گاز استان یزد در شبکه های اجتماعی
رسانه رسمی ما در کلوب.کام
آلبوم رسمی ما در لنزور.کام
کانال رسمی ما در آپارات.کام
برگزاری اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به میزبانی شرکت گاز استان یزد
 • 1397/2/26 چهارشنبه برگزاری اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به میزبانی شرکت گاز استان یزد

  اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به مدت 2 روز و به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.....


  اولین کمیته فرعی تخصصی مشترکین گاز به مدت 2 روز و به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد.
  در آغاز جلسه و پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، مدیر عامل و معاونت امور بهره برداری شرکت گاز استان یزد ضمن خیر مقدم و خوشامدگویی به شرکت کنندگان، مطالبی در خصوص مشکلات و موانع موجود جهت بهبود وضعیت وصول مطالبات، تسریع در انجام امور محوله درجلب رضایت مشترکین، تسریع در راه اندازی سامانه سامگ، حرکت از کمیت به کیفیت، هوشمندسازی بهره برداری و مکانیزه نمودن امکان وصول مطالبات از طریق دستگاهpos یا چاپگرهای تولید صورتحساب آنی در زمان قرائت توسط مأمورین کنتورخوان مطرح نمودند.
  در ادامه این جلسه که با حضور رؤسای هماهنگی فروش شرکت های گاز استان تهران، اصفهان، البرز، قم، مازندران، فارس و یزد برگزار گردید،کارگروهی تحت عنوان کمیته فرعی- تخصصی مشترکین گاز تشکیل و استان تهران به عنوان رئیس و استان یزد به عنوان دبیر کارگروه معین شدند و تغییرات کتابچه جدید مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که بر این اساس، تعدادی از بندها و تبصره های چالش برانگیز، طی صورتجلسه ای تنظیم و مقرر شد جهت تعیین تکلیف به شرکت ملی گاز ایران ارسال شود.
  واگذاری اشتراک غیر دائم، وصول مطالبات و پیشنهاد تدوین دستورالعمل مدون در این زمینه، مکانیزه نمودن محاسبه مصرف دوره خرابی کنتور در سامانه مشترکین، بروز رسانی معافیت مشترکین رایگان در مجموعه مقررات و سامانه مشترکین شرکت گاز، راه اندازی سامانه صدور صورتحساب در استان ها و همچنین ارائه تاییدیه مجدد لوله کشی گاز جهت مشترکینی که جریان گاز آن ها بیش از 6 ماه قطع بوده است را می توان از مهمترین مباحث مطرح شده در این جلسه عنوان نمود.
کسب رتبه برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت گاز استان یزد
 • 1397/2/23 يكشنبه کسب رتبه برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت گاز استان یزد

  شرکت گاز استان یزد در پنجمین جشنواره تجلیل از بنگاه های اقتصادی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان موفق به کسب مقام برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد.....


  شرکت گاز استان یزد در پنجمین جشنواره تجلیل از بنگاه های اقتصادی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان موفق به کسب مقام برتر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد.
  طی مراسمی که به همین منظور با حضور معاون وزیر صنعت، معدن، تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، استاندار یزد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد و همچنین تعدادی از مدیران و صاحبان صنایع استان برگزار شد، مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با اهداء لوح سپاس به عنوان یکی از شرکت های حائز رتبه برتر مورد تقدیر قرار گرفت.
  در تقدیر نامه ای که به همین منظور از طرف محمود زمانی قمی، استاندار یزد اهداء گردیده، خطاب به مدیرعامل شرکت گاز استان یزد آمده است: نظر به همت و تلاش مدیریت و مجموعه تحت امر در خصوص اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان با هدف حمایت مؤثر از حقوق ارباب رجوع دریافت کننده خدمت از دستگاه متبوع و کسب رتبه برتر در فرآیند ارزیابی صورت گرفته، بر خود لازم می دانم از تلاش معموله در این عرصه، تقدیر و تشکر نمایم.
  در بخش دیگری از این تقدیر نامه آورده شده: امید است در سایه عمل به رهنمودهای مدبرانه رهبر معظم انقلاب در پیشبرد سیاست های دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف استان موفق و مؤید باشید.
  علی اکبر میدانشاهی؛ مدیر عامل شرکت گاز استان یزد ضمن عرض تبریک به مناسبت موفقیت بدست آمده، کسب این افتخار را حاصل مساعدت کلیه همکاران دانست و خاطر نشان کرد: کسب این رتبه، مسئولیت ما را در ارائه مطلوب خدمات بالاتر برده است لذا این شرکت با تلاشی دو چندان به مسیر خود ادامه داده و به دنبال کسب رتبه های برتر در سطح کشوری می باشد و امید آن می رود شاهد تأثیرات مثبت آن در راستای خدمتگزاری مطلوب که همواره به عنوان یکی از اصلی ترین جهت گیری های شرکت گاز استان یزد مطرح بوده است باشیم.
راه اندازی کامل سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد
 • 1397/2/19 چهارشنبه راه اندازی کامل سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از راه اندازی کامل سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد با هدف سرعت بخشیدن در خدمات رسانی به مشترکین خبر داد.....


  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از راه اندازی کامل سیستم مکانیزه امداد 194 شهرستان یزد با هدف سرعت بخشیدن در خدمات رسانی به مشترکین خبر داد.
  علی اکبر میدانشاهی ضمن تشکر از دست اندرکاران این پروژه و با تأکید بر روند صعودی پاسخگویی فوری به درخواست های مردمی گفت: تمامی مشترکین شهرستان یزد می توانند به صورت شبانه روزی با سامانه گویا و مکانیزه 194 تماس حاصل نموده تا کارشناسان واحد امداد و تعمیرات این شرکت درکمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور یافته و جوابگوی مطالبات مشترکین و رفع مشکل آنان باشند.
  وی از راه اندازی خطE1 شماره 194 و سیستم ضبط مکالمات، راه اندازی سیستم ثبت حوادث به صورت مکانیزه در اتاق کنترل امداد، نصب موقعیت یاب خودرو با قابلیت ارسال فرمان از اتاق امداد بر روی تعدادی از خودروها، ثبت ساعات مربوط به تماس مشترک، ارسال فرمان به خودرو امداد، دریافت پیام، رسیدن خودرو به محل و ثبت اقدامات انجام شده توسط نفرات امدادگر و همچنین تهیه گزارشات مختلف از تعداد تماس ها و خدمات صورت پذیرفته به عنوان مهمترین ویژگی های این سامانه هوشمند نام برد که موجب سرعت بخشیدن در خدمت رسانی و پاسخگویی سریع در راستای تکریم ارباب رجوع و اعتماد مردم به خدمتگذاران خود می شود.
  گفتنی است تاکنون در استان یزد بیش از 427 هزار مشترک گاز طبیعی جذب شده که حدود 249 هزار مشترک که 59 درصد از کل مشترکین استان را تشکیل می دهند مربوط به شهرستان یزد می باشد و خدمات رسانی به آنها توسط اداره گاز ناحیه شهید باهنر و اداره گاز ناحیه آزادگان و همچنین تعدادی از دفاتر پیشخوان صورت می پذیرد.
برگزاری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد
 • 1397/2/18 سه‌شنبه برگزاری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد

  همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت قائم (عج) مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار گردید.....


  همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت قائم (عج) مرحله مقدماتی مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و خانواده کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار گردید. مسئول دارالقرآن شرکت گاز استان یزد در توضیح این خبر، از قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام به عنوان راهنمای بشریت نام برده و با اشاره به افزایش تعداد شرکت کنندگان نسبت به دوره های قبل، برگزاری این گونه برنامه ها را عاملی مؤثر در جهت ترویج و اشاعه فرهنگ آسمانی قرآن کریم و انس بیشتر همکاران و خانواده های آنان با کلام وحی عنوان نمود و ابراز امیدواری کرد: شرکت کنندگان همواره در مسیر قرآن و ولایت گام برداشته و زندگی سعادتمندی داشته باشند. در آیین افتتاحیه این دوره از مسابقات و پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید توسط قاری نوجوان محمد پارسا دهقانی و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و ابلاغ پیام مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، استاد آبایی به ایراد سخنانی در رابطه با قرآن و ترویج آن در بین خانواده ها و فرزندان پرداخت و در انتهای مراسم افتتاحیه مسابقات آقای سید علی اکبر دهقانی؛ دبیر شورای فرهنگی شرکت گاز استان یزد، توضیحات تکمیلی در رابطه با نحوه برگزاری مسابقات و سایر موارد مرتبط ارائه کرد. مولودی خوانی به مناسبت ولادت حضرت مهدی موعود (عج)، اجرای گروه سرود عاشقان ولایت، تجلیل از خانواده شهید حاج حسن دانش و خانم ها فرشید فر و شجاعی که به عنوان نمایندگان شرکت گاز استان یزد در مسابقات سراسری قرآن کریم و نهج البلاغه شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب مقام برتر شدند، از دیگر برنامه های مراسم افتتاحیه بود و پس از آن مسابقات رسماً آغاز گردید. نوح معظمی در ادامه یادآور شد: این دوره از مسابقات با حضور850 نفر متسابق به همراه خانواده هایشان برگزارگردید که با داوری داوران مجرب استانی در رشته های حفظ، قرائت (تحقیق و ترتیل)، و مفاهیم قرآن کریم، نهج البلاغه وصحیفه سجادیه و قصه گویی و اذان در بخشهای برادران و خواهران و فرزندان دختر و پسر همراه بود که نفرات برتر این مسابقات به مرحله نهایی مسابقات سراسری شرکت ملی گاز ایران راه خواهند یافت. وی برپایی غرفه پیشنهادات به منظور دریافت پیشنهادات مدعوین، برپایی غرفه کودک همراه با برگزاری مسابقه و اهداء جوایز را از مهمترین برنامه های صورت گرفته در حاشیه مسابقات نام برد.
طی مراسمی مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی شد
 • 1397/2/16 يكشنبه طی مراسمی مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی شد

  طی مراسمی که روز شنبه مورخ 15 اردیبهشت ماه 97 با حضور معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی شد.....


  طی مراسمی که روز شنبه مورخ 15 اردیبهشت ماه 97 با حضور معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی شد. در این مراسم که با حضور معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان و همچنین رؤسا و کارکنان شرکت گاز استان یزد برگزار شد، علی اکبر میدانشاهی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت گاز استان یزد معرفی و از خدمات چهار ساله منوچهر فلاح؛ مدیر سابق این شرکت تقدیر گردید. در جریان این مراسم منوچهر فلاح ضمن بیان گزارشی در خصوص عملکرد صورت گرفته در دوران تصدی خود، از تلاش و همکاری مخلصانه تمامی کارکنان شرکت گاز استان یزد و همچنین تعامل ارزنده سایر دستگاه های اجرایی استان تشکر نمود. در ادامه علی اکبر میدانشاهی؛ مدیر عامل جدید شرکت گاز استان در رابطه با برنامه‎‎ها و اولویت های کاری خود توضیحاتی ارائه و ضمن تأکید بر بهره گیری از سیستم های تعالی و استفاده از سیستم های مدیریتی نوین و همچنین رویکرد کیفی خدمات، در خصوص گازرسانی به مناطق فاقد گاز و همچنین گازرسانی به بخش صنعت توضیحاتی ارائه کرد. در ادامه زینی وند؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد، از یزد به عنوان یکی از استان‎‎های توسعه یافته کشور اسم برد و با اشاره به سهم استان در اقتصاد و تولید کشور، این موفقیت‏‏ها را مرهون توسعه زیرساخت‎‎های استان دانست و یکی از دستگاه‎‎های موفق در تأمین این زیرساخت‎‎ها را شرکت گاز ذکر کرد و از تلاش های ارزنده منوچهر فلاح در این زمینه تقدیر و تشکر نمود. در بخش دیگری از این مراسم غلامرضا مشایخی؛ معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران جابه‎‎جایی مدیران در بدنه شرکت ملی گاز ایران را تنها در جهت رشد و شکوفایی بیشتر و در راستای شایسته سالاری ذکر کرد و موفقیت یک سازمان را به تعامل و نقش آفرینی تمام کارکنان وابسته دانست و اظهار کرد: رمز موفقیت افراد در جریان فعالیت‎‎هایشان با عشق کار کردن است که از همه چیز بالاتر بوده و نتایج آن علاوه بر دستگاه، به خود افراد نیز برمی‎‎گردد.
بيشتر
پیوند ها
بازرسی و شکایات
مشاهده صورتحساب


جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر بالا،کلید مشاهده را بزنید

( نحوه محاسبه گازبها )

.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما