گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
رسانه رسمی ما در کلوب.کام
آلبوم رسمی ما در لنزور.کام
کانال رسمی ما در آپارات.کام
دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری(ISO10004)
 • 1395/12/2 دوشنبه دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری(ISO10004)

  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002 : 2014) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2012) خبر داد.....


  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات (ISO10002 : 2014) و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری (ISO10004 : 2012) خبر داد.
  منوچهر فلاح در تشریح این خبر گفت: در راستای کسب رضایت مشتری و دریافت یک سیستم مشخص جهت رسیدگی به شکایات، شرکت گاز استان یزد دریافت گواهینامه های مذکور را در برنامه خود قرار داد که با دعوت از ممیزان شرکت DQS آلمان و با توجه به اقدامات مناسب و قابل توجه در این زمینه و در سایه مساعدت و همکاری مدیران و کلیه کارکنان، شرکت گاز استان یزد موفق به اثبات  برآورده سازی الزامات استانداردهای مذکور در راستای دریافت گواهینامه های بین المللی مرتبط گردید.
  این مقام مسئول اظهار امیدواری نمود با استقرار سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات و پایش و اندازه گیری رضایت مشتری در شرکت گاز استان یزد، ساماندهی مناسب تری بر روی اقدامات صورت گرفته در زمینه کسب رضایت مشتری انجام گیرد و این شرکت با شناسایی نقاط ضعف و تقویت نقاط بهبود با حرکت پویاتری در زمینه جلب رضایت مردم عمل نماید.
برگزاری دوره آموزشی بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد
 • 1395/12/1 يكشنبه برگزاری دوره آموزشی بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد

  دوره آموزشی بازرسان اجرای احکام ماده 91 قانون با حضور بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد برگزار گردید.....


  دوره آموزشی بازرسان اجرای احکام ماده 91 قانون با حضور بازرسان سلامت اداری شرکت ملی گاز ایران به میزبانی گاز یزد برگزار گردید.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در آیین افتتاحیه این دوره آموزشی ضمن خیرمقدم به مدعوین و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، از سلامت اداری به عنوان مبحث بسیار مهمی نام برد که می بایست به صورت شایسته ای به آن پرداخته شود و تمامی کارکنان در سطوح مختلف درایت، بصیرت و هوشیاری را در برنامه های خود مد نظر قرار دهند.
  منوچهر فلاح پیش بینی و پیشگیری را گام نخست در سلامت اداری دانست که از طریق اقدامات پیشگیرانه می توان از وقوع هر گونه فساد احتمالی جلوگیری به عمل آورد و در پایان ابراز امیدواری نمود با افزایش سطح دانش شرکت کنندگان از طریق برگزاری این گونه دوره ها، شاهد نتایج مثبت و مؤثر آن در سازمان ها و شرکت ها باشیم.
  در ادامه مراسم افتتاحیه و پس از پخش کلیپ عملکرد شرکت گاز استان یزد، دوره آموزشی با تدریس دکتر عابدی جعفری و همچنین محمد هادی امجدی پور رئیس امور بازرسی و رسیدگی به شکایات شرکت ملی گاز ایران ادامه و سرفصل های آموزشی و مباحث مرتبط با دوره ارائه و به سوالات و ابهامات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.
برگزاری دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران
 • 1395/11/30 شنبه برگزاری دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران

  دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران به مدت یک هفته به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.....


  دوره آموزشی سطح 2 حفاظت پرسنلی کارکنان حراست شرکت ملی گاز ایران به مدت یک هفته به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.
  در این دوره آموزشی که با حضور برخی از رؤسای و جمعی از کارشناسان حفاظت پرسنلی شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران و به منظور افزایش آگاهی و سطح علمی کارشناسان حفاظت پرسنلی برگزار شد، اساتید حاضر به بیان سرفصل های آموزشی مربوطه پرداختند.
  مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در آیین اختتامیه این دوره ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه، از تمامی افرادی که در برگزاری این دوره آموزشی تلاش نمودند تقدیر و تشکر نموده و هدف از برگزاری این دوره ها را تبادل تجربیات و افزایش سطح دانش شرکت کنندگان دانست و ابراز امیدواری نمود نتایج این آموزش ها در بدنه سیستم و سازمان جاری گردد و شاهد اثرات مثبت آن باشیم.
  منوچهر فلاح ایجاد نظم، حفاظت از تأسیسات، اماکن و تجهیزات، حفاظت از اسناد و مدارک و صیانت از کارکنان را امری بسیار مهم و اساسی در سازمان دانست و بر مسئولیت سنگین حراست در این راستا تأکید نمود وبا اشاره به حساسیت شغل کارکنان حراست، نیروهای حراست را به چشم و گوش سازمان تشبیه و اظهار داشت : این نیروها وظایف بسیار خطیر و حساسی را بر عهده دارند که اجرای صحیح آنها ضامن سلامت سازمان و ایجاد رضایتمندی کارکنان و ارباب رجوع و عدم اجرای درست این وظایف موجب ناامنی و برهم خوردن نظم و ایجاد خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.
  در ادامه این مراسم معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد ضمن خیرمقدم به مدعوین، مبحث سرمایه اجتماعی را محور سخنان خود قرار داد و از آن به عنوان یک موضوع اساسی و مهم در سطح کشور نام برد و افزود: سرمایه اجتماعی نشانه اعتماد مردم نسبت به دولت، دولت نسبت به مردم و مردم نسبت به مردم می باشد که در این میان نهادهای خدمت رسان در افزایش سرمایه اجتماعی می توانند نقش پر رنگی را ایفا نمایند به طوری که هر کارمند در هر دستگاه اداری می بایست نسبت به اهمیت اعتماد مردم واقف بوده و بداند هر فعالیتی که موجب خدشه دار شدن این اعتماد شود، می تواند موجب بی اعتمادی نسبت به کل سیستم و نظام گردد لذا کارکنان می بایست نقش خود را در این زمینه به بهترین نحو ممکن ایفا نموده و با نگاه وسیع به مسئولیتهای سازمانی، به ارتقاء سرمایه اجتماعی و افزایش اعتماد عمومی گام بردارند.
  در بخش دیگری از این مراسم رئیس حفاظت پرسنلی حراست شرکت ملی گاز ایران ضمن تقدیر و تشکر از شرکت گاز استان یزد به دلیل برگزاری مطلوب دوره آموزشی مذکور، از حفاظت پرسنلی به عنوان ابزاری جهت اعتماد، تعامل و اطمینان سنجی به کارکنان نام برد و صیانت و حفظ اسرار کارکنان و همچنین حفظ ارزش ها و کرامت کارکنان را از جمله وظایف حفاظت پرسنلی عنوان نمود.
  در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس از نفرات برتر سطح یک و نفرات برگزیده مسابقات ورزشی که در حاشیه دوره برگزار شد تقدیر به عمل آمد.
تقدیر معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد
 • 1395/11/26 سه شنبه تقدیر معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد

  معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اهداء لوح تقدیر از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به دلیل اخذ تندیس سیمین خدمات سبز در سال 95 تقدیر به عمل آورد.....


  معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اهداء لوح تقدیر از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به دلیل اخذ تندیس سیمین خدمات سبز در سال 95 تقدیر به عمل آورد.
  در این تقدیر نامه با اشاره به اخذ تندیس سیمین خدمات سبز در سال 95 توسط شرکت گاز استان یزد بر اساس ارزیابی به عمل آمده توسط سازمان حفاظت محیط زیست، خطاب به منوچهر فلاح، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد آمده است: بدینوسیله کسب چنین موفقیت ارزشمندی را به جنابعالی و کلیه همکاران محترم تبریک گفته و از تلاش های بی دریغ آن مجموعه که توأم با تعهد مدیریت در پیشگیری از انتشار آلودگی و صیانت از منابع حیاتی محیط زیست می باشد، تقدیر به عمل می آید.
  در ادامه این تقدیرنامه آورده شده: امید است در پرتو عنایات حق تعالی، نسبت به پیشبرد اهداف والای محیط زیستی شرکت ملی گاز ایران بیش از پیش کوشا بوده و توفیقات روز افزونتان را از درگاه ایزد منان خواستارم.
تقدیر معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از مدیرعامل شرکت گاز استان یزد
 • 1395/11/26 سه شنبه تقدیر معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور از مدیرعامل شرکت گاز استان یزد

  معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با اهداء لوح تقدیر از تلاش های مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در خصوص همراهی با برنامه های سازمان بهزیستی در افزایش رضایت جامعه هدف تشکر و قدردانی نمود.....


  معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشوربا اهداء لوح تقدیر از تلاش های مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در خصوص همراهی با برنامه های سازمان بهزیستی در افزایش رضایت جامعه هدف تشکر و قدردانی نمود.
  در ابتدای این تقدیر نامه آمده است: سلام و درود خدا بر شما که با یاری سبزتان اندیشه ها را بارور ساختید و معنای یکدلی و همدلی را با سرودن اشعار مهربانی و عطوفت به دیگران آموختید. ایرن اسلامی امروز به وجود اشخاصی چون شما می بالد که برای رسیدن به فردایی بهتر، آستین همت را بالا زدید.
  در ادامه این تقدیرنامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آمده است: از تلاش های وسیع و کوشش های وثیق و عنایت های دقیق حضرت عالی در همراهی با برنامه های سازمان بهزیستی در افزایش رضایت جامعه هدف سپاسگزاریم، امید است با توکل به الطاف بی کران الهی و در پناه حضرت بقیه ا... الاعظم (ارواحنا فداه) و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره موفق و موید باشید و توفیق خدمت صادقانه بیش از پیش نصیب جنابعالی گردد.
بيشتر
پیوند ها
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما