ندای گاز / مشعل
ندای گاز
اخبار عمومی
قدردانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد
 • 1397/11/30 سه‌شنبه قدردانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار طی تقدیر نامه ای از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس برگزاری مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس تشکر و قدردانی نمود...


  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار طی تقدیر نامه ای از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس برگزاری مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس تشکر و قدردانی نمود.
  محسن صادقیان در این تقدیر نامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آورده است: تلاش برای آمادگی هر چه بیشتر به منظور کاهش خسارات وارده در اثر وقوع مخاطرات طبیعی، اقدامی ارزشمند و خداپسندانه است که اجر و پاداش آن را تنها خداوند متعال قادر به جبران است.
  در بخش دیگری از این تقدیر نامه آمده: بدین وسیله از تلاش های جنابعالی در برگزاری باشکوه بیستمین مانور سراسری زلزله و امینی در مدارس با شعار «مدرسه ایمن، جامعه تاب آور» و همچنین از حسن تعهد و مسئولیت پذیری شما و همکاری تان در راستای ارتقاء سطح آموزش و آمادگی جامعه انسانی بالاخص دانش آموزان استان، تقدیر و تشکر می نمایم. امید است با ایمان به اراده خداوند متعال در جهت کسب رضایت حضرت دوست و در راه خدمت رسانی به عموم مردم با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) موید و منصور باشید.
تامین 75 درصد سبد انرژی استان یزد از طریق گاز طبیعی
 • 1397/11/28 يكشنبه مدیرعامل شرکت گاز استان یزد عنوان نمود: تامین 75 درصد سبد انرژی استان یزد از طریق گاز طبیعی

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به نقش گاز طبیعی در توسعه و پیشرفت کشور، از تامین 75 درصدی انرژی استان بوسیله این سوخت پاک و ارزان خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به نقش گاز طبیعی در توسعه و پیشرفت کشور، از تامین 75 درصدی انرژی استان بوسیله این سوخت پاک و ارزان خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با حضور در برنامه رودروی صدای مرکز یزد ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، به منظور آگهی بخشیدن به عموم هم استانی های عزیز از نحوه پیشرفت پروژه ها و عملکرد اجرایی شرکت گاز استان، گزارشی از پروژه های شرکت در دهه مبارک فجر و روند فزاینده عملیات گازرسانی و خدمات گسترده گاز استان به سمع و نظر مردم شهید پرور یزد رساند.
  وی با ارائه آمار مقایسه ای گازرسانی بویژه در بخش روستایی استان اظهار داشت: با توجه ویژه و عنایات دولت تدبیر و امید در امر گازرسانی به روستاهای واجد الشرایط، این مهم با رشد فزاینده ای در استان یزد مواجه شده به طوریکه در کنار گازرسانی به تمامی 21 شهر استان، هم اکنون عدد روستا های گازدار شده در استان یزد به 485 روستا رسیده و عملیات گازرسانی به 88 روستای دیگر در دست اقدام می باشد.
  این مقام مسئول در ادامه، موضوع گازرسانی به صنایع استان را از جمله برنامه های مهم این شرکت در راستای حمایت از صنایع و تولید کالای داخلی برشمرد و اضافه نمود: علاوه بر ایجاد ارزش افزوده مناسب برای استان به واسطه گازرسانی به صنایع، توسعه گازرسانی به عنوان یک سوخت سبز، کنترل و کاهش آلاینده‌ها، استفاده از نیروهای بومی در انجام پروژه ها، افزایش رونق اقتصادی و همچنین افزایش آسایش و رفاه هموطنان را به دنبال داشته که این موارد را می توان به عنوان بخشی از رسالت شرکت گاز استان یزد در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی برشمرد.
  در بخش پایانی این برنامه، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده توسط شنوندگان، راهنمایی مبسوطی در زمینه مسائل گاز شهری به شهروندان ارائه نمود و یادآور شد: متأسفانه هر ساله شاهد اتفاقات ناگواری به دلیل استفاده ناصحیح و نا ایمن از گاز طبیعی و لوازم گازسوز در سطح استان هستیم که می بایست از طریق فرهنگ سازی و تبلیغات گسترده و همکاری مردم و همچنین با کمک مسئولین به ویژه سازمان صدا و سیما و ائمه محترم جماعات آن را کاهش دهیم که خوشبختانه در حال حاضر اقدامات مناسبی در حال انجام است که که بایستی توسعه یابد.
حضور پرشور کارکنان شرکت گاز استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن
 • 1397/11/23 سه‌شنبه حضور پرشور کارکنان شرکت گاز استان یزد در راهپیمایی 22 بهمن

  کارکنان شرکت گاز استان یزد همگام با دیگر اقشار مردم دارالعباده در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن حضور یافتند....


  کارکنان شرکت گاز استان یزد همگام با دیگر اقشار مردم دارالعباده در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن حضور یافتند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی غرور آفرین و شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، جمعی گسترده ای از کارکنان این شرکت با حضور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن، عزم و اراده و دلبستگی خود را به انقلاب و رهبری نشان داده و بار دیگر با آرمانهای والای امام راحل عظیم الشأن(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب تجدید بیعت نمودند.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در همین رابطه گفت: انقلاب ما یک انقلاب ارزشی با تکیه بر مکتب حیات بخش اسلامی است که با پشتوانه خیل عظیم امت اسلامی به ثمر نشست و امروز نیز همچنان با قدرت و قوت هر چه بیشتر در سایه توکل به ذات اقدس الهی و اندیشه های ناب بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهنمودهای حکیمانه حضرت آیت ا... خامنه ای در مبارزه با استکبار جهانی پیروزمندانه به پیش می رود.
  علی اکبر میدانشاهی در ادامه حضور مسئولین را در این گونه برنامه ها نشان دهنده پیوند نزدیک و ناگسستنی بین مسئولین و مردم و بیانگر همدلی و همراهی ملت ایران در اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری دانست و اضافه کرد: حضور خودجوش و پرشور آحاد مختلف جامعه اعم از پیر و جوان و زن و مرد یادآور روزهای انقلاب و نشان دهنده علاقه مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد که یک بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن این پیام را به گوش جهانیان رساندند.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد در استان یزد
 • 1397/11/21 يكشنبه همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت: آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد در استان یزد

  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد به زمین زده شد...


  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای شهرستان بهاباد به زمین زده شد.
  در ادامه فعالیتهای شرکت گاز استان یزد،آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستا شهرستان بهاباد شامل آسفیج، فاز دوم بنستان، بشکان، اریج، ده جمال و ... نیز با حضور استانداریزد، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد و چند تن از مسئولین استان و شهرستان بهاباد آغاز گردید.
  علی اکبر میدانشاهی در تشریح پروژه گازرسانی به دهستان آسفیج و فاز دوم بنستان گفت: پروژه مذکور با اعتباری معادل 200 میلیارد ریال و اجرای 130 کیلومتر شبکه توزیع، 24 کیلومتر خط تغذیه، نصب یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و نصب 1600 انشعاب خانگی و تجاری برنامه ریزی شده است.
  استاندار یزد در این مراسم با بیان اینکه امروز 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن میگیریم که بیش از هرزمان دیگری نیازمند مشارکت و حضور مردم در صحنه های مختلف هستیم افزود:علیرغم وجود برخی مشکلات و موانع و نیز تحریم های ظالمانه استکبار جهانی، شرکت گاز استان یزد توانسته اقدامات شایانی را در جهت توسعه گازرسانی برای مردم، این ولی نعمتان واقعی انقلاب انجام دهد.
  دکتر طالبی در ادامه اظهار امیدواری کرد:با همین روحیه تلاش و همدلی شاهد افتتاح و بهره برداری از سایر طرح های بزرگ شهرستان باشیم.
  گفتنی است در شهرستان بهاباد با اجرای 123 کیلومتر شبکه و بیش از 2000 انشعاب، موجبات بهره مندی نزدیک به 2500 مشترک فراهیم گردیده است.
آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستای شهر ستان بافق در استان یزد
 • 1397/11/21 يكشنبه همزمان با ایام ا... دهه فجر صورت پذیرفت: آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستای شهر ستان بافق در استان یزد

  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستا شهرستان بافق به زمین زده شد....


  همزمان با ایام ا... دهه فجرکلنگ آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستا شهرستان بافق به زمین زده شد.
  در ادامه گازرسانی به روستاهای استان، کلنگ پروژه گازرسانی به 13 روستا شهرستان بافق شامل کوشک، دارستان، ده میرزا احمد، بوی آباد، پرک،سنجدک، زارکوئیه و ... با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه بافق، استاندار یزد، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، فرماندار، بخشدار، و تنی چند از مسئولین بافق زده شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر گفت: اجرای 89 کیلومتر شبکه توزیع، 20 کیلومتر شبکه تغذیه، نصب 800 عدد انشعاب خانگی و تجاری، نصب یک ایستگاه (CGS) با ظرفیت ده هزار متر مکعب بر ساعت، یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 5 هزار متر مکعب بر ساعت و یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 2500 متر مکعب بر ساعت با اعتباری معادل 120 میلیارد ریال از مشخصات پروژه مزبور می باشد.
  استاندار یزد نیز در این مراسم ضمن تشکر از فعالیتهای چشمگیر شرکت استان یزد در توسعه شبکه های گازرسانی استان افزود:با مشارکت و همراهی اهالی روستا و مدیران شهرستان ،قطعا اقدامات خوبی در راستای توسعه هرچه بیشتر این منطقه صورت خواهد گرفت
  دکترطالبی با بیان اینکه پروژه های شرکت گاز با سرعت و البته با دقت زیادی اجرایی می شود اظهار داشت:امیدواریم با برنامه ریزی منسجم شاهد بهره برداری این پروژه تا قبل از زمستان سال آینده باشیم.
  گفتنی است تا کنون با اجرای 374 کیلومتر شبکه و 10055 انشعاب در شهرستان بافق،بیش از 16000 مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
بيشتر
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما