ندای گاز / مشعل
ندای گاز
اخبار عمومی
تهیه اظهار نامه شرکت گاز استان یزد بر اساس مدل تعالی EFQM در راستای دستیابی به جایزه سرآمدی صنعت نفت
 • 1397/9/10 شنبه تهیه اظهار نامه شرکت گاز استان یزد بر اساس مدل تعالی EFQM در راستای دستیابی به جایزه سرآمدی صنعت نفت

  در راستای حرکت در مسیر تعالی با بررسی گزارش بازخورد ارزیابان تعالی سازمانی در سال 1396 و نیز اجرای پروژه خود ارزیابی نقاط قوت و ضعف سازمان شناسایی گردید که منجر به استخراج 23 پروژه بهبود گردید ....


  در راستای حرکت در مسیر تعالی با بررسی گزارش بازخورد ارزیابان تعالی سازمانی در سال 1396 و نیز اجرای پروژه خود ارزیابی نقاط قوت و ضعف سازمان شناسایی گردید که منجر به استخراج 23 پروژه بهبود گردید .
  در سال 97 نیز ضمن بازنگری تیم های تعالی سازمانی شرکت گاز استان یزد در حال آماده شدن برای ارزیابی در دومین دوره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت می باشد . در سال جاری با تعریف پروژه های بهبود در راستای ارتقای سازمان تلاش می شود تا به مدارج بالاتر در حوزه تعالی و سرامدی گام برداشته شود . یکی از پروژه های مهم تعریف شده بازنگری استراتژی سازمان می باشد طی مشارکت تیم رهبری و استراتژی ، ارکان جهت ساز و عوامل درونی و بیرونی موثر بر سازمان مورد بازنگری و ویرایش قرار گرفته است .
کسب رتبه اول در زمینه سلامت اداری توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1397/9/10 شنبه کسب رتبه اول در زمینه سلامت اداری توسط شرکت گاز استان یزد

  شرکت گاز استان یزد بر اساس عملکرد تجمیعی نتایج حاصل از مدل سلامت اداری و درصد انحراف هر یک از شرکت ها با درجه اهمیت برابر موفق به کسب رتبه اول در حوزه سلامت اداری برای دومین سال پیاپی شد....


  شرکت گاز استان یزد بر اساس عملکرد تجمیعی نتایج حاصل از مدل سلامت اداری و درصد انحراف هر یک از شرکت ها با درجه اهمیت برابر موفق به کسب رتبه اول در حوزه سلامت اداری برای دومین سال پیاپی شد.
  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در تأیید این خبر گفت: طبق اعلام دبیرخانه ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد شرکت ملی گاز ایران، بر اساس بررسی خودارزیابی های واصله، اظهارنامه ها، مدارک و مستندات ارسالی، دیدارگاه های عمومی، مدت زمان پاسخگویی به مکاتبات، گزارش سایر نهاد های نظارتی، هیأت رسیدگی به تخلفات اداری و ... صحه گذاری و امتیاز دهی سنجه های مدل مزبور صورت پذیرفت و نتایج حاصله با امتیازات خودارزیابی مقایسه و میزان انحراف هر یک از شرکت ها محاسبه شد که شرکت گاز استان یزد در میان 31 گاز استانی حائز رتبه اول گردید.
  علیرضا احمدی، رئیس منابع انسانی و دبیر کمیته ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد شرکت گاز استان یزد در ادامه تصریح نمود: با توجه به تأکید امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران، مواردی از جمله پیگیری و اجرای مصوبات نشست های کمیته ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد، تهیه، تدوین و ارائه برنامه ها و پروژه های بهبود متناسب با منابع و امکانات شرکت، هماهنگی و توافق با امور بازرسی به منظور پایش و اجرای برنامه های پیشنهادی و همچنین مرتفع نمودن گلوگاه های شناسایی شده فساد توسط شرکت و بررسی نتایج حاصل از اجرای راه کارهای فوق از جمله مواردی بود که به صورت جدی مورد توجه شرکت گاز استان یزد قرار گرفت و حاصل آن کسب رتبه اول در حوزه سلامت اداری برای دومین سال پیاپی می باشد. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در پایان کسب این مقام ارزنده را حاصل مساعدت و همکاری مدیران و کلیه کارکنان شرکت دانست و اظهار امیدواری نمود با بررسی نتایج بدست آمده، ضمن تقویت نقاط بهبود، نقاط ضعف موجود را شناسایی و در زمینه تقویت و اصلاح آنها اقدام گردد.
حضور شرکت گاز استان یزد در بیستمین مانور سراسری ایمنی و زلزله مدارس
 • 1397/9/10 شنبه حضور شرکت گاز استان یزد در بیستمین مانور سراسری ایمنی و زلزله مدارس

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به برگزاری بیستمین مانور سراسری ایمنی و زلزله با عنوان مدرسه ایمن، جامعه تاب آور در مدارس استان از حضور این شرکت در مانور مذکور خبر داد....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به برگزاری بیستمین مانور سراسری ایمنی و زلزله با عنوان مدرسه ایمن، جامعه تاب آور در مدارس استان از حضور این شرکت در مانور مذکور خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی با اعلام این خبر گفت: با توجه به وجود شبکه های گازرسانی در سطح شهر و خطرات ناشی از نشت گاز و انفجار در خطوط لوله در هنگام زلزله، تمامی افراد می بایست آموزش های لازم را جهت مواجهه با شرایط اضطراری فراگرفته و از ملاحظات ایمنی آن مطلع شوند لذا با در نظرگرفتن طیف گسترده دانش آموزان و به منظور بالا بردن آگاهی و آمادگی های فردی آنها، کارشناسان شرکت گاز استان یزد با حضور در یکی از مدارس استان نسبت به آگاهی بخشی دانش آموزان در رابطه با فعالیتهای قبل،حین و بعد از زلزله خصوصا نحو برخورد با تاسیسات گاز اقدام نمودند.
  وی ادامه داد: در کنار آشنایی دانش آموزان با نحوه صحیح پناه گیری و امداد رسانی در موقع وقوع زلزله، کارشناسان شرکت گاز استان یزد نیز تجربیات خود را به منظور برگزاری هر چه موفق تر مانور به کار بستند و در پایان طی جلسه ای که با حضور دانش آموزان، مدیران و معلمین مدرسه برگزار شد، نحوه برخورد با مسائل مرتبط با گاز و خطرات آن در هنگام وقوع زلزله و همچنین نحوه مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی آموزش داده شد. مدیرعامل شرکت گتاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود، یادگیری نحوه پناه گیری صحیح و خروج اضطراری دانش آموزان از کلاس درس هنگام وقوع زلزله را از اهداف مهم اجرای مانور دانست و افزود: مانور، شبیه سازی شرایط بحرانی و مجموعه ای از تمرین ها و ممارست هاست که برای ارزیابی برنامه های تدوین شده جهت مقابله و مواجهه با حوادث و بلایا علی الخصوص زلزله در تمامی مکانها از جمله مدارس اجرا می شود. مدیرعامل شرکت گاز استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت برگزاری مانورها در کسب آمادگی و هماهنگی دستگاه‌های استان و شناخت ظرفیت ها و اصلاح روش های موجود، تصریح نمود: با توجه به ظرفیت مناسب آموزش و پرورش، آمادگی داریم تا آموزش‌های لازم در رابطه با مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی با هدف پیشگیری از خسارت‌ها و صدمات جانی و مالی برگزار نماییم کما اینکه آموزش دانش آموزان استان همواره جزئی از برنامه های شرکت گاز استان یزد بوده و کارشناسان این شرکت با حضور در مدارس استان، آموزش های لازم را ارائه نموده اند که با توجه به بازخوردهای موجود، با اثربخشی بسیار بالایی همراه بوده است.
  علی اکبر میدانشاهی در آخر یادآور شد: جدی گرفتن، هدفمند بودن، تداوم و استمرار مانور های زلزله و همچنین افزایش کیفی و کمی آنها می تواند به عنوان یک موضوع مهم در برنامه های مسئولین مرتبط قرار گیرد و بدون شک توجه به آن، با درنظر گرفتن امکانات طبیعی و غیر طبیعی منطقه مانو و مولفه های فرهنگی و نیروی انسانی در کاهش تلفات انسانی بسیار موثر است.
قدردانی از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس اهتمام در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز
 • 1397/9/5 دوشنبه قدردانی از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس اهتمام در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز

  استاندار یزد و رئیس ستاد اجلاس استانی نماز طی تقدیر نامه ای از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس اهتمام در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تشکر و قدردانی نمود....


  استاندار یزد و رئیس ستاد اجلاس استانی نماز طی تقدیر نامه ای از مدیر عامل شرکت گاز استان یزد به پاس اهتمام در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تشکر و قدردانی نمود.
  در این تقدیر نامه خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان یزد آمده است: انسان های شایسته و رشد یافته، همیشه و در همه حال در مسیر تکامل زندگی، به خوبی ها و نیکی ها می اندیشند و آن گاه که این حسنات، رنگ و بوی الهی گرفته و در تلاش برای توسعه و ترویج نماز باشد، از ارزش، قداست و پاداش بی حساب برخوردار است.
  در ادامه این تقدیرنامه آورده شده: با عنایت به اینکه بر اساس نظر هیأت ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان، مجموعه فعالیت های نماز آن دستگاه در سال 1396 شایسته تقدیر ویژه گردیده است، به پاس اهتمام جنابعالی و همکاران محترم در امر توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز از زحمات شما به عنوان فعال در عرصه نماز تشکر و قدردانی به عمل می آید.
  همچنین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، طی لوح تقدیر جداگانه ای از محمد کوه پیمای اردکانی به عنوان دبیر شورای ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان یزد، تشکر و قدردانی نموده و از خداوند متعال برای ایشان دوام توفیقات، در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسئلت نمودند.
کسب رتبه برتر روابط عمومی شرکت گاز استان یزد به مناسبت بزرگداشت هفته دولت
 • 1397/9/5 دوشنبه کسب رتبه برتر روابط عمومی شرکت گاز استان یزد به مناسبت بزرگداشت هفته دولت

  روابط عمومی شرکت گاز استان یزد موفق به کسب رتبه برتر به مناسبت بزرگداشت هفته دولت سال 97 در میان ادارات و نهادهای استان شد...


  روابط عمومی شرکت گاز استان یزد موفق به کسب رتبه برتر به مناسبت بزرگداشت هفته دولت سال 97 در میان ادارات و نهادهای استان شد.
  محمود زمانی قمی، استاندار یزد با اعطاء لوح تقدیری خطاب به رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان آورده است: با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)، خدمت به مردم هدیه ای الهی است که خداوند متعال به بندگان خاص خود عطا می فرماید و همواره باید سپاسگزار این نعمت بود لذا به مصداق حدیث شریف «من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل» با عنایت به ارزیابی اداره کل روابط عمومی استانداری یزد و کسب رتبه برتر آن مجموعه در بزرگداشت شایسته هفته دولت در سال 1397 در میان ادارات و نهادهای استان، بر خود لازم می دانم از تلاش های ارزنده شما در این رابطه صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
  در ادامه این تقدیر نامه آمده: امید است با استعانت از درگاه حضرت احدیت تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید موید و منصور باشید.
بيشتر
پربیننده ترین اخبار
پیوند ها
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما