان یزد
 • 1395/9/11 پنجشنبه برگزاری مراسم افتتاحیه نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت ملی گاز ایران به میزبانی شرکت گاز استان یزد

  همزمان با آغازین روز ماه ربیع الاول، مرحله سراسری نهمین دوره مسابقات سراسری کارکنان شرکت ملی گاز ایران آغاز شد. این دوره از مسابقات به میزبانی شرکت گاز استان یزد و در مرکز این استان، دیار قنات و قنوت و قناعت برگزار گردید......


  همزمان با آغازین روز ماه ربیع الاول، مرحله سراسری نهمین دوره مسابقات سراسری کارکنان شرکت ملی گاز ایران آغاز شد. این دوره از مسابقات به میزبانی شرکت گاز استان یزد و در مرکز این استان، دیار قنات و قنوت و قناعت برگزار گردید. این برنامه با سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید آغاز شد سپس مهندس فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از توجه شورای فرهنگی به برگزاری مسابقات و انتخاب دارالعباده به عنوان میزبان، گزارشی از اقدامات شرکت ارائه نمود. آقای فلاح ضمن برشمردن آثار و برکات قرآن کریم، پرتوهای روشنگر آن کتاب آسمانی را، راه سعادت و نیکبختی انسان و مایه شفای بیماریهای روحی جامعه و دنیای امروز دانست و افزود: در دنیای امروز ما شاهد این همه قتل و جنایت در کشورهای گوناگون هستیم و این حاصل عدم توجه و عدم تدبر در قرآن کریم است. کتابی که سراسر نور و روشنی است.
  وظیفه ما در برابر قرآن فقط یادگیری و قرائت آن نیست بلکه تدبر و عمل و خفظ این کلام الهی است که باید در جان و دل ما نفوذ کند. بزرگی می گوید قرآن آبشار نور از آسمان به زمین است و باید هر روز جرعه ای از این آبشار خروشان را نوشید.
  مهندس فلاح در ادامه از تمامی برگزارکنندگان و حامیان مسابقات و شرکت کنندگان تشکر و قدردانی کرد. وی از همکاران شرکت گاز استان یزد که به صورت شبانه روزی برای برگزاری موفق این مسابقات، بسیجی وار تلاش کرده اند سپاسگذاری کرد.
   وی از شرکت کنندگان خواست در راستای برگزاری هرچه بهتر مسابقات پیشنهادهای خود را به صورت مکتوب و یا پیامک ارائه کنند تا در جهت برگزاری هرچه بهتر مسابقات مورد توجه و عمل قرار گیرد.
  سپس آقای رفیعی دبیر شورای فرهنگی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به توجه ویژه اعضای شورای فرهنگی به مباحث قرآنی، از میزبانی خوب شرکت گاز استان یزد و از تمامی دست اندرکاران این برنامه تقدیر نمود وی با اشاره به افزایش تعداد متسابقین اظهار امیدواری کرد که با تلاش و برنامه ریزی منسجم، همه ساله شاهد ارتقای کیفی مسابقات باشیم. آقای رفیعی با اعلام اینکه سال گذشته 380 نفر در این مسابقات شرکت کرده و امسال این آمار به 520 نفر رسیده است آن را نوید خوبی برای گسترش این نهضت قرآنی توصیف کرد.
  وی افزود: شرکت گاز به عنوان زیر مجموعه صنعت نفت تلاش و سیعی را نسبت به فرهنگ و مذهب و فعالیت های دینی به موازات گسترش خدمات فنی تخصصی صورت داده که جای شکر و سپاس الهی دارد.
  پس از آن آقای پورمعین رئیس هیات داوران مسابقات نیز توضیحاتی در خصوص نکات فنی، داوری و نحوه بــرگزاری مسابقات ارائه نمود. وی همچنین با گرامی داشت تقارن مسابقات بهار در بهار با حلول ماه ربیع الاول و بهار نبوت و بزرگداشت یاد شهدای شرکت ملی گاز ایران و نیز شهید آیت الله صدوقی شهید محراب و شهید حاج حسن دانش شهید فاجعه منا که از قاریان برجسته کشوری بود اظهار داشت: این دوره از مسابقات به اهتمام دارالقرآن الکریم شرکت ملی نفت ایران و ستاد مسابقات قرآنی در شرکت ملی گاز ایران برگزار می شود و تقدیر ویژه از مهمان نوازی و ابتکار عمل و خوشفکری مجموعه شرکت گاز استان یزد و مدیرعامل فعال و صمیمی آن جناب آقای فلاح داریم.
  آقای میرزائی مسئول فرهنگی مسابقات، سخنران دیگر برنامه بود که بـــرنامه های فرهنگی و فوق برنامه پیش بینی شده اعم از مسابقات فرهنگی، دلنوشته، مسابقات عکاسی و بازدید از اماکن تفریحی و تاریخی شهر را تشریح کرد. شایان ذکر است مرحله سراسری نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و نهج البلاغه کارکنان و همسران کارکنان در دوره رده برادران از 10 لغایت 14 آذر ماه و مسابقات ویژه همکاران خواهر و همسران کارکنان از تاریخ 15 لغایت 19 آذر ماه برگزار می شود.
تاکید مدیرعامل شرکت گاز استان بر لزوم مدیریت مصرف بهینه گاز، همزمان با کاهش شدید دما در کشور
 • 1395/9/5 جمعه تاکید مدیرعامل شرکت گاز استان بر لزوم مدیریت مصرف بهینه گاز، همزمان با کاهش شدید دما در کشور

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به نفوذ و گسترش موج سرما و بارش برف و باران در اکثر مناطق کشور و تداوم آن در روز های آتی، از عموم هم استانی های عزیز خواست با مدیریت و مصرف بهینه گاز، زمینه را برای تامین پایدار و مستمر این نعمت الهی در سراسر کشور فراهم سازند.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به نفوذ و گسترش موج سرما و بارش برف و باران در اکثر مناطق کشور و تداوم آن در روز های آتی، از عموم هم استانی های عزیز خواست با مدیریت و مصرف بهینه گاز، زمینه را برای تامین پایدار و مستمر این نعمت الهی در سراسر کشور فراهم سازند.
  منوچهر فلاح از همشهریان درخواست کرد با استفاده از لباس و پوشش متناسب با فصل سرما، کاهش حداقل یکی از بخاری های منزل، تنظیم درجه موتورخانه بر روی ۵۰ یا ۶۰ درجه، رعایت دمای رفاه بین ۱۸ الی ۲۱ درجه سانتی گراد، بستن دریچه های کولر، گرفتن درز پنجره ها، استفاده از شیشه های دو جداره و کاهش حداقل یک درجه از گرمای منزل، این شرکت را در خدمت رسانی مناسب به مشترکین گاز یاری رسانند.
  وی در پایان برای پیشگیری از حوادث مرگبار، از مردم فهیم و قناعت پیشه یزد خواست تا نکات ایمنی را رعایت کنند و زمستانی گرم و مطمئن را برای خانواده های خود به ارمغان آورند.
برگزاری گردهمایی مشترک شرکت گاز و دانشگاه یزد در خصوص کاربرد علوم ژئوماتیک در صنعت گاز
 • 1395/8/2 يكشنبه برگزاری گردهمایی مشترک شرکت گاز و دانشگاه یزد در خصوص کاربرد علوم ژئوماتیک در صنعت گاز

  اولین گردهمایی، کارگاه آموزشی و نمایشگاه کاربرد علوم ژئوماتیک در صنعت گاز با مشارکت شرکت گاز و دانشگاه یزد روزهای 27 و 28 مهرماه برگزار شد......


  اولین گردهمایی، کارگاه آموزشی و نمایشگاه کاربرد علوم ژئوماتیک در صنعت گاز با مشارکت شرکت گاز و دانشگاه یزد روزهای ۲۷ و 28 مهرماه برگزار شد.

  در مراسم افتتاحیه این رویداد علمی که با حضور متخصصینGIS ، مهندسی، فناوری اطلاعات و پژوهش 14 شرکت گاز استانی، اعضاء هیئت علمی دانشگاه یزد در حوزه  GIS و همچنین شرکت های دانش بنیان و تخصصی در حوزه GIS برگزار گردید، حمید بنیاد، رییس پژوهش، توسعه و فناوری شرکت ملی گاز ایران با ارائه توضیحاتی تخصصی، به معرفی علوم ژئوماتیک پرداخت و با اشاره به علمی تر نمودن صنایع خاطرنشان کرد: قابلیت هایی مانند GIS به ویژه در صنایع نفت و گاز جنبه کاربردی و اثربخش داشته و چیزی که امروزه صنعت به آن نیازمند است کاربرد همین علوم نوین است لذا ما به عنوان نمایندگان صنعت گاز می بایست در زمینه دانش سازی، حمایت های لازم را انجام دهیم.

  در ادامه معاون امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان یزد با ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت اظهار داشت: گازرسانی به مناطق مختلف استان گام اول از اقدامات شرکت گاز استان یزد می باشد که در حال حاضر نیازمند تعمیرات و نگهداری این شبکه گسترده با استفاده از تکنولوژی های جدید می باشیم که بهره گیری از علوم ژئوماتیک و انفورماتیک و فناوری های مرتبط، می تواند موجب تحقق این امر مهم گردد.

  عزیزالله مولودی در ادامه افزود: با توجه به اینکه فعالیت‌های صورت پذیرفته توسط دیگر شرکت های گاز استانی به صورت جزیره‌ای و پراکنده بوده است، پیشنهاد می گردد با توجه به توانمندی های دانشگاه یزد، پارک علم و فناوری و شرکت گاز استان، یزد به عنوان قطب ژئوماتیک در صنعت گاز انتخاب شود.

  در ادامه محمد رضا نوری شرکت گاز استان یزد را یکی از شرکت های دانشی دانست که به دنبال نوآوری های استراتژیک بوده و اظهار امیدواری نمود در این همایش پروژه ی متنا به بهترین شکل ممکن تنظیم و با همکاری و هم اندیشی همکاران حاضر در حوزه‌هایIT، مهندسی و پژوهش، شاهد نتایج چشمگیر در این زمینه باشیم.

  گفتنی است در طول برگزاری این گردهمایی 10 سخنرانی درباره موضوعاتی همچون فناوری های نوین در علوم ژئوماتیک، معرفی طرح پژوهشی متنا، کاربرد ها، محدودیت ها و چالش های GIS  در صنعت گاز، پهبادهای فتوگرامتری و کاربرد آن در نقشه برداری، کاربرد سنجش از دور در شناسایی نشت گاز، کاربرد GNSS-RTK و جی پی اس موبایل در صنعت گاز، استفاده از سنجش از دور راداری و GPR در صنعت گاز، مدل های پیش بینی توسعه شهری و کاربرد آن در توسعه شبکه گاز و اقدامات شهرداری یزد در زمینه زیرساختار داده های مکانی صورت پذیرفت.

  همچنین 4 کارگاه آموزشی تشکیل و مطالبی تحت عناوین تجربیات گاز استان خراسان رضوی در جمع آوری و بروز رسانی اطلاعات، تجارب شرکت گاز استان یزد در زمینه نحوه خطاگیری، آماده سازی و پیش پردازش و ایجاد توپولوژی، ارتباط با استفاده از نرم افزار AutocadMAP3D ArcGIS، تهیه ازبیلت سه بعدی ایستگاه ها و شناسنامه آنها BIM با استفاده از نرم افزار پارس پلنت و نیز آشنایی با راه اندازی اولیه یک نمونه GeoServer، آشنایی با پایگاه داده postgreSQI postGIS ارائه گردید.

  گفتنی است در حاشیه این گردهمایی نمایشگاهی با حضور شرکت های دانش بنیان و تخصصی در حوزه GIS برپا گردید که شرکت های مذکور به معرفی محصولات و خدمات خود پرداختند.
برگزاری دوره آموزشی مبانی فروش خدمات مشترکین گاز در شرکت گاز استان یزد
 • 1395/7/25 يكشنبه برگزاری دوره آموزشی مبانی فروش خدمات مشترکین گاز در شرکت گاز استان یزد

  دوره آموزشی مبانی فروش خدمات مشترکین گاز ویژه نیروهای قرائت کنتور شرکت گاز استان یزد در روزهای 24 و 25 مهر ماه در محل کلاس آموزش این شرکت برگزار گردید......


  دوره آموزشی مبانی فروش خدمات مشترکین گاز ویژه نیروهای قرائت کنتور شرکت گاز استان یزد در روزهای 24 و 25 مهر ماه در محل کلاس آموزش این شرکت برگزار گردید.

  در ابتدای این کلاس آموزشی، معاون بهره بردای شرکت ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام حسین (ع) و یاران باوفایشان به ارائه نکاتی در رابطه با رعایت موارد ایمنی و برخورد مناسب با مشترکین پرداخت.

  محمد حسن مبینی بر لزوم رعایت موارد ایمنی از جمله استفاده از کلاه ایمنی تأکید نمود و یادآور شد: همراه داشتن کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی و پوشیدن لباس متحدالشکل از جمله مواردی است که می بایست توسط نیروهای قرائت کنتور رعایت گردد.

  وی در ادامه درج اطلاعاتی نظیر شماره اشتراک، تاریخ مراجعه و سایر موارد موجود بر روی برگه های نبود را ضروری دانسته و عدم ارائه اطلاعات ناصحیح به مشترکین و همچنین رعایت شئونات اسلامی و تکریم مشترکین را از موارد قابل توجه در بحث قرائت کنتور عنوان نمود.

  گفتنی است دوره مذکور با حضور 86 نفر از نیروهای قرائت کنتور برگزار گردید که ابوالفضل دهقانی مسئول هماهنگی فروش و خدمات مشترکین شرکت، به عنوان مدرس در این دوره حضور یافت.
بيشتر
پیوند ها
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما